Okupantams tarnavęs tarybinis aktyvistas R. Valatka jau ketvirta diena neranda sau vietos ir žarsto išminties perlus

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/okupan... 2019-07-10 13:07:14, skaitė 393, komentavo 1

Okupantams tarnavęs tarybinis aktyvistas R. Valatka jau ketvirta diena neranda sau vietos ir žarsto išminties perlus

Tarybinis propagandistas R. Valatka. Nuotr. facebook.com

Garsų tarybinį propagandistą Rimvydą Valatką taip paveikė genialus Vytauto Žalakevičiaus filmas „Niekas nenorėjo mirti“, kad aktyvistas iki šios dienos negali nurimti ir neranda sau vietos.

Apie tai jau skelbėme publikacijose „Garsus tarybinis propagandistas R. Valatka instinktyviai priminė KGB'istines tradicijas, kurias reikėtų taikyti ir šiandien“ bei „Tarybinis propagandistas R. Valatka atskleidė žemą Lietuvos kino klasiko V. Žalakevičiaus lygį ir nurodė, kas yra gera klasika“.

Šįkart pikantiškų potraukių turinčio, 100-ui metų įslaptinto KGB'isto, tarybinės propagandos veterano nuomonę skelbia valstybinis transliuotojas.

R. Valatka atsakė į savo iškeltą klausimą, „ar pats Žalakevičius būtų sukūręs būtent tokį filmą, jei Lietuva būtų laisva?“

„Tikrai ne. Per daug talentingas buvo, kad klastotų istoriją“, - atskleidė manipuliacijų ir melo veteranas R. Valatka.

Šioje vietoje sunku nesutikti su tarybiniu aktyvistu R. Valatka – jei Žalakevičius būtų kūręs tokį filmą, kai jau Lietuva buvo laisva – filmas veikiausiai būtų dar žiauresnis. Režisierius neabejotinai būtų pasirėmęs daugybę faktų apie civilių žmonių žudymus, neabejotinai būtų pasitelkta net ir Dalios Grybauskaitės mokslinė disertacija, už kurią 1993 m. Lietuvos mokslo taryba Lietuvos Respublikos mokslo laipsnių ir pedagoginių vardų nostrifikacijos komisijos sprendimu mūsų dabartinei prezidentei išdavė socialinių mokslų daktaro diplomą.

Kaip žinoma, minėtame moksliniame darbe D. Grybauskaitė nurodė, kad „klasės (turima omenyje darbo klasė – red. pastaba) priešai socialistinę reformą bandė sustabdyti žiauriais teroro aktais, gąsdinimais, šantažu, partinio ir tarybinio aktyvo, kolūkinio judėjimo organizatorių naikinimu“, o „nuo klasės priešų rankos paskutiniais metais žuvo virš 13 tūkst. žmonių. Tokia ilga klasių kova buvo kurstoma, remiantis radiopropaganda, tiekiant maistą ir ginklus iš užsienio“.

Naujausią uoliai okupantams tarnavusio tarybinio aktyvisto R. Valatkos šedevrą skaitykite čia:

vavava-03.png