Mindaugas Puidokas: „Tai žmonių persekiojimas ir siekis bet kokia kaina įrodyti, kad sistema neklysta“

Autorius: Minfo.lt Šaltinis: https://minfo.lt/aktualijos/st... 2019-05-28 09:06:18, skaitė 251, komentavo 7

Mindaugas Puidokas: „Tai žmonių persekiojimas ir siekis bet kokia kaina įrodyti, kad sistema neklysta“

Vaikų prekybos mafijos persekiojami Kručinskai ir seimo narys Puidokas

Prokurorai nepalieka Eglės ir Gintaro Kručinskų šeimos ramybėje. Kauno prokuratūra ruošiasi skųsti teismo sprendimą, kuriuo E.Kručinskienė buvo visiškai išteisinta. Kodėl taip ruošiamasi daryti - nekomentuojama. 

„Taip, skundas yra rašomas“, – BNS trečiadienio rytą informavo Kauno apygardos prokuratūros atstovė Izabelė Bočkienė.

Gintaras ir Eglė Kručinskai tikėjosi, kad ši istorija jau baigėsi ir jie galės ramiai gyventi, auginti savo du vaikus. G.Kručinskas sako, kad prokuratūros veiksmai - nepamatuotas jų šeimos puolimas ir siūlo jiems pamąstyti, kad šioje situacijoje yra gyvi žmonės ir pamatyti tuos žmones. Šeima negali suprasti, kodėl Kauno prokuratūra rašo skundą.

Gintaras Kručinskas prisipažino, kad šeima nusivylusi:

„Po teisėjo sprendimo apsidžiaugėme, galvojome, kad auginsime vaikus, dirbsime, tvarkysimės. Dabar jaučiamės tarsi vėl pajungti prie elektros laido ir kratomi srovės. Tai atsiliepia ir darbams, ir namams, ir vaikams. Nesuprantu tokio jų darbo. Gal su visais taip elgiamasi? Toks procesas?

Kaip indaplovę įjungus ji veikia, kol visą programa praeina, taip ir čia su žmogumi elgiamasi - įmetė ir turi praeiti visą sistemos mechanizmą. O kas po to lieka iš žmogaus ir su juo? Matau, kad taip žlugdomas mūsų šalies pilietis. O kaip po to gyventi? Ir taip netrūksta problemų gyvenime.

Valdžia juk turi padėti žmogui, o ne stumti jį į problemas ir gąsdinti visus. Tarsi jiems šeimos - atskira valstybė, o jie sau ten dirba ir neanalizuoja, kokios jų veiksmų pasekmės gali būti...“

Paprašytas pakomentuoti prokuratūros veiksmus Seimo narys Mindaugas Puidokas mano, kad tai yra akivaizdus žmonių persekiojimas, o tokio pobūdžio bylos yra prokuratūros parodymas, kad sistema yra neklystanti. Sistemos atstovai mano, kad jie klaidų nedaro ir bet kokia kaina siekia tai įrodyti. Tačiau klaidas daro visi, nes bet kokioje sistemoje dirba žmonės. 

„Ginsiu persekiojamus Kručinskus iki visiškos pergalės prieš galimai labai stipriai korumpuotus kai kuriuos Kauno prokurorus. Toks prokurorų elgesys, tik dar kartą parodo, kad kai kurios bylos fabrikuojamos arba paleidžiamos į teismą visapusiškai ir iš esmės neįsigilinus į visas aplinkybes.

Dar daugiau - naudojantis prokuratūros menamu nepriklausomumu - persekiojamas eilinis žmogus, kuriam ypač sunku apsiginti. Juk tas brangiai kainuoja. Priešingai dažnai nutinka svarbiose korupcinio pobūdžio bylose arba kur yra įsipainioję įtakingi asmenys, neretai turintys politinį užnugarį. Tokių asmenų atžvilgiu bylos dažnai nepasiekia teismo.

Likimas lėmė, kad kelčiau šiuos klausimus aukščiausiu lygiu ir kai baigsis šis procesas, tikiu, kad palankiai Kručinskams, - asmeniškai pats kelsiu klausimą Seime dėl asmeninės prokurorų atsakomybės tokiais atvejais“, - sako M. Puidokas.

Bendraudamas su rinkėjais Seimo narys pastebi, kad vykstant panašaus pobūdžio žmonių persekiojimui jie ima nepasitikėti teisine valstybe, ja nusivilia. 

M. Puidokas išreiškė viltį, kad Respublikos Prezidento rinkimuose laimėjus G.Nausėdai situacija pasikeis. Naujai išrinktas Prezidentas pasisako už tai, kad generalinė prokuratūra būtų realiai nepriklausoma ir skaidri institucija. G.Nausėda turi ryžtą dirbti pertvarkant ir stiprinant teisinę sistemą. Seimo narys pažymi, kad tai yra labai svarbu atkuriant pasitikėjimą teisingumu.

Jis pats, dirbdamas Seime, stengiasi ir stengsis daryti viską, kad Lietuvos teisinė sistema būtų kuo labiau pakeista ir saugotų bei gintų žmones, o ne leistų mokesčių mokėtojų pinigus daugybę metų trunkančiuose teisiniuose procesuose. Tai bus įmanoma, jei M.Puidokas sulauks kolegų pritarimo ir palaikymo Seime. Jei vis tik dauguma Seimo narių prie šios iniciatyvos neprisijungs, taps akivaizdu, kad kaip valstybė esame labai sudėtingoje situacijoje.

Mindaugas Puidokas neteisus, teigdamas jog SISTEMA daro klaidų, nes joje irgi dirba žmonės. SISTEMA NIEKADA NEKLYSTA, nes joje nėra jokių ŽMONIŲ - o tik SISTEMOS SRAIGTELIAI. Tiesiog kartais SISTEMAI NEPAVYKSTA.

Kaip šiuo atveju - planas buvo pasiimti du mažamečius vaikus, metus dvejus ant jų leisti darytis pinigus vaikų kalintojams, o paskui radus gerą pirkėją - parduoti, bet pasitaikė "neadekvatūs" tėvai ir NEPAVYKO. Juk "adekvatūs" tėvai  nesipriešintų, rankas kojas nusigraužtų ir keliais šliaužiotų prieš šakalines VTATines išgamas maldaudami pasigailėti, prokurvatoriams batus iki blizgesio išbučiuotų, paskutinius pinigus neštų, o "pozityvios tėvystės kursuose" sėdėtų pirmose klauptuose ir kakta grindis daužytų... Ir visa tai tik tam, kad GALĖTŲ PAKONKURUOTI SAVO VAIKŲ PARDAVIMO KONKURSE su PIRKĖJAIS iš užsienio.

Ir gerbiamiems Kručinskams nereikėtų stebėtis - Lietuvoje nėra prokuratūros, pagal tikrąją to lotyniško žodžio procuro reikšmę - rūpinuosi, pavaduoju, valdau. Lietuvoje yra proKURVAtura - tai yra tie, kurie kaip kurvos vardan kitų kurvų bando paturėti visus likusius Lietuvos piliečius. Šiuo atveju - ĮVYKDYTI VIEŠĄ PARODOMĄJĄ BAUSMĘ už PASIPRIEŠINIMĄ ORGANIZUOTAI VAGIŲ IR BANDITŲ GAUJAI, UŽGROBUSIAI VALDŽIĄ LIETUVOJE ir vaikų prekybos mafijai, kaip tos gaujos sudedamajai.

Juk kas per netvarka bus šitoje užengtoje ŠŪDELIČIO ir lochų pseudovalstybėlėje, jeigu kiekvienas lochas, ubagas ir runkelis ims šokinėti PRIEŠ VALDŽIĄ! Maža to - jeigu jam UŽ TAI NIEKO NEBUS! Taigi pasaulio pabaiga. kaip sakoma proKURVAturinės mafijos aplinkoje: - Ne pagal poniatkes bazarinat!

Banditai yra dviejų rūšių: tie kas laužo įstatymus ir tie kas tuos įstatymus priiminėja.

LAIKAS VISIEMS IR KIEKVIENAM SUPRASTI - MES GYVENAME BANDITŲ VALDOMOJE TERITORIJOJE, kur pirmojo ir antrojo tipo banditai konkuruoja dėl savo "PRIGIMTINĖS TEISĖS" kirpti lochus.

O jeigu jau išdrįsai jiems pasipriešinti - tuomet žinok, kad turėsi eiti iki galo.