Šakalienė pagrasino: Afrika bus ČIA! O lietuviai bus juodaodžiai ir pradėjo nuo savęs

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/dsakal... 2019-07-03 09:18:05, skaitė 3402, komentavo 20

Šakalienė pagrasino: Afrika bus ČIA! O lietuviai bus juodaodžiai ir pradėjo nuo savęs

Žmogaus ir vaiko teisių gynėja, už norvegų vaikų grobikų mafijos pinigus, Seimo prostitutė per nepilną kadenciją pakeitųsi tris partijas, visų Lietuvos tėvų neapykantos objektas Dovilė Šakalienė neseniai lankėsi Zambijoje, iš kurios grįžo su tradicine, etnine tos šalies šukuosena – kasytėmis.

Apie tai skelbiama valstybinio transliuotojo lrt.lt publikacijoje „Naujoji Dovilės Šakalienės šukuosena padeda atkreipti dėmesį ir į mergaičių Zambijoje problemas“.

Pranešama, kad D. Šakalienė savo naująją šukuoseną priėmė kaip netikėtą kultūrinę patirtį ir dovaną. Ją pusantros valandos savo rankomis sukūrė trys masajų meistrai.

Anot politikės, šukuosena tapo galimybe prie vietos žmonių prisiliesti kur kas arčiau nei per visus sudėtingus vizitus šalies sveikatos priežiūros įstaigose, nevyriausybinėse organizacijose ir parlamente.

Nors ji pripažino, kad kelionė į Zambiją buvo sudėtinga, tačiau Seimo narė įsitikinusi, kad privalu žvelgti toliau nei savas kiemas ir suvokti, kad Afrikos problemos gali pasiekti ir kiekvieną šalį. D. Šakalienės tikinimu, Afrikos gyventojai 2100 metais sudarys apie 39 proc. pasaulio populiacijos.