V. Bakas: „Nausėda nuslėpė nuo visuomenės esmę - tai, kad jis palankus siaurų verslo grupių interesams“

Autorius: Minfo.lt Šaltinis: https://minfo.lt/aktualijos/st... 2019-04-11 17:41:23, skaitė 133, komentavo 1

V. Bakas: „Nausėda nuslėpė nuo visuomenės esmę - tai, kad jis palankus siaurų verslo grupių interesams“

Šių metų vasario 18 kandidatas į Respublikos prezidentus Gitanas Nausėda savo feisbuko paskyroje publikavo nuotrauką su generolu leitenantu Jonu Vytautu Žuku.

nausedaZukas.JPG

Tuo tarpu Vytautas Bakas (savo feisbuko paskyroje) balandžio 8 dieną po prezidentinių debatų štai kaip komentuoja tą susitikimą:

„Šiandien debatų metu paaiškėjo, kad rašydamas šį įrašą p. Nausėda nuslėpė nuo visuomenės esmę - tai, kad jis palankus siaurų verslo grupių interesams. Tokiu atveju šio kandidato kampanija prasideda nuo neskaidraus lobizmo ir aukščiausios kariuomenės vadovybės įtraukimo į su Konstitucija prasilenkiantį politinį, lobistinį procesą. 

Ką iš tiesų veikia siaurų verslo grupių interesus atstovaujančios organizacijos vadovas ir lobistas Valdas Sutkus bei kandidatas į Prezidentus kariuomenės vado kabinete? Kas šį lobistą sieja su kandidatu į Prezidentus Gitanu Nausėda? Kodėl į susitikimą su kariuomenės vadu pasirinktas būtent šis verslininkas, kuris siejamas su Maxima savininkų, SEB, MG Baltic interesų atstovavimu? Kas ir kodėl organizavo šį susitikimą? Kas jame buvo aptariama? Kodėl apie šį susitikimą nebuvo informuota visuomenė? 

Į šiuos ir kitus klausimus manau turime gauti atsakymus.

Visuomenė išsivaduos nuo neskaidriai veikiančių interesų grupių įtakos, kai išmoks atpažinti juos aptarnaujančius politikus ir jiems atsispirti.“