Patarimas megztaberetininkams, amžinai kovototiems su Kremliumi: siekite interneto apribojimo Lietuvoje

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/patari... 2019-07-02 09:43:04, skaitė 292, komentavo 4

Patarimas megztaberetininkams, amžinai kovototiems su Kremliumi: siekite interneto apribojimo Lietuvoje

Megztaberečių bendruomenės nariai V. Kernagis (kairėje) ir L. Kasčiūnas. Viduryje megztaberečių stabas – patriarchas V. Landsbergis su berete.

Lygiai prieš metus priimtos Žmonių partijos narių Lauryno Kasčiūno ir Vytauto Kernagio visuomenės informavimo įstatymo pataisos, kurios įpareigojo retransliuojamų ir internete platinamų televizijos programų kiekviename vartotojams siūlomame televizijos programų pakete sudaryti ne mažiau kaip 90 proc. programos oficialiomis Europos Sąjungos (ES) kalbomis, o programas transliuojamas ne oficialia Europos Sąjungos kalba įgarsinti lietuviškai, lėmė, kad šiandien rusiškos produkcijos televizijoje mažėja. Tai atlikus tyrimus pastebi Lietuvos radijo ir televizijos komisija.

Apie tai skelbiama politikų pranešime visuomenei „Priimtos visuomenės informavimo įstatymo pataisos mažina rusiškos produkcijos Lietuvos televizijoje kiekius“.

„Taip skatiname valstybinės kalbos ir kitų oficialių kalbų vartojimą, mažiname priklausomybę nuo Kremliaus informacinės erdvės. Rusija televiziją laiko savo „minkštosios galios“ instrumentu, kuris ypač svarbus informacinio karo kontekste. Per televizijos produkciją ji formuoja tam tikrus tapatybinius elementus, „pririša” tokią produkciją žiūrinčius žmones prie šios kultūrinės ir informacinės erdvės. Todėl itin džiugu, kad problemos aktualizavimas viešojoje erdvėje ir kai kurių komercinių televizijų (pasikeitus jų vadovams) daug kritiškesnis požiūris į tokią televizijos produkciją lėmė, kad šiandien turime gerų naujienų“, - pasakė L. Kasčiūnas.

V. Kernagis atkreipia dėmesį, kad ši pataisa, nors ir mažas, bet žingsnis į priekį, mažinant Kremliaus daromą įtaką Lietuvos informaciniame lauke.

„Noras pakurstyti sovietinę nostalgiją, propaganda, skleidžiama per kalbą ir kultūrą – itin dažnas mums nedraugiško kaimyno veikimo pavyzdys. Tikiu, kad su šios pataisos įsigaliojimu prisidėsime prie kokybiškesnio visuomenės informavimo, o televizijos vadovai bus linkę kritiškiau atsirinkti perkamą produkciją“, - pasakė V. Kernagis.

ekspertai.eu_komentaras3-07.png

Ar šitie amžini beretininių smegenų kovotojai tikrai tokie buki, ar tik apsimeta tokiais bukais, sunku pasakyti. Gali būti kad buki, bet dar papildomai ir apsimeta idiotais. Bet ne tai svarbu.

Todėl patarimas šiems megztaberetiniams gyviams – norite iš tiesų neimituoti kovą su savo Rusija, be kurios, kaip galima suprasti, daugiau nieko ir nežinote, norite kovoti ne butaforiškai, tada pasistenkite, kad Lietuvoje būtų apribotas priėjimas prie, jūsų požiūriu, netinkamos informacijos internete.

Nes jūs, simpatiški dundukai, turbūt suvokiate, kad šiais laikais tos jūsų kaimietiškos tautinės televizijos gali rodyti ką tik nori, ar nerodyti nieko, kiekvienas turi galimybę viso pasaulio informaciją su visomis pasaulio televizijų laidomis, jei jų reikia, stebėti internetu.

O tie, kurie nesinaudoja internetu ir žiūri tas jūsų LT televizijas, ir taip balsuoja už jūsų agresyvių megztaberečių partiją, galite dėl to nepergyventi.

Atleiskite, bet nesityčioti iš jūsų atviro megztaberetinio debiliškumo, neišeina.