LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

„Asmuo atsako pagal baudžiamąjį įstatymą tik tuo atveju, jeigu jis yra kaltas padaręs nusikalstamą veiką – tai reiškia, kad kaltininko kaltė baudžiamojoje teisėje nėra preziumuojama, o turi būti nustatoma dėl kiekvienos nusikalstamos veikos, – pabrėžė LAT teisėjų kolegija. – Vadovaujantis nekaltumo prezumpcijos principu, pareiga įrodyti nusikaltimo padarymą tenka baudžiamąjį persekiojimą vykdančioms institucijoms. Kaltinamasis savo nekaltumo įrodinėti neprivalo ir įrodymų naštos jam perkelti negalima, bet kokios abejonės turi būti vertinamos kaltinamojo naudai


Lietuva mano, kad pavyks pasiekti tai, jog šalies teritorijoje nuolat bus amerikiečių kariuomenė, sakė šalies prezidentas Gitanas Nausėda spaudos konferencijoje. Amerikos bataliono atvykimas į Lietuvą Jis pabrėžė, kad Vilniaus siekis yra "visai realus", ir atkreipė dėmesį į Lenkijos patirtį.


Prasidėjo Kubiliaus epochos auditas. Paprastai kalbant Valstiečiai su Tvarkiečiais paėmė konservatorius už pagrindinio kiaušio. Tas kiaušis yra Andrius Kubilius.Antras konservatorių kiaušis yra Gabrielius Landzbergis, o apyvarpė - Rasa Juknevičienė. Taip ir funkcionuoja šis organas, kartas nuo karto išspjaudamas informacinę spermą su RUSAI PUOLA spermatozoidais.


Šiuo metu nustatyta, kad net 74 proc. patikrintų butų, kurie yra aukštesniuose nei dviejų aukštų daugiabučiuose, yra naudojami dujų balionai.


Interviu laikraščiui „Nasz Dziennik“ (Mūsų dienraštis) Krokuvos metropolitas vyskupas Marek Jędraszewski pasakė, kad LGBT yra tikra stabmeldžių ideologija, atitraukianti mus nuo tiesos apie žmogų ir nukreipianti mus į kelią, kuriame būdami žmonės praranda savo tapatumą, atsirandantį dėl pačios jų biologinės struktūros, apibrėžiančios mus kaip moteris ar vyrus. Jo nuomone, „LGBT naikina viską, ką apie žmogų skelbia krikščionių tikėjimas.Vakar kilo skandalas po to, kai JTO susitarusi su Izraeliu nutarė „pabėgėlius“ juodaodžus afrikiečius iš šios šalies išvežti į Vokietiją ir Italiją, net šių šalių neinformavusi. Balandžio 2 dieną Izraelio Premjero spaudos tarnyba pranešė, kad 16 250 afrikiečių nelegalų Izraelis išsiunčia į Vakarų valstybes, o dar tokiam pačiam „infiltrantų“ skaičiui bus suteikta teisė laikinai gyventi šioje valstybėje penkis metus.


Ten, kur savo kruvinas letenas įkiša JAV-UK-ES-NATO imperializmas, visada per visą Vakarų egzistavimo laikotarpį ir ypatingai nuo Kryžiaus žygių, Kolumbo konkistos ir kolonijinių karų laikų, visos pasaulio tautos būdavo naikinamos su tik anglosaksams, tik vakarų europiečiams būdingu žiaurumu, neapykanta, cinizmu ir makabrišku, tik "šviesiesiems, civilizuotiems" vakarų europiečiams būdingu išradingumu.


Politinės, religinės ir ekonominės sistemos gali būti sugriautos ir vėl iš naujo atkurtos. Išnykus rasei arba tautai, jos atkurti neįmanoma.


Visos jaunos valstybes turi vieną įdomią savybę, – jos veržiasi draugauti su Europa, tačiau nėra pasiruošusios šios draugystės pasekmėms. Rožiniai iliuzijų akiniai nukrenta, kai Europa ir europiečiai, meiliai, bet tvirtai pradeda kalbėti su savo „naujais partneriais“: o jūs, mūsų nauji draugai, nepamiršote apie tas senas nuoskaudas, kurias kažkada jūs mums padarėte, tikriesiems europiečiams? Anksčiau nenorėjome šiuo klausimu kelti triukšmo – ką iš jūsų, barbarų, galima buvo paimti, o dabar – be šito niekaip.


Taigi, įrodžiau, kad JAV gali būti ne tik bloga bet ir gera.Briuselio, Berlyno ir Vilniaus judų nelaimei, Lenkijoje triuškinančią pergalę pasiekė valdančioji partija „PiS“. Nepadėjo Sorošo finansuojami sodomitų paradai, tyčiojimasis iš Šventųjų paveikslų, gausi neokomunistinė MIP propaganda, Briuselio ir Vokietijos parama opozicijai. Net ir lietuviški nykštukiniai MIP pudeliai ant PiS amsėjo nesustodami.


В Европе начались выборы в Европарламент, которые будут проходить до 26 мая. Главная интрига этих выборов в том, что в последние годы на авансцену европейской политики вышли так называемые «правые» партии, которые представляют весьма значительное число избирателей, выступающих против либерального курса евробюрократии, считает эксперт РИСИ Игорь Пшеничников. Ещё задолго до нынешних выборов в европейской прессе, подконтрольной либеральным силам, активно муссировался тезис о том, что объединённой Европе грозит развал в том случае, если европейцы не сделают «правильный выбор».


„Landsgrybių“ „trolibanas“ prie Grybauskaitės valdymo išgyveno savo geriausius metus. Jie užsitarnavo ne , tik teisinę neliečiamybę, bet ir už „trolinimą“ buvo apdovanoti medaliais.


Kandidato G.Nausėdos komandoje - pedofilų bendrininkas Linas Slušnys


Bėda yra viena, ne visada galima suprasti, ką Vytautas Landsbergis savo eilėse nori pasakyti, o kartais net neaišku ir kam.Netikėtai paaiškėjo, kad prezidento rinkimuose į lyderius įsiveržė SEB banko analitikas Gitanas Nausėda, kuris iki šiol niekuo nepasižymėjo, nebet tuo, kad pasistatė stiklinį namą draustinyje po Pučkorių  atodanga. Kaip žinia, garsus daininkas Selas, kuris yra žymiai daugiau nuveikęs Lietuvai, nei G.Nausėda, pvz., nemažai lėšų paaukojęs vaikams našlaičiams, teismo sprendimu turi nugriauti savo paties pastaytą namą draustinyje šalia Vilniaus. Tačiau analogiškoje situacijoje atsidūręs bankininkas Nausėda niekuo nerizikuoja - visi aplinkosaugininkų bandymai priversti jį laikytis įstatymo baigėsi niekuo.


