LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Gegužės 11 d. 13 val. Prancūzijos baudžiamojo teismo posėdyje bus nagrinėjama Egidijaus Kūrio baudžiamoji byla, kurioje jis kaltinamas tuo, kad apšmeižė advokatą prof. dr. Stanislovą Tomą viešai pareikšdamas, kad advokatas „nėra profesorius“. E. Kūris yra kaltinamas, kad padarė tokį pareiškimą vedamas rasistinės neapykantos. E. Kūriui gresia 45.000 eurų bauda ir žalos atlyginimas.


Šiam pamąstymui mane įkvėpė Prof. Povilo Gylio straipsnis „Amputuota Landsbergio biografija.“ Autorius į dienos šviesą dar kartą išvilko 30 metų Lietuvą naikinusio „Dėdulės“ biografijos dalį, kuri, jo žodžiais, buvo „amputuota“. Prof.


Joje pirmą kartą visuomenei pristatyta atkurta partizanų uniforma ir simbolika. Pristatyme dalyvavo VDA rektorė Ieva Skauronė, Krašto apsaugos savanorių pajėgų vadas pulkininkas Dainius Pašvenskas, partizanas Juozas Jakavonis-Tigras su dukra Angele, Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, krašto apsaugos viceministras Eimutis Misiūnas.


Lietuvoje rengiamasi įdiegti 5G ryšius. Daug rašoma, kad jie daug kartų paspartins informacijos perdavimą, priėmimą ir įrašymą, padės kurti daiktų internetą, labai pasitarnaus verslui ir žmonėms. Tai pusiau tiesa. Verslui pasitarnaus, o žmonėms? Nutylima, kad 5G ryšiai dėl didesnio mikrobangų dažnio, o tuo pačiu didesnio jų kryptingumo ir didesnės aplinkos objektų (medžių, namų ir t. t.)  sugerties turės naudoti daug daugiau mikrobangas spinduliuojančių antenų.


Kartą mano gimtojo miestelio kaimynas prisipažino, kad buvo komunistų partijos narys. Paklaustas kodėl, atsakė, kad, kaip visi, dėl pragmatinių priežasčių. Nejaugi nebuvo idealistų? „Rajono skyriuje buvo vienas toks. Jis visus mitingus organizavo. Bet žinok, jo visi nekentė.“ Kažkaip p. Aušros politinė veikla Europos Parlamente man primena tą rajono partinį idealistą.Prancūzijoje kilo skandalas dėl EŽTT teisėjų ryšių su tarptautinio aferistu ir nusikaltėliu George’u Sorosu Prancūzijos leidykla „Valeurs actuelles“ paskelbė savo atlikto tyrimo dėl Europos žmogaus teisių teismo (EŽTT) santykių su JAV milijardieriaus George’o Soroso struktūromis rezultatus. Paaiškėjo, kad laikotarpiu nuo 2009 iki 2019 m.m. net šimtas EŽTT teisėjų buvo susiję su Džordžo Soroso, žinomo aferisto ir mizantropo, valdomu nusikalstamu Atviros visuomenės fondu tiesiogiai arba per šiai struktūrai pavaldžius filialus.


Nuotraukoje tiek kairiau, analizių ekspertas ir žinovas, fake news kūrėjas, Feisbuko skundikas, save žurnalistu vadinantis - Vilius Petkauskas.


Vėžys - biologinių organizmų puvimo procesas. Dėl ko augalai pradeda pūti, mums visiems aišku, kad dėl kenksmingų jų gyvenimui sąlygų.


JAV kariuomenės Jungtinio štabo viršininkas generolas Markas Milis teigė, kad JAV karinis pranašumas buvo pakirstas, o Rusija ir Kinija šioje srityje kuria savo pranašumus, praneša RIA Novosti. Pasak Pentagono atstovo, JAV kariuomenė šiuo metu yra pasirengusi užtikrinti karinį atgrasymą, apsaugoti šalį nuo užpuolimo, remti sąjungininkus ir kariauti su bet kokiu potencialiu priešu.


