LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Gegužės 11 d. 13 val. Prancūzijos baudžiamojo teismo posėdyje bus nagrinėjama Egidijaus Kūrio baudžiamoji byla, kurioje jis kaltinamas tuo, kad apšmeižė advokatą prof. dr. Stanislovą Tomą viešai pareikšdamas, kad advokatas „nėra profesorius“. E. Kūris yra kaltinamas, kad padarė tokį pareiškimą vedamas rasistinės neapykantos. E. Kūriui gresia 45.000 eurų bauda ir žalos atlyginimas.


Šiam pamąstymui mane įkvėpė Prof. Povilo Gylio straipsnis „Amputuota Landsbergio biografija.“ Autorius į dienos šviesą dar kartą išvilko 30 metų Lietuvą naikinusio „Dėdulės“ biografijos dalį, kuri, jo žodžiais, buvo „amputuota“. Prof.


Janutienė parašė knygą "Raudonoji Dalia", kuri yra "dokumentų apie dabartinę Lietuvos prezidentę ir ją pažįstančių žmonių pasakojimų rinkinys


Straipsnio autorius buvo labai priblokštas, sužinojęs, kad Lietuva niekada daugiau nebepamatys Dalios Grybauskaitės politiniame olimpe. Dar tokia jauna ir patyrusi politikė Grybauskaitė Lietuvos valstybei galėtų atnešti daug naudos. Bet yra, kaip yra. Žodis — ne žvirblis, išskrido — nesugausi... "Manau, kad demokratinėje valstybėje dešimt metų tikrai užtenka. Nes vis tik buvimas per ilgai valdžioje yra ir tam tikrų rizikų.


Nuotraukoje tiek kairiau, analizių ekspertas ir žinovas, fake news kūrėjas, Feisbuko skundikas, save žurnalistu vadinantis - Vilius Petkauskas.Kartą mano gimtojo miestelio kaimynas prisipažino, kad buvo komunistų partijos narys. Paklaustas kodėl, atsakė, kad, kaip visi, dėl pragmatinių priežasčių. Nejaugi nebuvo idealistų? „Rajono skyriuje buvo vienas toks. Jis visus mitingus organizavo. Bet žinok, jo visi nekentė.“ Kažkaip p. Aušros politinė veikla Europos Parlamente man primena tą rajono partinį idealistą.


Joje pirmą kartą visuomenei pristatyta atkurta partizanų uniforma ir simbolika. Pristatyme dalyvavo VDA rektorė Ieva Skauronė, Krašto apsaugos savanorių pajėgų vadas pulkininkas Dainius Pašvenskas, partizanas Juozas Jakavonis-Tigras su dukra Angele, Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, krašto apsaugos viceministras Eimutis Misiūnas.


Prancūzijoje kilo skandalas dėl EŽTT teisėjų ryšių su tarptautinio aferistu ir nusikaltėliu George’u Sorosu Prancūzijos leidykla „Valeurs actuelles“ paskelbė savo atlikto tyrimo dėl Europos žmogaus teisių teismo (EŽTT) santykių su JAV milijardieriaus George’o Soroso struktūromis rezultatus. Paaiškėjo, kad laikotarpiu nuo 2009 iki 2019 m.m. net šimtas EŽTT teisėjų buvo susiję su Džordžo Soroso, žinomo aferisto ir mizantropo, valdomu nusikalstamu Atviros visuomenės fondu tiesiogiai arba per šiai struktūrai pavaldžius filialus.


Lietuvoje rengiamasi įdiegti 5G ryšius. Daug rašoma, kad jie daug kartų paspartins informacijos perdavimą, priėmimą ir įrašymą, padės kurti daiktų internetą, labai pasitarnaus verslui ir žmonėms. Tai pusiau tiesa. Verslui pasitarnaus, o žmonėms? Nutylima, kad 5G ryšiai dėl didesnio mikrobangų dažnio, o tuo pačiu didesnio jų kryptingumo ir didesnės aplinkos objektų (medžių, namų ir t. t.)  sugerties turės naudoti daug daugiau mikrobangas spinduliuojančių antenų.


Blogiausia – supuvusi dvasia. O kai supuvusi dvasia gyvena supuvusiame kūne – kas begali būti šlykščiau!? Ypač visą šitą išsigimimą, šitą seną reptiliją, bjauru matyti patriotams, buvusiems sąjūdiečiams. Gal ir ne visiems, žmonės labai skiriasi savo smegenų struktūra, todėl skirtingai mato ir vertina supantį pasaulį. Man tai matyti labai šlykštu. Ypač, kad reptilija valkioja „sąjūdžio“ vardą.JAV kariuomenės Jungtinio štabo viršininkas generolas Markas Milis teigė, kad JAV karinis pranašumas buvo pakirstas, o Rusija ir Kinija šioje srityje kuria savo pranašumus, praneša RIA Novosti. Pasak Pentagono atstovo, JAV kariuomenė šiuo metu yra pasirengusi užtikrinti karinį atgrasymą, apsaugoti šalį nuo užpuolimo, remti sąjungininkus ir kariauti su bet kokiu potencialiu priešu.