Обвинительный приговор, вынесенный Верховным судом Испании организаторам референдума о независимости Каталонии, несомненно, историческое решение, считает эксперт РИСИ Игорь Пшеничников. Он подчёркивает, что решение судей не умиротворило Каталонию, а привело к резкому обострению отношений Мадрида и Барселоны и будет определять положение во всей Испании на неопределенную перспективу. Девять из 12-ти подсудимых приговорены к тюремным срокам от 9 до 13 лет по статьям «организация мятежа» и «растрата государственных средств».


Juliaus Pankos vadovaujama mikro partija "Tautininkų sąjunga" ir Stanislovo Buškevičiaus valdoma kita mikro partija "Jaunoji Lietuva" paskelbė taip vadinamų "Lietuvos patriotinių jėgų" vienijimosi deklaraciją: Lietuvių tauta ir Lietuvos valstybė, išgyvenusios daugybės amžių audras, naikintos ir vėl prisikėlusios, šiandien susiduria su naujais iššūkiais...


JAV armijos padalinių Europoje ir Afrikoje vadas generolas Džefris Li Harigianas (Jeffrey Lee Harrigian) pareiškė, kad Pentagonas turi planą, kaip pulti Rusiją: pirmiausia atakuotų Kaliningrade esančią priešraketinę gynybą. Pasak Dž. L. Harigiano, Vašingtonas pasirengęs "labai šiuolaikiškai" atsakyti į bet kokią Europoje vykdomą "Rusijos agresiją": "Mes atidirbinėjame tą schemą. Visą laiką galvojame apie Rusijos puolimo planus, ir jei kada nors to reikės, būsime pasirengę juos įgyvendinti.


MG Baltic sukurta Liberalų partija po Masiulio skandalo žlugo.Nieko tokio.MG Baltic sugalvojo naują partiją ir ji vadinsis LAISVĖS PARTIJA.Šitas trumpalaikis projektas laisvai pereis 5% barjerą ir turės savo rėksnių Seime. Šie Europarlamento rinkimai išsiuntė visus rėksnius į Briuselį.Maldeikienę,moterį ,niekada nedirbusią privačiame kapitale,bet mokančią visus kaip reikia daryti biznį ir RUSAI PUOLA rėksnius Juknevičienę su Kubiliumi.Džiaugėsi visi.Ir vilkas sotus ir avys sveikos.todėl tos avys ir buvo išsiųstos į Europarlamentą.O Liudas Mažylis prie ko?Paklaustas, ką numano apie Lietuvos ir visos Europos ateitį, vienas iškiliausių Lietuvos filosofų, Lietuvos mokslo ir Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijų laureatas, tikrasis Lietuvos mokslų akademijos narys profesorius Arvydas Šliogeris atsakė, jog be agresyvumo negali egzistuoti apskritai jokia visuomenė, o nūdienos Europos galios, deja, apsiriboja vien žvakutės uždegimu.


Lenkijos vyriausybės spaudos sekretorius Rafal Bochenek pareiškė, kad Lenkija atmeta bet kokį šantažą iš Europos komisijos valdininkų pusės, tuo labiau, jei kaltinimai Lenkijai nesiremia realiais faktais. Lenkijos vyriausybės atstovas spaudai taip reagavo į Europos komisijos vadovo pavaduotojo Franso Timermanso pareiškimą, kuris pagrasino Lenkijai sankcijų procedūromis dėl vykdomos teismų reformos. Trečiadienį Europos komisija priėjo išvados, kad Lenkija pažeidžia Europos įstatymus ir įspėjo dėl galimo pradėjimo procedūros, kad atimti iš Lenkijos balso teisę ES Taryboje.


Pirmojo generatoriaus pastatymas jam užemė 3 mėnesius.Vėliau jis pastatė dar 3 bokštus,aukščiausio iš jo aukštis yra 11 metrų.Gauta energija naudojama savo reikmėms, o taip pat ji naudojama vandens perpumpavimui. Dabar 22 metų jaunuolis ,mokosi Afrikos lyderių akademijoje.Už jo mokslą moka remėjai.


Prieš rinkimus į LR Seimą Vilniaus inteligentų Forumas išleido “Rinkėjo vadovą”. Vadovo rengėjai leidinio pristatyme teigė, kad jie neskatina balsuoti už kažkurią partiją, tačiau nori suformuoti savarankiškai mąstantį Lietuvos pilietį.


Lietuvos respublikos prezidento rinkimų dalyvis filosofas dr. Arvydas Juozaitis pareiškė toliau tęsiąs politinę veiklą ir telkiantis visuomenininkų bei politikų pajėgas į platų visuomeninį-politinį judėjimą „Lietuva yra čia“.  Su šia politine jėga A. Juozaitis ketina dalyvauti būsimuose Seimo rinkimuose 2020 m. Birželio 5 d. Kaune įvyko sambūrio „Lietuva yra čia“ sueiga, su sambūrio dalyviais buvo svarstomos tolimesnės galimybės ir būdai, kaip tinkamai atstovauti bemaž 67 tūkst. rinkėjų atidavusių savo balsą už A.Tiek virtuali erdvė, tiek laikraščiai mirgėte mirga prakeiksmais šių politikų atžvilgiu dėl masinio vaikų grobimo. Būtent šie politikai LR Seimui įpiršo vaikų atėmimą įteisinantį naują įstatymą, kurį seimas vieningai priėmė. Vienok numerologija sako priešingai: tiek D. Šakalienės, tiek M.Majausko laukia puikūs ateinantys metai. D.Šakalienė klestės ir tarps tiek asmeniniame gyvenime, tiek politikoje. M.Majausko gi gyvenimas ateinančiais metais bus labiau vingiuotas ir prieštaringas, bet labai sėkmingas.


Filme Žilvinas Razminas pasakoja ko neparodė Rūta Janutienė Lryto.tv laidoje „Patriotai“ – apie pirmųjų teroristinių aktų Lietuvoje motyvaciją bei jų aplinkybes, apie asmeninio politinio apsisprendimo raidą.


Pavykus maidauniniam perversmui Kijeve, bet užstrigus karinei ekspansijai į Rytus, JAV pradeda atidarinėti kitus frontus prieš Rusiją. Pradedama JAV-NATO operacija priešo teritorijoje: kovo 25-ą Baltarusijoje paleidžiamas ukromaidauno mechanizmas, kodiniu pavadinimu: "Ce Evropa". "Laisvės dienos" proga Minske organizuojamas "proeuropietiškas" nacionalistų mitingas su lozungais "Mes - Europa", "Rusija - tai karas" ir pasišokinėjimais skanduojant "Kas nešokinės - tas maskolis". ("Kto neskačet - t


Senas, gerai veikiantis visų sistemų metodas - biurokratinis kerštas. Prasideda "skaidri" ir negailestinga kova už vaikų teisių apsaugos tarnybų teises ir munduro "skaidrumą". Tikslas - įbauginti šeimas kaip dėl Garliavos, kad niekas net nepagalvotų daugiau skųsti tų, kurie iš skundų gyvena ir gauna algas.


Ne kartą pagalvoju, ko nesiseka mūsų sisteminei žiniasklaidai ir politikams normaliai pateikti tikros rusiškos propagandos žiedelius, o ištempinėja antraeilius, ar trečiaeilius dalykus iš konteksto?KONSTITUCIJA:Šeima yra visuomenės ir valstybės pagrindas.Valstybė saugo ir globoja šeimą, motinystę, tėvystę ir vaikystę.Santuoka sudaroma laisvu vyro ir moters sutarimu. KONSTITUCINIS TEISMAS:Konstitucinė šeimos samprata yra „neutrali lyties požiūriu“. Imkime ir apžvelkime Konstitucinio Teismo logiką. Kuo argumentuojama? Kur ta logika veda? Pagal to paties Konstitucinio Teismo išaiškinimą šeima yra ne tik santuokoje, bet ir ne santuokoje gyvenantys žmonės. Ar taip? Taip. Iš to daroma išvada, kad yra konstitucinė SANTUOKOS samprata, kuri apibrėžiama kaip vyro ir moters sąjunga.


Kinijos mokslo duomenys, palyginti su baltaisiais, yra menki.Nepaisant milžiniško ir nuolatinio baltųjų technologijų perdavimo Kinijai nuo XX amžiaus vidurio, Kinija ir toliau atsilieka.Jei baltieji nori išlaikyti pramonę, kuri daro tautą klestinčią ir nepriklausomą, jų svarbiausias prioritetas turi būti užkirsti kelią tokiems „elitams“ bendradarbiauti su azijiečiais plėšiant baltųjų technologijų.


Balandžio 18 d. , antradienį, po 8 metų pertraukos skandalingai pagarsėjusio verslo magnato, finansų rinkų spekulianto, milijardieriaus Džordžo Sorošo valdomas vadinamasis Atviros Lietuvos Fondas (ALF) vėl atnaujino savo veiklą Lietuvoje. „ALF suvienyti intelektualai sekė aktualijas, jautriai stebėjo Lietuvos valstybei bei visuomenei kylančias vidaus bei išorės grėsmes ir 2015 metų pabaigoje nusprendė imtis iniciatyvos."


Iš valstybinės žiniasklaidos gerai žinome, kad dėl pasaulyje vykstančių karų ir ir suiručių didžiąja dalimi kalta Rusija. Tačiau tarptautinės problemos ir karštieji taškai šiuo metu akylai stebimi Lietuvos ir pasaulio vadovų bei įvairių karinių organizacijų, nuolat vyksta pasitarimai, konferencijos, debatai bei kitokios problemų sprendimo formos. Bet pabandykime pasiaiškinti, dėl kokių konkrečiai Lietuvos vidaus negerovių ir nelaimių kalta Rusija.


Savo Nacijos, savo rasės gynimas, jeigu jis nėra parazitinio pobūdžio (o toks nėra nei baltosios, nei juodosis, nei geltonosios rasės savęs gynimas savoje gyvybinėje ervėje), yra pagirtinas ir pagarbos bei palaikymo vertas dalykas. Rasinė-nacionalinė savigyna, apsauga – integralumas – randantis išraišką radikaliniame nacionalizme, tiek fizine (biologine), tiek dvasine (psichologine-psichine) prasme, neturi nieko bendro su „rasine neapykanta“. Atvirkščiai, tai yra vienintelė tikroji meilė saviems, o iš to kyla meilė visam Gamtos ir Dievo pasauliui – visatai ir jos tvarkai.Dalai Lama realiai atstovauja tik vienai Tibeto Budistų sektai – vadinamajai “Geltonajai Kepurei” (Gelug mokykla), kuri dominuoja Tibeto regiono Lhasos mieste. Nuo 8-ojo amžiaus Tibetas visada buvo autonominis regionas, valdomas vietinių karalių, tarnaujančių Kinijos imperatoriams.


Visiškai pritariu tūlam Nerijui Mačiuliui, kad taip dar niekada negyvenau. Euro įvedimo proga, man tik tris kartus sumažino pensiją. O juk galėjo ir daugiau.


1253 metų liepos 6-ąją dieną buvo karūnuotas pirmasis ir vienintelis Lietuvos karalius Mindaugas. 1990 metų spalio 25-ąją Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba — Atkuriamasis Seimas įstatymu "Dėl švenčių dienų" liepos 6-ąją — Mindaugo karūnavimo dieną — paskelbė Valstybės švente. Mindaugo karūnavimo diena — Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena ir švenčiama liepos 6 dieną.


NKVD bendradarbio Adolfo Ramanausko Vanago dukra Auksutė Ramanauskaitė-Skokauskienė tarsis su teisininkais dėl šmeižto prieš partizaninio karo vadą Adolfą Ramanauską-Vanagą. Apie tai praneša Lietuvos melo ir propagandos televizija LRT, kurios už kasdieninį melą ir propagandą niekas negali paduoti į teismą.


Ant Mokslų akademijos bibliotekos pastato vėl kabo „Generolo Vėtros“ slapyvardžiu žinomam Jonui Noreikai skirta atminimo lenta. „Vėl“ – nes prieš geras porą savaičių ji dužus į šipulius krito žemyn.Kur pasuks dabartinė šalies vadovė Dalia Grybauskaitė, užvėrusi rūmų sostinės Daukanto aikštėje duris? Ar Jos Ekscelencija jau rašo savo CV? O gal CV jau išsiųstas? Pensinio amžiaus sulaukusi 62 metų Grybauskaitė savo ateities planų neatskleidžia. Politikos ekspertai ją mato labai aukštoje kėdėje. Pavyzdžiui, buvęs užsienio reikalų ministras Vygaudas Ušackas dabartinę p-rezidentę regi ES vadovo poste. Ušackas sako, jog mūsų šalies diplomatai turėtų aktyviai veikti, kad įtikintų Europą, jog toks paskyrimas būtų geras žingsnis. Kodėl geras, kam geras ― nepatikslina.


