Apie Ritą Stundienę, BNS ir visą valakodelfinę trydasklaidą: St. Tomas pašalino paminklinę lentą nuo Lietuvos kapo

Autorius: Kristina Sulikienė Šaltinis: https://visuomenedotcom.wordpr... 2019-04-11 17:59:31, skaitė 207, komentavo 0

Apie Ritą Stundienę, BNS ir visą valakodelfinę trydasklaidą: St. Tomas pašalino paminklinę lentą nuo Lietuvos kapo

Rita Stundienė - melagė ar sąmokslo pradanginti žmogų dalyvė?

Pasaulio tradicijose yra įprasta gyventi su lavonais, juos garbinti, tačiau ne tokia yra Lietuvos tradicinė kultūra. Lietuvos tradicinėje kultūroje lavonus sudegindavo, o išdavikus – pamiršdavo.

Vakar Generalinės prokuratūros komunikacijos skyriaus vadovė Rita Stundienė pademonstravo, jog “fake news” (netikrų naujienų) žanras yra jos darbo stilius – ji išpl;atino melagingą pranešimą, kad Stanislovas Tomas paleistas.

Vėliau, jam nepasirodžius darbo vietoje arba namie, draugai ėmė jo ieškoti, Rita Stundienė toliau melavo telefonu, išsisukinėjo, jog ji neva netgi nežino prokuroro, kuris atsakingas už tyrimą, pavardės.

Kadangi apie Stanislovą Tomą net 14:44 nebuvo jokių žinių, ėmiausi aš jo ieškoti.

Per 9 metus dirbdama žurnaliste, sukaupiau didelę darbo patirtį, ir pažįstu visas vandenines ir povandenines sroves, o ko nepažįstu – stengiuosi pažinti, netgi jeigu tenka nerti stačia galva į dumblą. pauostyti mūsų “naujienų” smarvės.

Audriaus Nako ir Kazimiero Juraičio naujiena, kad St. Tomas tebėra 3 PK pasirodė neteisinga, todėl ėmiausi Ritos Stundienės, ir išsiunčiau jai tokio turinio ganėtinai piktą laišką:

Kristina Sulikiene
15:20 (prieš 45 minutes)
skirta Stundienė

Laba diena,
šiandien spauda išplatino melagingą pranešimą, jog apie vidurdienį “paleistas vyras, įtariamas Noreikos lentos sunaikinimu”.
Stanislovas Tomas nėra paleistas į laisvę.
Prašome pranešti, kur jis yra.
Nes Olandijoje bus paskelbta jo paieška, nes ten gyvena jo tėvai, kurie nerimauja.
Taip pat informuotos šalys, kuriose jis advokatas, kad Lietuvoje jis pagrobtas policijos.
Kristina Sulikienė

Kad Rita Stundienė man atsakys – nesitikėjau, nes ji niekada man neatsako, o parašo labai šlykštaus turinio žinutę, jog aš neva turiu į ją kreiptis su “elektroniniu parašu” arba siųsti gyvą laišką per paštą (įsivaizduokit, jeigu taip veiktų naujienų agentūros, tai žinios vėluotų 3 dienas.)

Šita piktnaudžiautoja tarnyba, įdomiausia, kažko išsigando, ir nors visą dieną melavo BNS, delfiams, pasaulio agentūroms, o vėliau telefonu melavo ir išsisukinėjo Audriui Nakui, kuris nors ir aktorius, bet ir žurnalistas yra (netgi dirba daug metų TV) – atsirašė per trumpiau nei pusvalandį.

Kas yra labai keista, nes šita pati Rita Stundienė man yra ne kartą parašiusi, jog aš į ją kreipiausi “neautentifikuotu parašu”, todėl ji su manimi nesikalbės.

Stundienė Rita
15:46 (prieš 18 minučių)
skirta aš

Laba diena,
šiuo metu byla nagrinėjama Vilniaus apylinkės teisme.

Pagarbiai.
Rita Stundienė
Lietuvos Respublikos generalinės prokuratūros
Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė

Rinktinės g. 5A, 01515 Vilnius
Tel. (8 5) 2 500 901
Vid. tel. 80 901
Mob. 8 618 13 739
El. paštas Rita.Stundiene@prokuraturos.lt
http://www.prokuraturos.lt

Na o po to visi žinot, kaip buvo – kadangi Stanislovas Tomas apsistojęs pas Kazimierą Juraitį, puoliau šiam skambinti, jis žmogutis, vos neapsiverkė iš džiaugsmo, kad jis patikėtų, jog tai tiesa, dar ir jam, ir ekspertams persiunčiau šiuos susirašinėjimus, (nors Kaziukas patikėjo be įrodymų, tiesiog jam buvo toks stresas, kad pametė savo draugą… tas matėsi iš tą dieną susuktų video… jog pergyvena) – lėkė į teismą, jame jis buvo jau už 15 minučių, dar pasiėmė žmonių (nes perspėjau, kad gali Stanislovui grėsti pavojus, arba gali bandyti išsivežti “nežymėta struktūra”, kurios paskui ieškok kaip vėjo laukuose arba adatos šieno kupetoje). Ir jau kai Kazimieras Juraitis buvo teisme, aktyviai ėmė teirautis, kur tas posėdis, kas vyksta, dar pasiėmė žmonių – viskas, jau nebegalėjo prapuldyti to mūsų profesoriaus.

Kaip čia būtų pasibaigę – “biesas žino”.

Esmė tokia, jog Rita Stundienė kai paskleidė melagingas žinias, tapo akivaizdu, jog ji tarnauja klanams, kurie buvo pasiruošę susidoroti su “lentos vandalu”.

Ta lenta ir yra antkapinis paminklas Lietuvos tautai.

Stanislovas Tomas parašęs ne tik teisės daktaratą. Jis jame nagrinėja mistines temas.

Giluminiai jis suvokė, jog su minimaliom pensijomis nieko nebus, jeigu jis nenuims paminklinės lentos nuo Lietuvos tautos kapo.

Ar jau kvėpuoji lengviau, lietuvi?

Manau, kad taip. Dabar kelkis iš kapo duobės, imk arklą, knygą, lyrą, ir eik Lietuvos keliu.

Dirbk, lietuvi. Gana gulėti kape, užvožtam “didvyrių” paminklinėmis granitinėmis ir 43 000 eurų kainuojančiomis lentomis.

Už ją irgi profesorius sumokės. Kad tik tu, lietuvi, gyventum.