Saldžiūnui. Lietuvos partizanai - civilių žudikai. Jei netiki, pasidomėk Anušausko knygomis

Autorius: Durnių Laivo Kapitonė Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-03-20 17:58:01, skaitė 589, komentavo 2

Saldžiūnui. Lietuvos partizanai - civilių žudikai. Jei netiki, pasidomėk Anušausko knygomis

Nuotraukoje Čikagos bankų plėšikai? Ne. Tai Lietuvos partizanai. Tik panašūs į Čikagos banditus.

Saldžiūnas paėmė ir viską sumaišė - civilius partizanus arklius vaikus stribus ir žaliūkus. Suplakė mikseriu ir parašė straipsnį. Delfis atspausdino užpildydamas erdvę o Saldžiūnas užsidirbo ant naujo ir atitinkančio ūgį švarkelio.

Bet Saldžiūnai, jei jau demaskuoji Rusijos ruporą norėtųsi aiškių skaičių. Tu pats pradėjei kalbėdamas apie melagingą statistiką kurią pateikė Kremliaus propagandiniai ruporai. Jei tu teigi, jog tai daug melagingos statistikos tai gal tu gali mums pasakyti nemelagingą statistiką apie partizanų nužudytus civilius. Kiek man yra žinoma, tai Lietuvos partizanai nužudė mažiausiai keturis niekuo dėtus civilius kaimiečius ir vieną nekaltą nėščią moterį. Jie buvo nė prie ko. Bet buvo brutaliai nužudyti vieną 1947m. gruodžio naktį. Tai patvirtina Anušauskas. Tu tiki Anušausku? Žudė Lietuvos partizanai. Taškas.

Vanagas buvo partizanas. Partizanų vadas. Vadas atsako už pavaldinius. Irgi taškas.

Kitas šaltinis kalba apie 13 tūkstančių  nužudytų gyventojų. Tas šaltinis yra Grybauskaitės disertacija. Juk Kasčiūnas nesikreips į prokuratūrą dėl partizanų šmeižto Grybauskaitės disertacijoje?

Dėl Grabausko pareiškimų apie partizanus:

„Tai buvo žmonės, ne tik susiję su Vokietijos žvalgyba, fašistų okupantais, jie grobė, žudė, bet ir jie ir, žinoma, veikė kartu su amerikiečių žvalgyba“, – tikino G. Grabauskas.

Kad partizanai žudė civilius tai faktas užfiksuotas Anušausko. Čia Grabauskas teisus. Jis nieko neišsigalvoja. Kad partizanai susiję su Vokietijos žvalgyba? Fašistų okupantais? Tai yra nesąmonė, nes Vokietija buvo kapituliavusi. Nebuvo Vokietijos žvalgybos. Nebuvo ir fašistinių okupantų. Grabauskas apšmeižė šventą partizanų vardą.

Dėl bendradarbiavimo su amerikiečių žvalgyba Grabauskas teisus. Partizaninis judėjimas buvo kurstomas ir finansuojamas iš užsienio. Tai nebuvo spontaniškas neorganizuotas judėjimas prieš okupantus. Diversantai buvo ruošiami Britanijoje ir Švedijoje. Siunčiami per Baltijos jūrą į Lietuvą. Su ginklais amunicija pinigais ir radijo stotelėmis. Tai įrodo vėl tas pats Anušauskas. Ačiū Anušauskui. Apie tai rašo  ir Grybauskaitė savo disertacijoje.

Dabar apie Čerčilį. Jaltose Potsdamuose sėdėjo už vieno stalo su Stalinu ir derėjosi dalindamasis Pasaulį ir Europą. Lietuvą Čerčilis oficialiai atidavė prievartauti Stalinui pripažindamas TSRS sienas. Bet grįžes namo Čerčilis organizuoja diversantų mokyklas ir jose paruoštus diversantuis siunčia į TSRS į Pribaltiką ir net Lietuvą. Kaip jums Čerčilis? Patikimas partneris?

Žodžio "hibridinis" kilmė. Nepatikėsit. Šio žodžio ir šios reikšmės autorė yra Dalia Grybauskaitė. Studijuodamas Grybauskaitės disertaciją nustačiau, kad tai ji pirmoji šią reikšme pradeda vartoti.

Skryną pridedu. Spėkite kas nuotraukoje. Čikagos bankų plėšikai? Lietuvos partizanai?

banditai

banditi

banditai

banditai

banditai

banditai

banditai

BANDITAI

banditai

banditai

banditai

banditai