Pasaulyje, kuris yra tikras, praėjo dar metai. Čia galioja paprastumas, sveikas protas, svajonės ir neviltis. Žmonės juokiasi ir apkabina vaikus, sveikinasi, ilsisi, būna neteisūs ir lanko vieni kitus. Rytoj vėl į darbą. O marionečių teatre, stebinčiame mus pro ekranus, smilkalų kvapas ir užkulisiuose bruzdesys. Scenoje dar grikši dirbtiniai sąnariai ir laidų pluoštais ateina komandos, sukiojasi stiklo akys, juda kramtymo, ryjimo ir kalbos padargai. Plastikinės lėlės kalba ir kalba.


Prieš septyniasdešimt septynerius metus, 1941-ųjų birželio 22-ąją dieną, hitlerinei Vokietijai klastingai užpuolus Tarybų Sąjungą, Antrasis pasaulinis karas persimetė į TSRS, o kartu ir Lietuvos žemę. Jį užbaigė Raudonoji armija, sutriuškindama fašistinius išsigimėlius ir išgelbėdama lietuvių bei kitas tautas nuo joms grėsusio pavergimo ir galutinio sunaikinimo.


Draudžiama versti duoti parodymus prieš save, savo šeimos narius ar artimus giminaičius.


Dovile Šakaliene - niekada neužmiršk, kad ateis ta diena, kai nebebūsi Seimo narė. Kai tapsi eiliniu piliečiu,kuriam pačiam reikės nueiti į parduotuvę, į kirpyklą, išnešti šiukšles. Kaip manai - ar daug priešų tuomet turėsi? Jau dabar turi dešimtys tūkstančių tavęs nekenčiančių, ir su kiekviena diena šis skaičius auga progresuojančia tvarka.„Jeigu tam tikra visuomenės ar politikų dalis, išgirdusi žodį gėjus, lesbietė ar transseksualas, pradeda galvoti apie lytinius santykius, tai yra jų psichologinė problema“, – sako Vilniaus universiteto (VU) Teisės fakulteto profesorius Vytautas Mizaras.


Liepos 31 d. Ukrainos valstybinė kompanija CENTRENERGO paskelbė pasirašiusi sutartį su JAV korporacija XCOAL ENERGY & RESOURCES, pagal kurią šiemet į šalį amerikiečiai atgabens 700 tūkst. tonų anglies. Tai patvirtino CENTRENERGO vadovas Olegas Kozenka. Pasak jo, sutartis pasirašyta dar birželį, kai į JAV buvo nuvykęs Ukrainos prezidentas. JAV kas mėnesį Ukrainai siųs po vieną ar du laivus (dažniausiai į Odesos uostą) su anglimi.  O. Kozenka pasidžiaugė, kad Amerikos anglies dėka Kijevas tikisi be problemų išgyventi ateinančią žiemą. Tona anglies Ukrainai kainuos 113 dolerių.


Skandalas dėl Lietuvos nacionalinės vėliavos ir iškrypėlių pederado Tel Avive pasklido ne tik po socialinius tinklus, bet ir po daugelį užsienio žiniasklaidos priemonių Izraelio pederastų ir kitų iškrypėlių pederado organizatorių padaryta klaida gali tapti tarptautiniu skandalu. Ir daugelis užsieniečių, atvykstančių į artėjantį iškrypėlių pederadą Vilniuje, taip pat gali supainioti šio judėjimo vėliavą su Lietuvos valstybine vėliava.


Birželio 15–16 d, į Medininkų pilį kviečia trečią dešimtmetį skaičiuojanti „Viduramžių šventė“. Renginio rengėjas – Trakų istorijos muziejus. Nebedžiugina vakarėliai ir vakarai prie TV ekranų, o išėjus į gatvę dūstat nuo miesto dulkių? Vaikai per ilgai sėdi prie kompiuterių, neatplėšia akių nuo išmaniųjų telefonų? Tuomet „Viduramžių šventė“ regėjai Jums siūlo pasinaudoti „laiko mašina“ ir nusikelti į Viduramžius. Lyg iš senovės graviūrų nužengę riteriai ir prakilnios damos, budeliai ir raganos, amatininkai ir muzikai sukurs ypatingą patirtį.


ESBO atstovas žiniasklaidos laisvės klausimais Arlemas Deziras jau priminė, kad visos organizacijos narės turėtų sudaryti palankias sąlygas žurnalistų kelionėms darbo reikalais, ir paragino laikytis ES nustatytų teisės aktų žiniasklaidos atstovų atžvilgiu. Kaip į incidentą reaguos išrinktasis Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda? Klausimas tebėra atviras. Lietuvos specialiosios tarnybos antrą dieną po to, kai buvo išrinktas naujasis Lietuvos prezidentas, surengė provokaciją prieš Rusijos valstybės žiniasklaidos darbuotoją.Prokurorai nepalieka Eglės ir Gintaro Kručinskų šeimos ramybėje. Kauno prokuratūra ruošiasi skųsti teismo sprendimą, kuriuo E.Kručinskienė buvo visiškai išteisinta. Kodėl taip ruošiamasi daryti - nekomentuojama. „Taip, skundas yra rašomas“, – BNS trečiadienio rytą informavo Kauno apygardos prokuratūros atstovė Izabelė Bočkienė. Gintaras ir Eglė Kurčinskai tikėjosi, kad ši istorija jau baigėsi ir jie galės ramiai gyventi, auginti savo du vaikus. G.


Teisingumo ministerija neskelbia, tačiau valstybinis transliuotojas remdamasis naujienų agentūros BNS informacija pranešė, kad Lietuvos Vyriausybė paprašė Europos Žmogaus Teisių Teismo (EŽTT) duoti daugiau laiko parengti poziciją dėl Saudo Arabijos piliečio Mustafa al Hawsawi skundo, kad 2005–2006 metais jis buvo neteisėtai kalinamas ir kankinamas slaptame prezidento Valdo Adamkaus kalėjime Lietuvoje. Skelbiama, kad, BNS žiniomis, anksčiau EŽTT buvo nurodęs Lietuvai poziciją pateikti rugpjūčio mėnesį. Tačiau Teisingumo ministerija prašo terminą pratęsti iki spalio 31 d.


O dabar atėjo tiesos metas, kai galima atmesti emocijas ir pasiremti faktais.  Siūlome visus atidžiai panagrinėti žemiau pateiktą lentelę ir bus aišku, kad visa masinės žiniasklaidos, kai kurių politikų ir šou verslo atstovų propaganda ir įžeidinėjimai nukreipti prieš... ? Kaip manote, prieš ką ir už ką? Ir kodėl taip priešinamasi pataisoms, jei jos neatveria kelio smurtui prieš vaikus, o kaip tik įveda papildomus saugiklius, kad vaikas nepatirtų smurto iš valstybinių institucijų.