Generalinė prokuratūra pranešė, kad „atsižvelgiant į portale „Lietuvos rytas“ paskelbtą, kaip nurodytą publikacijoje, žiniasklaidai atsiųstą Prokurorų profesinės sąjungos nuomonę apie šiuo metu prokuratūroje svarstomą galimybę dalį mažiausiuose padaliniuose dirbančių prokurorų perkelti į artimiausius didesnius, ir siekiant, kad visuomenė apie šią situaciją susidarytų faktais, o ne emocijomis ir tendencingomis interpretacijomis pagrįstą nuomonę, prokuratūra pateikia darbo grupėje aptartus argumentus bei aktualius statistinius duomenis“.Janutienė parašė knygą "Raudonoji Dalia", kuri yra "dokumentų apie dabartinę Lietuvos prezidentę ir ją pažįstančių žmonių pasakojimų rinkinys


Straipsnio autorius buvo labai priblokštas, sužinojęs, kad Lietuva niekada daugiau nebepamatys Dalios Grybauskaitės politiniame olimpe. Dar tokia jauna ir patyrusi politikė Grybauskaitė Lietuvos valstybei galėtų atnešti daug naudos. Bet yra, kaip yra. Žodis — ne žvirblis, išskrido — nesugausi... "Manau, kad demokratinėje valstybėje dešimt metų tikrai užtenka. Nes vis tik buvimas per ilgai valdžioje yra ir tam tikrų rizikų.


Blogiausia – supuvusi dvasia. O kai supuvusi dvasia gyvena supuvusiame kūne – kas begali būti šlykščiau!? Ypač visą šitą išsigimimą, šitą seną reptiliją, bjauru matyti patriotams, buvusiems sąjūdiečiams. Gal ir ne visiems, žmonės labai skiriasi savo smegenų struktūra, todėl skirtingai mato ir vertina supantį pasaulį. Man tai matyti labai šlykštu. Ypač, kad reptilija valkioja „sąjūdžio“ vardą.


Landsbergių šeimos istorija nusipelno atskiros istorijos, nes ji tam tikra prasme paaiškina tarybų valdžios žlugimo priežastis priežastis ne tik Lietuvoje, bet ir TSRS. Gandai apie tai kad Landsbergio, tiek vyresniojo, Vytauto Landsbergio-Žemkalnio, tiek jo sūnaus, Vytauto Landsbergio, „Sąjūdžio“ vadovo, praeitis yra gana miglota, sklandė dar tarybiniu periodu. Bet konkrečių duomenų, apart to, kad vyresnysis V. Landsbergis-Žemkalnis 1941 m. buvo laikinosios Škirpos-Ambrazevičiaus vyriausybės komunalinio ūkio ministru ir pasirašė padėkos laišką Hitleriui, nebuvo.


Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) mokslininkų atliktas tyrimas parodė, kad šiuo metu Lietuvoje trūksta daugiau nei 350 privalomų dalykų mokytojų ir 504 mokomosios pagalbos specialistų, o po 3–5 metų, jei nebus imtasi papildomų priemonių, poreikis išaugs 5 kartus. Mokyklų vadovų ir pedagogų apklausa taip pat patvirtino, kad jų gaunamas vidutinis atlyginimas yra dvigubai mažesnis nei tikimasi ir žemesnis nei visame šalies ūkyje.Savo prosenelių krašte Kelmės rajone Tautvilas Putvis ūkininkauti pradėjo tik prieš trejus metus. Nors jaunas žmogus į žemės ūkį atėjo iš šalies, baigęs kitos srities mokslus, tačiau, regis, labai greitai įsigilino ir suprato, dėl kokių priežasčių Lietuvoje taip greitai tirpsta jaunųjų ūkininkų gretos. Su savo bendraminčiais iš Lietuvos jaunųjų ūkininkų ir jaunimo sąjungos (LR ŽŪR narė) Tautvilas ne tik kritikuoja, bet ir turi ką pasiūlyti. Susipažinkime ir išklausykime. – Papasakokite šiek tiek apie save. Beje, kas jums 1936-1940 m. LR Seimo narys, agronomas ir 1935-1938 m.


Практически всю текущую рабочую неделю президент Украины (по версии майдана) Пётр Алексеевич Порошенко проведёт в США. Его поездку можно было бы назвать курортно-ознакомительной. Ни к чему не обязывающее участие в форуме по ядерной безопасности, где от Украины ничего не зависит, выступление перед разношёрстной публикой на...


p-Rezidentas Gitanas Nausėda su savo komandos nariais vasario 26 d. dirbo Kazlų Rūdoje, Marijampolės regione. Skandinavijos oligarchato bankų pastumdėlis ir jo patarėjai susitiko su Kazlų Rūdos, Marijampolės, Kalvarijos bei Vilkaviškio ir Šakių rajonų merais, bendruomenių lyderiais, administracijos vadovais, švietimo ir kultūros darbuotojais, ūkininkais, nevyriausybinėmis organizacijomis ir verslo atstovais. Apie tai skelbiama p-Rezidentūros pranešime visuomenei „Prezidentas: svarbu įsiklausyti į savivaldybių ir vietos bendruomenių balsą“.


1960 m. JT saugumo tarybos posėdyje JAV atstovas pademonstravo šį medinį skydą.


Визит президента США Д.Трампа в Индию и встреча с индийским премьер-министром Н.Моди стали важны для лидеров прежде всего в личном плане, послужив их политическим целям, считает эксперт РИСИ Вячеслав Усов. «У Трампа впереди выборы, и он будет использовать этот визит в предвыборной гонке. Даже телевизионную картинку, где его приветствует огромное количество людей, будут воспринимать как свидетельство успеха, уважения в мире», – предположил аналитик.Iš ciklo „Rinkimams artėjant“ Iškilmingai atidaromas ralis, galingai gaudžia tribūnos, paleidžiamas himnas. Prie starto eilėn rikiuojasi futuristinių formų džipai, nupirkti ir patobulinti už iš publikos surinktus pinigus. Tai pačių organizatorių komandos, štai prie jų eina organizatorių paskirti teisėjai, visi šypsosi ir spaudžia rankas.


„PressJazz.TV“ blog'erio Kazimiero Juraičio rubrikoje „Ekstrasenso priimamasis“ numerologas Gintaras Radvila nagrinėja kandidatų į prezidentus galimybes Lietuvos Prezidento rinkimuose. Teigiama, kad badavimo rekordus sumušusio liberalo situacija nėra ypatingai gera artėjančiuose Prezidento rinkimuose. Keli susiję: N. Savčenko paskelbė bado akciją (liberalas P. Auštrevičius ketina dar labiau sustiprinti savo badavimo metodikas) Odesos tragedijos aukų veidai P.


"Musulmoniškas terorizmas" - tai dešimtmečius trunkantis planingas projektas, o ne atsitiktinis "tautų kraustymosi" ir "kultūrų konflikto" rezultatas, kaip tai bandoma pateikti. 2010 metų Vidinio TSRS Prediktoriaus paruošta antikoraninės biblinio projekto vykdytojų strategijos apžvalga - būtina perskaityti kiekvienam besidominčiam "musulmonais Europoje".


Šiais laikais teroristu būti taip lengva, kad juo gali tapti beveik kiekvienas. Juk pasamdyti žmogeliukus už vieną kitą kapeiką, kad jie nuvažiuotų į šio "baisaus" viruso židinius užsikrėsti yra ypatingai lengva. Dar lengviau blefuoti. Panikos ir baimės persmelktos valstybės ir verslai atiduos paskutinius triusikus.


Buvusi Seimo narė, teisėja Neringa Venckienė paskelbė, kad Panevėžio apygardos teismas po savaitės pradės nagrinėti jos baudžiamąją bylą. Šią informaciją ji paskelbė savo Facebook paskyroje. "2020 metų kovo 3 dieną (antradienis) 13:30 Panevėžio apygardos teisme, esančiame Elektros g. 9, Panevėžyje, bus pradedama nagrinėti mano baudžiamoji byla", — rašo Venckienė.#Epizodas6 #IndependenceNuoma #Nedoriarneišmanėliai? Nedori ar neišmanėliai? Toks klausimas natūraliai kyla toliau gilinantis į projektus, už kuriuos buvo atsakingas Rokas Masiulis. Vienas iš jų – suskystintų gamtinių dujų (SGD) laivo-saugyklos nuoma ir galimybės jį įsigyti.Per SGD terminalo laivo pasitikimo ceremonijos spaudos konferenciją prezidentė D.


Sveikinu visus Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio juodadarbius (taip vadinu save ir kitus, Atgimimo pradžioje dirbusius regioninėse Sąjūdžio būstinėje, rinkimų štabuose ar sąjūdinėje žiniasklaidoje) Vasario 24-osios proga.


Tai filmas-tyrimas apie šiuolaikinius kolonizatorius, kurie kasmet iš valstybių išsiurbia virš trilijono dolerių į ofšorus. Be abejo, šis filmas apie banksterius Lietuvoje draudžiamas, jo niekada nerodys valstybinis transliuotojas vadovaujamas Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Po to, kai Vytautas Landsbergis balkonėlyje vasario 16-osios proga lietuvius kvietė iš didelio šiukšlių, tuštybių miesto grįžti į Lietuvą ir tuo pačiu juosVisų buvusių TSRS tautų genocidas vykdomas pagal vienodą schemą. Ji kiek modifikuota atsižvelgiant į valstybės dydį, jos „suvirškinimo“ specifiką, bet jų naikinimo metodai yra visiškai identiški. Prieš prezidento rinkimus Rusijoje buvo sukurta iliuzija, kad prasidėjus naujam Vladimiro Putino prezidentavimo periodui bus pakeista korumpuota ir užsienio antirusiškoms jėgoms dirbanti Dimitrijaus Medvedevo vyriausybė, bus pakeista CB valdytoja Elvyra Nabiulina, JAV FRS statytinė, sugriovusi šios valstybės finansų sistemą.  Stebuklas neįvyko.


Vakar Vokietijos Hanau mieste 43 metų amžiaus Tobias Rathjen nušovė 9 imigrantus, o po to nušovė savo 72 metų motiną ir nusišovė pats. Bild pranešė, kad nusikaltėlis parašė raštelį. Jame jis sako, kad jeigu Vokietija nepajėgia išvaryti atėjūnų, juos reikia naikinti. Šio raštelio nuotrauka nėra skelbiama, todėl sunku ką pasakyti apie tikslų jo turinį.


Bild duomenimis, teroristui su automobiliu „Mercedes“ įvažiavus Volkmarsene (Hesenas) į karnavalo dalyvių minią buvo sužeista 30 žmonių. Kai kurie sunkios būklės. Tarp sužeistųjų daug vaikų. Policijos atstovas spaudai pranešė, kad automobilio vairuotojas buvo sulaikytas įvykio vietoje, ten buvo nukentėjusiems suteikta ir pirmoji pagalba. Jam 29 metai. Įvykio liudininkai pasakojo, kad ant žmonių buvo užvažiuota tyčia. 14:30 Mercedes-Kombi apvažiavo užtvaras ir, padidinęs greitį, rėžėsi į minią.


Švedija dėl dešimtmečius valdančių socialdemokratų vykdomos migracijos politikos atsidūrė ties „žlugusios valstybės“ slenksčio. Švedijoje gyvenantys imigrantai iš trečiųjų šalių ne tik plėšia ir muša švedus, bet ir žemina juos, ant švedų šlapinasi. Košmariškas jaunų švedų pažeminimasAštuoniolikmetis, kurį Švedijos žiniasklaida vadina „Peteriu“, išėjo iš Stokholmo metro stoties Björkhagen ir beveik buvo namuose, kai jį sustabdė du juodaodžiai migrantai.


Tarp kitko, jau yra precedentas tokiai sąjungai prieš visiškai "išnaglėjusi" potarybinį limitrofą.  Moldova, 2019 m. vasara: Rusija, JAV ir ES susitaria dėl oligarcho Vlado Plachotniuko, kuris tiek apšakalėjo jog "užsirovė" virš bet kokių ribų, režimo demontavimo. Praėjus mažiau nei savaitei po to, kai Maskva, Briuselis ir Vašingtonas sukirto rankomis, Moldovoje pasikeitė koalicija ir vyriausybė, o „šalies šeimininkas“ Plachotniukas pabėgo nežinoma kryptimi ir vis dar yra tarptautiniame ieškomų asmenų sąraše.Po visą Europą nuskambėjo naujienos apie sausio 25-ą dieną Graikijoje vykusius parlamento rinkimus bei jų rezultatus ir sausio 26-ą dieną, šioje šalyje sudarytą koalicinę vyriausybę tarp save „kairiąja“ įvardijančios partijos „Syriza“ bei dešiniosios „tautinės“ partijos „ANEL“.


Tas juokingai rūstus teisingumas, kai sunkiais nusikaltimais kaltinamieji gyvena laisvai, o juokingai mažais – varžomi apykojėmis, užstatais ir reikalavimais būti namuose nakties metu. Vasario 14 d. kreipiausi į Panevėžio apygardos teismą prašydama panaikinti visas man taikomas kardomąsias priemones. Šiandien Panevėžio apygardos teismas konstatavo, kad visos N. Venckienei paskirtos kardomosios priemonės – intensyvi priežiūra, 10 tūkst.


— Eimantai, paaiškink tu man, durniui, kas vyksta mūsų valstybėje? Prezidentas Gitanas Nausėda Briuselyje kovoja už kiekvieną ES biudžeto milijoną, o vyriausybė sako, kad tik pernai Europos Sąjungos Lietuvai skirtos lėšos nebuvo pilnai panaudotos! Kaipgi taip?! — Taigi viskas labai paprasta. Už kiekvieną eurą, kurį mums skyrė iš Europos katilo, turime atsiskaityti. Pavogti šių lėšų beveik neįmanoma.


Suvereni, centralizuotai valdoma Kinija, su jos specifine komunistiškai-kapitalistine santvarka, pasauliui įrodė, kad gali efektyviai kovoti su koronavirusu COVID-19. Šis virusas-rekombinantas atsirado ne Uhano žuvų turguje, kaip buvo vakaruose teigiama, o buvo atneštas į tą turgų. Kaip jis ten atsirado – nežinoma. Tik viruso struktūra, atsiradimo geografinė vieta, laikas – kelia negerų įtarimų.


Mugėje buvo pardavinėjamas "Mažąja raudonąja knygele" vadinamas Kinijos Liaudies Respublikos įkūrėjo Mao Dzedongo citatų rinkinys, kuriuo pasipiktino kai kurie mūsų "intelektualai".Lygiagrečiai su tuo vėl užsukama "Raudonos Dalios" tema. Apie agento "Magnolija" ryšius su KGB jau priminė, toliau pagal "(scenarijų) bus pateikiama tokia visada aktuali istorija kaip Vilniaus TSKP "partškola", darbas TSRS ambasadoje Vašingtone 1991 metais, studijos Leningrado Ždanovo valstybiniame universitete, TSKP CK visuomeninių mokslų akademija ir pan., iki jos asmeninio gyvenimo detalių. "Zabronzovet" (įsikūnyti bronzoje, apytikr. vert) savo didybę ir įeiti į Lietuvos istoriją didžiu valstybininku Daliai Polikarpovnai neleis. "Šlubą antį" sutryps iki prezidentinės kadencijos pabaigos.


Džošua Brauderis (Joshua Browder) ėmėsi kurti sistemą pakeičiančią teisininkus, kai pradėjo gauti pernelyg daug baudų už neteisingą automobilio parkavimą. Dabar žmonės su jo nemokamos paslaugos pagalba laimi teismuose. O programuotojas turi naują tikslą – privesti prie bankroto kompanijas, kurios kaltos dėl asmeninių duomenų nutekėjimo. Britui Džošua Brauderiui šiuo metu 21-eri, jis mokosi Stenforde. Prieš trejus metus jis nusprendė sukurti sistemą, kuri be teisininkų pagalbos padėtų bet kuriam žmogui kovoti už savo teises.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | |Paskutiniu metu reikalavimai, susiję su vaikų auklėjimu, pakilo praktiškai į nepasiekiamą lygį. Staiga paaiškėjo, kad vaikui vos ne nuo gimimo reikalingi madingi drabužiai, įvairiausi ugdymo kursai, šiuolaikinė elektronika ir žygiai į pramogų centrus. Daugelis mūsų patekome į šitų naujų tendencijų spąstus ir darome, ką tik galime, kad taptume „pavyzdingais“ tėvais. Ir tik psichologai skambina pavojaus varpais ir visiškai pagrįstai kalba apie tai, jog vaikai staiga ėmė jaustis pasaulio valdovais, o širdies gilumoje lieka nelaimingi ir nepasitikintys savimi.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


| 1970-01-01 | Lietuva | || 1970-01-01 | Lietuva | |


Šiandien vokiškas internetas svarsto vyriausybės pareiškimą apie būtinybę priimtiimigrantus iš visų karštų planetos taškų. Pirmenybė atiduodama jauniems musulmonams iš Afrikos irArtimųjų Rytų. Bundestago pranešime kalba apie stiprias rankas, kurios išgelbės Vokietijos ekonomiką. Bet pakanka paklausti: „kur visi šie mažaraščiai, nemokantys vokiečių kalbos vyrai galės dirbti?“– pasipils „rasisto“ ir „islamofobo“ etiketės.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


LR Prezidentūros portalas prezidentas.lt skelbė, kad vasario 4 d. prezidentas Gitanas Nausėda priėmė Graikijos ambasadoriaus Dimitrios Xenitellio skiriamuosius raštus. Buvo informuojama, kad G. Nausėda su D. Xenitellio pasidalino „nuogąstavimais dėl augančios Rusijos karinės grėsmės Baltijos šalyse“. Apie tai plačiau buvo skelbta ir publikacijoje „Prezidento Gitano Nausėdos darbai, nuveikti nuo vasario 3 iki 9 dienos, kuriant Gerovės valstybę“. Po šių G. Nausėdos paviešintų nuogąstavimų, vienas ekspertai.


Lietuvė Danutė Stanilienė tapo pirmuoju Tarybų Socialistinių Respublikų Sąjungos pilnu Šlovės ordino kavalieriumi - tai yra buvo apdovanota visais trimis Šlovės ordinais: 3-iojo, 2-ojo ir 1-ojo laipsnio .| 1970-01-01 | Lietuva | |


Išgalvotos pedofilijos ir realių žudymų istorijos metraštis lrytas.lt išsijuokė iš nevykusių propagandinės rusų žiniasklaidos bandymų pasišaipyti dėl sugedusio Lietuvos karinio lėktuvo „Spartan“, kuriuo Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė neišskrido į Latvijos nepriklausomybės šimtmečio renginius, o premjeras Saulius Skvernelis užstrigo Briuselyje. Apie tai skelbiama išsamioje publikacijoje „Dėl sugedusio lėktuvo propagandinė rusų žiniasklaida išsijuokė iš Lietuvos“.


