DELFI.lt PERSPĖJA: Rusija svarsto galimybę suduoti branduolinį smūgį Gruzijai!

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/rusija... 2019-06-30 15:53:31, skaitė 749, komentavo 2

DELFI.lt PERSPĖJA: Rusija svarsto galimybę suduoti branduolinį smūgį Gruzijai!

Rusijos užsienio reikalų viceministras S. Riabkovas (kairėje) neatmeta galimybės suduoti branduolinį smūgį Gruzijai.

Gruzijoje tęsiantis protestams, kurie kilo dėl Rusijos parlamentaro išstojimo, Kremlius, regis, nusiteikęs toliau spausti Tbilisį: iš pradžių paskelbta apie draudimą Rusijos oro bendrovėms skraidyti į Sakartvelą, o šios šalies avialinijoms užsivėrė Rusijos oro uostai, tada prabilta apie vynų importo draudimą, o dabar jau pasipylė ne tik absurdiškos sąmokslo teorijos, bet net ir grasinimai suduoti branduolinius smūgius.

Apie tai skelbiama nepriklausomo Žmonių partijos portalo ilgoje analitinėje analizėje „Rusija didina spaudimą Gruzijai: po įvykių Tbilisyje užsiminė net apie branduolinį smūgį“. Savo analizus prevencinio branduolinio smūgio Gruzijai klausimu pateikė taip Vaidas Saldžiūnas, save pristatantis "korespondentu gynybos temomis".

smugis-01.jpg

Skelbiama, kad „Rusija dar pirmadienį paskelbė griežtinanti iš Gruzijos importuojamų vynų kokybės kontrolę, akivaizdžiai reaguodama į Tbilisyje pastarosiomis dienomis vykusius audringus protestus prieš Kremlių“.

„Draudimais dėl įvairiausių produktų – ne tik vyno, bet ir pieno gaminių Rusija apdovanojo ir Moldovą, Ukrainą, Baltijos šalis“, - informuoja delfi.lt analitikas.

Tačiau dabar „Rusijos užsienio reikalų ministerija, regis, nusiteikusi žengti dar toliau – kurstomos ne tik senos sąmokslo teorijos, bet ir laidomos užuominos apie prevencinius branduolinius smūgius“.

„Mes turime išnaudoti visus mums likusius išteklius, prieš pereinant prie kraštutinių priemonių. Priminsiu, kad remiantis Rusijos karine doktrina, kilus grėsmei šalyje dėl branduolinio ar kito masinio ginklo panaudojimo, Rusija gali panaudoti branduolinį ginklą“, – atvirai Kartvelui pagrasino Rusijos užsienio reikalų viceministras Sergejus Riabkovas, informuoja delfi.lt.

Ekspertai.eu primena, kad delfi.lt yra perspėjęs – virš Baltijos šalių taip pat kybo Rusijos branduolinio smūgio grėsmė. Specialistų nuomone, Rusijos branduolinės atakos atveju labiausiai nukentėtų Latvija arba Lietuva.

bomba-01.jpg

Audriaus Nako komentaras labai gerai viską paaiškina:

Nelabai gerai, kas gi nori investuoti ar atvažiuoti paturistauti į tokias valstybes kaip Gruzija ar Lietuva, kur bet kurią akimirką bepročiai iš Kremliaus tik ir galvoja, kaip mus atakuoti branduolinėmis bombomis.

Klausimas kitas - o kas suinteresuotas, kad Lietuva ir Gruzija užsienio akyse atrodytų, kaip mirtininkų zona, į kurią šiukštu! negalima investuotoi? Ogi tie, kas nori apsiginti nuo konkurentų! Ne paslaptis, kad VISA LIETUVOS FINANSŲ SISTEMA priklauso privatiems skandinavų bankams. Kaip ir VISA DIDŽIOJI ŽINIASKLAIDA, kuri ir platina šias žinutes. Štai jums dėlionė ir susideda - skandinavų judooligarchato bankai pirmiausia nusipirko "lietuvišką" šūdasklaidą, tada paėmė už pautų valdžiagyvius, tada per juos susiprivatizavo MŪSŲ FINANSINĘ SISTEMĄ ir dabar varo rusofobišką-branduolinę isteriją, kuri padeda jiems apsisaugoti nuo konkurentų.