LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


Pseudodokumentiniu stiliumi nufilmuotas pasakojimas, kas būtų, jeigu staiga tuo metu (1984-aisiais) prasidėtų branduolinis karas tarp Tarybų Socialistinių Respublikų Sąjungos (TSRS) ir Šiaurės Atlanto Gynybos Organizacijai (ŠAGO) priklausančių šalių. Ir kaip ši pramoga paveiktų pramoninės Anglijos provincijos miesto Šefildo bei jo apylinkių gyvenimą.


Kol konservatorių partija EKRE įeina į valdančiąją koaliciją, Estija nepriiminės imigrantų. Apie tai spalio 8 dieną Liuksemburge pareiškė Estijos vidaus reikalųministras Mart Helme. Čia ES valstybės narės sprendė atbėgėlių į Italiją ir Graikiją paskirstymo klausimus. Apie tai pranešė Estijos portalas ERR. Rugsėjo 23 dieną Prancūzijos,Vokietijos, Italijos ir Maltos vidaus reikalų ministrai susitarė dėl Afrikos nelegalų paskirstymo.


NVS viršūnių susitikime Ašchabade Baltarusijos Respublikos prezidentas Aleksandras Lukašenka pareiškė, kad jam kartu su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu reikės išspręsti saugumo problemas per dideles NATO pratybas Lenkijoje ir Baltijos šalyse. Lukašenka pažymėjo: "Tai yra neaiškios pratybos... Mes, pavyzdžiui, Baltarusijoje jau dirbame ties to".


Labai įdomi apžvalga buvusio VSD vado apie tai, kas vyksta Lietuvoje. kaip tapo populiaru visus makaronus sukabinti rusams, taip ir šį kartą be jų neapsieita – nepaisant to, jog dabartinis VSD su laaaaabai patriotiniu vadovybiumi Dariumi Jauniškiu nieko blogo neranda Karbauskio asmenyje, anei akyje jokio rąsti ar krislo, ir jokių apkaltų prieš jį turint omenyje visas ta trąšas, kurios teka per Rusiją – neinicijuoja.Siekiant užtikrinti biudžeto pajamas senyvo amžiaus žmonių skurdui sumažinti, Akcizo įstatymo pakeitimu siūloma 20 proc. sumažinti akcizo lengvatą žemės ūkio..


Lenkija ruošiasi kitiems Parlamento rinkimams, kurie vyks sekmadienį, spalio 13 dieną. "Vakarų demokratijos" valstybėse nėra įprasta kištis į kaimynių ar aljanso kolegų rinkimus bei reikšti savo simpatijas vienam ar kitam kandidatui. Egzistuoja rizika įsitraukti į tokį skandalą kaip "Rusijos kišimasis į JAV prezidento rinkimus".


Nobelio komitetui pakako proto, kad globalistų po pasaulį vežiojamai psichiškai ligotai merginai Gretai Thunberd, perrengtai į vaiką, neskirti Nobelio taikos premijos.


Gerbiamiems žiūrovams pristatau atsakymus į rugsėjo mėnesį užduotus klausimus, trečiąją dalį.


„Keturiolikos metų Angelos Merkel valdymo rezultatas – Vokietijos destabilizavimas“, - rašo Štefanas Šubertas (Stefen Schubert), buvęs daugiametis aukštas Vokietijos policijos pareigūnas savo naujoje knygoje „Die Destabilisierung Deutschlands – nun ist sie halt da! (Vokietijos destabilizacija – štai ji!), išgarsėjęs 2016 metais pasirodžius jo bendrai knygai su Uddo Ulfkotte „Grenzenlos kriminell“ (Nusikalstamumas be sienų).Lietuvos krašto apsaugos ministerija pranešė, kad oro pajėgų specialistai pradėjo NASAMS vidutinio nuotolio oro gynybos sistemos, kurią pagal 2017 metų sutartį už 110 mln. eurų pagamino Norvegijos gamykla "Kongsberg", bandymus. NASAMS techninės atitikties tikrinimas specifinėms taktinėms užduotims nėra lengvas darbas.


>Donaldo Trumpo apgynimui, iš karto pasakysiu – ne jis pradėjo karą Sirijoje. Nes jis išsiuntė karius. Bet jis parsiuntė. Ne jis pradėjo karą Ukrainoje, ir jis prieš savaitę telefonu Zelenskiui prašė išsiaiškinti, ar ne Bidenai pradėjo, ar ne jie kišosi tenais į Ukrainos vidaus reikalus.


Tautos suvienijimui reikia sukurti išorinio priešo įvaizdį, visais įmanomais būdais demonizuojant jį žiniasklaidoje, visus neigiamus reiškinius valstybėje aiškinti tik šio priešo įtaka.


Per penkerius pilietinio karo Ukrainos pietryčiuose metus daugiau kaip 260 sužeistų Ukrainos karių gydėsi Lietuvoje. Šiems poreikiams Krašto apsaugos ministerija kasmet skiria nemažas lėšas, kurios galėtų būti panaudotos jų pačių kariškių — Lietuvos piliečių — gydymui.


Pribaltikos šalių  ekspertai nusirito iki pasiūlymų , kad išeitis iš Baltijos šalių demografinės katastrofos bus tropinės Afrikos gyventojų negrų imigracija į Pribaltiką. Tokie pareiškimai reiškia demografinę kapituliaciją: Pribaltikoje pripažįstama, kad lietuvių, latvių ir estų tautos negali būti išgelbėtos nuo išnykimo, o sustabdyti rekordinį Pribaltikos šalių gyventojų skaičiaus mažėjimą ateityje bus galima tik svetimtaučių sąskaita.Naujienos apie apverktiną demografinę situaciją Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje iš Pribaltikos šalių ateina tiksliai, reguliariai ir užtikrintai.Rinkimuose į Lietuvos prezidento postą balsavau už Arvydo Juozaičio kandidatūrą. Pasirinkau tą, kuris man atrodė geriausias, kuriuo pasitikėjau nuo Sąjūdžio laikų. Maniau, kad ateityje valia dalies Lietuvos žmonių peraugs į kokį nors judėjimą, politinę partiją, kuriai vadovaus Juozaitis. Logiška. Arba judėjimas į priekį, arba mirtis, kitaip po saule nebūna.


O didžiausiu miško savininku tapo švedų koncernas "IKEA". Kam vienam didžiausių baldų gamintojų Europoje prireikė Lietuvos miškų? Apie tai galima tik spėlioti. Matyt, švedai, laikydamiesi savo tautietės Gretos Tunberg nurodymų, išsaugos Lietuvos miškus ateities kartoms. — Linai, ar skaitei, kad švedų ir suomių kapitalistai mūsų miškus perka vis sparčiau?


Ši dalis neatitinka tikrovės, kadangi tokios apribojimo nuosprendyje nenumatyta.


Praėjo 80 metų nuo tos dienos, kai Vilnius įėjo į Lietuvos sudėtį. Pačioje Lietuvoje stengiamasi nepastebėti vieno iš svarbiausių įvykių Lietuvos istorijoje sukakties, nes taip gaunasi, kad lietuvi…


Nesenai žinomas Rusijos publicistas Aleksandras Prochanovas paskelbė straipsnį „Centralizmo tragedija —2019. Ko gali imtis šiandieninė valdžia?“. Šis straipsnis Rusijoje sukėlė didelį rezonansą. Autorius perspėja rusus, kad liberalizmas Rusiją veda į šalies suskaldymą. Žemiau pateikiu šio straipsnio vertimą.Jūs įsiminsite šią datą – 2015 liepos 22. Vieno iš intelektualiausių JAV žvalgybininkų bendruomenės narių nuomone, būtent tą dieną Amerika įžengs į patį niūriausią savo ekonomikos periodą per visą savo istoriją – 25 metus truksiančią Didžiąją Krizę. Ne per seniausiai buvo paviešinta ataskaita, kurioje savo nuomones tarpusavyje suderino visi 16 JA žvalgybos komiteto skyriai. Ataskaita parodė, kad šios agentūros jau pradėjo bendromis pastangomis vertinti pasekmės, kurių bus susilaukta, kai žlugs d


Kviečiame ir jus pažiūrėti šį draugišką ir nuotaikingą video pokalbį, skambiu pavadinimu - "Nepriklausomybė!"


Tačiau šiandien aš paprašiau nacio R. Šimačiaus, kad jis parduotų man lentą už 2000 eurų. Tikrasis lentos savininkas yra Audrius Nakas.


Vokietijos spauda praneša, jog pasikėsintojai Halėje turėjo absoliučiai panašius tikslus kaip Chrischurcho teroristas – norėjo iššaudyti visą bažnyčią per religinę šventę, filmavo viską online internete.


Ожидать эскалации операции Турции на северо-востоке Сирии в ближайшие дни вряд ли приходится, считает эксперт РИСИ Георгий Соснов. «Турки должны прощупать политическую реакцию вовлечённых сил – американцев и европейцев, а также военную реакцию курдов. А на это уйдёт несколько дней. Но то, что они настроены решительно – не подлежит сомнению», – отметил он. Аналитик напомнил, что Анкара начала операцию в понедельник. Накануне на открытии очередной сессии Меджлиса президент страны Р.Problema slypi 127 straipsnyje: Suėmimo taikymo trukmė ir jo termino pratęsimas - Seimas tai turi skubiai taisyti. Pažangus Seimas. Juk čia tai tikrai sovietinis palikimas...


Rusijos - Gruzijos santykiuose vyksta nuostabūs įvykiai, kurie yra svarbūs ne tik Tbilisiui ir Maskvai, bet ir visai potrybinei erdvei. Žiniasklaida skaičiuoja Gruzijos ekonomikos praradimus dėl vasarinio rusofobijos protūkio, Gruzijos prezidentė ragina užmegzti dialogą su Kremliumi, užsienio reikalų ministras prašo atnaujinti oro susisiekimą su Rusija, o Vladimirą Putiną iškeikęs televizijos laidų vedėjas atleidžiamas ir šaukiamas į prokuratūrą. Rusijos metodas: bausti už blogas manieras rubliu, Gruzijos atveju visiškai pateisino ir dabar gali būti drąsiai pritaikytas kitoms „nekaltoms okupacijos aukoms“ už skandalingus chamiškus išpuolius.


Portalas 20min.lt veiks ne tik tol, kol Lietuvoje bus blokuojama LDiena.lt. Nuo šiol tai bus tikra DVIGALVĖ KREMLIAUS HIDRA savo hibridinėmis atakomis grąsinanti Lietuvą užgrobusiai ORGANIZUOTAI VAGIŲ ir BANDITŲ GAUJAI, prisidengusiai trispalviu pseudopatriotizmu.


„Lietuva – nuo „išsivysčiusios“ iki „besivystančios“… Darbininkų paradus pakeitė homoseksualų paradai. Nuoga tiesa tapo nuogu melu. Valstybės nuskurdintus vaikus ėmė gelbėti ne valstybė, bet privačių televizijų laidos „Gelbėkite vaikus!“, Vašingtono ir Briuselio vasalų įkurti „Maisto Bankai“.


Slaptoji krašto apsaugos gynybos taryba, apie kurios sušaukimą buvo pranešta spalio 10 dieną, mums pateikė dovaną: Lietuva siunčia karius į Siriją! JAV išveda savo karius iš Sirijos, nes jų „gyvybėms kilo pavojus“, o Lietuva didelė ir labai narsi, turi geopolitinių interesų Sirijoje, todėl ji savo karius ten įveda. Neužilgo JAV prezidento rinkimai, už kiekvieną užmuštą amerikoną prezidentui Trampui teks atsiskaityti. Lietuvos karių gyvybės amerikonams nieko nekainuoja, galima lietuvius naikinti kada panorėjus ir kur panorėjus. Atsakomybės jokios.Tai ir yra pati tiesa, kurią šiandien  Lietuvos valdžia bando užčiaupti ir paslėpti. Lietuva nėra nekalta auka, turinti teisę reikalauti kompensacijos už „tarybinę okupaciją“. Lietuva yra  - Molotovo-Ribentropo pakto naudos gavėja, kuri panaudojo sandėrį su Stalinu senoms sąskaitoms suvesti ir TSRS dėka Antrąjį pasaulinio karo rezultate gavusi trečdalį savo dabartinės teritorijos. Taigi, jeigu jau pradėti „antrąjį Niurnbergą“ prieš Tarybų Sąjungą, ko šitaip aršiai reikalauja Lietuva, tai ši išdidi Pribaltikos respublika neišvengiamai šiame teismo procese atsiras tarp kaltinamųjų.


Lietuva tęsia kovą už Tibeto ir kitų Kinijos sričių, kuriose vyrauja separatistiškos nuotaikos, nepriklausomybę (Honkongas, Taivanas). Pagrindiniu šios kovos simboliu galima laikyti Tibeto aikštę Lietuvos sostinės centre. O aktyviais veiksmais — Tibeto parlamento tremtyje delegacijų ir asmeniškai Dalai Lamos priėmimas aukštuoju lygmeniu. Dar viena Tibeto separatistų delegacija vėl oficialiai lankėsi Lietuvos Seime.


VILNIUS, rugsėjo 30 — Sputnik. Latvijos gynybos ministro Arčio Pabrikso raginimas gerbti SS legionierių, žuvusių per Antrąjį pasaulinį karą, atminimą ir jų vadinimas "latvių tautos ir valstybės pasididžiavimu" peržengė visas įmanomas ribas, netgi tas, kurios nustatytos šiuolaikinėje Latvijoje, mano "Istorinės atminties" fondo direktorius Aleksandras Diukovas. Šia tema jis kalbėjo interviu Sputnik Lietuva. "Ne paslaptis, kad Latvijos valdžia nuolat "globoja" Latvijos SS legionierius.


VILNIUS, rugsėjo 23 — Sputnik. Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid ir toliau stebina. O daugelį ir džiugina, suteikdama vilčių, kad sveikas protas vis dėlto nugalės, rašo Sputnik Radijo autorius Sergejus Iljinas. Po žodžių apie savarankiškos, betarpiškos Talino ir Maskvos sąveikos poreikį ir "naują kvėpavimą" santykiuose su ja respublikos vadovė pasisakė apie Ukrainą. Reikia pasakyti, labai teisingai ir visiškai nešališkai. Ponia Kaljulaid su būdingu jai tiesumu, kuriuo mes jau galėjome įsitikinti, konstatavo: Europa pavargo nuo Ukrainos.


«Это первое развернутое интервью, которое я даю за семь лет!» — сказал министр обороны РФ, Герой России, генерал армии Сергей Шойгу перед началом почти двухчасового разговора.  Фото: Минобороны. Все мы помним, на каком эмоциональном фоне осенью 2012 года Сергей Шойгу был назначен на должность руководителя российского оборонного ведомства.Ukrainoje vyksta kai kurių žydų kova su ukrainiečių tautos didvyriais ir tautos istorija. Rytų Ukrainoje – su etmonu Bogdanu Cmelnickiu, o Vakarų – su Stepanu Bandera, Romanu Šuchevičiumi, Simonu Petliūra. Eduardas Hodos savo video „Путин и Зеленский против Хмельницкого ?" Брифинг и разбор полётов №15 от Эдуарда Ходоса“ (Putinas ir Zelenskis prieš Cmelnickį? Eduardo Chodos brifingas ir skrydžio analizė Nr.


Draudimas buvo taikomas „VKontakte“, „Odnoklassniki“ ir „Yandex“ ištekliams.


Если США нанесут удар по Сирии совместно с союзниками – Великобританией и Францией, то это решит для президента мирового гегемона задачу подрыва ядерной сделки с Ираном, считает эксперт РИСИ Владимир Фитин. «Фактически участие этих держав приведёт к тому, что Иран сочтёт их странами, разрушающими ядерное соглашение», – объяснил востоковед. При этом ситуация в Сирии, по сообщению аналитика, «развивается непредсказуемо и может привести к непоправимым последствиям как для региона, так и для мира в целом».


JAV vyriausybės analizės centras "RAND Corporation" paskelbė ataskaitą, kurioje pristatoma Rusijos "sutramdymo" Juodosios jūros regione strategija. Autoriai pažymi, kad neseniai Rusija "modernizavo savo Juodosios jūros laivyną ir padidino pajėgas šalies pietuose". Anot centro ekspertų, norint neutralizuoti Rusijos įtakos stiprėjimą regione, Bulgarijoje ir Rumunijoje būtina dislokuoti oro gynybos sistemas ir įrengti pakrančių raketų sistemas.


Video. KAM ministras Karbolis skubėjo į Seimą, prašyti Seimo leisti išsiųsti Lietuvos karius į bombarduojamą Siriją. Prieš 2 dienas karo ministras Karoblis skubėjo į Seimą:.Pirmą kartą Šveicarija pateikė informaciją apie rusų sąskaitas pagal automatinio mokesčių duomenų mainų programą.


Kaip atsitiko, kad skandinavai valdo ne tik mūsų bankų sektorių, bet jau ir miškus? Ir tai nekelia jokio pavojaus mūsų nacionaliniam saugumui?


Kviečiu užduoti naujus, rugsėjo mėnesio klausimus. Klausimus rašykite komentaruose, temos - jūsų nuožiūra, tabu, cenzūros, nutylėjimų ir pan. politkorektiškumo - nėra ir nebus.


Kasmet JAV maždaug 1 685 210 žmonių sužino, jog serga vėžiu, o maždaug 600 000 miršta nuo šios ligos. Iš 100 000 gyventojų net 454.8 vyrams ir moterims yra diagnozuojamas vėžys.    Vyrai turi net 50 proc. tikimybę, jog kažkuriuo gyvenimo momentu susirgs vėžiu, o moterys - 30 proc. Juk tai siaubą keliantys skaičiai!


Bankrutavus vienai didžiausių žuvies perdirbimo įmonių Kuržemės šiaurėje, jos įrangą nupirko konkurentai Rusijoje, praneša "Nekā personīga" TV3 LV kanalas.Komentuoja Rusijos istorikas, filosofas, mongolų kalbos ir kultūros žinovas, daugelio vadovėlių autorius, visuomenės veikėjas Andrejus Fursovas (gim. 1951 m.), kuris nuo 2012 m. vadovauja Maskvoje esančiam Sisteminės strateginės analizės institutui. A. Fursovas paskaitas skaito ne tik Rusijoje, bet ir JAV, Jungtinėje Karalystėje, jo istorinės koncepcijos vis labiau pripažįstamos tarptautiniu mastu.


Президент Беларуси Александр Лукашенко бессменно находится у власти с июля 1994 года, то есть 25 лет , дольше всех европейских лидеров (за исключением монархов). Сейчас идет его пятый президентский срок. Общеизвестно, что в белорусском и российском обществе имеет прозвище «Батька», что в переводе означает «Отец».


pažvelkime į geografines zonas, kuriose susitelkę labai rasiškai susimaišę gyventojai: Šiaurės Afrika, Viduriniai Rytai, Lotynų Amerika, Antilai. Net Juodoji Afrika, kur kolonijinės sienos viena šalia kitos išdėstė nesuderinamas etnines grupes, žinojo tuos pačius endeminius sutrikimus. Nestabilumas ir smurtas, etninio chaoso vaisius, visais atvejais yra lėtiniai. Centrinė valdžia visur yra sugadinta ir hiperautoritarinė. Ar tai laukia Prancūzijos?


Prancūzija, Nimes. Nuo spalio 8 iki spalio 9 dienos vyko visų tarnybų pratybos, dalyvavo 350 darbuotojų, gaisrininkai, policijos mokykla, imituotas atominis terorizmas, kaip reikėtų evakuoti darbuotojus, kaip gesinti jėgainę. Netoli Nimes miesto yra Marcoule atominių atliekų saugykla, kuri buvo sprogusi jau 2011 metais, ir vienas darbuotojas žuvo.


Президент Казахстана Н. Назарбаев довольно неожиданно для многих обозревателей объявил о своей отставке. Он сказал, что уже практически 30 лет стоит во главе государства и что после отставки останется на посту председателя Совбеза страны. «Западные аналитики давно ожидали это событие. Они связывали это с преклонным возрастом президента государства – ему уже 79 лет. В это время уже тяжело выполнять функции лидера такой крупной и достаточно сложной страны», – отметил эксперт РИСИ Вячеслав Холодков.Tuo pačiu metu, kai misteris Donaldas Trumpas nurodė, jog Ukraina vina korumpuočiausių valstybių pasaulyje, ir jis ten pinigų daugiau nebesiųs, nes atsibodo būti čiulpiama valstybe, Lietuvos, kurioje fiksuotas 22,3 procentų skurdas, prezidentas Gitanas Nausėda vakar pareiškė, jog teikė ir teiks paramą Ukrainos žmonėms.


Kol Lietuvoje, kaip kitose letargiškose rytų bei vidurio Europos kraštuose Spalio revoliucijos šimtmetis praėjo ganėtinai ramiai, iš šono žiūrint, net nuobodžiai, nereikėtų apsigauti ir manyti, kad komunistinis judėjimas išsisėmęs, o Didžiojo Spalio idėjos – mirusios. Priešingai: visame pasaulyje, nuo Amerikos iki Azijos ir nuo Rusijos iki Afrikos šimtai, tūkstančiai ir net milijonai žmonių su meile ir pagarba širdyse minėjo šį garbingą jubiliejų aiškiai suvokdami, kad tik kovoje už socializmą ir komunizmą slypi šviesesnės ateities perspektyva. Tai negali neteikti vilties bei optimizmo ir mums, Lietuvos komunistams. Užtat ir pasižiūrėkime į n


Lietuvai nepavyks išvengti pabėgėlių, o jiems – Lietuvos. Į šalį plūstelės gal ir ne vienas tūkstantis jaunų vyrų musulmonų. Labiau nei lietuvių kalbos pamokų jiems reikės moterų ir vaikų. Ar mes pasirengę svetimos kultūros staigmenoms?


В Европе начались выборы в Европарламент, которые будут проходить до 26 мая. Главная интрига этих выборов в том, что в последние годы на авансцену европейской политики вышли так называемые «правые» партии, которые представляют весьма значительное число избирателей, выступающих против либерального курса евробюрократии, считает эксперт РИСИ Игорь Пшеничников. Ещё задолго до нынешних выборов в европейской прессе, подконтрольной либеральным силам, активно муссировался тезис о том, что объединённой Европе грозит развал в том случае, если европейцы не сделают «правильный выбор».


Baltarusijos prezidento Aliaksandro Lukašenkos nuogąstavimai dėl kaimyninių šalių pretenzijų turi rimtą pagrindą – paskaičiuota, kad per pastaruosius 11 metų 130 tūkst. baltarusių gavo vadinamąją lenko kortą. Tokią informaciją, remdamasis Lenkijos užsienio reikalų ministerija, išplatino lenkų leidinys „Rzeczpospolita“. Pabrėžiama, kad nuo lenko kortos dalybų pradžios 2008 m. ją gavo 131 770 baltarusių.Rimas Tuminas gavo Rusijos Garbės ordiną už didelį įnašą į teatro meno plėtrą ir ilgametę veiklą, rašoma dokumente. Vachtangovo teatro aktoriai pasveikino savo vadovą su garbingu apdovanojimu. Rusijos valstybinio akademinio Vachtangovo teatro meno vadovas Tuminas apdovanotas Lietuvos nacionaline kultūros ir meno premija.


Nežinau koks kvailys sugalvojo žaidimą palyginti su religija, senai tai buvo, kai krepšinio genijus Arvydas Sabonis dar žaidė, ką padarysi, kad tarp sportu besidominčių nedaug Sokratų ir Aristotelių: religija, tai religija. Tik kokia ji dabar, ta „lietuviška religija?“ Aš manau, kad ji, ta „mūsų religija,“ yra purvina, ir nešanti daugiau žalos, nei naudos. Religija gi turi kelti nuo žemės žmogų, taurinti, įprasminti beprasmį gyvenimą, o ne volioti žmogų purve. Kokia religija, jei ji save sieja su purviniausiu ir žalingiausiu žmogui azartinių žaidimų verslu?


Rusija ilgą laiką buvo viena mažiausiai įsiskolinusių šalių pasaulyje. Tačiau rugpjūčio mėn. jos grynoji skola nukrito žemiau 0% ribos.


Bankai vis labiau uzurpuoja valstybės funkcijas. Lietuvos privatūs bankai panoro perimti valstybės saugumo departamento vaidmenį ir žinoti viską apie savo klientus, kontroliuoti jų politines pažiūras, jų telefonuose instaliuoja savo šnipinėjimo programas. Bankų teigimu, tai padeda kovoti su terorizmu, mafija ir t.t... visa tirada beprasmių paistalų. Na, tebūnie taip. Bet ir bankų klientams įdomu sužinoti ar jį aptarnaujantis bankas neturi ryšių su teroristais, mafija, neužsiima pinigų plovimu, nesikiša į politiką, kas yra šio banko akcininkai, kokius mokesčius jie moka Lietuvos valstybei?


Reporteriai be sienų sudarytame 2016 metų spaudos laisvės reitinge Lietuva nukrito per 4 pozicijas iš 31 vietos į 34 vietą. Po mūsų seka Tongas ir Belizas, o Gana – 26 vietoje! Išties dideli siaurovizijų ir į ją panašių MIP pasiekimai.Наступление сирийской армии на город Хан-Шейхун – вынужденная мера, вызванная постоянными провокациями террористов из зоны деэскалации Идлиб, отмечает эксперт РИСИ Владимир Фитин . «Несмотря на договорённости, нападения террористов из Идлиба на части сирийской армии не прекращались. Кроме того, их дроны неоднократно атаковали базу российских ВКС в Хмеймиме. Это и подвигло Сирийскую арабскую армию начать наступательные действия», – пояснил востоковед. Он добавил, что наступление сирийской армии вызвало значительную озабоченность у Турции.


Pamenat tamsius sovietinius laikus ir baisių komunistų valdomą LTV, kurios eteryje virte virė “Atgimimo bangos“ diskusijos apie šalies ateitį? Dabar niekas iš laisvų ir nepriklausomų politikų apie Lietuvą seniai nebediskutuoja – tik dėl naujų mokesčių, kurių iškilmingai žadėjo naujų nebūsiant. Dar nepaliaujamai tykšta kraujai ir snargliai besidaužant snukius dėl valdžios, o “nepriklausomas visuomeninis“ šoka ir dainuoja.


Kaip ir per stojimo į Europos Sąjungą referendumą, šiuo metu valdžia leidžia milijonus litų propagandai, bandydama įtikinti piliečius, kad euro įvedimas atneš gerovę. Esą investicijos, eksportas ir gamyba kils į padanges. Tuo tarpu Lietuvos žmonės jau turi 10 metų patirtį, gyvendami Europos Sąjungos rojuje ir gana skeptiškai sutinka valdininkų skleidžiamus pažadus. Lietuva – ne vienintelė postkomunistinė šalis, kuriai brukamas euras. Pirmoji buvo Slovėnija, paklusniai įsivedusi eurą 2007 m. Po j


“В ближайшее время в Арктике развернётся борьба за ресурсы. Поэтому Арктика – зона, о которой мы не должны забывать, укрепляя обороноспособность страны», – отметил эксперт РИСИ Михаил Беляев, комментируя открывшийся в Санкт-Петербурге V Международный арктический форум (МАФ).” По словам аналитика, одним из важных вопросов мероприятия стало развитие Северного морского пути (СМП). Под влиянием глобальных изменений климата эта трасса на значительное время будет освобождаться от льда, и проход судов станет более удобным. Вторая тема, на которой сделан акцент на форуме, – полезные ископаемые, сосредоточенные в Арктике.


Заявление премьер-министра Израиля Б.Нетаньяху о намерении аннексировать Иорданскую долину – часть предвыборной кампании, считает эксперт РИСИ Владимир Фитин. «Большинство обозревателей связывают это с желанием премьера получить для своей партии «Ликуд» голоса националистически настроенных избирателей. А последнее время опросы показывают, что избиратели в Израиле всё больше склоняются в правую сторону», – отметил аналитик.VILNIUS, spalio 5 — Sputnik. Artimoje ateityje Latvijos biudžetas gali prarasti ypač reikšmingą pajamų šaltinį — pajamas iš Rusijos tranzito per Baltijos uostus, sakė Seimo deputatas, buvęs Latvijos ekonomikos ministras Viačeslavas Dombrovskis. Latvijos politikas interviu "Baltnews.lv" pareiškė, dešimtajame dešimtmetyje kiekviena iš Baltijos šalių išskyrė tam tikrus ekonomikos sektorius, kurie papildytų biudžetą. Taigi Lietuva, pasak Dombrovskio, "pasirinko pramonę", Estija —informacines technologijas, o Latvija nusprendė sutelkti dėmesį į tarptautinį finansų centrą ir tranzitą.


Ukrainos Rados deputatė, Ukrainos didvyrė Nadežda Savčenko mano, kad gaisras ginklų sandėlyje prie Vinicos galėjo būti organizuotas tam, kad nuslėpti prekybos ginklais pėdsakus. Ji pasakė: „Kalba eina apie tai, kad mes matome Ukrainoje labai daug ginklų sandėlių, kurie sprogsta. Kaip jie sprogsta, nustatys tyrimas, bet tie sandėliai labai ilgą laiką buvo tuštinami dėl prekybos ginklais. Dabar visus šiuos sandėlius, kurie sprogsta, reikia ištirti, kas juose yra.


Olandijos laisvės partija pasiūlė įstatymo projektą, kuriuo siekiama apsaugoti Juodajį Piterį. Jį priėmus šalies savivaldybės būtų įpareigotos, kad švenčių metu Piteris būtų tik juodas. Partija teigia, kad įstatymo tikslas – apsaugoti olandų kultūrą.Juodasis Piteris (Zwarte Piet) – juodaodis personažas, lydintis Šventą Mikalojų kasmetinės šventės metu Olandijoje ir Belgijoje. Šis personažas atsirado XIX amžiaus viduryje Nyderlanduose. Tradiciškai gruodžio 6 dieną į uostą įplaukia laivas iš Ispan


„Mentor Siemens Business“ konferencijoje žmogaus smegenų morfologijos specialistas prof.Sergejus Savejevas supažindino dalyvius su galimybėmis sukurti „dirbtinį intelektą“. Profesoriaus nuomone, šiandien duomenų bazių algoritmizaciją bandoma pateikti kaip „dirbtinį intelektą“. Saveljevas savo paskaitoje supažindino klausytojus su žmogaus intelekto funkcionavimo ypatumais.


Lenkijos prezidento kanceliarijos vadovas Kšyštofas Ščerskis (Krzysztof Szczerski) prieš savaitę žiniasklaidai priminė, kad kitų metų vasarį prezidentas Andžejus Duda (Andrzej Duda) lankysis Lietuvoje. „Lenkijos negali nebūti šiame minėjime. Tačiau tikimės taip pat, kad Lietuva įgyvendins įsipareigojimus lenkų tautinei mažumai savo šalyje. Ir tai bus padaryta pagal Europos standartus“.Kokį pavojų Lietuvos "elitas" parsivežė iš Ukrainos į Lietuvą - skaitykite Rusijos dienraščio "KP.ru" publikacijoje: Профессор Игорь Гундаров, поставивший экс-президенту Украины Ющенко страшный диагноз, уверен: похожие симптомы начали появляться и у политиков других стран Имя доктора медицинских наук профессора Гундарова прогремело восемь лет назад, когда заведующий лабораторией государственного научно-исследовательского центра профилактической медицины Минздрава России поставил диагноз президен


Nepilnametę merginą sumušęs Jurbarko politikės sūnus Mantas Icikevičius homoseksualistas transgenderis


Белый конвой обязательно войдёт в историю. Вернее, он уже в неё вошёл, просто это ещё не все осознали. У всех поехавших крышей от нескольких месяцев русофобской пропаганды в Украине уже несколько дней истерика. И с каждым часом она только нарастает


Я не буду повторять коллегу Альберта Лекса, который еще вчера заметил чудо-чудное и диво-дивное. Все, кто совсем недавно орали про мультики Путина от 1 марта - резко набрали в рот воды по поводу успешного запуска "Авангарда". И вот пришло еще одно подтверждение о том, что "Авангард" набрал скорость до 30 махов, но в общем-то, пускай будет 27.


O stebukle. Manto mama Laura Icikeviciene pakliuva i Finansų, biudžeto ir rajono plėtros komiteta, kuris paskirsto pinigus ivyksta antras stebuklas...Vilma Vensloviene paskiria ir i Jurbarko rajono savivaldybes sporto taryba kartu su deleguotu nuo sunaus FK P.Valuciu. Sporto taryba svarsto klubų teiktų paraiškų aktualumąНаблюдая за очередными попытками организовать в Москве марш национал-предателей, невозможно отделаться от ощущения дежавю. Где-то уже все это было. Если посмотреть на так называемый Марш Мира с точки зрения политических технологий, то становится очевидно, что наши доморощенные либералы участвуют в сценарии, разработанном американскими режиссерами.


Po Č. Darvino knygos „Rūšių kilmė“, mokslas ir religija stojo į priešiškas barikadų puses. Nors karu to nepavadinsi, bet žodžių mūšių pasitaiko gan dažnai. Istorijoje buvo ir yra mokslininkų, kurie įvardindavo tikėjimą Dievu, kaip savo atradimų įkvėpimo šaltinį. Tuo pačiu žinomi religijų atstovai ne kartą yra atsiprašę mokslininkų už persekiojimą ir pasisakę, jog mokslas nėra religijos priešas. Šios dvi pusės vis dar lieka priešiškos. Kodėl? Nors įvardijama nemažai priežasčių, viena iš žinomiau


Наш собеседник – ветеран войны в Афганистане, позже – милиционер, ныне – иеромонах. Это всё, что удалось у него выспросить, говорить о себе, как всякий инок, он не считает нужным. “Зачем? Господь всех знает, кого в сей мир призвал. Из земли я и в землю уйду”. Отец Виктор. “Наш боевой батюшка”, – с безграничным уважение величали его бойцы легендарного подразделения Моторолы. Он был с ополчением в Семеновке в период самых страшных боёв, выполнял свой священнический и воинский долг, нёс молитвенну


Viena nuoroda apie vaikystę sovietinėje Lietuvoje antra nuoroda apie pagalba Lietuvos vaikams iš Vokietijos 2016 metais. Ant smūgio radau- ieškojau Smetonos laikų filmo su basais vaikais ir ponais blizgančiais batais kailiniais ir papachomis.... Bet tiks ir su 2016m. Primenu- šiandien Kaunas yra didesnis už Paryžių. Netikit? Tada nustebsit....


Šitie asmenys vykdo Pidorasingo Projektą ir visomis išgalėmis bando pederastizuoti Lietuvą. Seime balsuojant už taip vadinamos "Vienalytės partnerystės" įteisinimą "už" balsavo:Nežiūrint į tai, kad junionistai, Škotijos atsiskyrimo nuo Didžiosios Britanijos priešininkai, pagal paskutinius apklausų duomenis įgijo nedidelę 4 % persvarą, nuspėti tikrąjį referendumo dėl Škotijos nepriklausomybės rezultatą bus sunku: 14 % škotų dar nežino, kaip balsuos ketvirtadienį. „Vis dėl to, jei didžioji Škotijos dalis į klausimą apie atsiskyrimą atsakys teigiamai, tai gryno oro gurkšnį pajus daugelis Europos separatistinių judėjimų už nepriklausomybę“, – rašo vokiečių laikraštis Die W


На Украине прекращено действие военного положения, введенное по инициативе П.Порошенко. Эксперт РИСИ Олег Неменский считает, что эта идея оказалась для президента Украины абсолютно провальной. «Предполагалось, что военное положение будет продолжено и благодаря ему удастся откладывать выборы президента хотя бы до лета, как советовали его политтехнологи. Но воплотить этот план не удалось, и связано это не столько с сопротивлением внутри самой Украины, сколько с чрезвычайно жёстким давлением Вашингтона и Запада в целом.


Mielos moterys, baikit naikinti nors senų lietuviškų pavardžių tradiciją. Tapote bonkėmis, tutkėmis, šmutkėmis ir kitokiais draiskalais.  Nežinojote, kad toks unikalumas labai retas, giliai senovinis, kai pavardė nurodo pagarbų moters statusą? Tai pasidomėkite ir atsikeiskite. būkite garbingos – ienės, o ne šmutkės. Kam jums reikia to pravardinio aspekto? Juk taip vaikai mokyklose tyčiojasi vienas iš kito, sutrumpindami pavardes. Ar visai nupuolėte nuo proto, inteligencijos, savigarbos, papročių? Kam jums reikia, kad jūsų pavardę lengviau ištartų kitatautis? Ar ten visos ruošiatės gyventi?


Gabrielius yra kuiliukas. Pakalbam atvirai ir paprastai – jam niežti kiaušiukus kuo greičiau padėti į aksominį seimo nario krėslą. Išoriškai to niežulio nepastebėtum – droviai perkreipta burna, tvirta kaip uola žmona šalia ir visose priešrinkiminėse nuotraukose Anūkas apkibęs kekėmis vaikų. Kiek ten jis jų turi?


Vakaruose bandoma įrodyti, kad jų labai brangus lėktuvas gersnis nei naujausias Rusijos naikintuvas Jei kuris vienas iš dviejų lėktuvų ne visiškai atitinka penktos kartos reikalavimus, tai visų pirma tai F-35. Tai buvo iš anksto nulemta koncepcijos pasirinkimo etape. Ji buvo priimama remiantis daugiausia F-22 rezultatais. Šios puikaus pagal kokybę, tačiau siaubingo pagal kainą naikintuvo sukūrimas smarkiai sumažino pagamintų mašinų skaičių. JAV karinės oro pajėgos planavo įsigyti 750 lėktuvų, tačiau pinigų pakako tik 180.Kaip pavadinti "žurnalistą" uždavinėjanti iš anksto suderintus klausimus Prezidentūroje? Šiukšle? Kenkėju? Priešu? Mulkiu? Man tai jie tokie "žurnalistai" šlykštūs... Kažin kaip jie jaučiasi derindami leidžiamus užduoti klausimus Jos Dydenybei. Juk jūs atskiriate kokie klausimai buvo suderinti? Ir tada tampa aišku kodėl nėra organizuojamos spaudos konferencijos su užsienio žurnalistais - tiems nepakiši suderintų klausimų.


Štai ir dar viena prieglauda legvatikiams, žydrųjų ekranų žiūrėtojams. Taip jau 30 metų ir varginama Lietuva su visokio plauko parsidavėliais, mankurtais ...


Apie tai, kad Adolfas Hitleris galėjo visai nenusižudyti, o pabėgti į Argentiną II pasaulinio karo pabaigoje kalbėjo ne tik JAV CŽV direktorius, tačiau tai buvo pareiškęs ir pats Josifas Stalinas. O prieš kelias dienas Argentinoje sensacija tapo 128 metų amžiaus emigranto iš Vokietijos prisipažinimas, kad būtent jis ir yra Adolfas Hitleris, rašo supereva.it.


Buvęs Izraelio specialiosios tarnybos „Nativ“ vadovas Jakovas Kedmis (Yaakov Kedmi) propagandinėje Kremliaus televizijoje, transliuojamoje amerikietiškame youtube kanale, rugsėjo 8 d. išsakė savo skeptišką nuomonę dėl galimybės sukurti vieningą Europos Sąjungos kariuomenę.


Siaubingas homofobų išpuolis Pietų ir Šiaurės Amerikose! Tolerantiškas Sietlo meras atsistatydino dėl pedofilijos, Brazilijoje uždaryta LGBT miano paroda dėl pedofilijos, zoofilijos propagandos bei krikščionių žeminimo. Kas darosi, žmonės tolerantiški, kas darosi! Va, ką reiškia, kuomet nebuvo išrinkta Hilarė Klintonienė! Abiejų Amerikų homofobai galutinai suįžūlėjo ir visai nutrūko nuo pavadžio. Vakarykštę dieną drąsiai galima pavadinti gedulinga JAV ir Brazilijos LGBT bendruomenėms. Tokio smūgio nuo homofobų jos seniai nebuvo patyrusios.Žmonių partijos lyderis, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) narys Gabrielius Landsbergis ir NSGK pirmininko pavaduotojas Laurynas Kasčiūnas kreipėsi į premjerą Saulių Skvernelį dėl nerimą keliančių procesų ir investicijų Klaipėdos valstybiniame jūrų uoste, kurios gali kelti riziką nacionaliniam saugumui. Prašoma artimiausiame Seimo NSGK posėdyje išklausyti surinktą atsakingų institucijų, visų pirma Valstybės saugumo departamento, informaciją ir įvertinti Vyriausybės sprendimo, kuriuo pritarta „Birių krovinių terminalo“ planams įsigyti „Nemuno terminalo“ akcijas, pagrįstumą.


Turistų srautas iš Suomijos į Estiją gali smarkiai sumažėti dėl to, kad nuo spalio 1 dienos Rusija įvedė elektronines vizas užsieniečiams, norintiems aplankyti Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį. Apie tai "ERR" portalui pasakojo Estijos ambasados ​​turizmo klausimais atašė Ilona Kbejan. Anot jos, Rusija sėkmingai plėtoja turizmo industriją, be kita ko, įvedusi elektroninių vizų išdavimą.


Президент Италии С.Маттарелла решил положить конец политическому кризису и поручил недавно подавшему в отставку Д.Конте составить новое правительство из представителей «Демократической партии» и «Движения 5 звёзд». «Таким образом, президент страны, премьер-министр и лидеры двух популярных партий фактически объединились против М.Сальвини и «Лиги». Им не нравится его популярность и программа. Они сделают всё возможное, чтобы убрать его с политической сцены», – отметила эксперт РИСИ Оксана Петровская Она напомнила, что Сальвини решил разорвать коалицию с «Движением 5 звёзд» из-за высокой популярности, которую набрала его партия и лично он.


Kyla daug klausimų: Kam vaikų teisių apsaugos specelistams reikalingas juodas juodais užtamsintais langais automobilis? Kodėl vaikų teisių apsaugos specelistai atvyksta iš anksto nepranešę atlikti "Buities tyrimo"?


Nekuriant sąmokslo teorijų, būtina atkreipti dėmesį į tai, kad yra šimtai tūkstančių atvejų, kai žmonės nuo skiepų komplikacijų tampa neįgaliais.Pastaruoju metu Lietuvos politikos „patriarxą“ akivaizdžiai kamuoja psichinė negalia. „Tautos tėvas“ pranašauja “branduolinę mirtį“ savo šaliai po to, kada bus paleista Baltarusijos AE, kaltina Gorbačiovą nuslėpus slaptuosius Molotovo – Rybentropo pakto protokolus ir koneveikia AMAZON dėl kūjo ir pjautuvo ant futbolininkų marškinėlių. “Dėdulę” galima suprasti: pastaruoju metu jam ir jo partijai nesiseka. Analitinis portalas RuBaltic.Ru nustatė 6 Lietuvos konservatnikų pralaimėjimus, dėl kurių Landsbergiui „važiuoja stogas“.


Главным итогом американо-северокорейских переговоров в Стокгольме стала неожиданно негативная реакция северокорейской стороны, отметил эксперт РИСИ Роман Лобов. По его словам, делегация КНДР оказалась крайне разочарована очередным раундом диалога, так как американские партнёры в ходе консультаций не предложили ничего нового для урегулирования ситуации на Корейском полуострове. «В Пхеньяне считают, что их попросту обманули, так как американская сторона неоднократно заявляла о новых подходах к решению проблемы», – пояснил он.


Čia mus, lietuvaičius, Cukerbergo Facebook nuolatos prižiūri, cenzūruoja, kad „nepažeistume bendruomenės standartų“. Mane taip dresavo dvejus metus. Tik pastarąjį mėnesį, tarytum, pamiršo, paliko ramybėje. Ar visus pasaulio gyventojus, interesų grupes, taip prižiūri ši globalistinė organizacija? Pasirodo, kad yra ne taip.


Astra Astrauskaitė savo FB šiandien parašė: Perskaičiusi 15min svetainėje, kad menininkas A. Labašauskas kviečia visus laisvus žmones saviraiškai prie jo maketo Lukiškių aikštėje, - labai apsidžiaugiau! Idėja meniniam performansui, man, kuriančiam žmogui, kilo žaibiškai! Savo pomėgio tapymui likučius iš vandeninių guašo dažų buteliukų išgramdžiau ir... labai gaila, raudonos buvo mažiau, nei rudos... Bet... sukrešusiam kraujui, pamąsčiau, tiks.


vaikų psichiatras Linas Slušnys slėpė iškrypėliusPalaikyk mus Feisbuke

Paveiksliukai


VideoOrai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis