Vaivorykštinė Vienaragio-princeciaus ir jo Karaliaus pora ėmėsi Vilniaus: P. Cvirkos paminklo dienos suskaičiuotos

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/pcvirk... 2019-05-08 08:05:19, skaitė 177, komentavo 7

Vaivorykštinė Vienaragio-princeciaus ir jo Karaliaus pora ėmėsi Vilniaus: P. Cvirkos paminklo dienos suskaičiuotos

Vilniaus meras Remigijus Šimašius (dešinėje) ir sostinės vaizdą dergiantis sovietinis paveldas.

Suformavusi naująją koaliciją, Vilniaus miesto savivaldybė ėmėsi veiklos – į svarbių darbų sąrašą įtrauktas rašytojo Petro Cvirkos paminklo nukėlimas, skelbia portalas respublika.lt.

„Ką pastatys toje vietoje, nežino. Bet tikina - leis spręsti vilniečiams, „kaip buvo atsiklausiama ir dėl Lukiškių aikštės sutvarkymo idėjos“, - informuojama publikacijoje „Zuikiai puikiai – prieš Petrą Cvirką“.

Pranešama, kad „po rinkimų Vilniaus miesto savivaldybėje suformuota 4 politinių jėgų valdančioji koalicija patvirtino ir savąją „Vilniaus koalicijos programą“.

Joje, be kita ko, esą įvardijami ir tokie tikslai: „Iš viešosios erdvės pašalinti visus, kad ir akivaizdžių totalitarinių ideologijų simbolių neturinčius, tačiau joms atstovaujančius paminklus ir simbolius.“

O dėl rašytojo P. Cvirkos paminklo neva dėstoma visai konkrečiai: „Rekonstruoti Pylimo ir Pamėnkalnio gatvių sankirtoje esantį skverą ir iškelti iš šios vietos paminklą Petrui Cvirkai“.

Dėl P. Cvirkos paminklo aistros nerimsta jau senokai. Žmonių partijos atstovai yra informavę, kad „Cvirkos paminklui laisvame Vilniuje ne vieta“, todėl jis turi būti kuo greičiau pašalintas.

„Atėjo metas braukti brūkšnį ir pasakyti, kad Cvirkos paminklas yra ne kas kita, kaip ideologinis simbolis ir jam laisvame Vilniuje ne vieta!“, - ne kartą yra raginęs Žmonių partijos narys Laurynas Kasčiūnas bei jo bendražygiai.

Pamiršote, kam tarnauja masonas Remigijus Šimašius? Primenu:

Pamiršote, kam tarnavo tarpukario Lietuvos Respublikos ir Lietuvos Tarybų Socialistinės Respublikos rašytojas petras Cvirka? Primenu: