Kas buvo prieš Torą? (0)

Algimantas Lebionka
+ 16 - 9
Autorius: Algimantas Lebionka
Šaltinis: http://lebionka.blogspot.lt/20...
7535-08-07 (2017 m.), skaitė 2303
0

https://1.bp.blogspot.com/-Q4N1TKp99rw/WYSQLAJw5WI/AAAAAAAAFE8/Ne2BKNPamr4gpBUfH-Rtxt61fTRKVjRcgCLcBGAs/s1600/atsisi%25C5%25B3sti.jpg

Žydų ir Izraelio istorijoje nebuvo jokio biblijinio periodo, nebuvo išėjimo iš Egipto, nei klaidžiojimų po Sinajų, nei Navino Jerichono apgulties, nei didžiųjų Dovydo ir Saliamono imperijų. Kitais žodžiais, viskas, kas pasakojama Senajame Testamente, neatitinka realios senovės judėjų istorijos ir yra ne daugiau, kaip pasaka, be to net ne judėjų kilmės.

Žydų archeologas profesorius Z.Hercog surizikavo eiti prieš sionistinį melą ir paskelbė sensacingas beveik šimto metų archeologinių kasinėjimų išvadas. O juk ant biblijos siužetų pastatytos dvi pasaulinės religijos!

Archeologija negali patvirtinti biblijinių prasimanymų jokiais radiniais, nors net senesni istorijos faktai yra jos patvirtinti ir nekelia jokių ginčų.

Pavyzdžiui, Jaruzalė negalėjo būti judėjų imperijos centru, nes prieš tūkstantį metų iki mūsų eros joje gyveno daugiausiai 3-4 tūkstančiai žmonių. Archeologai per ilgus kasinėjimų dešimtmečius taip ir neaptiko nei mažiausių požymių monumentalių tų laikų statybų. Tai liečią žymiąją biblijinę šventyklą.

X amžiuje prieš mūsų erą mokslininkų nuomone čia galėjo būti tik menka kunigaikštystė, valdoma Dovido dinastijos. Biblijinius siužetus nepatvirtina ir kasinėjimai nepasiekiamo Jerichono, kurį Jėzaus Navino kariuomenė galėjo paimti tik su dangaus pagalba. Jerichoną kasinėjo aštuonis kartus, ir dabar archeologai tvirtina, kad tuo metu jis iš viso neegzistavo...

Tai kad neįmanoma patvirtinti Senąjį testamentą verčia abejoti ne tiktai „dievo išrinktumu“ jį išpažįstančios tautos, bet ir sugriauna laikų ryšį, ant kurio statoma Izraelio valstybės ideologija...

Mokslas jau senai kėlė abejones Senuoju testamentu kaip istoriniu dokumentu. Iš kur jis atsirado?

1376998195_94036_1-3.jpg

Jis buvo kompiliacija iš senovės Babilono. Ką patvirtina išlikusi asirų karaliaus Aššurbanipalo dantiraščių biblioteka (jis valdė maždaug 669 — 627 metais iki mūsų eros. Sūnus Asarchodono, paskutinis didysis Asirijos karalius).

Aššurbanipalas, būdamas vieninteliu asirų valdovu, naudojęs dantiraštį ir mokėjęs jį skaityti šumerų ir akkadų kalbomis, surinko stambiausią tų laikų biblioteką.

Asirija – senovinė mesopotamijos valstybė (šiandieninio Irako teritorijoje). Asirija egzistavo beveik du tūkstančius metų, pradedant XXIV amžiumi iki mūsų eros, ir iki jos sunaikinimo VII amžiuje iki mūsų eros Midija ir Babilonija. Naujoji asirų valstybė (750—620 iki p.m.e.) skaitoma pirmąja imperija žmonijos istorijoje.

1376998195_94036_1-4.png

Reikia pasakyti, kad dar didesne pasauline sensacija tapo juodas bazalto stulpas su „įstatymų“ tekstu, kurį surado 1901—1902 metais prancūzų archeologas Suzach (senojo Elamo sostinėje).

Viršutinėje priekinės pusės dalyje pavaizduotas pats Hamurabis (XX amžiaus p.m.e. XIV pradžia), besimeldžiantis „dievų teisėjui“, globėjui teisingumo ir saulės dievui Šamašui, kuris įteikia jam įstatymus. Visa likusi stulpo pusė iš abiejų pusių užrašyta dantyraščio tekstu, sudarytu iš trijų dalių: įvadas, pats įstatymas ir pabaiga. „Įstatymo“ kopijos, užrašytos ant molio lentelių, kurios buvo atrastos tuose pačiuose Sūzuose ir kitose vietose, ypač garsiojoje Aššurbanipalo Ninevijos bibliotekoje. „Įstatymų“ kalba — klasikinis Babilono akkado dialektas.

1376998195_94036_1-5.jpg

Šie „Įstatymai“ seniausio XVII amžiaus iki mūsų eros babilono karaliaus Hamurabio įstatymai, sutampa su įstatymais, neva judėjams duotais pranašo Mozės.

Vienu iš JAV sionistinės valdžios, judėjų ortodoksų ir Izraelio rabinato uždavinių Irako užpuolimo, be strateginių uždavinių, buvo dar ir išsprendimas ideologinio uždavinio – užgrobti žymųjį Irako archeologijos muziejų Bagdade ir užgrobti jame saugomus dantiraščius įrodančius didžiausią judėjų melą ir apie savo istoriją ir apie savo „dievo išrinktinumą“.

Strategine verte melagingos judėjų istorijos pasauliniam sionizmui yra žydų išlaikymas savo parapijoje per Toros ir Talmudo religinį komponentą. Tik besiremdama į žydų diasporomis, gyvenančiomis beveik visose pasaulio šalyse, pasaulinė žydų oligarchija, sionizmas, judeomasonija sugeba pavergti kitas valstybes, plėšti jų turtą, degraduoti ir prievartauti tautas.

Šaltinis:

http://ru.truthngo.org/информационная-антисионистская-бомб/

64% Plius 64% Plus
36% Minus 36% Minus
16   9
Komentarai: 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Algimantas Lebionka. Vaikai kaip prekė
Pasiskiepijęs nuo gripo, vyras negalėjo kalbėti, vaikščioti, matyti ir net kvėpuoti
Vyras ir jo meilė
Ką slepia troškimas įvesti tvarką bute?
Po metų prilygsite savo artimiausiai aplinkai
Užmirštamas šimtmetis (Lietuvos Laikinajai Revoliucinei vyriausybei – 100) (1)
Kodėl knygą reikia perskaityti kelis kartus?
Gyvenimas, kurį verta gyventi
J. Vaiškūnas. „Tautosakos vartai“ kelias į dvasines protėvių lobių erdves
Mano vyras – mano nuosavybė
Nereikia šypsotis kai liūdna
Inga Stumbrienė „Miss Multiverse“ vadina įdomiu nuotykiu: tai buvo karinė stovykla rojaus kampelyje (1)
Laisvės premija už taikių gyventojų ir vaikų žudymą (1)
Keli faktai apie meilę
Ką slepia blogos mergaitės?
Nuo darbo nebūsi bagotas, tapsi kuprotas.
Įstrigti praeityje – nugyventi gyvenimą tamsoje
Ką ir kokiu tikslu pritraukiame į savo gyvenimą
“Teismo vikingas“ Apie LRT kuriamus propagandinius reportažus (Video) (1)
Inga Stumbrienė apie atostogas Graikijoje: „Viską suplanavo vyras“ (1)
Prognozės dėl liberalo P. Auštrevičiaus galimybių Prezidento rinkimuose: psichiatrinis gydymas čia bejėgis (2)
Baisi paslaptis apie tai, ką žmonės galvoja apie jus iš tikrųjų (1)
Laikykitės šių paprastų taisyklių ir vaikas jus būtinai išgirs
Australijoje, neapykantos ir pesekiojimo kampaniją surengę homoseksualistai privertė savininkus uždaryti vestuvėms skirtas žurnalą

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI