Tolerancijos apoteozė - Kelno prievartautojai liks nenubausti! Ką gi, kitko tikėtis būtų buvę naivu

Autorius: Blogeris Zeppelinusas Šaltinis: https://www.facebook.com/bloge... 2016-02-24 23:42:08, skaitė 2532, komentavo 0

Tolerancijos apoteozė - Kelno prievartautojai liks nenubausti! Ką gi, kitko tikėtis būtų buvę naivu


Tolerastija vokiškai. Užrašas skelbia:
"Seksistai ir rasistai visur ir visada yra šiknos skylės!"

Štai ir sužinojome - ko verta tolerantiškoji teisėsauga ir kiek efektyviai ji gali apginti savo šalies piliečius nuo atsibastėlių iš egzotiškų kraštų masinių seksualinių pramogų.

Š... verta, jeigu atvirai kalbant.

Pamenate, koks triukšmas ir pasipiktinimas kilo Vokietijoje ir Europoje dėl Naujametinės nakties Kelne? Kuomet tūkstančiai atsibastėlių iš egzotiškų kraštų, gavusių pretendentų į prieglobstį Vokietijoje statusą, atsidėkojo vokiečių tautai prievartaudami ir žagindami jų moteris, mušdami ir plėšdami vyrus bei apšaudydami galingais fejerverkais krikščionių religinę šventovę ir pasaulinį kultūrinį paminklą - Kelno katedrą?

Visi tie vaizdeliai vyko tiesiog po geležinkelio stoties aplinką ir pagrindinę miesto aikštę filmuojančiomis videokameromis.

Nustatyti įtariamuosius tokiomis sąlygomis buvo technikos dalykas.

Ir jie buvo nustatyti - vardais ir pavardėmis. Atrodo, beliko laukti žiauraus teismo nuosprendžio ir deportacijos procedūrų lenvesniais atvejais?

Tie, kas to tikėjosi, tiesiog prastai supranta - kaip funkcionuoja tolerantiška teisėsauga.

Skaitome:

"...Kelno policijos vadas Jurgenas Mathiesas patvirtino, kad Naujųjų metų naktį mieste siautėję ir prie moterų priekabiavę vyrai tikriausiai liks nenubausti.

Pasak jo, policija pagal vaizdo įrašus sugebėjo atpažinti 75 įtariamuosius, tačiau policijos pareigūnams tiesiog trūksta įrodymų, kad būtų galima imtis teisinių veiksmų.

Viso tą naktį policijos pareigūnai sulaukė net 500 skundų dėl nusikalstamų veikų. 405 iš šių skundų buvo dėl seksualinio priekabiavimo."

Viskas. Taškas. Pabėgėliams pasiųstas aiškus signalas - nebaudžiamumas jums garantuotas, siautėkite toliau.

Pridėkite dar tas komiškas aplinkybes negavę prieglobsčio šimtai tūkstančių nelegalių migrantų negali būti deportuoti iš Vokietijos, nes arba nėra tiesioginių reisų į jų šalis, arba tos šalys atsisako juos priimti.

Vienžo, būtų juokinga, jeigu nebūtų graudu.

Ir šitie žmonės bandė mokyti ir auklėti Europą dėl solidarumo? Idiotų gauja ir tiek.