Mister president susidvejinimai

Anonimusas
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Kristina Sulikienė nuoširdžiai sveikina VisuomenėDotCom skaitytojus, o LDiena.lt kukliai perpublikuoja
---

Artėja liūdni minėjimai, verkime ir raudokime, giesmę giedokime.

Sveiki, ištikimieji skaitytojai, ypač Martynai, kuris tik vakar supratai, kad čia ne asmeninio dienoraščio puslapis. Bet ilgai reikėjo bręsti, kad suprastum… Martyną atginė straipsniai apie Bėrį, ir jis buvo vienas iš Bėrio skaitytojų, ir jo gerbėjų.

Kiekvienas pasirenka tematiką.

Štai nuo Naujųjų Metų mus buvo apgulę lavonų ir žmogžudysčių gerbėjai. O jau paieškų, ir „atsisveikinimas su Vilte virto košmaru“ buvo įdomiausias paieškos rezultatas. O paskui sekė „ką padarė Kalaušiui už Viltės nužudymą“. Bet kad žurnalistai buvo yra ir bus žudomi – tie lavonų mėgėjai nesusimąstė.

Prašome: Paryžiuje nupilta net 12 vienetų – galima gūglintis, žygiuoti, žvakutes deginti, ir pamiršti apie visą aplink supantį pasaulį.

Tuo puikiai naudojasi tiek mūsų mister president, kuri šiaip vaikais, dingusiais Prancūzijoje (konkrečiai – Deimilės Apanavičiūtės atvejis) nesidomi, tačiau prancūzų lavonais – labai. Tas pats su Porošenka, kuriam 30 000 žuvusiųjų jo piliečių – tik statistika, o štai Paryžiaus degradėlių, kurie šiaip jau patys eksperimentavo nesakyčiau kad su teroristais, bet su specialiosiomis tarnybomis, kurios tik ir seka, kur čia galima kokią bombikę, turint gatavą įtariamąjį padėti – gaila.

Lietuvoje taip pat yra išgamų rašytojų, kuriems prigėrus šaukšte, Prezidentė eitų deginti žvakeles: nes netgi Prezidentūron tuos išgamas kvietėsi. Yra tokių, kurie bombarduojant Gazos ruožą, krykštavo, jog 1000 per mažai, reikia dar  daugiau lavonų.

Ir jeigu vieną dieną Lietuvoje džihadistai (tačiau to niekada nebus, nes Lietuvoje tokių nėra, nes Lietuvos musulmonai yra sunitų pakraipos, ir yra tradicinė religija, nieko bendro su teroro aktais neturinti) nevardysiu kuriuos idiotus sulikviduotų – vėl turbūt visi rėktų: vajei, kokie tie baisūs košmarikai.

O kad degradai – rašeivos skatina smurtą, kursto neapykantą, propaguoja karą kas dieną, ir diena iš dienos – atseit, tai statistika, tai normali normalios valstybės praktika.

Ir man nekeista, jog šitaip žiauriai galimai valstybės užsakymu žudytas Tomas Šernas pasmerkė ne džihadistus, o tuos žurnalistus, kurie tyčiojosi, šaipėsi, koneveikė visus iš eilės, ir susilaukė bausmės, ir Dievo teismo žmonių rankomis.

„Ką padarėte vienam iš mažiausiųjų brolių, tą padarėte man“.

Ir kai būtent Paryžiuje tai atsitiko, patikėkite, mano veidu nei viena ašara nenuriedėjo.

Kur tie žurnalistai buvo, kai prekiavo vaikais iš Latvijos ir Lietuvos: ar jie bent vieną straipsnį parašė apie šitą siaubingą biznį, šitą žmonių prekybos tiltą, kurį nutiesė Odetos Tarvydienės kontora, neieškodama vaikų, apsimesdama, jog nežino, kur turi rašyti?

Žiniasklaida, purvasklaida tylėjo. Apie tai rašė tik Prancūzijos blogai, bet ne dienraščiai.

Ar jie tikrai vykdė jiems priskirtą užduotį – informuoti visuomenę, o gal ši redakcija buvo kažkokio karinio projekto padalinys, ir atėjo laikas sulikviduoti – ne mums spręsti. Faktas, jog Prancūzijos spauda lygiai taip pat šykščiai kaip ir viso „laisvojo pasaulio“ purvasklaida ribojo informaciją apie Prancūzijos nusikaltimus prieš užsienio piliečius.

Prancūzijos tėvų asociacija, netgi pats jos Prezidentas, parašė:

„Jūs turbūt nežinojote, jog jau daug metų Prancūzijos įvaikinimo biznis yra maitinamas Lietuvos ir Latvijos vaikais“.

Ne, nežinojau iki mano dukterėčios galimo pardavimo į Prancūziją. O dabar sužinojau, ir man įdomi kaina, ir kas tą sumą pasidalino.

Ir dar įdomu, kas vaiką išvežė į Prancūziją, nes jos tėvų buvimo pėdsakų Prancūzijoje nėra. Tuos pėdsakus bando kurti pasakojimais, be to, vaiko senelė rašė „legalizuojantį“ melą raštą, jog „tėvai buvo ambasadoje ir prašė pagalbos“, tačiau Lietuvos ambasada Paryžiuje nesusipykusi su protu, ir šito „fakto“ nepatvirtino.

Taigi mielieji mano 200 skaitytojų.

Blogas nebelūžta nuo lavonų mėgėjų. Spectarnybų mėgėjai budėjo net naktimis, bet jie taip atsibodo visiems skaitytojams, jog būtina buvo riboti jų pliurpalų skaičių.

Nors bloge yra keli šimtai straipsnių susijusių su Novorosija, skaitytojas Martynas tik vakar atrado, jog puslapis pavojingas, ir jis ruošiasi bėgti į VSD. Tik skubiau, Martynai, tik nepamiršk nurodyti, jog esi visiškas analfabetas, ir pusę metų nepastebėjai, jog skaitai baisiai pavojingą puslapį.

Jis pavojingas, nes jis tiesiog informuoja.

Isteriją sukėlęs pasidalinimas – kai Modesto kalba buvo paplatinta per šitą blogą. Kai buvo rastas youtube įrašas, tebuvo 56 pasidalinimai, po paros – tūkstančiu daugiau.

Tačiau tas pats buvo ir su filmu apie Tomą Šerną „Ar pasaulis turi dvynį“.

Kai atradome tą filmą, jis buvo žiūrėtas šimtą kartų, po pasidalinimo – tūkstantį. Tai vadinasi interneto sklaida, Martynai.

Modesto „bėda“, jog jis vaizdo įraše sako, ką galvoja ir ką jaučia, beje, nurodydamas, jog taip jaučiasi ne jis vienas. Ir jis teisus.

Lietuvos gyventojai, kurie čia dar nepabėgo iš šito beprotyno, tikrai likę ne dėl to, kad bunkeriuose susiprogdintų: nors matyt mūsų hrybas mus tik „pušečnaja miaso“ laiko. Atseit, glušiai likę dirba už centus, paskui dar šitiems glušiams pensijas mokėk, pašalpas, geriau padaryti kaip Ukrainoje: babach.

Taigi, žmonės, kurie čia likę, nėra tokios išprotėjusios mąstysenos kaip bešeimė, bevaikė hrybas.

Mister president.

Turi žmonės vaikus, laukus, pasėlius, miškus, kai kurie ir ežerus.

Štai vienas reemigrantas nusipirko Lazdijų rajone ežerą, dabar su pasikėlusiu vietos prokuroru kariauja. Hrybas, aūū – juk tu skyrei bevalį, kuris nesugeba sukontroliuoti savo liaušių. Taigi, tas prokuroras nukirto pakrantėje medžius ir suvertė į ežerą.

„Što, reemigrantas, blt, ha – vernulsia, blt, vot tebe Litva, vot tebe gamta ir vaizdas, mėgaukis, hahahahaha!!“

Va tokie pas mus prokurorai laisvalaikiu.

Darbo dienomis smaugia ir neleidžia gyventi paprastiems piliečiams, o didelių nusikaltimų netiria – spasibo mister president, vyučila eto v svojei partiijnoj škole, varnas varnui akies niakiarta juk, ania?- o savaitgaliu terorizuoja žmogų su gražiu ežeru vien dėl to, jog jis grįžo iš užsienių ir nori ramiai gyventi, pasistatyti pirtelę, leisti žmones grožėtis jo ežeru.

Niagalyma, nes toj būs karas. Poniali?

Mister prezident, kai eis degioti rytoj žvakeles atminti toms dienoms, kai pati buvo pabėgusi iš Lietuvos ir nežinia kokiam bunkeryje o gal karo lauko ligoninėje kokiame nors Somalyje, sužeista į galvą, gulėjo – nes iš to laikotarpio ji nieko neprisimena- tegul pamąsto, quo vadis, mister president?

Ar jau taip tau būtina tą karą organizuoti?

Gal gali atsistatydinti, ir vykti į tą savo Somalį. Nes ryškiai sumaišė jinai pasaulio šalis ir pusrutulius. O galvos pusrutuliuose kas darosi, kai pirmoje kadencijoje į Maskvą skambina, ir visiems šoką įvaro, o prieš antrą jau Maskvos numerį pamiršusi, loja nuo ryto iki vakaro.

Čia kažkoks sutrikimas. Ne tai senatvinis marazmas, ne tai klimaksas.

Susidvejinimas.

Puikios komjaunuolės, komunistės ir aršios patriotės.

NKVDisto dukters ir tremtinio dukters.

Žiūrint kurią tapatybę reikia išsiimti: NKVDisto išpera ar partizano, gavusio trėmimą duktė.

Vo tak vot.

O kurį pasą išsiimti reikės, per upelį bėgant, irgi madamme pagalvos.


Įvertink straipsnį: 1   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarų kol kas nėraVISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI

KomentaraiNaujausi 15 straipsnių

9 | 2017-09-19 | Lietuva | +1 -0 | 1
Vytautas Landsbergis
Anuomet po Kovo 11-osios, kai patyrėm pirmą blokadą, tūli kolegos signatarai suskubo važinėti į tautą vis aiškindami, kad Aukščiausiosios Tarybos (Aukščiausiojo Sovieto – red. pastaba) pirmininkas sėdi užsidaręs saugiuose apartamentuose ir šaukštais kabina juodą ikrą, užsigerdamas šampanu. Jie mat liudininkai tiesiog iš įvykio vietos. Pranešdavo man kiti apie tokius susitikimus, dar turiu iškarpų iš rajonų spaudos. Skaityti toliau...
7 | 2017-09-19 | Smagumai | +1 -0 | 1
Alkas.lt
Gediminas Žilys | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr. Žinomas Lietuvos muzikantas, vienas grupės „Atalyja“ lyderių, lietuvių liaudies dainų ir senosios lietuvių kultūros puoselėtojas Gediminas Žilys vos prieš keletą dienų išleido solinį savo dainų albumą „Dievaitavimai“, kuriame surinktos vien tik apeiginės, sakralinės, senąja Lietuva dvelkiančios giesmės, skirtos žmogaus gimimui, iniciacijai, vestuvėms, mirčiai, pirmajam metų jaunam mėnuliui – Dievo Kumeliukui, Saulei, Laimai, Giltinei pagarbinti… Šia proga kalbamės su menininku apie nacionalinę lietuvių kultūrą, lietuvybės dvasią ir lietuvių lia Skaityti toliau...
10 | 2017-09-19 | Lietuva | +1 -0 | 1
SputnikNews.lt
Lietuvos kelių policijos nuosavybėn perduoti 12 naujų Audi A6 automobilių, kurie patruliuos magistraliniuose keliuose VILNIUS, rugsėjo 19 — Sputnik. Policijos departamentas nuomos būdu įsigijo 12 naujų automobilių AUDI A6, kurie perduoti Lietuvos kelių policijos tarnybai, praneša departamento spaudos tarnyba.  Šie automobiliai skirti patruliuoti magistraliniuose keliuose bei lydėti labai svarbius asmenis ir jų vadovaujamas oficialias delegacijas. Skaityti toliau...
8 | 2017-09-19 | Smagumai | +0 -0
SputnikNews.lt
Pasaulinę savižudybių prevencijos dieną (rugsėjo 10-ąją) Lietuva eilinį kartą pasitiks užimdama lyderės poziciją pasaulio reitinge pagal savižudybių skaičių — Sveika, Irma. Ruoškis maratonui. Užregistravau mus abi dalyvauti Vilniaus maratone artimiausią sekmadienį. Nėr čia ko savaitgaliais sėdėt namuose ir apraudoti sunkią dalią. Vienas mano draugas va šitaip liūdėjo, kol kartą pakėlė ranką prieš save… — Dėkui, Regina, už rūpestį. Bet kol kas esu sveikos psichikos. Nesijaudink! Mano gyvenime dar ne taip blogai viskas, kad kiltų noras savo noru su juo atsisveikinti. Skaityti toliau...
14 | 2017-09-19 | Lietuva | +1 -0 | 1
Risi TV
Какова реакция США и стран Запада на события в Иракском Курдистане? К каким последствиям может привести назначенный на 25 сентября референдум? Ответы на эти вопросы в комментарии эксперта РИСИ Игоря Боровкова «К чему приведет курдский референдум в Ираке». Skaityti toliau...
21 | 2017-09-19 | Lietuva | +1 -2 | 2
A. Aleksandravičius
Šiaurės Atlanto sutarties organizacija (NATO), rengdama karines pratybas Baltijos šalyse ir Lenkijoje, aiškiai praneša, kad treniruojasi apginti nuo Rusijos Suvalkų koridorių, o Maskva, nors dar prieš mėnesį privalėjo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijai atskleisti didelio masto manevrų prie NATO rytinių sienų tikslus, slepia tikruosius savo kėslus. Ar iki rugsėjo 20 dienos Baltarusijoje ir Karaliaučiuje vyksiančios pratybos „Vakarai 2017“ (Zapad 2017) skirtos „vidaus vartojimui“ – padidinti Rusijos prezidento Vladimiro Putino reitingus, nes šios šalies ekonomika smarkiai šlubuoja? Skaityti toliau...
19 | 2017-09-19 | Lietuva | +1 -0
Rasa Kalinauskaitė
Vadinamąjį „visuomeninį transliuotoją“ LRT, kuriam retsykiais (bet gana sistemingai) pasitaiko nelabai sąžiningais metodais proteguoti privačius statybinius interesus, tenkinamus naikinant kultūros paveldą, ištiko dar viena šios rūšies nesėkmė: LRT nutylėjo, ką poetas Tomas Venclova pasakė Vilniaus merui Remigijui Šimašiui, atsakydamas į jo sveikinimą Vilniaus rotušėje. Vilniaus savivaldybės svetainėje paskelbta žinutė, kurioje apie T. Venclovos žodžius merui taip pat net neužsiminta. Skaityti toliau...
33 | 2017-09-19 | Lietuva | +2 -0 | 1
Vladimiras Matvejevas
Lietuvos krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis savo tautiečiams apibrėžė ryškias valstybės militarizacijos perspektyvas, 14-15 metų merginas paragino morališkai ruoštis tarnybai armijoje Krašto apsaugos ministerija, vyriausybė ir Lietuvos prezidentė, skatinantys tautiečius patriotiškiems jausmams, faktiškai parodė savo bejėgiškumą. Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis prisikalbėjo iki to, kad viešai pripažino šauktinių trūkumą Lietuvoje. Ją Karoblis ketina likviduoti dailiųjų lyties atstovių kvietimu į privalomąją karo tarnybą pagal Izraelio pavyzdį, kur ją atlieka visos merginos. Skaityti toliau...
31 | 2017-09-19 | Pasaulis | +2 -0
Algimantas Lebionka
Nobelio premija jo komiteto šiandien devalvuota iki Šniobelio premijos lygio ir tapo pasityčiojimo iš pasaulio visuomenės ir sveiko proto įrankiu. Pasityčiojimas tęsiasi: 2018 metų Nobelio premijai ruošiamasi nominuoti Viduržemio jūros kontrabandistus, kurie pelnosi veždami į Europą nelegalus iš Afrikos ir naikina Europą. Tarptautinis komitetas, įkurtas Italijoje, ruošiasi iškelti į pretendentus 2018 metų Nobelio premijai NVO, kurios jau kelis metus Viduržemio jūroje užsiima afrikiečių, nelegalių migrantų, ES sienų ir įstatymų pažeidėjų, kontrabanda į Europą. Skaityti toliau...
63 | 2017-09-19 | Lietuva | +4 -0
Andrius Petrinis
Žinomas Lietuvos krepšinio specialistas Tomas Pačėsas staiga tapo "Rusijos agentu". Kaltinimų logika pritrenkia ir rodo, kad rusofobijos liga Lietuvoje progresuoja Viskas prasidėjo nuo to, kad buvęs krepšininkas ir pripažintas šios sporto šakos ekspertas Pačėsas leido sau viešai pareikšti, kad šių metų Europos krepšinio čempionate žaidusios  Graikijos rinktinės treneris yra nevertas savo posto ir buvo paskirtas į jį dėl neaiškių priežasčių. Iš pirmo žvilgsnio, kiek įžeidžiantis, bet iš esmės išskirtinio dėmesio nevertas pastebėjimas. Tačiau jis netikėtai įgavo politinį atspalvį. Skaityti toliau...
83 | 2017-09-19 | Pasaulis | +2 -0 | 1
Ramūnas Alaunis
Apie 950 metus Gruzijos monarchija aneksavo Abchazijos karalystę. 16 amžiuje, po to, kai iširo Gruzijos karalystė, vėl iškilo nepriklausoma Abchazijos kunigaikštystė. 1570 metais Abchazijos kunigaikštystė buvo okupuota Otomanų imperijos (dabartinės Turkijos). 1864 metais po Rusijos – Otomanų imperijos karo Abchazija atiteko Rusijos imperijai, kaip specialusis karinis regionas – Rusijos buferinė zona. Skaityti toliau...
78 | 2017-09-19 | Pasaulis | +6 -0
Blogeris Zeppelinusas
Prieš porą dienų Londono metro vagone nugriaudėjo sprogimas. Kilo masinė panika, apdegė ir buvo sužeista virš dvidešimties keleivių. Britų policija operatyviai nustatė ir suėmė du įtariamuosius teroristus sprondintojus. Ir britų ir Lietuvos spauda apie tai nedelsiant informavo skaitytojus - įvykis juk svarbus, o Londone ir lietuvių gausiai gyvenama. Ir čia pasitaikė puiki proga palyginti - ką apie realų pasaulį sužinojo britai ir kokį vaizdą bandoma prakišti lietuviams: Skaityti toliau...
107 | 2017-09-19 | Kaimynai | +5 -0
Algimantas Lebionka
Pilietinio karo rizikų Vokietijoje analizė pateikiama vokiečių portale Pi-news. Žemiau – straipsnio 1 dalies santrauka: Pilietinis karas – karinis konfliktas valstybėje tarp atskirų gyventojų grupių. Dar prieš kelis metus Vokietijoje niekas apie tai negalvojo. Politinio konflikto potencialas Šiuo metu Vokietijoje gyvena 3,5 milijonai turkų. Dauguma jų Redžepo Taipo Erdogano šalininkai. Kaip žinoma, tarp Vokietijos ir Turkijos pastaruoju metu atsirado įtampa. Erdoganas visada gali mobilizuoti dešimtis tūkstančių savo šalininkų. Be to, Vokietijoje yra apie pusę milijono kurdų. Tai rimtas potencialas neramumams. Skaityti toliau...
94 | 2017-09-19 | Lietuva | +5 -0
Vytautas Sinica
Praėjusią savaitę Lietuvą sukrėtė žinia, jog Šilalė rajone jauna mama nusižudė po to, kai iš jos buvo atimta mažametė dukra. Atimta, visų kalbintų aplinkinių teigimu, nepagrįstai – vien tikrovės neatitinkančių anytos gandų pagrindu. Tragiška žinia ne mažiau skandalinga ir baisi nei metų pradžioje per šalies žiniasklaidą nuvilnijusi motinos ir patėvio mirtinai sumušto Mato istorija. Tačiau šįkart skandalo nebuvo. Viena kita naujiena portaluose, jokio žinių srauto, specialistų komentarų, pokalbių laidų ar kasdienių reportažų žiniose. Skaityti toliau...
63 | 2017-09-19 | Kaimynai | +2 -0 | 1
Ekspertai.eu
Rusijos prezidentas ir vyriausiasis kariuomenės vadas Vladimiras Putinas pirmadienį stebėjo Lietuvoje labai ilgia anonsuotas ir prieštaringomis vadinamas, tačiau Vakaruose, deja, mažai dėmesio sulaukusias puolamojo popūdžio pratybas „Zapad“. Drauge su gynybos ministru Sergejumi Šoigu ir generalinio štabo vadu Valerijumi Gerasimovu V. Putinas, Kremliaus duomenimis, lankėsi pratybų vietoje netoli Sankt Peterburgo. Rusų ir baltarusių kariai per pratybas, kurios dar truks iki trečiadienio, mokosi atremti menamą NATO puolimą. Pranešama, kad NATO priklausančios Baltijos šalys dėl to yra sunerimusios. Skaityti toliau...

Parodyti dar įrašų

Reklama

Paveiksliukai


VideoRėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851