Feministės virsta islamistėmis. Smegenų apsivertimas Europoje. 1 dalis

Algimantas Lebionka
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

https://1.bp.blogspot.com/-KNJDHmr4gRs/WYXOCXZHO_I/AAAAAAAAFF4/iZ9OBSYNlJEzhuZQ4G4Xqm6VG4464wxwACLcBGAs/s1600/2676.jpg

Esame liudininkais, kaip paskui sionistinės bankų oligarchijos dolerį ant pilvo šliaužioja Europos elitas, politikai, jų sukurti feministinis ir LGBT judėjimai. Feministėms jų vadeliotojai įsakė tapti islamistėmis, o sodomitams - vahabitais? O kodėl ir ne! Sirijoje juk nesenai buvo nufotografuoti keli “koviniai pederastai”.

Džulio Meotti portale „Gatestone“ prieš kelias dienas paskelbė apžvalgą apie tai, kaip „Europos miestus praryja šariatas“. Jame autorius nupiešė tikrovišką šariato įsigalėjimą Europoje paveikslą, bet neatsakė į klausimą, kodėl taip lengvai vyksta ši beprotystė, kodėl valdantis oligarchatas neorganizuoja pasipriešinimo šiai maro bacilai, o priešingai, visaip blokuoja bet tokį pasipriešinimą ir proteguoja Europoje islamą su visais jo išsigimėliškais ir anticivilizaciniais atributais. Šiuo savo straipsneliu aš noriu pratęsti autoriaus pradėtą ir nebaigtą mintį ir pasiaiškinti, kas visa tai valdo ir organizuoja šitą beprotybę Europoje. Todėl šis mano straipsnelis ir sudarytas iš dviejų dalių – pirmoji skirta pačiam islamizacijos faktui, o antroji šios bacchanalijos priežasčiai, jos varomajai jėgai.

Tikriausiai medicina nėra dar pilnai identifikavusi tokio susirgimo, kaip smegenų apsivertimas, kurį mes stebime Europoje, bet jo simptomų pilna supuvusios ir perpuvusios į kompostą Vakarų visuomenės gyvenime. Kas gali būti labiau liguisto už islamistėmis tampančias feministes?

Globalistų valia feministės, LGBT, antifa, kairieji, kovotojai prieš islamofobiją ir islamistai atsidūrė vienoje barikadų pusėje, kartu su jų hidžabais, nikabais, parandžomis, barzdomis ir kitokiu vahabistiniu šlamštu.

w1056h594fill.jpg

Užkrėtimo vahabizmu pradžia

Po to, kai globalizmo sukurtos islamo teroristų gaujos, finansuojamos žydiškų Saudo Arabijos pusiasalio monarchijų, vahabizmo platintojų, ėmė naikinti klestinčią M.Kadafio valstybę Libiją (už tai, kad jis nenorėjo būti valiutine JAV kolonija ir ketino įsivesti nuosavą auksinį dinarą), o po to Vakarai atėjo šiems galvažudžiams į talką ir iš oro sunaikino šią valstybę, šią šalį užgrobę banditai moterims įsakė dėvėti visą kūną dengiančius drabužius, uždraudė parfumeriją.

Didelė dalis šių islamo teroristų griauti Arabų valstybių buvo išsiųstos iš Vakarų Europos. Dabar šiuos grįžtančius namo banditus čia sutinka su išskėstomis rankomis ir kojomis. Skandinavijos vaikai atiminėjami bet kokiu pretekstu iš europiečių motinų, bet štai galvažudžiai, kurie pjovė žmonėms galvas Irake ir Sirijoje jų nuomone „gali būti gerais tėvais.“ Apie tai pareiškė Švedijos socialinės tarnybos. Šitais teroristais labai rūpinasi Švedijos valdžia, stengiasi jiems padėti „sugrįžti į naują gyvenimą“. Manoma, kad šių džichado banditų Švedijoje yra iki kelių šimtų tūkstančių. Kur sekantį kartą Švedijos valdžia-nusikaltėlė panaudos šiuos teroristus, kokią pasaulio valstybę globalistų nurodymu juos komandiruos griauti?

Praėjus dviem metams po Libijos valstybės sunaikinimo trys pagrindiniai Europos miestai – Londonas, Paryžius ir Berlynas – perėmė šariato tendencijas, rašoma Gatestone.

Aš neturiu iliuzijų, kad kažkur kapitalistiniame pasaulyje yra tokia šalis, kur į svarbiausius valstybės postus tarptautinės globalistų chuntos neskiria savo žmonių. Atsitiktinumų pasitaiko: Berluckonis, Kenedis, Paksas, Popiežius Racingeris, bet jie tuo atveju būna eliminuojami. Dabar aš stebiu, kaip iš 0 daromas prezidentas Lietuvai, turiu omenyje garsiosios mamytės Marijos-Aušrinės sūnų.

Taigi Londono meru padarytas musulmonas Sadik Chanas nesenai uždraudė reklaminius skelbimus, kuriuose vaizduojamas moterų kūnas. Neva tokia reklama platina įžeidžiančius genderinius stereotipus.

hijabi_ballers-600x338.jpg

Pavyzdžiui, atvaizdas besišypsančios motinos-namų šeimininkės atvaizdas gali būti pripažintas seksistiniu.

Dabar ir Berlynas planuoja uždrausti moterų atvaizdus, kuriuose jos vaizduojamos „gražios, bet silpnos, isteriškos, bukos, beprotės, naivios, nevaldančios savo emocijų“. Vokiečiai ironizuoja, kad galima būtų iš kart priimti „Talibano“ manifestą.

Tai vyksta visoje Europoje. Olandų savivaldybė konsultuoja savo darbuotojas, kad jos nenešiotų mini sijonų. Švedijoje skiriamos maudymosi valandos baseinuose tik moterims. Vokiečių mokyklos siuntinėja laiškus tėvams, kad mokinės nedėvėtų „atvirų rūbų“.

Prieita iki tokio beprotybės laipsnio, kad Vokietijos teisingumo ministras 2016 metų masinį vokiečių moterų išprievartavimą ėmė aiškinti tuo, kad tūkstantis moterų musulmonų prievartos aukomis tapo todėl, kad kalti ne laukiniai musulmonai o tai, kad vokiečių moterų apranga ir elgesys juos provokavo.

Daugelį metų kairieji politikai vykdė kompaniją už moterų seksualinį išlaisvinimą. Berlyne tuo užsiiminėjo koalicija sudaryta iš socialdemokratų, „žaliųjų“, ir kairiųjų „Die Linke“.

Londonas, Paryžius ir Berlynas, pagrindinių Europos valstybių sostinės, yra musulmonų importo lyderiai (Užmušti geriausiai duriant į širdį - sostinę). Čia globalistų statytiniai neriasi iš kailio pataikaudami musulmonams, kad tik būtų jiems geresnės sąlygos okupuoti šias valstybes.

puma-768x431.jpg

Europos miestus praryja šariatas, o tam talkina feministės!

Akivaizdu, kad dabar į feminisčių programą yra įtraukta prievolė ginti šariato pozicijas Europoje. Dabar jos jau nebekritikuoja islamo.

Kad moteris greičiau aprengti islamistų ortodoksų apdarais stengiasi koncernas „Puma“, jis kuria islamistišką sporto aprangą pagal musulmonų užgaidas.

Musulmonų užgaidoms. Prasidėjo viskas nuo šaudymo iš lanko, beisbolo, kriketo. Dabar eilė futbolui, Tarptautinei FIBA asociacijos.

Globalistus labai žavi islamo šydai, burkiniai...

