Į Naująją Zelandiją parduotos mergaitės brolis nebekovoja, nes jį ir seseris grasinama užmušti?

Autorius: Kristina Sulikienė Šaltinis: https://visuomenedotcom.wordpr... 2019-04-05 20:49:24, skaitė 1714, komentavo 3

Į Naująją Zelandiją parduotos mergaitės brolis nebekovoja, nes jį ir seseris grasinama užmušti?

Anglosaksų pasaulyje prekyba žmonėmis, tame tarper ir vaikais turi senas ir gilias tradicijas. Nuotraukoje - 1948 metais Čikagoje savo vaikus parduoda skurstanti moteris. Per dvejus metus ji pardavė visus keturis, plius penktą, kurio tuo metu laukėsi (LDiena.lt)

Lietuvoje žinome frazę “mafijinė teisėsauga” . Na o kad vaikais prekiauja tikra mafija, daugelis nežino.

Štai garsi Kauno istorija, kai pirmosios instancijos teismas atrado esminius įvaikinimo procedūros pažeidimus, ir įvaikinimo procesą nutraukė. Joks kitas teismas negalėjo atnaujinti įvaikinimo proceso, nes įstatymas yra griežtas,ir be to, atgal negalioja, neįrašė į įvaikinimo eiles ir neįrašė, atbuline tvarka nebeįrašysi.

Apgailėtinas Lietuvos apeliacinio teismo sprendimas “leisti įvaikinti mergaitę, nes jos norai aukščiau įstatymo” prasilenkia su teise, ir sveiku protu.

Jeigu pažeista įvaikinimo procedūra, tarptautinio įvaikinimo procesas nutraukiamas.

Tai baigtinis veiksmas. Joks teismas negali atnaujinti to proceso, nes nustatyta, jog mergaitė nebuvo pasiūlyta įvaikinti lietuviams.

Kodėl nebekovoja Mindaugas Puidokas? Svaigsta nuo minties apie prezidentūrą.

O kodėl nebekovoja brolis? Nes jam buvo iš netikrų FB anketų atsiųsti grasinimai nužudyti, o netgi 2 seserys buvo gatvėje užpultos.

Ministras Linas Kukuraitis, dievobaimingas klapčiukas, vienuolės svainis ir šiaip labai šventas žmogus, aišku, nieko apie tai nežino – jog vaikų prekyba vykdoma jėga.

Gal ir pas teisėjus atvažiavo “berniukai”. Arba apsilankė STT: rašykite sprendimą, kad parduodat vaiką, arba nebedirbsite. Bus jums kaip Kažiui, kuris rašydavo teisingas nutartis, o ne ponetkines. Dabar gyvulius kaime gano, poniali?

"Poniali poniali" – linktelėjo galvomis Lietuvos apeliacinio teismo teisėjai, ir parašė, jog įstatymas visiškai nesvarbu, jeigu mergaitė nori išvykti iš Lietuvos – noras palikti šią ašarų pakalnę yra svarbiausias dalykas, nes Lietuvoje gyventi labai sunku, skursta jau beveik milijonas, o nemokamai melždama karves ir jautukus girdydama bent neskurs, ant šieno tvarte gaus kur išsimiegoti.

Erdvūs Kauno butai ir visa Kukuraičio vaiknamių naikinimo reforma yra fuflo – greičiausiai parašė savo nutartyje, pamynę visus teisės principus, teisėjai, kol MIndaugas Puidokas, pamiršęs savo kovą už šią mergaitę, šildėsi menamuose prezidentiniuose spinduliuose…aj da Puidokas, aj da Prezidentas…

Kristina Sulikienė