Kur eiti šeštadienį? Į iškrypėlių pederadą ar į rusų kultūros šventę?

Autorius: SputnikNews.lt Šaltinis: https://sputniknews.lt/satires... 2019-06-08 08:06:11, skaitė 286, komentavo 8

Kur eiti šeštadienį? Į iškrypėlių pederadą ar į rusų kultūros šventę?

Šeštadienį, birželio 8-ąją, Vilniuje vienu metu vyks keli masiniai renginiai — pederastų ir kitų iškrypėlių pederadas Gedimino prospekte, rusų kultūros festivalis Vingio parke bei šeimų palaikymo akcija Bernardinų sode

Vieni vilniečiai ketina apsilankyti tik vienoje šventėje, kiti mano, kad spės visur pasižymėti. Policijai šią dieną teks daug dirbti. Teks užtikrinti, kad vienalyčio sekso šalininkai ir tradicinių šeimų atstovai nesusitiktų vienoje vietoje.

— Povilai, pagaliau vasara atėjo. Puikus oras. Šeštadienį žada 27 laipsnius šilumos. Kur eisi su šeima?

— Mes jau seniai nusižiūrėjome vieną ežerą prie mūsų sodybos. Ištisus savaitgalius ten leidžiame. Žmona darže kapstosi, o vaikai paplūdimyje linksminasi.

— Mes neturime sodybos, tai paprastai savaitgalius leidžiame Vilniaus skveruose ir parkuose. Šį šeštadienį numatomos didelės linksmybės. Eisime pasižiūrėti į iškrypėlių pederadą, jie žygiuos Gedimino prospektu. Vėliau apsilankysime Bernardinų sode, ten šeimų akcija vyks. O vakare Vingio parke pasiklausysime Rusijos estrados žvaigždžių koncerto. Atvažiuoja Vadimas Kozačenko ir Vytas. Tokie mūsų planai.

— O kodėl jus taip domina pederastų ir kitų iškrypėlių pederadas? Aš asmeniškai neigiamai vertinu tokį atvirą seksualinių pasirinkimų demonstravimą. Juk savaitgalį Vilniuje daug šeimų su vaikais, ir jie visa tai mato, pradės klausimus uždavinėti. Aš, pavyzdžiui, nenorėčiau aiškinti savo vaikams ir anūkams, kas čia per žmonės tokie, kodėl šie vyrai ir moterys nešasi kažkokias spalvotas vėliavėles... Kodėl pederastai ir lesbietės turi tiek privalumų — žygiuoja sau pagrindiniu miesto prospektu? Juos dar ir policija lydi, neduok Dieve, kas nors juos įžeis.

— Aš visiškai tau pritariu. Bet mūsų valstybėje pirmenybė teikiama europietiškoms vertybėms, kurios numato visų lygybę. Kam nepatinka vienalytis seksas, tegul keliauja sau į Bernardinų sodą. Ten susirinks šeimų šalininkai. Pasižiūrėsime, kur daugiau žmonių susirinks — ar homoseksualistų prospekte, ar šeimų šalininkų sode.

Mane labiau domina, ar šiais metais Remigijus Šimašius vėl vadovaus iškrypėlių pederadui? Juk jis taip džiaugėsi, kai gėjų klube prieš rinkimus jį pagerbė iškrypėlių atstovai. O dar man įdomu, kuris Lietuvos politikas ar valstybės pareigūnas pirmasis paskelbs apie savo netradicinę seksualinę orientaciją. Jau greitai kiti Seimo rinkimai, rinkėjams labai smalsu, "kas yra kas".