Vakarų elitos išdavė demokratijos vertybes, kuriomis paremta Vakarų civilizacija, - konstatuoja Džulio Meotti. Jie parandža aprengė Libijos moteris, o dabar pradės jomis rengti vakarietes. Jie netgi gali pradėti nuo feminisčių, kurios pirmosios kūrė „seksualinę revoliuciją“, kad išlaisvinti moteris 1960-aisiais metais.

 

Įvertink straipsnį: +7 -0
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!


VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Komentarai


Naujausi 15 straipsnių

6 | 2017-08-23 | Pasaulis | +0 -0
Algimantas Lebionka
Serebrenikovo teatras, „neliečiamųjų“ reikalas. Esmė ne koks jis režisierius, o jo sukurta valdiškų pinigų vogimo schema. Romos popiežius ir tolerancijos triumfas. Galima būtų patikėti popiežiaus Pranciškaus nuoširdumu, jeigu Donecko morge jis nuplautų kūnus žmonių, kuriuos užmušė katalikai-unitai. Trampas plečia karinį kontingentą Afganistane. Po Talibano neįmanoma buvo gyvenimo Afganistane padaryti blogesniu, bet amerikiečiams tai pavyko. Trampui vertėtų atstatyti ten monarchiją. Skaityti toliau...
7 | 2017-08-23 | Kaimynai | +0 -0
Algimantas Lebionka
Teroro aktai Europoje įtikino Varšuvą, kad atsisakydama priimti imigrantus ji elgiasi teisingai, pasakė Lenkijos Nacionalinio saugumo biuro šefas Pavel Soloch, rašo austrų Krone. Lenkijos televizijos eteryje jis pasakė (Krone cituoja RIA novosti): „Iš paskutinių teroro aktų mes įsitikiname, kad ten, kur yra didelis musulmonų susitelkimas, kurie labai silpnai integruojasi – o Katalonijoje apie milijoną musulmonų – tai yra natūrali bazė teroristams“. Vien tik Cambrilse, kur sprogo sprogmenis gaminusi laboratorija ir buvo sušaudyti teroristai po teroro akto, gyvena beveik pusė milijono musulmonų. Skaityti toliau...
4 | 2017-08-23 | Lietuva | +0 -0
Algimantas Lebionka
Pamenu, pirmame kurse versdavo mokytis marksizmo-leninizmo, per prievartą. Ką per prievartą išmoksi, ne daug ką ir išmokau, bet prisimenu, kad V.Leninas kažką kalbėjo apie „kaimo idiotizmą“. Kai į valdžią Lietuvoje atėjo valstiečiai, aš supratau, kas tas „kaimo idiotizmas“. „Kaimo idiotizmas“ - tai valstiečių ir žaliųjų partija valdžioje. Ir nieko baisesnio už tą kaimo idiotizmą, o tiksliau kaimo buožių idiotizmą, būti negali. Visas kaimo idiotizmas prasidėjo nuo neištesėto vyriausio jų buožės-Karbauskio pažado visus Lietuvos vaikelius aprengti tautinėmis sermėgomis. Skaityti toliau...
6 | 2017-08-23 | Kaimynai | +1 -0
Algimantas Lebionka
Merkel tęsia rinkiminį vojažą po Vokietiją, ir pasirodo, kad ji neturi tokio žmonių palaikymo, kokį vaizduoja media-baronams priklausanti MIP. Net labiausiai liberastų nuzombintuose Vokietijos vakaruose, kur vakar lankėsi Vokietijos kanclerė Angela Merkel, ji sulaukia gyventojų pykčio dėl besitęsiančio pabėgėlių chaoso ir buvo jų nušvilpta. „Vakar vakare būnant ramioje Vakarų Vokietijos Bergisch-Gladbach miesto Konrad-Adenauer-aikštėje galėjai pagalvoti, kad patekai į Saksonijos Šveicariją“, - rašoma Pi-news. Skaityti toliau...
5 | 2017-08-23 | Kaimynai | +1 -0
Algimantas Lebionka
Šimtai tūkstančių į Vokietiją atvykusių pabėgėlių ir migrantų neturi mokyklinio išsilavinimo. Jie turi tik nežymius šansus dalyvauti darbo rinkoje, apie tai rugpjūčio 21 dieną informavo didžiausias Vokietijos dienraštis Bild. Priklausomai nuo kilmės šalies, iki 2/3 jų neturi išsilavinimo arba turi menką išsilavinimą. Tokie Federalinio profesinio švietimo instituto (BIBB) duomenys. BIBB duomenimis, 69 procentai pabėgėlių tėvynėje neturėjo profesinio išsilavinimo. Tik 13 procentų iš 2015 ir 2016 metais atvykusių pabėgėlių užsiima darbine veikla. Skaityti toliau...
234 | 2017-08-22 | Pasaulis | +8 -1
Blogeris Zeppelinusas
Yra dalykų, kuriuos šiais laikais verta žinoti. Ir geriau ne iš atpasakojimų, bet iš šaltinių lūpų. Pavyzdžiui, mūsų spauda labai jautriai ir užjaučiamai rašo apie ekstremistinės JAV negrų organizacijos Black Lives Matter veiksmus. Mat pastarieji, anot, mūsų žurnaliūgėlių bei tolerantiškų organizacijų atstovų, yra kovotojai su rasizmu bei baltųjų viršenybe aka suprematizmu. Skaityti toliau...
263 | 2017-08-22 | Pasaulis | +8 -0
Algimantas Lebionka
Sekančią dieną po po Barselonos teroro akto, per kurį žuvo 14 žmonių, virš 100 buvo sužeista, JAV portale Gatestoneinstitute.org buvo paskelbtas Giulio Meotti straipsnis „Musulmonai sako Europai: vieną dieną visa tai bus mūsų.“ Žemiau pateikiu jo referatą. https://www.gatestoneinstitute.org/10748/europe-muslims-demography Strasbūro archivyskuo žodžiais, musulmonai labai gerai žino, kad šiandien jų vislumas toks, kad vieną dieną visa Europa bus jų. Skaityti toliau...
56 | 2017-08-22 | Pasaulis | +3 -0
Algimantas Lebionka
NATO kariuomenės vadas generolas Philip Breedlove, yra įsitikinęs: pabėgėliai iš Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos yra „užmaskuotas teroristų ir nusikaltėlių judėjimas“. Tai jis pasakė Amerikos senato gynybos komitete. Jo žodžiais, Islamo valstybės (IV) teritorinė milicija maskuojasi pabėgėliais ir „plinta kaip vėžys“. Jų nariai rinksis mažiausią pasipriešinimą ir prasiskverbimo į Europą ir JAV kelią. Generolas nurodė, kad pastaruoju metu Rusija prieš IV naudoja sunkiuosius bombonešius ir „problema žymiai paaštrėjo. Skaityti toliau...
64 | 2017-08-22 | Lietuva | +1 -0
Algimantas Lebionka
Sako, Lietuvos kariuomenė dabar užsiims kova su terorizmu. Teisingai, jei yra teroristai, kur nevėkšlos pabėgėliais vadina, o Grybauskaitė ir Skvernelis čion veža, vardijas reikia gi išmokti su jais ir kautis, gana su tai burliokais-maskoliais vajavoti. Be to, viskas labai logiška: išvyko milijonas gyventojų iš Lietuvėlės, išnešė kuo greičiau ir toliau „muilą“, tai ką čia ginti, nejau pensininkus-ubagus, kurių subinės nuogos? Pensininkus gi čia atvežti amerikonai pajėgs apginti. Skaityti toliau...
55 | 2017-08-22 | Pasaulis | +0 -0
Algimantas Lebionka
Nėra dienos, kad Šengeno zonoje nebūtų teroro atakos prieš jos gyventojus. Ši diena ne išimtis: teroro aktas Marselyje, kur vienas žmogus žuvo, po to, kai valandos bėgyje sunkvežimis užvažiavo ant dviejų autobusų stotelių. Tai įvyko šiandien, tarp 8.30 ir 9.30, 13-oje Marselio prefektūroje. Viso per šiuos metus jau įvyko 32 islamo teroristų išpuoliai prieš europiečius Šengeno zonoje. Barselonos teroristas, vairavęs furgoną, kurio užmušė 13 žmonių ir virš 100 sužeidė, ir kaip spėja Ispanijos policija, pabėgo per atviras Šengeno zonos sienas. Skaityti toliau...
38 | 2017-08-22 | Lietuva | +3 -0
Ekspertai.eu
Seimo pirmininkas V. Pranckietis (kairėje). Už violetinio stulpo dešinėje – dažnai su Rusija siejami konservatoriai. Konservatoriams suabejojus Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko lojalumu Lietuvai, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis pranešė, kad abejoti žaliojo valstiečio lojalumu nereikėtų. „Nėra pagrindo abejoti Vytauto Bako lojalumu Lietuvai“, - informavo V. Pranckietis. Pasak Seimo pirmininko, „susipažinęs su Seimo narių Žygimanto Pavilionio ir Arvydo Anušausko kreipimusi dėl NSGK pirmininko V. Skaityti toliau...
57 | 2017-08-22 | Lietuva | +9 -0
Kibirkštis
Pirmadienį, rugpjūčio 21 d. Vilniuje, S. Daukanto aikštėje, prie Prezidentūros startavo neterminuota bado akcija, nukreipta prieš šalyje nusistovėjusį faktinį paprastų piliečių beteisiškumą, korumpuotos valdininkijos, oligarchų ir jiems tarnaujančios teisėsaugos struktūrų savivalę. Skaityti toliau...
186 | 2017-08-21 | Lietuva | +11 -0
Šturmuotojas
"Kai aš galvoju apie demografinius pokyčius, kurie šiuo metu vyksta Jungtinėse Valstijose, aš priminiau, kas nutiko Haityje šiek tiek daugiau nei prieš du šimtus metų Haitčio gyventojų istorija parodo kas gali atsititikti su Europą ir JAV. Hitleris buvo teisus sakydamas "Visos didžiosios senovės kultūros mirė tik dėl to, kad originaliai kurybingoji rasė išmirė nuo kraujo užnuodijimo. Skaityti toliau...
405 | 2017-08-21 | Lietuva | +4 -0
Vakarų ekspresas
„Pagal žalą alkoholis nė vienam narkotikui nenusileidžia. Gal negeneruoja tokios greitos priklausomybės, kaip, pavyzdžiui, uostomi narkotikai, bet pagal žalą organizmui niekam nenusileidžia. Dalis žmonių yra priklausomi nuo alkoholio, daliai tai yra tiesiog įprotis, kuris nėra tapęs žalingu. Bet faktas yra tas, kad įprotis niekam naudos neduoda, nėra jokio alkoholio kiekio, kurį būtų galima vartoti saugiai. Kad ir kiek mes jo vartotume, jis vis tiek daro žalą - daug vartojant daro didelę žalą ir labai greitai, mažiau vartojant daro mažesnę žalą ir ne taip greitai, bet saugaus kiekio nėra“, - kalbėjo V. Legkauskas. Skaityti toliau...
202 | 2017-08-21 | Lietuva | +8 -0
Blogeris Zeppelinusas
Skaitau po interneto platybes sklindančias dejones bei aimanas. Mūsų polonofilai raunasi plaukus ir cypiančiais balsais virkauja dėl nežinia kieno sudaužytos nelegalios lentelės lenku kalba, kurioje visiems pravažiuojantiems buvo išdidžiai pranešama, kad lenkų okupacijos metais Lietuvos miestelis Didžioji Riešė vadinosi Wielka Rzieszka ar kažkaip panašiai. Skaityti toliau...

Parodyti dar įrašų

Reklama

Paveiksliukai


Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851