STT kartu su prokuratūra teigia, kad „Lietuvos rytas“ meluoja apie teisėjų ir prokuratūros susitarimus. Ar atsiras durnių, tikinčių banditais su antpečiais?

Autorius: BūkimeVieningi.lt Šaltinis: https://bukimevieningi.lt/2019... 2019-08-18 08:59:28, skaitė 107, komentavo 1

STT kartu su prokuratūra teigia, kad „Lietuvos rytas“ meluoja apie teisėjų ir prokuratūros susitarimus. Ar atsiras durnių, tikinčių banditais su antpečiais?

Generalinė prokuratūra ir Specialiųjų tyrimų tarnyba: Paneigiame „Lietuvos ryto“ publikacijos tikrovės neatitinkančią informaciją

Generalinė prokuratūra ir Specialiųjų tyrimų tarnyba paneigia 2019 m. rugpjūčio 9 d. „Lietuvos ryto“ publikacijos „Advokatą šiurpina telefoninės teisės šmėkla: skamba ir Dalios Grybauskaitės pavardė“ tikrovės neatitinkančią informaciją.

2019 m. rugpjūčio 9 d. dienraštyje „Lietuvos rytas“ ir internetiniame portale www.lrytas.lt spausdintoje Arvydo Lekavičiaus publikacijoje ,,Advokatą šiurpina telefoninės teisės šmėkla: skamba ir Dalios Grybauskaitės pavardė“ išsakomi šie tikrovės neatitinkantys teiginiai:

„Kai kurių šaltinių duomenimis, balandžio mėnesį L. Braždienė esą susitiko su Generalinės prokuratūros vadovais ir tarėsi, ką daryti su teismui nušalinimą pareiškusiu J. Elzbergu.“.

Prokuratūra atsakingai pareiškia, kad nebuvo tokio pobūdžio Generalinės prokuratūros vadovų susitikimo su Vilniaus apygardos teismo pirmininke Loreta Braždiene.

„Maža to, Generalinės prokuratūros nurodymu Specialiųjų tyrimų tarnyboje (STT) buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. (…) Praėjus dviem savaitėms po apklausos ikiteisminis tyrimas buvo nutrauktas.“

Taip pat atsakingai pareiškiama, kad nebuvo tokio nurodymo ir toks ikiteisminis tyrimas Specialiųjų tyrimų tarnyboje nebuvo pradėtas.

Generalinės prokuratūros ir Specialiųjų tyrimų tarnybos informacija

„Būkime vieningi“  įtarimas:

O gal tai tėra vienas kito dangstymas ir bandymas nusiplauti „nešvarumus“?

BV inf.

Prisidedame prie "Būkime vieningi" įtarimų ir kategoriškai abejojame prokurvatūros, daugybę kartų pademonstravusios savo kurvišką veidą, bei Specialiųjų Tyrimų Tarnybos - tarnaujančios ir ginančios išgamas, užgrobusius valdžią Lietuvoje, pareiškimais. Taip pat neturime nė menkiausios iliuzijos, kad masinio durninimo organo - "Lietuvos litro" reportažo tikslas buvo pagerinti Lietuvos visuomenės gyvenimą. Atvirkščiai, tai tik "prostitutės moralė" - kai už pinigus dalyvaujama informaciniuose vagių ir banditų klanų tarpusavio "razborkėse".