Prokuratūra pagal mafijos “obščiago” principą Lietuvos kapo lentos byloje “perims” St. Tomo kolektyvinio ieškinio pinigus

Autorius: Kristina Sulikienė Šaltinis: https://visuomenedotcom.wordpr... 2019-04-11 18:05:09, skaitė 214, komentavo 4

Prokuratūra pagal mafijos “obščiago” principą Lietuvos kapo lentos byloje “perims” St. Tomo kolektyvinio ieškinio pinigus

Pasižiūrėkit, kaip gražiai veikia Lietuvos teisėsauga – pagavome “sukčių”. Ką su juo daryti? Jis kaltinamas, kad ateityje surinks 50 000 eurų ir paduos Lietuvą į teismą.

Nesvarbu, jog policininkai piketuoja plikomis kojomis, nesvarbu, kad mes imame kyšius, nes nebemokame išgyventi už tokias algas – mes įvykdysime teisingumą.

Sudaužei su kūju Lietuvos kapo lentą? O kodėl tu tuos visus kuriuos mes su savo terorizavimu, fiktyviomis baudžiamosiomis bylomis sukišome, užvožėme masinių žudikų lentomis, be teisės išlįsti – kodėl tu tuos vargšus, išalkusius, ištroškusius, peralkusius teisybės, teisingumo, – išleidi iš kapo duobės? Mes tave priversime juos ten atgal sukišti, nes mes atimsime iš tavęs tavo visus surinktus ieškinio pinigus – net jeigu tu juos gausi, mes aršetuosime visas sąskaitas, ir tie 50 000 eurų vėl pateks tai pačiai valstybei.

Tu liksi sukčių sukčius, o mes, nors is suplyšusiomis liemenėmis, ir kyšių suplėšytomis kišenėmis, nes nemokame pragyventi iš savo algų – šventieji.

Nesvarbu, kad Ramutis Jancevičius parašė knygą ir atskleidė, jog iš Pandoros skrynios 2009 metais buvo paleisti smogikai, veikiantys kaip nematoma jėga, kad jis žinojo, kas čia tokie, bet jis bijojęs sakyti, turėjęs net infarktą, pergyvenęs dėl savęs, dėl šeimos.

Kas, kad aišku, jog mes netiriame ir netirsime bylų pagal teisę, o tirsime pagal pavardę.

Mes, prokurorai, valdome Lietuvą. Rinkite kokį norite prezidentą, Seimą, mes visada sugebėsime per savo agentus, policininkus, tyrėjus ir netgi žiurkes, šeštus ir šunis, valdyti Lietuvą.

Mes valdome viską – nuo kalėjimo iki stoties prostitutės.

Mūsų net prokurorės stotyje jaučiasi savos prie tų prostitučių, viena siautėjo mūšiškė girta stotyje, išplūdo policininką, išvadino jį ubagu, ir kitais paskutiniais žodžiais – ji nesėdo, nes jeigu girtas prokuroras siautėja stotyje, kur yra iš tikrųjų mūsų regionas, nes mes ten irgi viską valdome – tai jis negaus baudžiako.

Tu Tomai pažeidei visus įmanomus kodeksus.

Tu kalbėjai tiesą. Tu budinai liaudį. Tu kreipeisi į JTO, ir žmonės suprato, jog mes neišgelbėjome mergaitės iš Klonio, o ją atidavėme sunaikinti. Tu mus demaskavai.

Girtas prokuroras, nudaužęs šviesoforą? Baik tu. Mes galime tau į pakaušį paleisti kulką – ir neatsakysime, įrodysime, kad tu išėjęs iš teismo, tiek nusiminei, kad mes tau skirsime buto vertės baudą - kad nusišovei iš neveikiančio šautuvo. Numestume šalia nenaudotą ginklą, arba padėtume plastmasinį pistoletą. Mes profesionalai.

Mes netiriam ir netirsime Remigijaus Daškevičiaus nužudymo. Bandėme nurašyti ant Romo Zamolskio – velnias, pasirodė jo moteriškė, suvėlė visus planus. Tas dar pripažintas pakaltinamu, dar ims teismas ir juos patikės.

Mes netyrėme ir netirsime Kiesų nužudymo, netirsime Svainijos įvykių, Bakano užpjovimo, Bakano vyresniojo sušaudymo.

Netirsime Remigijaus Morkevičiaus nužudymo.

Mes netyrėme ir netirsime Henriko Daktaro namų apšaudymo 2008 metų gruodį. Mes paskambinome tyrėjai ir liepėme parašyti, kad viešosios tvarkos pažeidimas.

Supranti, Tomai, tu pats žinai, kad nieko panašaus tu nepadarei, ką mūsų chebra padarė prie to bandito namų - mes ten liepėme apšaudyti namus, į vaikų kambarį buvo įmesta granata.

Buvo iššauta iš “pedesetkės” – tai toks žinok kovinis pabūklas, skersmuo šovinio 50 mm.

Tavo veika pagal mūsų nurodymą – pavojingesnė negu šaudymas ir granatų mėtymas tąkart Užliedžiuose.

Nes mes netiriame ir netirsime veikų, mes neskaitysime teisės vadovėlių ir nelankysime paskaitų.

Mes galime sau leisti būti analfabetais. Nes mes esame “vierchai”, nes valdome Lietuvą.

Kai tu dingai pagal mūsų nurodymą, ir turėjai nebeatsirasti, mes savo atstovei Ritai Stundienei nurodėme paskelbti, kad tave paleidome.

Koks skirtumas, kas paskui tau nutiks – net BNS parašė, kad tu išėjai namo dar 11 valandą ryto. Kur tu paskui nublūdinai – ne mūsų reikalas.

Koks skirtumas, kad tas teismas įvyko, mes bet kada galėjome išnaikinti.

Sakai, Rita Stundienė atsakys už savo melą? Neatsakys. Nesvarbu, kad apsimelavo viešai, ir jos melą girdėjo net Anupras iš Pavytės kaimo.

Mes valdome Lietuvą. Mes. Aš, prokuroras Stasys, prokuroras Jonas.
Jokia teisė ir teisingumas nevaldys.

Sakai, jis darė nacių nusikaltimus? Na ir kas. Tarybiniais metais mes tarnavome sovietui, ir neigėme sovietų nusikaltimus, ir gaudėme nacikus.

Dabar kitokia valdžia, kitokią giesmę reikia giedoti, giedame unisonu, nes mes valdome Lietuvą, valdome verslą, valdome cigaretes, ne mes vogėme tas cigaretes, mes įrodysime, kad mes ne prie ko.

Mes valdome viską.

Mes tau skirsime baudą ir tu mokėsi. Ir niekada nebenorėsi duoti ieškinio dėl per mažų pensijų. Nesvarbu, jog tas sprendimas susijęs ir su mūsų pačių pensijomis. Iš esmės sisteminis zombis yra toks sraigtelis, kurio galvoje trūksta kelių sraigtelių. Bet mes tokie valdytojai, kad mes turime teisę neturėti sraigto. Nes mes nebaudžiami.

Jeigu prokuroras ryte girtas nuskina šviesoforą – tai nieko tokio, tai net ne baudžiamoji veika.

Jeigu blaivas žmogaus teisių juristas “nuskina” lentą, kuri erzino daug žmonių – mes jį nuteisime.

Mes valdžia. AAAA.

PROKURORAI