Į SGD terminalą "Independence" atvyko eilinė suskystintų gamtinių dujų partija iš... Rusijos. Panašūs pranešimai Lietuvos žiniasklaidoje pasirodo beveik kiekvieną savaitę. Pasirodo, kad savo pristatymais rusai gelbsti pagrindinį energetinį "nepriklausomybės nuo Rusijos" projektą nuo bankroto. Nacionaliniai patriotai ir Lietuvos specialiosios tarnybos šio punkto nepastebi, tačiau toliau ieško "rusų šnipų" ten, kur jų niekada nebuvo.


Minutei pamirškite faktą, jog valdžios ir gydytojų rekomenduojamų vakcinų sudėtyje yra modifikuotos bakterijos bei susilpninti virusai, kurie sukelia tas infekcijas, kurių bandote išvengti. Svarbu žinoti apie priedus ir vakcinų ingredientus tarp kurių yra gyvūnų DNR, chemikalų bei sunkiųjų metalų. Šiais laikais vis daugiau vaikų kenčia nuo įvairių tipų alergijų bei kitų lėtinių sveikatos sutrikimų, tad tėvai ėmė atidžiau stebėti, kokį maistą jie valgo ir stengiasi apsaugoti juos nuo kenksmingų medžiagų.Žmonių partijos patriarchas, buvęs Aukščiausiojo Sovieto (vėliau parvadinto į Atkuriamąjį Seimą) pirmininkas, profesorius Vytautas Landsbergis pranešė, kad Baltarusijos atominės elektrinės statybos yra akivaizdus Kremliaus planas, rodantis priešiškumą ne tik Lietuvai, bet ir visai Europos Sąjungai. „Tai – karas“, - informavo profesorius. Pasak patriarcho, „šis agresyvus planas ir būsimi veiksmai yra antieuropietiški, ir jie vykdomi pagal Kremliaus politiką“. „Kremlius deklaravo, kad ES yra jų priešas.


Veganai, kovodami už gyvūnų teises, stengiasi perteikti žinią pasauliui. Dešimtys tūkstančių žmonių visame pasaulyje susivienijo ir organizuoja žygiavimus už gyvūnų teises, įskaitant Vokietijos miestų Berlyno ir Kelno gyventojus ir svečius. Maždaug tūkstantis veganų žygiavo Kelno miesto gatvėmis šeštadienį ir kvietė atkreipti dėmesį į milijonus nekaltų gyvūnų, kurie skerdžiami kasmet.


Ekspertai.eu perspėja – konservatoriais prisistatančių Lietuvos politinių iškrypėlių hibridiniai karai prieš lietuvių tautą kelią milžinišką pavojų jos ir valstybės išlikimui. Konservatorius Andrius Kubilius visuomeniniuose tinkluose pranešė, kad „Rusijos hibridiniai karai prieš Vakarų demokratijas kelia vis didesnį susirūpinimą“.


Торговая война между США и Китаем усугубляется: теперь она перешла в валютную сферу, заметил эксперт РИСИ Вячеслав Холодков. Недавно Д.Трамп объявил КНР валютным манипулятором – то есть государством, которое использует регулирование курса валюты в целях поощрения своей внешней торговли. «Президент сделал это заявление на основании распоряжения министерства торговли США, которое и внесло Поднебесную в список валютных манипуляторов. Это означает, что следует ожидать новых ограничений в торговле с Китаем.


Reikšmingiausias praeitos savaitės įvykis Lietuvoje – studentų organizuotas mitingas prieš šauktinių kariuomenę Vilniuje. Ši akcija parodė, kad Lietuvoje dar rusena pilietiškumas, valdžiai nepavyko galutinai sunaikinti demokratijos ir įbauginti savo piliečių, drįstančių abejoti išrinktųjų sprendimais. Nors akcija praėjo gana nedrąsiai, bet teikia vilties pats jos atsiradimo faktas. Šį renginį, kaip ir visada tokiais atvejais, bandė sužlugdyti atsiųsti provokatoriai. Kad jie buvo organizuoti, matPrisijungti paskatino neramumai Ukrainoje „Mano istorija LŠS prasidėjo nuo 2014 m. įvykių Ukrainoje. Dažnai su draugais kalbėdavomės, kaip mes patys elgtumėmės tokioje situacijoje. Galiausiai diskusijas užbaigdavome vieningai sutarę, kad tikrai liktumėme ginti savo Tėvynės. Šiame kontekste man klausimų kėlė ir mano, kaip moters vaidmuo, – svarstydavau, kaip galėčiau prisidėti. O štai įstojusi į sąjungą gavau atsakymą. Ir nė kiek nenusivyliau“, – apie savo prisijungimą prie LŠS pasakoja šaulė Jurga Navickienė. Jurgita Navickienė | LŠS nuotr.


Šis interviu su signataru Rolandu Paulausku gimė neįprastai. 2014 metų pavasarį, darant vieną žurnalistinį tyrimą, vėl išplaukė Romualdo Ozolo sūnaus žūties aplinkybių tema. Kilo įtarimas, kad jaunuolio žuvimas gali būti susijęs su tėvo politiniu gyvenimu. Pats Romualdas Ozolas tą patvirtino, bet nenorėjo apie savo versijas kalbėti pats, nes, kaip jis išsireiškė, „ kai kurios versijos, pasakytos ne iš tų lūpų, gali skambėti arba neobjektyviai, arba neįtikinamai“. Todėl patarė kreiptis į kitus įvykių liudininkus, o jau tuomet, kai pakalbinsiu kitus, jis taip pat papasakosiąs viską į video kamerą.


Lietuvos vyriausybė iš esmės įteisino Lietuvos teritorijos karinės kontrolės JAV perdavimą. Apie tai pranešama KAM tinklalapyje. Ruošiantis karui su Rusija, pereinama prie galutinės fazės, Lietuvos okupacijos.Atkreipiame dėmesį, kad dvišaliame susitarime kalbama ne apie NATO, o JAV. Apie tai įspėjome dar prieš metus, kalbėdami apie kai kuriems Lietuvos karo ekspertams (Matoniui) nežinomą JAV įstatymą S.2277, kuriame smulkiai išdėstytas JAV veiksmų, įtraukiant Lietuvą į karą su Rusija, planas ir finansavimas. Jame aprašytas ir propagandinio karo scenarijus, ir karinių bazių steigimas.


Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda išreiškė pasirengimą Baltarusijai pateikti "alternatyvius maršrutus" naftos importui per Klaipėdos uostą, praneša "CNN". CC BY-SA 4.0 / wikipedia / Renessaince Astravo AE kaip priedanga: atskleistos tikrosios Lietuvos ir Latvijos ginčo priežastis"CNN" duomenimis, Lietuva "desperatiškai bando" atkurti gerus santykius su Baltarusija, nes ji yra sąjunginė Rusijos valstybė, o Vilnius nenori būti įkalintas tarp dviejų "nedraugiškų" šalių.


Statistika nemeluoja, tik sako tiesą, kuri neteisinga. Jei bankininkas uždirba 100 000 EUR per mėnesį, dešimt eilinių po 1000 EUR ir šimtas runkelių po minimalius 555 EUR, vidutiniškas lietuvis uždirba 1491 EUR. Pirmasis pasakys: ko norit, rusofilai, tuoj pavysim Europą. Antrasis bus didelis vargšas, nes dauguma uždirba daugiau. O trečiasis pasakys, kad tai kapitalistų melas ir visus reikia sušaudyti.Kai buvau 20-ties, sutikau seno pastoriaus žmoną, kuri papasakojo, kad augindama pirmą vaiką, ji netikėjo, jog vaikų mušimas galėtų padėti, nors lupimas su rykšte buvo normalus to meto vaikų drausminimo būdas. Vieną kartą jos vaikutis būdamas ketverių ar penkerių metų padarė kažką, už ką ji manė esant jį nusipelniusį rykštės – pirmą kartą gyvenime… Ji paliepė eiti laukan ir susirasti rykštę, kuria ji galėtų lupti…


Na ką, viskas buvo gražu ir teisinga. Buvo ne tik vėliavos, kalbos ir tikri žmonės. Ir ministeris susirūpinusiu – beveik kaip fotosesijoje parkritus prie Matuko kapelio -veidu, pasipiarinti atėję kovotojai, balsavę “už“.


Kad kastravimas gali būti taikomas, kaip priemonė riboti jų gimstamumui, jokia fantastika. Apie tai tapo žinoma iš britų Independent publikacijos 2013 metais.


По сообщениям разных информаторов, двух в Пентагоне, одного в ЦРУ, и одного из правящей черной аристократии, скоро ожидаются сразу нескольких ключевых финансовых событий, предположительно, 1 декабря.


Pastebėjau tokį skiriamąjį konservatorių bendruomenės (tai nebūtinai konservatorių partijos narys turi būt) bruožą, kad kai jie nebeturi argumentų, o turi jų, pripažinkim, labai retai, jie ima naudoti tokius ir panašius kodinius žodžius, manydami, kad labai sustiprina jų argumentacija – tai žodžiai kremlinas, vatnikas, putinoidas, ruSSofašistas (būtinai su dviem S ir iš didžiosios raidės) ir t. t.„Aš esu visiškai laisvas nuo visos rasinės neapykantos: bet kokiu atveju, nepageidautina, kad viena rasė maišytųsi su kitomis rasėmis. Kryžminimasis niekada nedavė gerų rezultatų. Didžiavimasis savo paties rase, ir tai nereiškia paniekos kitoms rasėms, yra normalus ir sveikas jausmas. Aš niekad nelaikiau kinų ar japonų esančiais žemesniais už mus. Jie priklauso senovinėms civilizacijoms, ir aš laisvai pripažįstu, kad jų istorija yra aukštesnė už mūsų pačių. Jie turi teisę didžiuotis savo praeitimi, kaip ir mes turime teisę didžiuotis civilizacija, kuriai priklausome.“


Lietuvos istorijos instituto vyriausiasis mokslo darbuotojas, istorikas, humanitarinių mokslų habilituotas daktaras Alvydas Nikžentaitis teigia, kad "R.Vanagaitės viešas nuomonės išsakymas ir sukelta diskusija tiesiog įrodė, kad visuomenė Adolfą Ramanauską-Vanagą laiko didvyriu ir su juo susitapatina. Rašytoja neapskaičiavo savo galimybių... Net ir turint aiškių įrodymų pulti ant visuomenei svarbių, tapatybės dalimi tapusių istorinių asmenybių visada yra rizikinga." Taip Alvydas Nikžentaitis duoda suprasti, kad didžioji ar tam tikra visuomenės dalis yra susitapatinusi su banditais. Todėl, net ir turint aiškių įrodymų pulti ant visuomenei svar


KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI APIE KOMUNIZMĄ


Bet mūsų "elitas" tai toleravo. Tylėjo net tokie demokratijos sargai kaip Rimvydas Valatka su Rita Miliūtė. Landsbergių šeimyninė rangaProblema ne pavardė "Landsbergis", bet ta, kad žmogus ne savo nuoseklia politine veikla partijoje, bet kraujo ryšiais grindė savo žaibišką karjerą. Toks nepotizmas buvo toleruojamas viduramžiais. Nepotizmo atsiradimas siejamas su viduramžių bažnyčia, kuomet popiežiai į garbingas bažnyčios pozicijas paskirdavo savo giminaičius. Pavyzdžiui, popiežius Kalikstas III, priklausantis Borgia šeimai, tapęs popiežiumi paskyrė du savo sūnėnus kardinolais.


D. Trumpas supranta, kad strateginės puolamosios ginkluotės srityje Rusija pasiekė karinį pranašumą prieš JAV, kuri dabar yra priversta derėtis. D. Trumpas supranta, kad strateginių ginklų kontrolės srityje turės būti dvišaliai JAV ir Rusijos susitikimai ir kad jam nori – nenori teks susitikti su Rusijos prezidentu V. Putinu. Todėl Trumpas atsakinėdamas į žurnalistų klausimus Rusijos ir Rusijos prezidento V. Putino atžvilgiu laikėsi dviprasmiškos pozicijos. Iš šio susitikimo Vašingtone su Baltijos šalių vadovais atsisakiusiais savo valstybės tapatumo ir liaupsinančiais prezidentą D. Trumpą dabar jau šaiposi daugelis Vakarų žiniasklaidos priemPrieš gerą savaitę buvo minimas 15-asis Lietuvos įstojimo į NATO jubiliejus. Prie Prezidentūros surengtas šou su šokančiais vaikais, po kurio ne be pompastikos pakalbėjo Dalia Grybauskaitė. Viskas kaip įprasta – „rusai puola, Amerika padės“. Pagal programą. Visgi reiktų pasinaudoti šia proga, kad sudėtume kai kuriuos principinius akcentus.


Mums dieną naktį rodo, rašo, tvirtina, kad, pavyzdžiui, visa progresyvi žmonija visiškai natūraliai įsileidžia gėjus, jų subkultūrą, jų teisę į santuokas ir įvaikinimą, jų teisę propaguoti savo seksualinę orientaciją mokyklose ir vaikų darželiuose. Mums teigiama, kad visa tai — natūrali prigimtis. "Žvelk giliau!" — toks buvo žurnalo "Veidas" reklaminis šūkis. Žurnalo seniai nebeliko. Ir veidai margo svieto pasikeitė. O šūkis šiandien kaip niekad tapo aktualus.


Žmonai pavasarį kažkas ėmė darytis su sveikata. Įtarėm skrandžio auglį, nes pagal simptomus buvo labai panašu - šiaip ar taip, mediko šeimoje augęs, skaitęs specialios literatūros. O ir dėdė Google'as pabendravus mums daug patarė, tai nutarėm nelaukti ir lėkti kur reikia.


Mūsų oficioziniams patriotėliams vasario 16-ąją atšventus taip vadinamą valstybingumo atkūrimo dieną vertėtų, tarp kitų dalykų, pasižiūrėti į tikruosius šią istorinę datą liečiančius istorinius faktus. Šiuo tikslu skaitytojų dėmesiui pateikiame tarybinio lietuvių istoriko, J. Žiugždos (1893-1979) straipsnį „Buržuazinių nacionalistų falsifikacijos Lietuvos valstybingumo atkūrimo 1918 – 1919 metais klausimu“. Pateikiama medžiaga parodo glaudžius vadinamosios „Tautos tarybos“ ryšius su vokiečių imperialistais, demaskuoja buržuazinės „nepriklausomybės“ mitą.


31 straipsnis sako: „Draudžiama versti duoti parodymus prieš save, savo šeimos narius ar artimus giminaičius.“Iš pradžių homo-aktyvistų tapinoidų buvo nedaug. Dabar jau nelengva atsekti detales, tačiau visiškai įmanoma, kad judėjimas buvo propaguojamas pagal tas pačias technologijas, su kuriomis mes susiduriame spalvotųjų revoliucijų metu. Prieš prasidedant seksualinei revoliucijai, homoseksualistai nė nemėgino išsiskirti gatvėse iš įprastų žmonių tarpo. Būtent nuo septintojo dešimtmečio į apyvartą pateko terminas „gay“ – „linksmas, ryškus, ekstravagantiškas“. Taip prasidėjo dabartinių daugiatūkstantinių „paradų“ spalvinė gama. Homo-peopagandistai pridavė žodžiui dar vieną reikšmę, iššifruodami jį kaip abreviatūrą guy as you – „vyrukas, toks kaip ir


Pasiūlymas LRT, DELFIUI: Galite man atsiųsti darbo pasiūlymus. Galėčiau užsiimti jūsų feikų demaskavimu. Kaip manote? Jei jums reikalingas jūsų feikų demaskuotojas tai susisiekit su manim. Dėl atlyginimo sutarsim.


apie Norvegijoje KAM perkamas priešlėktuvines raketas, kad tai „sendaikčiai“? To aš paklausiau raketų ginkluotės specialisto, verslininko Edvardo Ambrulevičiaus, su kuriuo šiandien buvau susitikęs Vilniaus centre. Mano draugas Ambrulevičius yra baigęs Maskvos Baumano universitetą, jo diplominio darbo tema – balistinės raketos. Studijų metais jis vadovavo S-400 priešlėktuvinių raketų divizionui, buvo KAM ginklų fondo konsultantu, lankėsi daugelyje NATO šalių karinių gamyklų, tarp jų ir RALFOS gamykloje, kur gaminamos Lietuvai skirtos NASAMS raketos.


2010-tais metais Highland Park aukštosios mokyklos studentai sugalvojo nuotaikingą žaidimą naujųjų metų šventimo vakarėliui. Žaidimo esmė buvo į vieno žaidėjo užduotą klausimą atsakyti kiek įmanoma labiau absurdišku, visus prajuokinančiu atsakymu. Iš esmės, tai žaidimo Apples to Apples variacija, praturtinta nekorektišku, juodu humoru. Žaidimas tą vakarą nusisekė puikiai,


Praėjusią savaitę Trakų Vokės dvaro sodybos teritorijoje (Žalioji a., Vilniuje) pradėti masiškai šalinti sveiki brandūs parko želdiniai. Sunaikintos kelios šį dvarą puošusios alėjos. Jos pasitikdavo žmones, įžengusius į dvaro teritoriją pro raudonuosius neogotikinius vartus. Vietos bendruomenė tokio Vilniaus savivaldybės žingsnio nesitikėjo ir buvo šokiruota staiga prasidėjusio barbariško proceso.2015 m. gruodžio 15 d. 10:30 delfis Lietuvos nuolatinėje atstovybėje Europos Sąjungoje pirmadienį vyko Lietuvos režisierių Martyno Starkaus ir Jono Banio dokumentinio filmo „Karas 2020-ieji. Rusijos informacinė agresija“ premjera,


Sunkiai nuginčijamas faktas – vizitas išėjo išties "istorinis", tik Lenkijos televizijos darbuotojų nuoširdžiai gaila. Viduržemio jūros regiono šalių viršūnių susitikimasĮ Vašingtoną Andžejus Duda išvyko iškart po Trijų jūrų iniciatyvos, vienijančios 12 šalių: Austriją, Bulgariją, Vengriją, Latviją, Lietuvą, Lenkiją, Rumuniją, Slovakiją, Slovėniją, Kroatiją, Čekiją, Estiją, viršūnių susitikimo.


Šią populiarią prekę gamina visame pasaulyje žinoma sportinių drabužių gamintoja "Adidas". Griežta ultimatumo forma parlamentarai pareikalavo, kad pasaulinis prekės ženklas išimtų kenkėjiškas prekes iš prekybos ir ateityje nesityčiotų iš  Lietuvos žmonių atminties. Ir vėl kova. Ramybę tik sapnuojam. Sovietų Sąjungos gerbėjai dar kartą prasiveržė pro siaurą koridorių ir puolė į ataką, pašalindami visas kliūtis ir draudimus baltų protuose.


Lietuvos Seime pritrūko balsų suteikti Romuvos bendruomenei valstybės pripažinimą, taip bent iš dalies ištaisant antidemokratinę tendenciją, kai vienos religinės bendrijos mūsų valstybėje – lygios, o kitos – lygesnės. Užginant romuviams įstatymo numatytas teises – gauti valstybės pripažinimą po 25-erių metų veikimo laikotarpio, jei bendruomenės mokymas ir veiksmai suderinami su įstatymais ir dora – ypač pasižymėjo liberalų partija, besivadinanti Tėvynės sąjunga, kartais dar vadinama konservatoriais ar krikščionimis demokratais.


Varšuva Nausėdą pasitiko iškilmingai, pagal valstybinio vizito protokolus. Lenkijos prezidentas Andžejus Duda su žmona asmeniškai pasitiko naująjį Lietuvos prezidentą. Kartu jie pražygiavo pro išsirikiavusią Lenkijos kariuomenės garbės kuopą. Kartu su žmonomis nusifotografavo šalia Prezidento rūmų. Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda su žmona ir Lenkijos prezidentas Andrzej Duda su žmona Vėliau surengė oficialias derybas. Įdomu, kad Nausėdos delegacijoje pastebėta Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos narė Rita Tamošiūnienė.Gyvename tokiais laikais, kai tiesa pagaliau išlenda į dienos šviesą, o tai neramina. Nepriklausomai nuo to, ar kalbame apie apgaules, manipuliacijas ar kitas problemas, kurios paveikia šiuo metu vykstančius įvykius, viena yra aišku - atėjo tiesos akimirka. Tačiau, kas atsitinka, kai mes nebegalime pakelti nerimo, pykčio bei kitų emocijų, kilusių sužinojus tiesą? Kas jei paprasčiausiai sugebėtume nekreipti į tai dėmesio?  Prieš komentuojant, jog tai „skamba kaip Naujųjų amžių nesąmonė”, leiskite pasakyti: čia nėra vietos paistalams, čia mes bandome išspręsti problemas ne žodžiais, bet darbais.


Taip pat Kremliaus propagandiniai kanalai skelbia, esą JAV prezidentas Donaldas Trampas (Donald Trump) linkęs, kad Rusija būtų sugrąžinta į Didyjį aštuonetą. Ekspertai.eu primena, kad nepriklausoma Lietuvos žiniasklaida ir mūsų šalies politikai ne kartą yra konstatavę, kad Rusija kišosi į rinkimus ne tik JAV, kur išsirinko prezidentą Donaldą Trampą (Donald Trump), bet taip pat įtakojo įvairius rinkimus daugelyje Vakarų Europos valstybių – Ispanijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje ir kitose valstybėse.


Kovo 21 dieną Seimo vakariniame posėdyje vyko Seimo rezoliucijos „Dėl neatidėliotinų priemonių siekiant pagerinti skiepijimo aprėptis Lietuvoje“ projekto (Nr. XIIIP-3279) svarstymas. Vienas iš pasisakiusiųjų - Seimo narys Dainius Kepenis - buvo grubiai nutrauktas nebaigęs savo kalbos. Dainiaus Kepenio komentaras: „Pateikiu PILNĄ savo pasisakymą vakar dienos vakariniame Seimo posėdyje, kurių paprastai opozicija nemėgsta lankyti.


Feisbuke Rusijos intelektualas ir nedidelės leidyklos savininkas Igoris (Igor Skif) pasidalino kaip ir nekalta simpatiškos moters nuotrauka. Bet ar iš tiesų viskas taip nekalta kaip atrodo? Mes gi puikiai žinome PUOLANČIO RUSO klastą ir KREMLIAUS PROPAGANDOS suktumą. Operatyviai atliktas ŽURNALISTINIS TYRIMAS atskleidė kraupią tiesą: Taip vadinama absoliuti bokso čempionė Natalija Rogozina - "Kuvalda" (išvertus iš žemaičių - "Kūjis"), tai tipiška mikštosios hidbridinės puolamosios propagandinės Kremliaus ginkluotės dalis!


Gegužės 2 d., ketvirtadienio vakarą, prieš prasidedant ketvirtajai LRT ir Vyriausios rinkimų komisijos (VRK) rengiamai debatų laidai, kandidatas į Lietuvos Respublikos Prezidentus Arvydas Juozaitis prie LRT pastato surengė piketą „Už laisvus debatus“ ir pristatė savo nuostatas dėl ekonominės politikos.Pirmąkart Naujausių laikų istorijoje Europą užplūdo tokios lavinos afrikiečių, pretenduojančių tapti europiečiais, jog policija kapituliuoja. Vien tik Vengriją šįmet pasiekė 140 000 pabėgėlių iš Sirijos, Irako, Afganistano. Tai – tos šalys, kuriose savo tvarką pastaraisiais metais įvedinėjo JAV. Praėjusios savaitės trečiadienį pabėgėliai pralaužė pasienio užkardas, todėl vengrai į ten siunčia kariuomenę. Iki rugsėjo pirmosios jie baigia statyti 140 kilometrų ilgio pasienio tvorą. Makedonijoje pralaužtos pasienio užkardos, visos pietinės ES valstybės užplūstos juodaodžių.


Balandžio 4 d.  Europos Parlamentas (EP) priėmė naujas taisykles dėl tėvystės ir neperleidžiamų vaiko priežiūros atostogų.


Po Nepriklausomybės praradimo 2008 – 2015 m. naujiesiems Lietuvos šeimininkams reikėjo psichologiškai pripratinti visuomenę prie naujų sąlygų. Efektyviausiai tą atlikti gali masinės informacijos priemonės, todėl šiam darbui jos buvo pasitelktos ir šį kartą. Iš kitų išsiskyrė užsienio kapitalo taip vadinamas „pagrindinis naujienų portalas Lietuvoje – Delfi“. Į šį leidinį sulindo visi, gebantys rašyti, „naujojosios Lietuvos“ propagandistai. Tikra žvaigžde jų tarpe buvo Rimvydas Valatka.


Rugsėjo 6 dieną apie pietus netikėtai paskambino Giedrius Grabauskas ir pasakė, kad jis dabar esąs Ukmergės areštinėje. Paklaustas už ką, atsakė, jog saugumas policijos rankomis trukdo dalyvauti renginyje nacizmo aukoms paminėti. O dabar policija neva šunų laukia, kad galėtų nuodugniai mašiną apieškoti.


Antrą valandą nakties Palangoje, iš klubo „Kablys", esančio Dariaus ir Girėno gatvėje, aidi garsi muzika, dviratininkai važinėja uždrausta važiuoti „Meilės alėjos" dalimis, o parko kopose rusai stato namą.Palaikyk mus Feisbuke


Наш интернет-магазин http://www.tebe-diplom.com предлагает купить диплом в Москве выгодно.


Paveiksliukai


VideoOrai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis