Maskva ryžosi ekonominiam išpuoliui prieš Vašingtoną

Anonimusas
+ 25 - 3
Autorius: Anno
Šaltinis: https://cont.ws/@arhimedros/976912...
7536-06-16 (2018 m.), skaitė 488
0

Rusija sustiprino savo ekonominę nepriklausomybę nuo JAV.

Pusė JAV iždo Rusijos Federacijos turimų vertybinių popierių, kurių vertė 47,5 mlrd. USD, buvo parduota šių metų balandį. Tokie duomenys pateikiami JAV iždo tinklalapyje.

Šiai dienai Rusija turi dar už 48,7 mlrd.USD ekvivalentiškų JAV skolos įsipareigojimų. Taigi, JAV valstybinių skolų vertybinių popierių savininkų sąraše Rusija užima 22 vietą. Šio reitingo lydere išlieka Kinija, kuri valdo JAV skolą už 1,18 trilijono dolerių, praneša lenta.ru.

Taip vadinamus "JAV skolos įsipareigojimus" išleidžia ir platina JAV valstybės iždas, o už juos gautais pinigais yra "padengiama" privačių bankų korporacijos, vadinamos "Federaliniu rezervu" spausdinami ir platinami "Federalinio rezervo" doleriai, kuriuos po to JAV naudoja palaikyti savo ekonimei hegemonijai pasaulyje.

Tai reiškia, jeigu pasaulio šalys atsisakytų pirkti JAV iždo platinamus skolos įsipareigojimus - JAV iždas neturėtų kaip įsigyti privatininkų spausdinamų "pinigų" ir doleris taptų paprastu spalvotu popieriuku, kuo jis iš tiesų ir yra. 

Kaip pareiškė Rusijos senatorius Aleksejus Puškovas, tai yra logiškas Rusijos valdžios sprendimas. Tuo Rusija žymiai sumažino savo ekonominę priklausomybę nuo Jungtinių Valstijų. 


89% Plius 89% Plus
11% Minus 11% Minus
25   3
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito