Skiepų tema

Autorius: Durnių Laivo Kapitonė Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-03-29 11:30:24, skaitė 153, komentavo 2

Skiepų tema

Skiepų tema yra aukštesnio lygmens nei Lietuvos teritorija. Mažiausiai ES lygio.  Nes ES teritorijoje žmonių ir užkrečiamų ligų judėjimas laisvas ir niekaip nereguliuojamas. Pradedam nuo trečiųjų šalių.

1 - Išduodant vizas ukrainiečiams leidimus dirbti arabams ir leidimus gyventi indams ambasada turi patikrinti kliento imunitetą tymams (gripui, raupams, raudoniukei ir t.t. pagal būtinybę) Galima pasitikėti ir ukrainiečių pateiktomis pažymomis apie skiepus. Bet žinodamas korupcijos lygį Ukrainoje aš norėčiau, kad tyrimą padarytų ir pažymą išrašytų Lietuvos medikai... Taip bus apribotas infekcijų patekimas į ES.

2 - Žinant vargingumo lygį Lietuvoje imuniteto tyrimas ir skiepai turi būti nemokami ir visiškai laisvanoriški. Logaritmas- užėjes į registratūra pacientas pirmiausia siunčiams į procedūrinį priduoti kraujo ar ko ten reikia imuniteto tyrimui. Ištyrus, jei reikia- skiepas. Laisvanoriškai.

Užvedamas popierinis skiepų pasas. Galima tokį koks buvo TSRS, bet su ES kalbomis. Niekaip ne elektroninis... Finanasavimas? Pasiskolinti. Gyvybė juk svarbiau. Kas nori ir turi pinigų tegul skiepijasi savo lėšomis.

skiepai

skiepai