Vėžys - biologinių organizmų puvimo procesas. Dėl ko augalai pradeda pūti, mums visiems aišku, kad dėl kenksmingų jų gyvenimui sąlygų.


Generalinė prokuratūra pranešė, kad „atsižvelgiant į portale „Lietuvos rytas“ paskelbtą, kaip nurodytą publikacijoje, žiniasklaidai atsiųstą Prokurorų profesinės sąjungos nuomonę apie šiuo metu prokuratūroje svarstomą galimybę dalį mažiausiuose padaliniuose dirbančių prokurorų perkelti į artimiausius didesnius, ir siekiant, kad visuomenė apie šią situaciją susidarytų faktais, o ne emocijomis ir tendencingomis interpretacijomis pagrįstą nuomonę, prokuratūra pateikia darbo grupėje aptartus argumentus bei aktualius statistinius duomenis“.


Savo prosenelių krašte Kelmės rajone Tautvilas Putvis ūkininkauti pradėjo tik prieš trejus metus. Nors jaunas žmogus į žemės ūkį atėjo iš šalies, baigęs kitos srities mokslus, tačiau, regis, labai greitai įsigilino ir suprato, dėl kokių priežasčių Lietuvoje taip greitai tirpsta jaunųjų ūkininkų gretos. Su savo bendraminčiais iš Lietuvos jaunųjų ūkininkų ir jaunimo sąjungos (LR ŽŪR narė) Tautvilas ne tik kritikuoja, bet ir turi ką pasiūlyti. Susipažinkime ir išklausykime. – Papasakokite šiek tiek apie save. Beje, kas jums 1936-1940 m. LR Seimo narys, agronomas ir 1935-1938 m.


Практически всю текущую рабочую неделю президент Украины (по версии майдана) Пётр Алексеевич Порошенко проведёт в США. Его поездку можно было бы назвать курортно-ознакомительной. Ни к чему не обязывающее участие в форуме по ядерной безопасности, где от Украины ничего не зависит, выступление перед разношёрстной публикой на...Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) mokslininkų atliktas tyrimas parodė, kad šiuo metu Lietuvoje trūksta daugiau nei 350 privalomų dalykų mokytojų ir 504 mokomosios pagalbos specialistų, o po 3–5 metų, jei nebus imtasi papildomų priemonių, poreikis išaugs 5 kartus. Mokyklų vadovų ir pedagogų apklausa taip pat patvirtino, kad jų gaunamas vidutinis atlyginimas yra dvigubai mažesnis nei tikimasi ir žemesnis nei visame šalies ūkyje.


p-Rezidentas Gitanas Nausėda su savo komandos nariais vasario 26 d. dirbo Kazlų Rūdoje, Marijampolės regione. Skandinavijos oligarchato bankų pastumdėlis ir jo patarėjai susitiko su Kazlų Rūdos, Marijampolės, Kalvarijos bei Vilkaviškio ir Šakių rajonų merais, bendruomenių lyderiais, administracijos vadovais, švietimo ir kultūros darbuotojais, ūkininkais, nevyriausybinėmis organizacijomis ir verslo atstovais. Apie tai skelbiama p-Rezidentūros pranešime visuomenei „Prezidentas: svarbu įsiklausyti į savivaldybių ir vietos bendruomenių balsą“.


Iš ciklo „Rinkimams artėjant“ Iškilmingai atidaromas ralis, galingai gaudžia tribūnos, paleidžiamas himnas. Prie starto eilėn rikiuojasi futuristinių formų džipai, nupirkti ir patobulinti už iš publikos surinktus pinigus. Tai pačių organizatorių komandos, štai prie jų eina organizatorių paskirti teisėjai, visi šypsosi ir spaudžia rankas.


Buvusi Seimo narė, teisėja Neringa Venckienė paskelbė, kad Panevėžio apygardos teismas po savaitės pradės nagrinėti jos baudžiamąją bylą. Šią informaciją ji paskelbė savo Facebook paskyroje. "2020 metų kovo 3 dieną (antradienis) 13:30 Panevėžio apygardos teisme, esančiame Elektros g. 9, Panevėžyje, bus pradedama nagrinėti mano baudžiamoji byla", — rašo Venckienė.


Landsbergių šeimos istorija nusipelno atskiros istorijos, nes ji tam tikra prasme paaiškina tarybų valdžios žlugimo priežastis priežastis ne tik Lietuvoje, bet ir TSRS. Gandai apie tai kad Landsbergio, tiek vyresniojo, Vytauto Landsbergio-Žemkalnio, tiek jo sūnaus, Vytauto Landsbergio, „Sąjūdžio“ vadovo, praeitis yra gana miglota, sklandė dar tarybiniu periodu. Bet konkrečių duomenų, apart to, kad vyresnysis V. Landsbergis-Žemkalnis 1941 m. buvo laikinosios Škirpos-Ambrazevičiaus vyriausybės komunalinio ūkio ministru ir pasirašė padėkos laišką Hitleriui, nebuvo.Визит президента США Д.Трампа в Индию и встреча с индийским премьер-министром Н.Моди стали важны для лидеров прежде всего в личном плане, послужив их политическим целям, считает эксперт РИСИ Вячеслав Усов. «У Трампа впереди выборы, и он будет использовать этот визит в предвыборной гонке. Даже телевизионную картинку, где его приветствует огромное количество людей, будут воспринимать как свидетельство успеха, уважения в мире», – предположил аналитик.


Šiais laikais teroristu būti taip lengva, kad juo gali tapti beveik kiekvienas. Juk pasamdyti žmogeliukus už vieną kitą kapeiką, kad jie nuvažiuotų į šio "baisaus" viruso židinius užsikrėsti yra ypatingai lengva. Dar lengviau blefuoti. Panikos ir baimės persmelktos valstybės ir verslai atiduos paskutinius triusikus.


"Musulmoniškas terorizmas" - tai dešimtmečius trunkantis planingas projektas, o ne atsitiktinis "tautų kraustymosi" ir "kultūrų konflikto" rezultatas, kaip tai bandoma pateikti. 2010 metų Vidinio TSRS Prediktoriaus paruošta antikoraninės biblinio projekto vykdytojų strategijos apžvalga - būtina perskaityti kiekvienam besidominčiam "musulmonais Europoje".


N. Venckienė klausia kodėl stambia korupcija įtariami teisėjai išvengia suėmimo ar kitokių suvaržymų, o jai, kaltinamai smulkiais pažeidimais, taikomos net kelios kardomosios priemonės. Čia panašiai kaip su geltonosiomis liemenėmis Prancūzijoje. Kadangi valdžia ir žiniasklaida prieš geltonąsias liemenes paleido juodą propagandą, įtūžę policininkai protestuotojus matė kaip bekraštį blogį ir puolė juos talžyti.


Bild duomenimis, teroristui su automobiliu „Mercedes“ įvažiavus Volkmarsene (Hesenas) į karnavalo dalyvių minią buvo sužeista 30 žmonių. Kai kurie sunkios būklės. Tarp sužeistųjų daug vaikų. Policijos atstovas spaudai pranešė, kad automobilio vairuotojas buvo sulaikytas įvykio vietoje, ten buvo nukentėjusiems suteikta ir pirmoji pagalba. Jam 29 metai. Įvykio liudininkai pasakojo, kad ant žmonių buvo užvažiuota tyčia. 14:30 Mercedes-Kombi apvažiavo užtvaras ir, padidinęs greitį, rėžėsi į minią.Tarp kitko, jau yra precedentas tokiai sąjungai prieš visiškai "išnaglėjusi" potarybinį limitrofą.  Moldova, 2019 m. vasara: Rusija, JAV ir ES susitaria dėl oligarcho Vlado Plachotniuko, kuris tiek apšakalėjo jog "užsirovė" virš bet kokių ribų, režimo demontavimo. Praėjus mažiau nei savaitei po to, kai Maskva, Briuselis ir Vašingtonas sukirto rankomis, Moldovoje pasikeitė koalicija ir vyriausybė, o „šalies šeimininkas“ Plachotniukas pabėgo nežinoma kryptimi ir vis dar yra tarptautiniame ieškomų asmenų sąraše.


Mugėje buvo pardavinėjamas "Mažąja raudonąja knygele" vadinamas Kinijos Liaudies Respublikos įkūrėjo Mao Dzedongo citatų rinkinys, kuriuo pasipiktino kai kurie mūsų "intelektualai".


#Epizodas6 #IndependenceNuoma #Nedoriarneišmanėliai? Nedori ar neišmanėliai? Toks klausimas natūraliai kyla toliau gilinantis į projektus, už kuriuos buvo atsakingas Rokas Masiulis. Vienas iš jų – suskystintų gamtinių dujų (SGD) laivo-saugyklos nuoma ir galimybės jį įsigyti.Per SGD terminalo laivo pasitikimo ceremonijos spaudos konferenciją prezidentė D.


Sveikinu visus Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio juodadarbius (taip vadinu save ir kitus, Atgimimo pradžioje dirbusius regioninėse Sąjūdžio būstinėje, rinkimų štabuose ar sąjūdinėje žiniasklaidoje) Vasario 24-osios proga.


Kryžiuočiai prieš Induizmą -"Gyvenimo Meną". "Gyvenimo menas" tai pelno nesiekianti organizacija— Eimantai, paaiškink tu man, durniui, kas vyksta mūsų valstybėje? Prezidentas Gitanas Nausėda Briuselyje kovoja už kiekvieną ES biudžeto milijoną, o vyriausybė sako, kad tik pernai Europos Sąjungos Lietuvai skirtos lėšos nebuvo pilnai panaudotos! Kaipgi taip?! — Taigi viskas labai paprasta. Už kiekvieną eurą, kurį mums skyrė iš Europos katilo, turime atsiskaityti. Pavogti šių lėšų beveik neįmanoma.


Tai filmas-tyrimas apie šiuolaikinius kolonizatorius, kurie kasmet iš valstybių išsiurbia virš trilijono dolerių į ofšorus. Be abejo, šis filmas apie banksterius Lietuvoje draudžiamas, jo niekada nerodys valstybinis transliuotojas vadovaujamas Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės.


Po to, kai Vytautas Landsbergis balkonėlyje vasario 16-osios proga lietuvius kvietė iš didelio šiukšlių, tuštybių miesto grįžti į Lietuvą ir tuo pačiu juos


1960 m. JT saugumo tarybos posėdyje JAV atstovas pademonstravo šį medinį skydą.


Suvereni, centralizuotai valdoma Kinija, su jos specifine komunistiškai-kapitalistine santvarka, pasauliui įrodė, kad gali efektyviai kovoti su koronavirusu COVID-19. Šis virusas-rekombinantas atsirado ne Uhano žuvų turguje, kaip buvo vakaruose teigiama, o buvo atneštas į tą turgų. Kaip jis ten atsirado – nežinoma. Tik viruso struktūra, atsiradimo geografinė vieta, laikas – kelia negerų įtarimų."Landsbergistai" supranta, kad žmonės pamiršta jų juodus darbelius, todėl, pasitelkdami sau pavaldžias masines kvailinimo priemones, ir vėl demonstruos Lietuvos "gelbėtojus".


Puota maro metu? Taip. Ar gali nors vienas pensininkas iš savo pensijos apsilankyti "Naručio" restorane? Gali, bet tai būtų tik keletą kartų.


Mes visi žinome nepaneigiamą ir tūkstantį kartų Lietuvos, NATO ir viso demokratinio pasaulio ekspertų patvirtintą faktą, kad RUSAI PULS ir OKUPUOS LIETUVĄ. Klausimai yra tik du: KADA ir KAIP?


Jūs įsiminsite šią datą – 2015 liepos 22. Vieno iš intelektualiausių JAV žvalgybininkų bendruomenės narių nuomone, būtent tą dieną Amerika įžengs į patį niūriausią savo ekonomikos periodą per visą savo istoriją – 25 metus truksiančią Didžiąją Krizę. Ne per seniausiai buvo paviešinta ataskaita, kurioje savo nuomones tarpusavyje suderino visi 16 JA žvalgybos komiteto skyriai. Ataskaita parodė, kad šios agentūros jau pradėjo bendromis pastangomis vertinti pasekmės, kurių bus susilaukta, kai žlugs d


Lygiagrečiai su tuo vėl užsukama "Raudonos Dalios" tema. Apie agento "Magnolija" ryšius su KGB jau priminė, toliau pagal "(scenarijų) bus pateikiama tokia visada aktuali istorija kaip Vilniaus TSKP "partškola", darbas TSRS ambasadoje Vašingtone 1991 metais, studijos Leningrado Ždanovo valstybiniame universitete, TSKP CK visuomeninių mokslų akademija ir pan., iki jos asmeninio gyvenimo detalių. "Zabronzovet" (įsikūnyti bronzoje, apytikr. vert) savo didybę ir įeiti į Lietuvos istoriją didžiu valstybininku Daliai Polikarpovnai neleis. "Šlubą antį" sutryps iki prezidentinės kadencijos pabaigos.Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


„PressJazz.TV“ blog'erio Kazimiero Juraičio rubrikoje „Ekstrasenso priimamasis“ numerologas Gintaras Radvila nagrinėja kandidatų į prezidentus galimybes Lietuvos Prezidento rinkimuose. Teigiama, kad badavimo rekordus sumušusio liberalo situacija nėra ypatingai gera artėjančiuose Prezidento rinkimuose. Keli susiję: N. Savčenko paskelbė bado akciją (liberalas P. Auštrevičius ketina dar labiau sustiprinti savo badavimo metodikas) Odesos tragedijos aukų veidai P.