Mikročipai implantuojami į žmonių kūnus jau keletą dešimtmečių. Tai buvo slapti projektai, todėl implantų skaičius buvo nedidelis, o patys žmonės to net neįtardavo. Lygiagrečiai buvo atliekami bandymai su milijonais pelių ir kitų laboratorinių organizmų. Dabar pasiektas naujas etapas – mikročipai naudojami plačiai visame pasaulyje ir užsakovų tikslai neapsiriboja tūkstančiais individų. Metodas gali būti pritaikomas masiškai.


Kryžiuočiai prieš Induizmą -"Gyvenimo Meną". "Gyvenimo menas" tai pelno nesiekianti organizacija


| 1970-01-01 | Lietuva | || 1970-01-01 | Lietuva | |


Kadangi mokymas namuose ar būrelių nelankymas gali būti traktuojama kaip grėsmė vaikui, jau nekalbant apie kitas "grėsmes" kaip gimdymą namuose, vaikų vegetarizmą/veganizmą, vaikų grūdinimą, virusinių susirgimų gydymo antibiotikais ar kito paskirto gydymo atsisakymą ir pan., trumpai surašau elementarias žmogaus ir procesines teises.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Moteriškos manipuliacijos – tai būdas išmušti tai, ko moteriai reikia ar norisi: dėmesio, dovanų, poelgių, pritarimo ir t.t. Naivu būtų manyti, kad per ilgą žmonijos istoriją vyrams nepavyko demaskuoti gražiosios lyties atstovių „gudrybių“. Aptarsime manipuliacijas, kurias vyrai puikiausiai perkanda… ir vis tiek užkimba. Ašaros. Akivaizdu, kad ne visada tie kriokliai, kurie liejasi iš gražių akyčių, reiškia nuoširdžius jausmus. Mergaitės išmoksta tokių triukų dar vaikystėje: paleido dūdas, tėčio širdis suminkštėjo ir jis jau lekia pirkti naujos lėlės.


Puota maro metu? Taip. Ar gali nors vienas pensininkas iš savo pensijos apsilankyti "Naručio" restorane? Gali, bet tai būtų tik keletą kartų.Bloga žinia – į Švedijos parlamentą pavyko prasibrauti rasistinei dešiniųjų grupuotei, Švedijos Demokratų partijai. Gera žinia – jie surinko mažiau nei 6% balsų. Dar viena gera žinia – dešimtys tūkstančių švedų išėjo į gatves protestuoti prieš rasistus.


Iš tiesų reikėtų sakyti ne kryžiumi, o kryžiais. Tai yra kiekvienam iš devynių akcijos dalyvių po kryžių. Mano nuomone, šie asmenys žiaurumu, ciniškumu ir kitomis savybėmis nenusileidžia Aukštaitijos herojui „Pabaisai“ / „Siaubūnui“ A. Kraujeliui. Jis, be kita ko, irgi yra nušovęs porą nėščių moterų. Vieną jų prieš pat gimdymą nupylė dviem šūviais į galvą. „Pabaisos“ bendražygis tuo pat metu nušovė jos vyrą. Vaikai kaip švęstu vandeniu buvo pakrapyti tėvų krauju.


Tikrosiomis leidėjų Kalėdomis laikoma Vilniaus knygų mugė trečią dešimtmetį pradėjo pakiliai. Didžiausiame Baltijos šalių literatūros renginyje šiemet stendus įsirengė net 380 leidyklų, per visas dienas vyks virš 600 renginių, veikia daugybė skirtingų salių su specialiomis programomis, daugiau nei 400 susitikimų su autoriais rengia pačios leidyklos. 2020 metus Vilniaus knygų mugė pasitiko Jono Meko mintimi: "Gyventi reikia be formulių, reikia būti atviram".


Ilgametis TSRS užsienio žvalgybos analitikas Rusijos strateginių tyrimų instituto direktorius, atsargos generolas-leitenantas Leonidas Petrovičius Rešetnikovas trumpai pristato pasaulyje vykstančių procesų vertinimą iš Rusijos "smegenų tresto" požiūrio kampo. Ypatingai rekomenduojama susipažinti tiems, kas nori suprasti ir prognozuoti Rusijos žingsnius netolimoje ateityje. Taip pat tiems, kas susidomėjo priešingos pusės - JAV "smegenų tresto" - "Stratforo" neseniai


| 1970-01-01 | Lietuva | || 1970-01-01 | Lietuva | |


Lietuvos laukia didesnė socialinė nelygybė, skurdas, ekonominė recesija, masinė bedarbystė, socialinių programų panaikinimas, didesnė JAV/NATO/ES kolonizacija. Artimiausiu metu įvyksiančios globalinės finansinė krizės palies milijonus žmonių. Bus įteisintas valstybinis sukčiavimas ir reketavimas, dėl to įvyks dirbtiniai didžiausių bankų bankrotai, žmonės praras milijonines indėlių santaupas.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Neįtikėtinai juokinga, bet labai tolerantiška istorija iš Amerikos Šiais tolerantiškais laikais net lyties ar seksualinės orientacijos pokyčiais nieko nebenustebinsi. Tačiau žinia, kad vardan tolerancijos ir karjeros galima pasikeisti ... rasę sukėlė šoką net visko mačiusioje Amerikoje. Žinia, kad garsi žmogaus teisių gynėja, besispecializuojanti kovose už afroamerikiečių integraciją ir vadovaujanti National Association for the Advancement of Coloured People (NAACP) padaliniui Spokane, Washington juodaodė moteris Rachel Doležal iš tiesų yra ... baltaodė sukrėtė amerikiečių vaizduotę.


Net ir po mirties šis buvęs esesininkas Švarcas, vėliau persivadinęs į Džordžą Sorošą, kenks Europos tautoms. Šį antradienį „Wall Street Journal” pranešė, kad finansų spekuliantas Džordžas Sorošas į savo fondą „Open Society Foundations“ pervedė 18 milijardų eurų.  Dabar „Atviros visuomenės fondas“ tapo antru pagal dydį po Bilo ir Melindos Geitsų fondo (National Philanthropic Trust). Šiuo metu fondas valdo 41 milijardų dolerių.| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Neformalus lyderis Simonas Zagursas Kroydonas, turėjęs ne savo noru beveik pusę metų praleisti Lietuvoje, papasakojo fantasmagorinę istoriją. Pasakojimo metu buvo paminėta daug garsių sporto ir politikos pavardžių – nuo Arvydo Sabonio iki Rasos Juknevičienės, nuo Šarūno Jasikevičiaus iki Arvydo Anušausko ir t.t. Bus daugiau Šaltinis: pressjazz.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Nors vakar per pasaulį nuvilnijo žinia, jog Ukrainos valdžia pagaliau viešai pripažino, jog jokios Rusijos armijos Ukrainoje nėra, tuo pačiu pripažindama, jog kariauja pati su savimi, Lietuvos vadukai nepasiduoda ir karą – akivaizdu, jog pilietinį – Ukrainoje įkvėpinėja toliau. Linas Linkevičius vakar dūsavo, “na kiek dar žmonių turės žūti, kad žmonės galėtų sakyti esu ukrainietis”. Linai Linkevičiau: remiantis tapatybės studijomis, tai tapatybė tvirtinama ne žudant kitus, o susivokiant kultūrInterneto portalas LRytas.lt praneša savo skaitytojams apie dar vieną atskleistą puolančios Rusijos ataką - šį kartą ją Feisbuke aptiko ir savo gležna krūtine priėmė smūgį Artūras Paulauskas, Seimo "Nacionalinio saugumo ir gynybos" komiteto vadovas, o taip pat, buvęs tarybinės okupacinės prokuratūros darbuotojas, sąžiningai tarnavęs okupantams ir atstovavęs kruvino okupacinio režimo interesus teismuose prieš kruvinai okupuotus ir kruvinai užengtus Lietuvos piliečius. Ataka vyko ir vis dar tebev


Aaronas Russo (1943-2007) – amerikiečių verslininkas, kino prodiuseris ir režisierius, politikos veikėjas. Šis paskutinis jo interviu, duotas Aleksui Džonsui, tapo internetine sensacija. Aaronas gerai pažinojo advokatą Niką Rokfelerį, jie buvo geri draugai. Rokfeleris bandė patraukti Aaroną savo pusėn, bet tie dalykai, kuriuos Aaronas iš jo sužinojo, leido suvokti, kad jų keliai priešingi.


Esu kadaise rašęs, jog Smetonos laikais universitetą baigusį žmogų nesunkiai buvo galima atpažinti iš pabrėžtinai kultūringos elgsenos ir deramų manierų. Apie universiteto profesūrą net kalbos nėra - būtent jie savo pavyzdžiu ir ugdė aukštąją kultūrą savo studentų tarpe. O dabar?


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Белый конвой обязательно войдёт в историю. Вернее, он уже в неё вошёл, просто это ещё не все осознали. У всех поехавших крышей от нескольких месяцев русофобской пропаганды в Украине уже несколько дней истерика. И с каждым часом она только нарастаетSurinkau oficialiai skelbiamą medžiagą apie Klaipėdos suskystintų dujų terminalą. Kadangi Vyriausybė sugalvojo tokią statybos schemą — Vyriausybė užsakė „Klaipėdos naftai“, „Klaipėdos nafta“ norvegų įmonei „Hoegh LNG“, o pastaroji Korėjos laivų statybos įmonei. Va tokia keista grandinė; lyg tai Vyriausybė negalėtų užsakyti tiesiai pas laivų statytojus korėjiečius. Todėl pirmiausia apie norvegų kompaniją „Hoegh LNG“


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Pamenu, pirmame kurse versdavo mokytis marksizmo-leninizmo, per prievartą. Ką per prievartą išmoksi, ne daug ką ir išmokau, bet prisimenu, kad V.Leninas kažką kalbėjo apie „kaimo idiotizmą“. Kai į valdžią Lietuvoje atėjo valstiečiai, aš supratau, kas tas „kaimo idiotizmas“. „Kaimo idiotizmas“ - tai valstiečių ir žaliųjų partija valdžioje. Ir nieko baisesnio už tą kaimo idiotizmą, o tiksliau kaimo buožių idiotizmą, būti negali. Visas kaimo idiotizmas prasidėjo nuo neištesėto vyriausio jų buožės-Karbauskio pažado visus Lietuvos vaikelius aprengti tautinėmis sermėgomis.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


В центре внимания первой в 2020 году встречи министров финансов G20 в Эр-Рияде оказалась эпидемия коронавируса и её влияние на мировую экономику. «Если ещё в январе МВФ оценивал потенциал роста ВВП КНР в этом году в 6%, то теперь прогноз скорректирован до 5,6%. Перспективы роста всей мировой экономики понижены на 0.1%», – отметил эксперт РИСИ Николай Трошин. Он обратил внимание и на обсуждение проблем, которые, в отличие от эпидемии, возникли совсем не так внезапно. Директор МВФ К.Lietuviškosios propagandos primadona Rita Miliūtė ne pirmoji ir ne pirmą kartą kelia neva gudrų klausimą: kodėl priešininkai vaikų atiminėjimo įteisinimą vadina "Šakalienės įstatymu", kai tuo tarpu už jį balsavo visas Seimas. Esu 100 proc tikras, kad Miliūtė, kaip ir kiti klausiantys žurnalistai, tą daro demagogiškais tikslais, nes patys buvo tiesioginiai dalyviai proceso, atvedusio prie to įstatymo priėmimo. Bet juk ne visi žino. Tad tikrai, kodėl tai Šakalienės įstatymas?


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Die Welt šiandien rašo apie viduramžių papročius, kurie įsigali Švedijoje, sparčiai vykstant šios valstybės islamizacijai. Pasirodo, kad Stokholmo privačioje islamo mokykloje besimokančios mergaitės į mokyklos autobusą turi lipti pro užpakalines duris, o berniukai lipa pro priekines.


Visa žiniasklaida skamba, jog aktorė Kuodytė šiandien atvyks į Prezidentūrą ne tik apdovanojimo, bet ir... laisvųjų, nepriklausomųjų kūrėjų beigi menininkų „atlyginimų aptarti”!


Beje, "amžinoji studente'', ar jau sugebėjai baigti bent pirminius pradžiamokslius žurnalistikos mokslus? Atžagari nevykėlė. Nevykėlė visur - tiek karjeroje, tiek ir nesusiklosčiusiame asmeniniame gyvenime. Fė.Alkoholis yra galingas kancerogenas, su kurio vartojimu siejamos onkologinės ligos, virškinamojo kanalo, krūties vėžys, arterinė hipertenzija ir daugelis kitų ligų. Alkoholis yra medžiaga, kuri veikia psichiką ir prie kurios priprantama. Pradėjus vartoti, net ir labai saikingai, atsiranda priklausomybė, pradiniai kiekiai jau nesukuria norimo poveikio. Taip per kelerius ar keliolika metų atsiranda priklausomybė. Visi šiandien gydomi nuo alkoholinės priklausomybės žmonės galėtų patvirtinti – iš pr


Šią poziciją ministras išsakė Konstituciniam Teismui (KT) nagrinėjant bylą dėl užsienyje susituokusių tos pačios lyties asmenų teisių Lietuvoje.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | |


2011-03-19 JAV ir NATO karo nusikaltėlių gauja įvykdė savo eilinį, jau nesuskaičiuojamą, tarptautinį nusikaltimą ir pradėjo agresiją į laisvą, suverenią JTO narę Libiją.Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis