LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


Siekiant užtikrinti biudžeto pajamas senyvo amžiaus žmonių skurdui sumažinti, Akcizo įstatymo pakeitimu siūloma 20 proc. sumažinti akcizo lengvatą žemės ūkio..


Lenkija ruošiasi kitiems Parlamento rinkimams, kurie vyks sekmadienį, spalio 13 dieną. "Vakarų demokratijos" valstybėse nėra įprasta kištis į kaimynių ar aljanso kolegų rinkimus bei reikšti savo simpatijas vienam ar kitam kandidatui. Egzistuoja rizika įsitraukti į tokį skandalą kaip "Rusijos kišimasis į JAV prezidento rinkimus".


Komentuoja Rusijos istorikas, filosofas, mongolų kalbos ir kultūros žinovas, daugelio vadovėlių autorius, visuomenės veikėjas Andrejus Fursovas (gim. 1951 m.), kuris nuo 2012 m. vadovauja Maskvoje esančiam Sisteminės strateginės analizės institutui. A. Fursovas paskaitas skaito ne tik Rusijoje, bet ir JAV, Jungtinėje Karalystėje, jo istorinės koncepcijos vis labiau pripažįstamos tarptautiniu mastu.


NVS viršūnių susitikime Ašchabade Baltarusijos Respublikos prezidentas Aleksandras Lukašenka pareiškė, kad jam kartu su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu reikės išspręsti saugumo problemas per dideles NATO pratybas Lenkijoje ir Baltijos šalyse. Lukašenka pažymėjo: "Tai yra neaiškios pratybos... Mes, pavyzdžiui, Baltarusijoje jau dirbame ties to".Kol konservatorių partija EKRE įeina į valdančiąją koaliciją, Estija nepriiminės imigrantų. Apie tai spalio 8 dieną Liuksemburge pareiškė Estijos vidaus reikalųministras Mart Helme. Čia ES valstybės narės sprendė atbėgėlių į Italiją ir Graikiją paskirstymo klausimus. Apie tai pranešė Estijos portalas ERR. Rugsėjo 23 dieną Prancūzijos,Vokietijos, Italijos ir Maltos vidaus reikalų ministrai susitarė dėl Afrikos nelegalų paskirstymo.


Pseudodokumentiniu stiliumi nufilmuotas pasakojimas, kas būtų, jeigu staiga tuo metu (1984-aisiais) prasidėtų branduolinis karas tarp Tarybų Socialistinių Respublikų Sąjungos (TSRS) ir Šiaurės Atlanto Gynybos Organizacijai (ŠAGO) priklausančių šalių. Ir kaip ši pramoga paveiktų pramoninės Anglijos provincijos miesto Šefildo bei jo apylinkių gyvenimą.


Inga Stumbrienė pristatė iki šiol nematytus kailinukus: „Jaučiuosi itin gražiai“


Pribaltikos šalių  ekspertai nusirito iki pasiūlymų , kad išeitis iš Baltijos šalių demografinės katastrofos bus tropinės Afrikos gyventojų negrų imigracija į Pribaltiką. Tokie pareiškimai reiškia demografinę kapituliaciją: Pribaltikoje pripažįstama, kad lietuvių, latvių ir estų tautos negali būti išgelbėtos nuo išnykimo, o sustabdyti rekordinį Pribaltikos šalių gyventojų skaičiaus mažėjimą ateityje bus galima tik svetimtaučių sąskaita.Naujienos apie apverktiną demografinę situaciją Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje iš Pribaltikos šalių ateina tiksliai, reguliariai ir užtikrintai.


Prieš daugiau nei dešimtmetį Lietuvą sudrebino dar neregėtas pedofilijos skandalas, nusinešęs ne vieno žmogaus gyvybę. Jo epicentre atsidūrė teisėja ir būsima šalies parlamento narė Neringa Venckienė, stojusi ginti savo mažametės dukterėčios Deimantės. Sulaukusi grasinimų, N. Venckienė 2013 metais nusprendė išvykti į Jungtines Amerikos Valstijas ir čia pasiprašė politinio prieglobsčio.Nekuriant sąmokslo teorijų, būtina atkreipti dėmesį į tai, kad yra šimtai tūkstančių atvejų, kai žmonės nuo skiepų komplikacijų tampa neįgaliais.


На Украине прекращено действие военного положения, введенное по инициативе П.Порошенко. Эксперт РИСИ Олег Неменский считает, что эта идея оказалась для президента Украины абсолютно провальной. «Предполагалось, что военное положение будет продолжено и благодаря ему удастся откладывать выборы президента хотя бы до лета, как советовали его политтехнологи. Но воплотить этот план не удалось, и связано это не столько с сопротивлением внутри самой Украины, сколько с чрезвычайно жёстким давлением Вашингтона и Запада в целом.


Lietuvai nepavyks išvengti pabėgėlių, o jiems – Lietuvos. Į šalį plūstelės gal ir ne vienas tūkstantis jaunų vyrų musulmonų. Labiau nei lietuvių kalbos pamokų jiems reikės moterų ir vaikų. Ar mes pasirengę svetimos kultūros staigmenoms?


Tautos suvienijimui reikia sukurti išorinio priešo įvaizdį, visais įmanomais būdais demonizuojant jį žiniasklaidoje, visus neigiamus reiškinius valstybėje aiškinti tik šio priešo įtaka.


Gerbiamiems žiūrovams pristatau atsakymus į rugsėjo mėnesį užduotus klausimus, trečiąją dalį.„Mentor Siemens Business“ konferencijoje žmogaus smegenų morfologijos specialistas prof.Sergejus Savejevas supažindino dalyvius su galimybėmis sukurti „dirbtinį intelektą“. Profesoriaus nuomone, šiandien duomenų bazių algoritmizaciją bandoma pateikti kaip „dirbtinį intelektą“. Saveljevas savo paskaitoje supažindino klausytojus su žmogaus intelekto funkcionavimo ypatumais.


Praėjo 80 metų nuo tos dienos, kai Vilnius įėjo į Lietuvos sudėtį. Pačioje Lietuvoje stengiamasi nepastebėti vieno iš svarbiausių įvykių Lietuvos istorijoje sukakties, nes taip gaunasi, kad lietuvi…


Lietuvos krašto apsaugos ministerija pranešė, kad oro pajėgų specialistai pradėjo NASAMS vidutinio nuotolio oro gynybos sistemos, kurią pagal 2017 metų sutartį už 110 mln. eurų pagamino Norvegijos gamykla "Kongsberg", bandymus. NASAMS techninės atitikties tikrinimas specifinėms taktinėms užduotims nėra lengvas darbas.


Jeigu valdžią į savo rankas Lietuvoje perimantys bankai prezidentu mums padarys savo statytinį Gitaną Nausėdą, tai bus oficiali Lietuvos valstybės mirties pradžia. Noriu tikėti stebuklu, kad šį kartą pinigai nenugalės, kad šetonas nepasieks pergalės, bet juodas Rotšildų leidžiamo ekonomikos žurnalo „The Economist“ viršelis prognozuoja ką kitą. Giluminė vyriausybė Giluminė vyriausybė, kuri Europoje vykdo liberal-talmudistinius eksperimentus remiasi JAV Federalinio rezervo sistema, kurios vieni iš stambiausių akcininkų yra Rotšildai. Idėjinis gi pasaulio vyriausybės centras – Jeruzalė.


Nobelio komitetui pakako proto, kad globalistų po pasaulį vežiojamai psichiškai ligotai merginai Gretai Thunberd, perrengtai į vaiką, neskirti Nobelio taikos premijos.>Donaldo Trumpo apgynimui, iš karto pasakysiu – ne jis pradėjo karą Sirijoje. Nes jis išsiuntė karius. Bet jis parsiuntė. Ne jis pradėjo karą Ukrainoje, ir jis prieš savaitę telefonu Zelenskiui prašė išsiaiškinti, ar ne Bidenai pradėjo, ar ne jie kišosi tenais į Ukrainos vidaus reikalus.


Šiame straipsnyje aš pateikiu keletą faktų apie LGBT ir genderio ideologijų totalitarizmą, žalojamą vaikų psichiką, mokslininkų pasisakymus šiuo klausimu. Prieš pusę amžiaus, o gal ir anksčiau, pinigų šeimininkų galvose kilo idėja sumažinti žmonių skaičių planetoje ir atomizuoti žmogų, paversti jį belyčiu, neturinčiu šeimos, tautos ir religijos biorobotu.


Jūs įsiminsite šią datą – 2015 liepos 22. Vieno iš intelektualiausių JAV žvalgybininkų bendruomenės narių nuomone, būtent tą dieną Amerika įžengs į patį niūriausią savo ekonomikos periodą per visą savo istoriją – 25 metus truksiančią Didžiąją Krizę. Ne per seniausiai buvo paviešinta ataskaita, kurioje savo nuomones tarpusavyje suderino visi 16 JA žvalgybos komiteto skyriai. Ataskaita parodė, kad šios agentūros jau pradėjo bendromis pastangomis vertinti pasekmės, kurių bus susilaukta, kai žlugs d


Įdarbina ir nesumoka už atliktą darbą. Paskutinėje jos įmonėje liko be mėnesinės algos ir depozito 26 vyrai. Dabar ji renka komandas dirbti Parcel force, TNT, TUFNEL kompanijose. Būkite budrūs. Nepapulkite į jos spąstus.


Вероятно, новый президент Украины В.Зеленский начал продажу золота из госрезервов, чтобы вовремя осуществить выплаты по суверенному долгу и тем самым показать себя перед международным сообществом аккуратным плательщиком, считает эксперт РИСИ Михаил Беляев. «Думаю, это сделано с прицелом на то, что Украине в скором времени придётся снова занимать деньги. Но, чтобы что-то занять, сначала надо выполнить предыдущие обязательства», – добавил он. Однако все проблемы с долгом Зеленскому так решить не получится: внешняя задолженность страны составляет 80 млрд долларов, а золотовалютные резервы – только около 20 млрд.„Keturiolikos metų Angelos Merkel valdymo rezultatas – Vokietijos destabilizavimas“, - rašo Štefanas Šubertas (Stefen Schubert), buvęs daugiametis aukštas Vokietijos policijos pareigūnas savo naujoje knygoje „Die Destabilisierung Deutschlands – nun ist sie halt da! (Vokietijos destabilizacija – štai ji!), išgarsėjęs 2016 metais pasirodžius jo bendrai knygai su Uddo Ulfkotte „Grenzenlos kriminell“ (Nusikalstamumas be sienų).


1943 metų liepos 13 d. nuo hitlerinių budelių kruvinų rankų žuvo didvyriškoji lietuvių tautos dukra – Tarybų Sąjungos Didvyrė Marytė Melnikaitė.


Turint omenyje, kad apie 2050-uosius metus žmonių skaičius Žemėje gali pasiekti 9 milijardus, planetos gyventojų paklausą mėsos produkcijai ir vandeniui bus tiek sunku patenkinti, jog kaip rūšis žmonija atsidurs kolapso būsenoje. Prasidės pilietiniai karai, nesulaikomas terorizmas, kurie kartu su gamtinėmis katastrofomis atves prie totalios mums pažįstamo pasaulio griūties.Šią savaitę seniausioji Britanijos draudimo kompanija „Lloyds“ paskelbė ataskaitą, kaip analizės rezultatą gautą stabilaus vystymosi Instituto prie Engle Ruskin universiteto, palaikant JAV ir Britanijos vyriausybėms.


Менеджеры по клинингу? Менеджеры кассового аппарата? Инженеры санитарной обработки? Работники ландшафтного дизайна? Или вы любите жаловаться, что очень устали в офисе? Все профессии нужны. Все профессии важны. Как то так.


Išnagrinėsime klausimą kokia vėliava, kaip simbolis, turėtų reprezentuoti Lietuvos Respubliką. Spręsdami šį, itin svarbų, klausimą ir pagrįsdami pasirinkimą privalome vadovautis ne tokiais subjektyviais vertinimais kaip „gražu, negražu, patinka ar nepatinka“ ir kt, bet istoriniais faktais, moksliškai pagrįstais ir nepaneigiamais argumentais. Taigi – nepaneigiamais!Palaikyk mus Feisbuke

Paveiksliukai


VideoOrai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis