Kreipimasis į Rusijos URM atstovę ponią Zacharovą

Autorius: Durnių Laivo Kapitonė Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-01-04 17:10:15, skaitė 221, komentavo 2

Kreipimasis į Rusijos URM atstovę ponią Zacharovą

Kreipimasis į Rusijos URM atstovę ponią Zacharovą

Kadangi Lietuvoje nei žurnalistams nei kitokiems valstybės pareigūnams neįdomus Lietuvos Užsienio Reikalų Ministro draugo Linkevičiaus elgesys vienintelė viltis į jus.

Gal tai padės  dėl sankcijų panaikinimo Rusijai. Tuo labiau jūs esate diplomatai. Kaip ir Linkevičius. Dabar reikalo esmė. Dokumentiniai užregistruoti faktai.

Pirmas faktas:

Įrašai Youtube iš Avdiijivkos namo sienoje padaryta skylė. Įrašas patalpintas 2015.03.01

Avdejevka

https://www.youtube.com/watch?v=UxbJ0Ryqf-8&t=7s

Antras faktas

Lietuvos Užsienio reikalų ministras vizito metu vasario 9–11 dienomis 2017 metais papozavo prie skylės padarytos ne anksčiau kaip 2015 kovo 1 dieną.

Melagis

https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/delfi-tv-konferencijoje-is-fronto-linijos-ukrainoje-grizes-l-linkevicius.d?id=73749856

Citata:

Apšaudymo pasekmes savo akimis išvydo ir Lietuvos diplomatijos vadovo delegacija, kuriai buvo parodytos sviedinių bei raketų padaryti sugriovimai – išmuštos duobės, apgriauti civilių gyvenamieji namai.

Lietuvos diplomatijos vadovas tikriausiai raportavo apie "šviežius subombardavimus" Grybauskaitei bei ES parlamentui. Po ko buvo pratestos sankcijos Rusijai.

Paaiškėjus naujoms aplinkybėms apie Linkevičiaus vizitą 2017 m. reiktų apie tai informuoti ES parlamentą. Ir išsiaiškinus, kad Linkevičiaus informacija yra melaginga - panaikinti sankcijas Rusijai. Logiška.

Va tada Saldžiūnas galės demaskuoti... Bus įdomu.

Dabar dar vienas momentas. Kaip bus dėl informacijos, skatinančios „nepasitikėjimą ir nepasitenkinimą Lietuvos valstybe ir jos institucijomis?

Šita Linkevičiaus vizito detalė tikrai neskatina pasitikėkimo ir pasitenkinimo Lietuvos institucija konkrečiai URM... Reiktų Linkevičių atleisti iš darbo. Čia jau išsiaiškins protingesni.

Praėjus 24 valandom tekstas bus išverstas į rusų kalbą. Patalpintas kokiame Kremliaus rupore bei nusiūstas poniai Zacharovai į Rusijos URM. O jūs galvokit ką daryti su Linkevičium. Gal komandiruokit gydytis? Gal tegul keičia profesiją?

Labiausiai ęsu nepatenkintas valstiečiais po rinkimų. Tikėjausi, kad Linkevičius nebebus Ukrainos Reikalų ministru. Kodėl jį palikot? Buvo kažkokie pokiliminiai susitarimai su Prezidente? Juk jei taip darot - nematau prasmės vaikščioti į rinkimus. Suprantat?