Ukrainos laukia milžiniškos problemos, todėl atvykstančių ukrainiečių srautai į Lietuvą bus labai dideli

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/ukrain... 2019-01-19 09:41:31, skaitė 212, komentavo 2

Ukrainos laukia milžiniškos problemos, todėl atvykstančių ukrainiečių srautai į Lietuvą bus labai dideli

Signataras Mečys Laurinkus kalbėdamas, kalbėdamas praėjusių metų gruodžio 10 d. „Žinių radijo“ laidoje „Dienos klausimas“ (visos laidos galite klausytis čia), apie imigracijos iššūkius Lietuvoje ir Jungtinių Tautų migracijos susitarimą, teigė, kad į mūsų šalį atvyks labai daug ukrainiečių.

M. Laurinkaus teigimu, Ukrainos laukia milžiniškos problemos, todėl ukrainiečių srautai į Lietuvą labaio smarkiai didės, nes kitos valstybės taip lengvai ukrainiečių neįsileis.

„Baltarusija nepriims, Lenkija irgi nežinia kaip elgsis, tai čia mes turėsim milžiniškus srautus iš visur ir visaip“, - ne itin linksmą Lietuvos ateitį prognozuoja M. Laurinkus.

Ekspertai.eu primena, kad Lietuva remia Ukrainą finansais ir karinėmis priemonėmis, taip pat komandiruoja daug specialistų ir politikų, kurie padeda mūsų kaimynui geriau įveikti korupciją, sparčiau artėti prie vakarietiškos kultūros ir integruotis į Europos Sąjungą bei NATO.

Jonas Ohmanas, oficialus Lietuvos atstovas Ukrainos kare su Rusija, yra pranešęs, kad ukrainiečiai šiame kare stengiasi žudyti pirmiausia būtent rusų tautybės žmonės.

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Vytautas Bakas kol kas dar nėra informavęs, ar yra gerai, kad ukrainiečiai kare su Rusija pirmiausia stengiasi žudyti būtent rusų tautybės žmonės, ar tai nėra gerai, kad ukrainiečiai kare žudo atsižvelgiant pirmiausia į tautybę.

Susiję:

Ar kiekvienas Lietuvos pilietis turi teisę laisvai rinkti ir nevaržomai siųsti ginkluotę į trečiąsias šalis?