Izraelio sionistai rengė pasikesinimą prieš Irano mokslininką

Autorius: LTnacionalistas Šaltinis: http://ltnacionalistas.wordpre... 2015-01-04 11:17:54, skaitė 3494, komentavo 0

Izraelio sionistai rengė pasikesinimą prieš Irano mokslininką

baqeri.jpg
Yaqoub Baqeri

Irano pasaulinė žinių tarnyba „PRESS TV“ praneša, kad Irano Islamo Revoliucijos Gvardijos karininkui, Yaqoub Baqeri, pavyko sužlugdyti Izraelio spec. pajėgų pasikėsinimą į vieno žymiausių Irano mokslininkų, dirbusių su šalies branduoline programa, gyvybe.

„Sionistinis priešas (Izraelis) pastaruosius dvejus metus mėgino nužudyti branduolinį mokslininką, bet savalaikis Islamo Revoliucijos Gvardijos apsauginių įsikišimas šią operaciją sustabdė.“ – teigė Baqeri.

Iranas jau yra paskelbęs, jog kiti šios šalies mokslininkai – Mostafa Ahmadi Roshan, Daryoush Rezaeinejad, profesoriai Majid Shahriari ir Masoud Ali-Mohammadi – buvo nužudyti Izraelio spec. tarnybų.

Šis įvykis parodo tikrąjį Izraelio ir jį visame pasaulyje palaikančių „demokratinių“ jėgų, t. y. imperialistinių-sionistinių jėgų veidą ir mėginimus kaip tik įmanoma kenkti nepriklausomoms ir nuosekliai prieš globalizmą ir sionizmą kovojančioms šalims, kaip Irano Islamo Respublika.

Ne nuostabu, kad sisteminė žiniasklaida šį Izraelio teroristinį išpuolį prieš Iraną nutyli, nes yra suinteresuota neigiamu šios bei kitų panašių šalių pristatymu ir tendencingu situacijos bei įvykių pateikimu.

Nepaisant šių teroristinių veiksmų, kurių tikslas – sabotuoti Irano branduolinę programą – Irano Islamo Respublika ir toliau ją vysto bei daro ženklią pažangą įtvirtindama savo ekonominę bei politinę nepriklausomybę.