Kiekvienais metais du kartus Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos ir Liepos 6-osios – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga Lietuvos Respublikos Prezidentas (ė) apdovanoja valstybės ordinais, medaliais ir kitais pasižymėjimo ženklais Lietuvos valstybei labiausiai nusipelniusius Lietuvos Respublikos piliečius, asmenis be pilietybės ir užsieniečius.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | |Po visą Europą nuskambėjo naujienos apie sausio 25-ą dieną Graikijoje vykusius parlamento rinkimus bei jų rezultatus ir sausio 26-ą dieną, šioje šalyje sudarytą koalicinę vyriausybę tarp save „kairiąja“ įvardijančios partijos „Syriza“ bei dešiniosios „tautinės“ partijos „ANEL“.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Kadangi mokymas namuose ar būrelių nelankymas gali būti traktuojama kaip grėsmė vaikui, jau nekalbant apie kitas "grėsmes" kaip gimdymą namuose, vaikų vegetarizmą/veganizmą, vaikų grūdinimą, virusinių susirgimų gydymo antibiotikais ar kito paskirto gydymo atsisakymą ir pan., trumpai surašau elementarias žmogaus ir procesines teises.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | |Tas juokingai rūstus teisingumas, kai sunkiais nusikaltimais kaltinamieji gyvena laisvai, o juokingai mažais – varžomi apykojėmis, užstatais ir reikalavimais būti namuose nakties metu. Vasario 14 d. kreipiausi į Panevėžio apygardos teismą prašydama panaikinti visas man taikomas kardomąsias priemones. Šiandien Panevėžio apygardos teismas konstatavo, kad visos N. Venckienei paskirtos kardomosios priemonės – intensyvi priežiūra, 10 tūkst.


Galiu atversti dešimtis ar net  šimtus bylų, kur teismų nutartys sveiku protu nesuvokiamos. Beveik visos sukurptos  pagal vieną ir tą patį kurpalį. Teisieji neranda TIESOS, o nusikaltėliai bujoja.


Vakar Vokietijos Hanau mieste 43 metų amžiaus Tobias Rathjen nušovė 9 imigrantus, o po to nušovė savo 72 metų motiną ir nusišovė pats. Bild pranešė, kad nusikaltėlis parašė raštelį. Jame jis sako, kad jeigu Vokietija nepajėgia išvaryti atėjūnų, juos reikia naikinti. Šio raštelio nuotrauka nėra skelbiama, todėl sunku ką pasakyti apie tikslų jo turinį.


LR Prezidentūros portalas prezidentas.lt skelbė, kad vasario 4 d. prezidentas Gitanas Nausėda priėmė Graikijos ambasadoriaus Dimitrios Xenitellio skiriamuosius raštus. Buvo informuojama, kad G. Nausėda su D. Xenitellio pasidalino „nuogąstavimais dėl augančios Rusijos karinės grėsmės Baltijos šalyse“. Apie tai plačiau buvo skelbta ir publikacijoje „Prezidento Gitano Nausėdos darbai, nuveikti nuo vasario 3 iki 9 dienos, kuriant Gerovės valstybę“. Po šių G. Nausėdos paviešintų nuogąstavimų, vienas ekspertai.


LR Prezidentūros portalas prezidentas.lt skelbė, kad vasario 4 d. prezidentas Gitanas Nausėda priėmė Graikijos ambasadoriaus Dimitrios Xenitellio skiriamuosius raštus ir pasidalino „nuogąstavimais dėl augančios Rusijos karinės grėsmės Baltijos šalyse“. Apie tai plačiau buvo skelbta ir publikacijoje „Prezidento Gitano Nausėdos darbai, nuveikti nuo vasario 3 iki 9 dienos, kuriant Gerovės valstybę“.Tuo metu, kai Europos naikintoja Angela Merkel smerkė visus krikščionis ir dešiniuosius dėl žudynių Vokietijos Hanau mieste, musulmonas turkas darė tai, ką atėjūnai nuolatos daro Europoje: subadė peiliu du žmones. Apie tai šiandien rašo vokiečių portalas www.Jourmalistenwatch.com.  Jie „tęsia darbą-tyliai ir nepastebimai - „normalūs“ pavieniai atvejai, tarytum nieko neįvyko“, - rašoma portale. Būtent taip apie vasario 20 dienos ataką su peiliu, pranešė Rheinland-Pfalco Böhl-Iggelheimo vietinė spauda.


Lietuvė Danutė Stanilienė tapo pirmuoju Tarybų Socialistinių Respublikų Sąjungos pilnu Šlovės ordino kavalieriumi - tai yra buvo apdovanota visais trimis Šlovės ordinais: 3-iojo, 2-ojo ir 1-ojo laipsnio .


Džuliano Asandžo atvejis: JAV nusikaltimų atskleidimas — nusikaltimasJau daug metų tęsiasi jankių imperijos kampanija prieš jos karo, korupcijos bei kitus nusikaltimus viešinančią organizaciją "WikiLeaks" ir jos įkūrėją, australų žurnalistą Džulianą Asandžą už taip vadinamą "valstybės paslapčių išdavimą".


Tautos Didvyrio Kazio Škirpos gimimo metinės. Jas pažymėjo būrys Lietuvos patriotų, sukviestų mokytojos Astros Astrauskaitės (žiūr.video). K.Škirpa - mūsų Didvyris, mūsų tautos simbolis. Jo garbei buvo pavadinta alėja Vilniuje, greta Gedimino pilies bokšto, kuriame K.Škirpa iškėlė mūsų valstybės vėliavą.


Beje, "amžinoji studente'', ar jau sugebėjai baigti bent pirminius pradžiamokslius žurnalistikos mokslus? Atžagari nevykėlė. Nevykėlė visur - tiek karjeroje, tiek ir nesusiklosčiusiame asmeniniame gyvenime. Fė.| 1970-01-01 | Lietuva | |


„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis skeptiškai žiūri į konservatorių lyderio Gabrieliaus Landsbergio neformalų kvietimą vienytis atsakingoms partijoms, kurių pagrindu po Seimo rinkimų būtų galima formuoti valdančiąją koaliciją. R. Karbauskis klausia, ar konservatoriai patys save mato kaip atsakingą partiją, nes pasak jo, atsakomybės už savo priimtus sprendimus konservatoriai nesugebėjo prisiimti.  „Po rinkimų paaiškės, kas ką kvies.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


A. Verygos ir L. Kukuraičio nurodymu klastojami vaikų neįgalumo procentai, jų tiesiog nesuteikiant labiausiai kenčiantiems?


Sekmadienį, tarptautinės dienos "Už taiką" Vilniuje buvo surengtos eilinės eitynės už Ukrainą. Kaip ir nieko įspūdingo. Eilinis Lietuvą užvaldžiusių JAV-ES-NATO okupantų, buržuazinių administratorių ir jos palaikytojų pasirodymas. Tačiau šios eitynės išsiskyrė savo „margumu“ ir „įvairove“. Mūsų redakcijos kuklia nuomone, pagal įvairovės kriterijus jos niekuom nenusileido 2013 metų liepos 27 d. žydrai-vaivorykštiniam žygiui Gedimino prospektu. Net visi Lietuvos žmogaus teisių gynimo institutaiŠvedija dėl dešimtmečius valdančių socialdemokratų vykdomos migracijos politikos atsidūrė ties „žlugusios valstybės“ slenksčio. Švedijoje gyvenantys imigrantai iš trečiųjų šalių ne tik plėšia ir muša švedus, bet ir žemina juos, ant švedų šlapinasi. Košmariškas jaunų švedų pažeminimasAštuoniolikmetis, kurį Švedijos žiniasklaida vadina „Peteriu“, išėjo iš Stokholmo metro stoties Björkhagen ir beveik buvo namuose, kai jį sustabdė du juodaodžiai migrantai.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Astravo AE projekto politizavimasPaprasčiausias argumentas prieš Astravo AE – tai Černobylio atvejis. Tačiau XX amžiaus gale įvykusi Černobylio tragedija gi buvo ne tiek techninių priežasčių, kiek žmogiškojo faktoriaus pasekmė. Tačiau Astravo AE skiriamos technologijos netgi šiuo, saugumo požiūriu – tiek Rytų, tiek Vakarų  Kitas argumentas – neva gamtiniai pavojai. Tačiau vietos geologija irgi yra palanki.


Neįtikėtinai juokinga, bet labai tolerantiška istorija iš Amerikos Šiais tolerantiškais laikais net lyties ar seksualinės orientacijos pokyčiais nieko nebenustebinsi. Tačiau žinia, kad vardan tolerancijos ir karjeros galima pasikeisti ... rasę sukėlė šoką net visko mačiusioje Amerikoje. Žinia, kad garsi žmogaus teisių gynėja, besispecializuojanti kovose už afroamerikiečių integraciją ir vadovaujanti National Association for the Advancement of Coloured People (NAACP) padaliniui Spokane, Washington juodaodė moteris Rachel Doležal iš tiesų yra ... baltaodė sukrėtė amerikiečių vaizduotę.


Konservatorius Vytautas Landsbergis 1975 m. už monografiją „Čiurlionio kūryba“ apdovanotas sovietų Lietuvos (LSSR) premija. 1988 m. už monografiją „Česlovo Sasnausko gyvenimas ir darbai“ V. Landsbergis antrą kartą buvo apdovanotas sovietų Lietuvos (LSSR) premija. Nėra abejonių, buvęs Aukščiausiojo Sovieto pirmininkas, gavęs ir daugiau sovietų valdžios pagyrimų ir paskatinimų, buvo geriausiai besislapstantis pogrindžio kovotojas už laisvę – jokios slaptosios sovietų tarnybos neįminė jo mįslės.Visų buvusių TSRS tautų genocidas vykdomas pagal vienodą schemą. Ji kiek modifikuota atsižvelgiant į valstybės dydį, jos „suvirškinimo“ specifiką, bet jų naikinimo metodai yra visiškai identiški. Prieš prezidento rinkimus Rusijoje buvo sukurta iliuzija, kad prasidėjus naujam Vladimiro Putino prezidentavimo periodui bus pakeista korumpuota ir užsienio antirusiškoms jėgoms dirbanti Dimitrijaus Medvedevo vyriausybė, bus pakeista CB valdytoja Elvyra Nabiulina, JAV FRS statytinė, sugriovusi šios valstybės finansų sistemą.  Stebuklas neįvyko.


В центре внимания первой в 2020 году встречи министров финансов G20 в Эр-Рияде оказалась эпидемия коронавируса и её влияние на мировую экономику. «Если ещё в январе МВФ оценивал потенциал роста ВВП КНР в этом году в 6%, то теперь прогноз скорректирован до 5,6%. Перспективы роста всей мировой экономики понижены на 0.1%», – отметил эксперт РИСИ Николай Трошин. Он обратил внимание и на обсуждение проблем, которые, в отличие от эпидемии, возникли совсем не так внезапно. Директор МВФ К.


Lietuva nedemonstruoja jokio progreso, lieka viena iš skurdžiausių ir socialiai nesėkmingų Europos sąjungos šalių, ir jai skubiai reikia reformų. Būtent apie tokį Europos komisijos požiūrį į savo šalį pareiškė prezidentė Dalia Grybauskaitė, dalyvaudama Europos sąjungos Tarybos posėdyje. Paviešindama tikrąjį Europos sąjungos požiūrį į Lietuvą, Grybauskaitė taikėsi į socialdemokratų vyriausybę, o pataikė į save ir į Lietuvą: ponia prezidentė asmeniškai pripažino, kad Briuselyje nėra jokių iliuzijų dėl Lietuvos „sėkmės istorijos“, o užsienio politikos ir kovos su „rusų grėsme“ prioritetas tapo valdžios spjūviu į eilinius lietuvius ir socialiniu


Net ir po mirties šis buvęs esesininkas Švarcas, vėliau persivadinęs į Džordžą Sorošą, kenks Europos tautoms. Šį antradienį „Wall Street Journal” pranešė, kad finansų spekuliantas Džordžas Sorošas į savo fondą „Open Society Foundations“ pervedė 18 milijardų eurų.  Dabar „Atviros visuomenės fondas“ tapo antru pagal dydį po Bilo ir Melindos Geitsų fondo (National Philanthropic Trust). Šiuo metu fondas valdo 41 milijardų dolerių.


| 1970-01-01 | Lietuva | |He is a homosexual with pedophile orientation.This week a case of massive proportions has hit Norway´s judicial, political and CPS system full-fledge: Dr. Jo Erik Brøyn has practised as Child Psychiatrist for 20 years with special roles as «expert» for Norway´s infamous Barnevernet.


Europoje vyksta Didysis Tautų kraustymasis pagal Vašingtono sukurtą scenarijų tyliai pritariant Briuseliui. Tai atsitinka tada, kai imperijos sunaikina viską, kas yra už jos ribų. Sugriautų tautų gyventojai išstumti iš savo šalies galiausiai persikrausto į imperiją ir vėliau ją pačią sunaikina. Tai buvo viena iš priežasčių dėl ko žlugo Didžioji Romos imperija. Masinis pabėgėlių antplūdis į Europą, tai Europos civilizacijos pabaigos pradžia.


Taip taip. Perskaitėte teisingai. Lietuvoje viršiau ne įstatymas o Miliūtė su Tapinu... Skaitykit jei netikit: Treušnikovui kuris nėra įrašytas sankcijų sąrašuose atlikus visas įstatymu numatytas procedūras buvo išduotas leidimas gyventi Lietuvoje. Net neokomjaunuoliai Miliūtė ir Tapinas žino, kad migracijos įstatymas ir sankcijos Rusijai nebuvo niekaip pažeistos. Neokomjaunuoliai nesiūlo pataisyti įstatymo ir gyventi pagal įstatymą. Jie pakelia klausimą: - Formaliai – teisėta, bet ar teisinga???


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Dovile Šakaliene - niekada neužmiršk, kad ateis ta diena, kai nebebūsi Seimo narė. Kai tapsi eiliniu piliečiu,kuriam pačiam reikės nueiti į parduotuvę, į kirpyklą, išnešti šiukšles. Kaip manai - ar daug priešų tuomet turėsi? Jau dabar turi dešimtys tūkstančių tavęs nekenčiančių, ir su kiekviena diena šis skaičius auga progresuojančia tvarka."Novatek" ir "Gazprombank" "Kriogaz-Vysock" gamyklos pirmaisiais veiklos metais pagamino daugiau kaip 400 tūkst. tonų suskystintų gamtinių dujų, pranešama 2019 metų finansinių rezultatų publikacijoje pagal TFAS. 2019 metais "Kriogaz-Vysock" pagamino 0,4 mln. tonų SGD, kurios buvo parduotos Šiaurės Vakarų Europos ir Baltijos regiono rinkose. "Novatek" priklauso 51 proc. gamyklos aktyvų, o "Gazprombank" — 48,9 proc.


Už tyrimą, ar reikia tramvajaus beveik pusę milijono eurų ištaškę ir sužinoję, kad visgi jo nereikia, Klaipėdos politikai neturėtų tuo apsiriboti...


Paskutiniu metu reikalavimai, susiję su vaikų auklėjimu, pakilo praktiškai į nepasiekiamą lygį. Staiga paaiškėjo, kad vaikui vos ne nuo gimimo reikalingi madingi drabužiai, įvairiausi ugdymo kursai, šiuolaikinė elektronika ir žygiai į pramogų centrus. Daugelis mūsų patekome į šitų naujų tendencijų spąstus ir darome, ką tik galime, kad taptume „pavyzdingais“ tėvais. Ir tik psichologai skambina pavojaus varpais ir visiškai pagrįstai kalba apie tai, jog vaikai staiga ėmė jaustis pasaulio valdovais, o širdies gilumoje lieka nelaimingi ir nepasitikintys savimi.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Amerikos prezidentas ne kartą sakė, kad narkomanijos problema jam pažįstama, nes matė, kaip su ja kovojo jo vyresnysis brolis VILNIUS, spalio 28 — Sputnik. Ketvirtadienį Baltuosiuose rūmuose kalbėjęs JAV lyderis papasakojo, kad atsisakyti alkoholio ir tabako privertė jo brolio pavyzdys, praneša Sputnik Baltarusija su nuoroda į CNN. Donaldas Trampas paaiškino, kad jo vyresnysis brolis Fredas Trampas buvo priklausomas nuo alkoholio didžiąją savo gyvenimo dalį. Būtent ši priklausomybė tapo jo mirties priežastimi vos sulaukus 43 metų amžiaus.Vasario 15 d. Seimo vykusiame sąjūdžio pirmajame suvažiavime, sąjūdžio garbės pirmininku išrinktas Žmonių partijos patriarchas Vytautas Landsbergis, kalbėdamas apie naujojo judėjimo perspektyvas, savo finalinės kalbos finale griežtai perspėjo visus, kritiškai žvelgiančius į šį naująjį tautą ir pasaulį budinantį sąjūdį.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Pagal iš anksto suderintą planą 1997 metų Gruodžio 21-osios vakarą Daškinių torpedos iš granatsvaidžių būtų apšaudę prezidentūrą ir parlamentą ir keli šimtai puikiai parengtų vyrukų būtų užėmę vyriausybės ir parlamento rūmus ir valstybės galva paskelbę Česlovą Jezerską.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | |Visa žiniasklaida skamba, jog aktorė Kuodytė šiandien atvyks į Prezidentūrą ne tik apdovanojimo, bet ir... laisvųjų, nepriklausomųjų kūrėjų beigi menininkų „atlyginimų aptarti”!


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Džošua Brauderis (Joshua Browder) ėmėsi kurti sistemą pakeičiančią teisininkus, kai pradėjo gauti pernelyg daug baudų už neteisingą automobilio parkavimą. Dabar žmonės su jo nemokamos paslaugos pagalba laimi teismuose. O programuotojas turi naują tikslą – privesti prie bankroto kompanijas, kurios kaltos dėl asmeninių duomenų nutekėjimo. Britui Džošua Brauderiui šiuo metu 21-eri, jis mokosi Stenforde. Prieš trejus metus jis nusprendė sukurti sistemą, kuri be teisininkų pagalbos padėtų bet kuriam žmogui kovoti už savo teises.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | || 1970-01-01 | Lietuva | |


Lietuvos(?) valdžiagyvių karas prieš Lietuvos visuomenę tęsiasi jau beveik 30 metų. Ir šis epizodas - tik vienas iš eilinių puolimų, pajutus grėsmę savo "elitarinei" VIENOS nuomonės, VIENOS tiesos ir VIENO fiurerio viešpatystei. Juk tai viso labo trečias kartas per visą taip vadinamos "laisvos ir nepriklausomos" Lietuvos istoriją, kai valdančią sistemą aptarnaujančios masinės žiniasklaidos priemonės NESUGEBĖJO užgniaužti kardinaliai priešingos VISUOMENĖS NUOMONĖS.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Iki Lietuvos valstybės interesų išdavystės liko liko 20 dienų. Gruodžio 10-11 dienomis Maroke bus pasirašomas JTO Globalus migracijos paktas (Global Compact for Safe and Orderly Migration). Lietuvos Užsienio reikalų ministerija į tv3.lt užklausimą dėl šios sutarties pasirašymo atsakė: „Lietuva palaiko globalų kompaktą dėl migracijos, pritaria jo patvirtinimui tarpvyriausybinėje konferencijoje Marakeše. Globalus kompaktas dėl migracijos Marakeše bus patvirtintas kaip baigiamasis konferencijos dokumentas.Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis