Gerbiamas Nausėda - vykite šalin buvusius komunistus grybauskaites, linkevičius, kirkilus bei propagandistus kojalas bei valatkas

Autorius: Durnių Laivo Kapitonė Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-05-28 11:26:51, skaitė 532, komentavo 13

Gerbiamas Nausėda - vykite šalin buvusius komunistus grybauskaites, linkevičius, kirkilus bei  propagandistus kojalas bei valatkas

Kodėl privalote neįsileisti į Prezidentūrą Lino Kojalos:

2016 birzelio 13 L.Kojala. "Kodėl britai liks Europos Sajungoje"
2016 vasario 1d L.Kojala. "D.Trumpas nelaimės: trys priežastys"

- Gitanai, ar jums pridės solidumo klounas Kojala? Pagalvokit.

Kodėl privalote vyti lauk iš URM Liną Linkevičių:

2015 m. gruodžio 15 d. 10:30 delfis

Lietuvos nuolatinėje atstovybėje Europos Sąjungoje pirmadienį vyko Lietuvos režisierių Martyno Starkaus ir Jono Banio dokumentinio filmo „Karas 2020-ieji. Rusijos informacinė agresija“ premjera, praneša Užsienio reikalų ministerija.

Renginyje dalyvavo Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

Diskusijos metu L. Linkevičius pažymėjo, kad dokumentiniame filme „Karas 2020-ieji. Rusijos informacinė agresija“ atskleidžiami prieš Vakarus nukreiptos propagandos principai, metodai ir šaltiniai.

DOKUMENTINIS FILMAS APIE 2020 METUS??

2017 m. vasario 14 d. DELFI TV konferencijoje - iš fronto linijos Ukrainoje grįžęs L. Linkevičius. Ir ką gi rašo Linkevičius.

- Vasario pradžioje paaštrėjus įtampai vėl atsinaujino smarkūs mūšiai Avdijivkos prieigose – miestas buvo apšaudytas iš artilerijos sistemų.
- Apšaudymo pasekmes savo akimis išvydo ir Lietuvos diplomatijos vadovo delegacija. ( Galite garsiai garsiai nusijuokti)
- Pagrindiniu kelionės akcentu tapo apsilankymas nuo karo Ukrainoje smarkiai nukentėjusiose Avdijivkoje.

Skylė prie kurios pozuoja Linkevičius 2017 metais yra padaryta 2015 metais. Skrynus pridedu.

Rekomenduoju nebendrauti su Grybauskaite.

Prisimenant visokias šnipų istorijas man Grybauskaitės elgesys labai panašus į vieno KGB agento elgesį:

1936 metais NKVD agentas ir kuratorius A.Deutschas įkalbėjo K.Philby imtis jaudinančios užduoties – nutraukti atvirus ryšius su komunistais, neva išsižadėti draugų socialistų, tapti užkietėjusiu dešiniuoju ir teikti slaptą informaciją sovietams. Naujasis vaidmuo K.Philby puikiai sekėsi. Jį priėmė į Anglų-vokiečių bendradarbiavimo draugiją, todėl Maskvos agentas galėjo laisvai keliauti po nacistinę Vokietiją ir netgi susitiko su A.Hitlerio užsienio reikalų ministru Joachimu von Ribbentropu.

  • Grybauskaitė nutraukė visus viešus ryšius su komunistais Rusija ir Putinu.
  • Grybauskaitė tapo užkietėjiusia dešiniąja laisvai keliauja po NATO ir ES.
  • Turi priėjimą prie visokių slaptų planų.

Ar teikia slaptą informaciją КГБ-ФСБ? Tai mes sužinosime negreit ir ne iš Lietuvos VSD... Juk VSD yra pavaldi Grybauskaitei. Net visai nesenai VSD vadovavo KGB rezervistas Pocius.

Susitikti su KGB kuratorium, kad gauti užduotis pasiimti atlyginimą ir medalius bei ordinus nebūtina važiuoti į Maskvą į Kremlių. Tai galima padaryti bet kokiame Davose ar bet kokiame Strasbūre. Ane?

Tai buvo mano nuomonė. Aš giliai tikiu tuo ką sakau. Jūs galite tikėti, kad Grybauskaitė nuoširdžiai ir įsitikinusi prakeikė Rusijos Federaciją kaip  teroristinę.. Ir ji nėra ФСБ agentė, bet man tai atrodo vaidyba...

Kirkilas. Patologinis melagis:

1 - 2005 m. rugsėjo 15 d.

Atlikus preliminarią įvykio vietos apžvalgą jokių raketų ir bombų neaptikta. Buvo nustatyta, kad lėktuvas buvo ginkluotas tiktai 30 mm kalibro automatine patranka“, - penktadienį sakė V.Tutkus.

Krašto apsaugos ministras Gediminas Kirkilas sakė, kad neteisėtai Lietuvos oro erdvę kirtusį naikintuvą stebėjo mūsų šalies oro kontrolieriai. „Jis (naikintuvas – DELFI) buvo nepavojingas, nenešė jokios ginkluotės", - sakė ministras.

arba

2 - LRT Aktualijų Studija 2018-01-26 11:05 Laidą vedė propagandistas Rimgaudas Geleževičius (Kažkodėl prisistatantis žurnalistu...) Gediminas Kirkilas ir rėžia iš kart po žinių 11.30:

"jis pavojingai užskrido virš Ignalinos atominės su dviem KOVINĖM RAKETOM."

2018 metais Kirkilas tvirtino, jog Trojanovo naikintuvas buvo ginkluotas dviem kovinėm raketom ir skraidė virš Ignalinos AE.

Gediminą Kirkilą LSDP vadą pagavau meluojantį. Viską galite pagūglinti ir pasitikrinti ėLėRTė (koks gražus užvadinimas) mediatekoje.

Po inauguracijos laišką atsiųsiu į Prezidentūrą. Bet jūsų komanda jau gali pradėti atranką...