Ugnius Kiguolis: Delfi - fake news platintojas ir farmamafijos gynėjas

Autorius: Ugnius Kiguolis Šaltinis: https://www.facebook.com/10000... 2019-08-27 07:41:00, skaitė 309, komentavo 1

Ugnius Kiguolis: Delfi - fake news platintojas ir farmamafijos gynėjas

Mieli DELFI.lt su Pseudo mokslo žurnaliste Goda Raibytė priešakyje. Labai ačiū už tokį išsamų, objektyvų ir argumentais paremtą straipsnį. (https://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/garsus-skeptikas-pamoke-kaip-lietuvos-antivakserius-pastatyti-i-vieta-ju-lyderio-veiksmai-gali-issaukti-epidemija.d?id=82045105)

Suprantu, kad prasideda mokslo metai, vėl reikės atidirbinėti gautus pinigėlius reklamos užsakovams, tad stengiatės iš anksto diskredituoti tam tikrus asmenis. Juk gi tuoj reiks apie Meningokoko epidemiją šnekėti.

Bet apie viską išsamiai.

Pseudomokslas sklinda, nes tikrasis mokslas visuomenei dažnai yra svetimkūnis. Tačiau su tokiais agresyviais pseudomokslo šalininkais kaip Ugnius Kiguolis reikia kovoti laikantis tam tikrų principų.

Labai ačiū uz tuos laurus, tik gal įsivertiname kas gi vis tik yra tas pseudomokslas. Apie ką jūs šnekate? Nėra tokio mokslo, kaip Antivax mokslas. Kiguolis visada sako, kad yra už skiepus, už saugius skiepus. Tai apie ką jus šnekate?

Tikra tiesa pseudo mokslą reikia demaskuoti, ir ne tik Pseudo mokslą, bet ir fakenewsus demaskuoti yra būtina.  Ir ta reikia išmokti. Ir viska reikia grįsti faktais, tą daryti privaloma. Būtent tą ir sako kalbinamas mokslininkas.

Taigi šnekame faktais, ieškome faktų Delfyje ir demaskuojame:

1. Faktas numeris vienas: Ugnius Kiguolis nėra buvęs vadybininkas, jis juo net ir nebuvo.

Taigi - pirmas FAKE NEWS. Ieškome faktų: Mieloji Goda, kokios kompanijos vadybininku buvo Kiguolis?

2. Ugnius Kiguolis nėra jokio judėjimo lyderis. Niekas jo jokiu judejimo lyderiu nerinko ir apskritai minimas judėjimas neegzistuoja. Lyderiu pavadino nebent pats Delfi. Žmonės, patyrę įvairių farmakologinių preparatų šalutinius poveikius ir apie tai šnekantys, diskutuojantys ir klausiantys - nėra joks judėjimas. 

Taigi Fake news numeris 2.

3. Ugniaus Kiguolio absoliučiai visi pareiškimai yra būtent pagrįsti mokslu ir pateikti referencai į publikuotas mokslines studijas. Tad tokiais nepatikimais šaltiniais, kaip DELFI, Ugnius Kiguolis niekada nesiremia. 

Fakenews numeris 3. Mielai pačio Delfi paprašysime FAKTŲ. Kur jie?

4. Delfi sako, kad Kiguolis naudoja daug. šaltinių, bet, anot Delfi, jie nieko verti. Nu labai objektyvu, nurodykite nors vieną nieko vertą šaltinį. Kiguoliui pačiam būtų įdomu sužinoti, kuris, anot delfi, šaltinis yra nepatikimas ir nieko vertas: CDC, PSO, ULAC ar kokia studija iš PUBMED. 

Nieko verti yra būtent tokie fakenews straipsniai: būtent be FAKTŲ, be REFERENCŲ kaip šis.

5. Smagu, kad jums visiems reikia vienytis prieš Kiguolį ir pagaliau atrasti kur gi tas skleidžiamas pseudomokslas. Kai atrasite - būtinai praneškite. 

Kad kažką vadinti pseudomokslu, pirmiausia reikėtų, kad tai būtų mokslu, kad paskui pataptų "Pseudo" mokslu. Farmakologinių preparatų gamintojo pateikiama informacija nera nei mokslas, nei pseudo. Nebent delfi čia keistai įsivardina visą Mediciną, kaip pseudomokslą. ŠAUNUOLIAI. Vėl fakenews. 

Ir moksininkas užbaigia tikrai teisingai: su pseudomokslininkais, ypač agresyviais, reikia mokėti bendrauti. 

Ačiū vėl už skambius pavadinimus, Kiguolis jau ir mokslininku, nesvabu, kad "pseudo", patapo, tad išmokite DELFI su manim bendrauti. 

O tam, kad išmokti, teks perskaityti tuos mano referencus, kviesti mane i diskusiją, rasti faktus ir argumentus, kur Kiguolis sako netiesą. Kiguolis butinai atsiprašys viešai visos tautos, jei tik tą rasite. Ir, kaip mokslininkas sako, jei to nedarysite, tik DAR LABIAU PABLOGINSITE SITUACIJĄ.

Tad mieloji Goda Raibytė, gal norite sėsti ir pašneketi jums įdomia tema, apie jums įdomų preparatą ar ligą ir parodyti visiems, kaip Kiguolį suvartote argumentais ir faktais, paneigdama jo pateikiamus šaltinius. ANYTIME ANYWHERE.

Skaitytojams nuoroda į Delfi fake news, į kurį atsakymą parašiau čia.

https://www.facebook.com/DELFI...