Mergaitės Lizos prievartautojas „Merkel svečias“ vis tiktai nuteistas. Nemira Pumprickaitė mums melavo, kad ši istorija yra Rusijos propagandą!

Algimantas Lebionka
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

https://4.bp.blogspot.com/-JawFyjIWyAo/WYL3VP4KyOI/AAAAAAAAFDs/wxjUlVV3WLkdUi-MPyQPJ0cV2JKE3VPCgCLcBGAs/s1600/881779_600.jpg

Pagaliau, po pusantrų metų 12-metės Lizos prievartautojas musulmonas Ismet nuteistas. Nuo politkorektiškumo supuvusi Merkelistinė teisėsauga nesiėmė persekioti likusių dviejų mergaitės prievartautojų, o ir nuteistasis pedofilas „Merkel svečias“ gavo fantastiškai švelnią bausmę: „už 12 metų už mergaitės tvirkinimą ir pornografinės medžiagos gamybą jam skirta 1 metų ir 9 mėnesių bausmė, lygtinai. Jį taip pat įpareigojo išmokėti tris tūkstančius eurų į fondą nukentėjusiems nuo seksualinės prievartos.“ Rusiškų vokiečių kongreso pirmininko Henriko Grout žodžiais, nors Lizos tėvai ir advokatas yra moraliai sugniuždyti puolimo prieš juos, tačiau ši visuomeninė organizacija sieks, kad būtų nuteisti ir likę du mergaitės prievartautojai, o bausmės jiems atitiktų padaryto nusikaltimo sunkumą. Už šį nusikaltimą Vokietijoje gali būti skiriama reali laisvės atėmimo bausmė iki 15 metų.

Priminsiu, 2016 metų sausio-vasario mėnesį „Šauksme“ aš rašiau: „Lietuvos žiniasklaida, tuo tarpu, dažniausiai iki šiol kartoja Nemiros Pumprickaitės paskleistą melą, neva, Lizos istorija yra Rusijos propaganda.“

Pedofilijos istorijos pradžia

2015 metais, per pačią Merkel vykdomą „Refugges welcome“ beprotybę Vokietiją sudrebino 12 metų mergaitės grupinio prievartavimo istorija, kurios herojais buvo atėjūnai arabai.

Valdžiai visaip gesinant skandalą ir slepiant šį nusikaltimą, rusiškų vokiečių „Konventas“ stojo ginti savo bendruomenės narę ir 2016 metų sausio 18 dieną, apie 250 žmonių susirinko Jan-Petersen gatvėje Berlyno Marcan rajone į stichinę demonstraciją. Policijai buvo keliami kaltinimai, kad ji stengiasi užgniaužti bylą.

Apie išprievartautos trylikametės berlynietės Lizos istoriją po ilgo tylėjimo 2016 metų sausio 18 dieną parašė jau ir vokiečių laikraščiai Berliner Morgenpost ir Berliner Zeitung.

Buvo akivaizdu, kad Vokietijos spauda vis labiau tampa panaši į fašistinės Vokietijos spaudą, slėpusią nacių nusikaltimus. Tik dabar tie, apie kurių nusikaltimus draudžiama rašyti Vokietijoje, tapo kanclerės Merkel į šalį vežami „pabėgėliai“.

Atėjūnams Vokietijoje leidžiama viskas. Jie gali nekliudomai plėšikauti, žaginti moteris, mergaites, prekiauti narkotikais. Jiems negalioja Vokietijos įstatymai, jiems suteikiama dosnesnė socialinė rūpyba negu vokiečiams. Jeigu atvykėliui mokama, 640 eurų, tai vokiečiui pensininkui, visą gyvenimą sunkiai dirbusiam – tik 500! Atėjūnams suteikiami nemokami būstai, nemokamai protezuojami dantys ir t.t., ko nedaroma veltui vokiečiams.

Tiktai visuomenės dėka pasauliui tapo žinoma apie per Naujuosius 2016 metus imigrantų sukeltą bachanaliją Kiolne ir kituose Vokietijos miestuose, kai buvo išniekinta ir apiplėšta septyni šimtai moterų. O kas gali žinoti tikslų nusikaltimų skaičių, kai jie yra slepiami, o apie faktų slėpimą prisipažįsta aukšti Vokietijos policijos pareigūnai.

Tarptautinis rusiškų vokiečių Konventas savo leidinyje „Genosse“ 2016 sausio 16 dieną pranešė apie tai, kad Berlyne pabėgėliai arabai žvėriškai išprievartavo 13 metų mergaitę.

Nukentėjusioji buvo 11.01. ryte pakeliui į mokyklą, netoli S-U-Bahn Friedrichsfelde Ost, apie 7 valandą 45 minutės iš ryto pagrobta grupės arabiškos išvaizdos migrantų. Mergaitę įgrūdo į mašiną, užrišo akis ir išvežė. Ją žvėriškai prievartavo nežinomoje patalpoje apie 30 valandų, po ko vėl išvežė ir leisgyvę išmetė viename iš Berlyno rajonų.

17.01.2016. grupė rusiškų vokiečių, susiorganizavo internete į grupę „Mes prieš prievartą!“

Sausio 23 dieną (14 valandą) jie ruošia mitingą priešais Vokietijos kanclerės Angelos Merkel kanceliariją Berlyne. Tarptautinis rusiškų vokiečių Konventas palaikė kvietimą ir pareiškė, kad aktyviai dalyvaus priešinantis migrantų prievartai prieš Vokietijos moteris visoje Vokietijoje. Tai bus ir 13 metės mergaitės Lizos, išprievartautos grupės migrantų gynimo akcija.

Tarptautinio rusiškų vokiečių Konvento atstovas tada pareiškė spaudai:

„Policija dabar daro kvailus ir nevykusius bandymus užgniaužti situaciją. Neva, ji pati panorėjo! Bet nereikia atmesti, kad to pasekoje ir pačią policiją gali patraukti atsakomybei už nuslėpimą ir bylos perkvalifikavimą.“ „Įbaugino ir mergaitę, ir tėvus. Spauda tylėjo, kaip siena. Matote, koks stiprus polikorektiškumas! Todėl mes ir ėjome kitu keliu – per socialinius tinklus, elektroninius laiškus. Vaiką presavo policijoje tris valandas be tėvų ir advokato, versdami pasirašyti popierėlius, kad viskas buvo laisvanoriškai. O jos motinai ir tėvui prigrasė atimsią tėvystės teises (nors tai pasiturinti šeima)! Yra nurodymas iš Vokietijos valdžios neafišuoti tokių reikalų. Apie tai rašė po Kiolno įvykių. Bet mes nepasiduodame.“

Visa ši Vokiška istorija man kelia asociacijas su Garliavos įvykiais ir pedofilų sumindytu Lietuvos teisingumu.

2016 metų vasario 1 dieną "Šauksme" rašiau: Vokietijoje migrantų išniekinta 13 metė Liza jau psichiatrinėje ligoninėje. Deimantės istorija kartojasi Vokietijoje.

Praeis dar keli mėnesiai ir sužinosime, kad Lizą prievartavo jos tėvai, o gal ir seneliai? Kam vokiečius nervinti dėl „išprotėjusios“ mergaitės. Kad tik kuo daugiau migrantų arabų tilptų ant vokiečių sprando, kad tik vokiečiai nuo parazitų purtytis nepradėtų. Per sausio mėnesį jų tik 64000 į Vokietiją atvažiavo, o kiek dar daug jų liko Sirijoje ir Irake, visus reikės atsivežti, toks juk planas? Stengiasi, meluoja amerikonų kontroliuojama vokiečių spauda, kuri lygiai tokia pati melagė, kaip ir mūsų. Visi gi mes iš Blefuskų sąjungos.

Der Spiegel šiandien (vasario 1 dieną) paėmė interviu iš Lizos manos. Ji pasakė: „Mano dukteriai blogai. Nuo pirmadienio (sausio 25 dienos) ji psichiatrinės klinikos stacionare“. Kaip praneša Spiegel, „policija iki dabar negali pasakyti, kas įvyko tuo metu, kai mergaitės 30 valandų nebuvo namuose. Jos motina kartoja tvirtinimą, kad Lizą laikė užrakinę prieš jos valią ir seksualiai prievartavo“.

Rusijos užsienio reikalų ministras S.Lavrovas apie 13-metės Lizos išprievartavimo istoriją: „Vokietijai reikia problemą sąžiningai pripažinti“

Rusijos užsienio reikalų ministras S.Lavrovas spaudos konferencijoje, kurioje buvo aptarti valstybės užsienio politikos rezultatai, kalbėdamas apie santykius su Vokietija palietė ir trylikametės mergaitės Lizos išprievartavimo istoriją, bandymą nuslėpti šį faktą.

Lavrovas pasakė (sinchroninis vertimas): „Mes linkime Vokietijai spręsti migrantų problemas, mes tikimės, kad šios problemos nebus sušluojamos po kilimu, ir kad nepasikartotų atvejų, kaip su mūsų mergaite Liza, kai naujiena apie tai, kad ji dingo, labai ilgai buvo slepiama dėl kažin kokių priežasčių. Dabar, mes jau dirbame su jos advokatu, jis dirba su jos šeima, su mūsų atstovybe. Aišku, kad mergaitė ne savo noru dingo 30-čiai valandų ir čia turi laimėti teisybė ir teisingumas. Labai tikiuosi, kad šios migracinės problemos nesukels bandymų politkorektiškai užlakuoti budrumą kažkokiais politiniais tikslais. Tai būtų neteisinga. Problemą teikia sąžiningai pareikšti, sąžiningai pripažinti savo rinkėjams ir siūlyti atvirus ir suprantamus jos sprendimo kelius.“

Šiandien Berliner Zeitung atpasakojo ši Sergejaus Lavrovo pasisakymą. Laikraštis parašė:

„Rusijos užsienio reikalų ministras apkaltino Vokietijos valdžią informacijos slėpimu. Apie tai jis pasakė ryšium 13-metės Lizos istorija, kuri, kaip pareiškė šeima, buvo pagrobta ir išprievartauta“.

Henriko Grout pranešimas

Rusiškų vokiečių konvento pirmininkas Henrikas Grout portale „Genosse“ paskelbė pranešimą

„Teismo sprendimas dėl moksleivės Lizos neprisideda prie sumažinimo seksualinio nusikalstamumo Vokietijoje.“ Jame rašoma: „2017 birželio 20 Berlyne vis tiktai įvyko garsios „Lizos bylos“ nagrinėjimas. Apie jo sprendimą rašyta aukščiau – 1,9 metų lygtinai.“

„Tuo pačiu patvirtinta, kad istorija su Berlyno mergaite ne feikas ir ne rusiškos propagandos pasaka, kaip tai visus metus buvo bandoma vaizduoti vokiškų MIP, o realybė. Atsirado ir nusikaltėlis, kažkoks 24 metų Ismet, kurio pavardę vokiškos MIP kruopščiai slepia.“

„Neįtikėtinai švelnią bausmę teismo spaudos sekretorius paaiškino laisvanorišku teisiamojo prisipažinimu ir tuo, kad jis anksčiau nebuvo traukiama baudžiamąjam nusikaltimui.“

Henriko Grout žodžiais, teismas buvo uždaras, jame negalėjo dalyvauti MIP ir visuomenės atstovai, Vokietijos MIP ignoravo teismą, juo domėjosi tik Prancūzijos ir Rusijos spauda.

Henrikas Grout nuomone „Sistema, nukreipta slopinti visų vokiečių interesų. Sistema, kur konfliktinėse situacijose, kilančiose tarp vokiečių ir imigrantų, valdžia automatiškai stoja į pastarųjų pusę.“ Jis tęsia: „Kaip valdžiai ir jai tarnaujančioms Vokietijos MIP nesinorėtų pastatyti tašką byloje su vaiku iš rusiškų vokiečių šeimos, apeliuojant į įvykusį teismą, aš skaitau istoriją su Liza, dingusia 11.01.2016 ir atsiradusia po 30 valandų Berlyno gatvėje sumuštą, pusiau išrengtą, be mokyklinės kuprinės, šoko būsenoje, visai neištirta. Teismas išnagrinėjo tik kriminalinės „Lizos bylos“ istorijos pirmą dalį.“

Henrikas Grout sako, kad „plačią visuomenę domina, kas ir kaip tyčiojosi iš mergaitės Lizos būtent tuo metu. Pilnai įmanoma, kad iš jos tyčiojosi ir Ismet, ir figūruojantis kaip jo draugas Oslam ir trečias jų gentainis, kuris „įrodė“ policijai, kad neįtarė Lizą esant nepilnamete. Jeigu mano versija nepagrįsta, tegul tardytojai suranda savo versiją ir paaiškina, kaip „taikiai pernakvojusi“ pas 19 metų Oslaną mergaitė po šios nakvynės šoko būsenoje gatvėje“.

Henrikas Grout nuomone klaidindama vokiečių visuomenę Vokietijos MIP be to formavo ir negatyvią nuomonę apie rusiškus vokiečius, stojusius ginti pedofilų musulmonų išprievartautą mergaitę ir jos šeimą. Ši antirusiška propaganda vyko net valstybiniame lygyje.

Ir jeigu artimieji ir advokatas jau nebeturi jėgų pasiekti pilno aiškumo ir teisingumo šioje byloje, tai dar nereiškia, kad visa rusiškų vokiečių bendruomenė Vokietijoje ir Rusijoje liks jai abejingi, parašė

Henrikas Grout.

merkel01.jpg

Šaltinis:

http://genosse.su/novosti/1693-prigovor-suda-po-delu-shkolnicy-lizy-ne-sposobstvuet-snizheniyu-seksualnoy-prestupnosti-v-germanii.html

Mano ankstesnės publikacijos šia tema:

http://sauksmas.lt/rusijos-uzsienio-reikalu-ministras-s-lavrovas-apie-13-metes-lizos-isprievartavimo-istorija-vokietijai-reikia-problema-saziningai-pripazinti.html

http://sauksmas.lt/petras-gulbinskas-arabams-vokietijoje-teise-negalioja-jie-berlyne-isprievartavo-13-metu-mergaite-o-valdzia-bando-tai-nuslepti.html

http://sauksmas.lt/vokietijoje-migrantu-isniekinta-13-mete-liza-jau-psichiatrineje-ligonineje-deimantes-istorija-kartojasi-vokietijoje.html

Įvertink straipsnį: +7 -0
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!


VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Komentarai


Naujausi 15 straipsnių

6 | 2017-08-23 | Pasaulis | +0 -0
Algimantas Lebionka
Serebrenikovo teatras, „neliečiamųjų“ reikalas. Esmė ne koks jis režisierius, o jo sukurta valdiškų pinigų vogimo schema. Romos popiežius ir tolerancijos triumfas. Galima būtų patikėti popiežiaus Pranciškaus nuoširdumu, jeigu Donecko morge jis nuplautų kūnus žmonių, kuriuos užmušė katalikai-unitai. Trampas plečia karinį kontingentą Afganistane. Po Talibano neįmanoma buvo gyvenimo Afganistane padaryti blogesniu, bet amerikiečiams tai pavyko. Trampui vertėtų atstatyti ten monarchiją. Skaityti toliau...
4 | 2017-08-23 | Kaimynai | +0 -0
Algimantas Lebionka
Teroro aktai Europoje įtikino Varšuvą, kad atsisakydama priimti imigrantus ji elgiasi teisingai, pasakė Lenkijos Nacionalinio saugumo biuro šefas Pavel Soloch, rašo austrų Krone. Lenkijos televizijos eteryje jis pasakė (Krone cituoja RIA novosti): „Iš paskutinių teroro aktų mes įsitikiname, kad ten, kur yra didelis musulmonų susitelkimas, kurie labai silpnai integruojasi – o Katalonijoje apie milijoną musulmonų – tai yra natūrali bazė teroristams“. Vien tik Cambrilse, kur sprogo sprogmenis gaminusi laboratorija ir buvo sušaudyti teroristai po teroro akto, gyvena beveik pusė milijono musulmonų. Skaityti toliau...
4 | 2017-08-23 | Lietuva | +0 -0
Algimantas Lebionka
Pamenu, pirmame kurse versdavo mokytis marksizmo-leninizmo, per prievartą. Ką per prievartą išmoksi, ne daug ką ir išmokau, bet prisimenu, kad V.Leninas kažką kalbėjo apie „kaimo idiotizmą“. Kai į valdžią Lietuvoje atėjo valstiečiai, aš supratau, kas tas „kaimo idiotizmas“. „Kaimo idiotizmas“ - tai valstiečių ir žaliųjų partija valdžioje. Ir nieko baisesnio už tą kaimo idiotizmą, o tiksliau kaimo buožių idiotizmą, būti negali. Visas kaimo idiotizmas prasidėjo nuo neištesėto vyriausio jų buožės-Karbauskio pažado visus Lietuvos vaikelius aprengti tautinėmis sermėgomis. Skaityti toliau...
6 | 2017-08-23 | Kaimynai | +1 -0
Algimantas Lebionka
Merkel tęsia rinkiminį vojažą po Vokietiją, ir pasirodo, kad ji neturi tokio žmonių palaikymo, kokį vaizduoja media-baronams priklausanti MIP. Net labiausiai liberastų nuzombintuose Vokietijos vakaruose, kur vakar lankėsi Vokietijos kanclerė Angela Merkel, ji sulaukia gyventojų pykčio dėl besitęsiančio pabėgėlių chaoso ir buvo jų nušvilpta. „Vakar vakare būnant ramioje Vakarų Vokietijos Bergisch-Gladbach miesto Konrad-Adenauer-aikštėje galėjai pagalvoti, kad patekai į Saksonijos Šveicariją“, - rašoma Pi-news. Skaityti toliau...
5 | 2017-08-23 | Kaimynai | +1 -0
Algimantas Lebionka
Šimtai tūkstančių į Vokietiją atvykusių pabėgėlių ir migrantų neturi mokyklinio išsilavinimo. Jie turi tik nežymius šansus dalyvauti darbo rinkoje, apie tai rugpjūčio 21 dieną informavo didžiausias Vokietijos dienraštis Bild. Priklausomai nuo kilmės šalies, iki 2/3 jų neturi išsilavinimo arba turi menką išsilavinimą. Tokie Federalinio profesinio švietimo instituto (BIBB) duomenys. BIBB duomenimis, 69 procentai pabėgėlių tėvynėje neturėjo profesinio išsilavinimo. Tik 13 procentų iš 2015 ir 2016 metais atvykusių pabėgėlių užsiima darbine veikla. Skaityti toliau...
233 | 2017-08-22 | Pasaulis | +8 -1
Blogeris Zeppelinusas
Yra dalykų, kuriuos šiais laikais verta žinoti. Ir geriau ne iš atpasakojimų, bet iš šaltinių lūpų. Pavyzdžiui, mūsų spauda labai jautriai ir užjaučiamai rašo apie ekstremistinės JAV negrų organizacijos Black Lives Matter veiksmus. Mat pastarieji, anot, mūsų žurnaliūgėlių bei tolerantiškų organizacijų atstovų, yra kovotojai su rasizmu bei baltųjų viršenybe aka suprematizmu. Skaityti toliau...
261 | 2017-08-22 | Pasaulis | +8 -0
Algimantas Lebionka
Sekančią dieną po po Barselonos teroro akto, per kurį žuvo 14 žmonių, virš 100 buvo sužeista, JAV portale Gatestoneinstitute.org buvo paskelbtas Giulio Meotti straipsnis „Musulmonai sako Europai: vieną dieną visa tai bus mūsų.“ Žemiau pateikiu jo referatą. https://www.gatestoneinstitute.org/10748/europe-muslims-demography Strasbūro archivyskuo žodžiais, musulmonai labai gerai žino, kad šiandien jų vislumas toks, kad vieną dieną visa Europa bus jų. Skaityti toliau...
56 | 2017-08-22 | Pasaulis | +3 -0
Algimantas Lebionka
NATO kariuomenės vadas generolas Philip Breedlove, yra įsitikinęs: pabėgėliai iš Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos yra „užmaskuotas teroristų ir nusikaltėlių judėjimas“. Tai jis pasakė Amerikos senato gynybos komitete. Jo žodžiais, Islamo valstybės (IV) teritorinė milicija maskuojasi pabėgėliais ir „plinta kaip vėžys“. Jų nariai rinksis mažiausią pasipriešinimą ir prasiskverbimo į Europą ir JAV kelią. Generolas nurodė, kad pastaruoju metu Rusija prieš IV naudoja sunkiuosius bombonešius ir „problema žymiai paaštrėjo. Skaityti toliau...
64 | 2017-08-22 | Lietuva | +1 -0
Algimantas Lebionka
Sako, Lietuvos kariuomenė dabar užsiims kova su terorizmu. Teisingai, jei yra teroristai, kur nevėkšlos pabėgėliais vadina, o Grybauskaitė ir Skvernelis čion veža, vardijas reikia gi išmokti su jais ir kautis, gana su tai burliokais-maskoliais vajavoti. Be to, viskas labai logiška: išvyko milijonas gyventojų iš Lietuvėlės, išnešė kuo greičiau ir toliau „muilą“, tai ką čia ginti, nejau pensininkus-ubagus, kurių subinės nuogos? Pensininkus gi čia atvežti amerikonai pajėgs apginti. Skaityti toliau...
55 | 2017-08-22 | Pasaulis | +0 -0
Algimantas Lebionka
Nėra dienos, kad Šengeno zonoje nebūtų teroro atakos prieš jos gyventojus. Ši diena ne išimtis: teroro aktas Marselyje, kur vienas žmogus žuvo, po to, kai valandos bėgyje sunkvežimis užvažiavo ant dviejų autobusų stotelių. Tai įvyko šiandien, tarp 8.30 ir 9.30, 13-oje Marselio prefektūroje. Viso per šiuos metus jau įvyko 32 islamo teroristų išpuoliai prieš europiečius Šengeno zonoje. Barselonos teroristas, vairavęs furgoną, kurio užmušė 13 žmonių ir virš 100 sužeidė, ir kaip spėja Ispanijos policija, pabėgo per atviras Šengeno zonos sienas. Skaityti toliau...
38 | 2017-08-22 | Lietuva | +3 -0
Ekspertai.eu
Seimo pirmininkas V. Pranckietis (kairėje). Už violetinio stulpo dešinėje – dažnai su Rusija siejami konservatoriai. Konservatoriams suabejojus Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko lojalumu Lietuvai, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis pranešė, kad abejoti žaliojo valstiečio lojalumu nereikėtų. „Nėra pagrindo abejoti Vytauto Bako lojalumu Lietuvai“, - informavo V. Pranckietis. Pasak Seimo pirmininko, „susipažinęs su Seimo narių Žygimanto Pavilionio ir Arvydo Anušausko kreipimusi dėl NSGK pirmininko V. Skaityti toliau...
57 | 2017-08-22 | Lietuva | +9 -0
Kibirkštis
Pirmadienį, rugpjūčio 21 d. Vilniuje, S. Daukanto aikštėje, prie Prezidentūros startavo neterminuota bado akcija, nukreipta prieš šalyje nusistovėjusį faktinį paprastų piliečių beteisiškumą, korumpuotos valdininkijos, oligarchų ir jiems tarnaujančios teisėsaugos struktūrų savivalę. Skaityti toliau...
186 | 2017-08-21 | Lietuva | +11 -0
Šturmuotojas
"Kai aš galvoju apie demografinius pokyčius, kurie šiuo metu vyksta Jungtinėse Valstijose, aš priminiau, kas nutiko Haityje šiek tiek daugiau nei prieš du šimtus metų Haitčio gyventojų istorija parodo kas gali atsititikti su Europą ir JAV. Hitleris buvo teisus sakydamas "Visos didžiosios senovės kultūros mirė tik dėl to, kad originaliai kurybingoji rasė išmirė nuo kraujo užnuodijimo. Skaityti toliau...
404 | 2017-08-21 | Lietuva | +4 -0
Vakarų ekspresas
„Pagal žalą alkoholis nė vienam narkotikui nenusileidžia. Gal negeneruoja tokios greitos priklausomybės, kaip, pavyzdžiui, uostomi narkotikai, bet pagal žalą organizmui niekam nenusileidžia. Dalis žmonių yra priklausomi nuo alkoholio, daliai tai yra tiesiog įprotis, kuris nėra tapęs žalingu. Bet faktas yra tas, kad įprotis niekam naudos neduoda, nėra jokio alkoholio kiekio, kurį būtų galima vartoti saugiai. Kad ir kiek mes jo vartotume, jis vis tiek daro žalą - daug vartojant daro didelę žalą ir labai greitai, mažiau vartojant daro mažesnę žalą ir ne taip greitai, bet saugaus kiekio nėra“, - kalbėjo V. Legkauskas. Skaityti toliau...
202 | 2017-08-21 | Lietuva | +8 -0
Blogeris Zeppelinusas
Skaitau po interneto platybes sklindančias dejones bei aimanas. Mūsų polonofilai raunasi plaukus ir cypiančiais balsais virkauja dėl nežinia kieno sudaužytos nelegalios lentelės lenku kalba, kurioje visiems pravažiuojantiems buvo išdidžiai pranešama, kad lenkų okupacijos metais Lietuvos miestelis Didžioji Riešė vadinosi Wielka Rzieszka ar kažkaip panašiai. Skaityti toliau...

Parodyti dar įrašų

Reklama

Paveiksliukai


Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851