Zelenskio patarėjas siūlo kapoti galvas

Autorius: Anno Šaltinis: https://gordonua.com/img/artic... 2019-07-13 17:41:29, skaitė 172, komentavo 2

Zelenskio patarėjas siūlo kapoti galvas

Zelenskio patarėjas Poturajevas

2014 m. dabartinio Ukrainos prezidento patarėjas Nikita Poturajevas išreiškė savo požiūrį į Donbaso gyventojus ir Rusijos piliečius, palaikančius juos, ragindamas savo „Facebook“ paskyroje kapoti jiems galvas ir sodinti juos ant kuolo. Apie tai papasakojo Ukrainos žurnalistas Andrejus Mančukas, pacituodamas 2014 m. Poturajevo publikaciją.

„Labiausia užkietėjusius reikėtu sodinti ant kuolo. O paprastiems žudikams - kapoti galvas.O paskui kuolus su galvomis ir kūnais išstatyti palei valstybinę Ukrainos ir Rusijos Federacijos sieną",- rašė tada tada Poturajevas.

Dauguma Ukrainos patarėjo publikacijų išvis negalima cituoti, pažymėjo Mančukas, nes beveik kiekvienoje iš jų yra  „neapykantos žodžiiai“, už kuriuos socialinio tinklo administracija vartotoją siunčia į baną.

„Tas jūsų Gabunija nervingai rūko kampelyje“, - ironizuoja žurnalistas. Galiausiai jis paragino žmones tai dažniau prisiminti, ypač kada dabartinė Kijevo administracija žadės jiems „derybas ir taiką šalyje“.

Anksčiau Poturajevas, kuris yra kandidatas į Radą nuo partijos "Sluga naroda", pasiūlė pervadinti Rusiją ir rusų kalbą. Pasak jo, niekas netrukdo ukrainiečiams vadinti Rusiją "Moskovija" o rusų kalbą rusiškąją kalba.