LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


Kol konservatorių partija EKRE įeina į valdančiąją koaliciją, Estija nepriiminės imigrantų. Apie tai spalio 8 dieną Liuksemburge pareiškė Estijos vidaus reikalųministras Mart Helme. Čia ES valstybės narės sprendė atbėgėlių į Italiją ir Graikiją paskirstymo klausimus. Apie tai pranešė Estijos portalas ERR. Rugsėjo 23 dieną Prancūzijos,Vokietijos, Italijos ir Maltos vidaus reikalų ministrai susitarė dėl Afrikos nelegalų paskirstymo.


Pseudodokumentiniu stiliumi nufilmuotas pasakojimas, kas būtų, jeigu staiga tuo metu (1984-aisiais) prasidėtų branduolinis karas tarp Tarybų Socialistinių Respublikų Sąjungos (TSRS) ir Šiaurės Atlanto Gynybos Organizacijai (ŠAGO) priklausančių šalių. Ir kaip ši pramoga paveiktų pramoninės Anglijos provincijos miesto Šefildo bei jo apylinkių gyvenimą.


NVS viršūnių susitikime Ašchabade Baltarusijos Respublikos prezidentas Aleksandras Lukašenka pareiškė, kad jam kartu su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu reikės išspręsti saugumo problemas per dideles NATO pratybas Lenkijoje ir Baltijos šalyse. Lukašenka pažymėjo: "Tai yra neaiškios pratybos... Mes, pavyzdžiui, Baltarusijoje jau dirbame ties to".


Labai įdomi apžvalga buvusio VSD vado apie tai, kas vyksta Lietuvoje. kaip tapo populiaru visus makaronus sukabinti rusams, taip ir šį kartą be jų neapsieita – nepaisant to, jog dabartinis VSD su laaaaabai patriotiniu vadovybiumi Dariumi Jauniškiu nieko blogo neranda Karbauskio asmenyje, anei akyje jokio rąsti ar krislo, ir jokių apkaltų prieš jį turint omenyje visas ta trąšas, kurios teka per Rusiją – neinicijuoja.Lenkija ruošiasi kitiems Parlamento rinkimams, kurie vyks sekmadienį, spalio 13 dieną. "Vakarų demokratijos" valstybėse nėra įprasta kištis į kaimynių ar aljanso kolegų rinkimus bei reikšti savo simpatijas vienam ar kitam kandidatui. Egzistuoja rizika įsitraukti į tokį skandalą kaip "Rusijos kišimasis į JAV prezidento rinkimus".


„Keturiolikos metų Angelos Merkel valdymo rezultatas – Vokietijos destabilizavimas“, - rašo Štefanas Šubertas (Stefen Schubert), buvęs daugiametis aukštas Vokietijos policijos pareigūnas savo naujoje knygoje „Die Destabilisierung Deutschlands – nun ist sie halt da! (Vokietijos destabilizacija – štai ji!), išgarsėjęs 2016 metais pasirodžius jo bendrai knygai su Uddo Ulfkotte „Grenzenlos kriminell“ (Nusikalstamumas be sienų).


Lietuvos krašto apsaugos ministerija pranešė, kad oro pajėgų specialistai pradėjo NASAMS vidutinio nuotolio oro gynybos sistemos, kurią pagal 2017 metų sutartį už 110 mln. eurų pagamino Norvegijos gamykla "Kongsberg", bandymus. NASAMS techninės atitikties tikrinimas specifinėms taktinėms užduotims nėra lengvas darbas.


Siekiant užtikrinti biudžeto pajamas senyvo amžiaus žmonių skurdui sumažinti, Akcizo įstatymo pakeitimu siūloma 20 proc. sumažinti akcizo lengvatą žemės ūkio..


Per penkerius pilietinio karo Ukrainos pietryčiuose metus daugiau kaip 260 sužeistų Ukrainos karių gydėsi Lietuvoje. Šiems poreikiams Krašto apsaugos ministerija kasmet skiria nemažas lėšas, kurios galėtų būti panaudotos jų pačių kariškių — Lietuvos piliečių — gydymui.Nobelio komitetui pakako proto, kad globalistų po pasaulį vežiojamai psichiškai ligotai merginai Gretai Thunberd, perrengtai į vaiką, neskirti Nobelio taikos premijos.


>Donaldo Trumpo apgynimui, iš karto pasakysiu – ne jis pradėjo karą Sirijoje. Nes jis išsiuntė karius. Bet jis parsiuntė. Ne jis pradėjo karą Ukrainoje, ir jis prieš savaitę telefonu Zelenskiui prašė išsiaiškinti, ar ne Bidenai pradėjo, ar ne jie kišosi tenais į Ukrainos vidaus reikalus.


Tautos suvienijimui reikia sukurti išorinio priešo įvaizdį, visais įmanomais būdais demonizuojant jį žiniasklaidoje, visus neigiamus reiškinius valstybėje aiškinti tik šio priešo įtaka.


Praėjo 80 metų nuo tos dienos, kai Vilnius įėjo į Lietuvos sudėtį. Pačioje Lietuvoje stengiamasi nepastebėti vieno iš svarbiausių įvykių Lietuvos istorijoje sukakties, nes taip gaunasi, kad lietuvi…


Rinkimuose į Lietuvos prezidento postą balsavau už Arvydo Juozaičio kandidatūrą. Pasirinkau tą, kuris man atrodė geriausias, kuriuo pasitikėjau nuo Sąjūdžio laikų. Maniau, kad ateityje valia dalies Lietuvos žmonių peraugs į kokį nors judėjimą, politinę partiją, kuriai vadovaus Juozaitis. Logiška. Arba judėjimas į priekį, arba mirtis, kitaip po saule nebūna.Pribaltikos šalių  ekspertai nusirito iki pasiūlymų , kad išeitis iš Baltijos šalių demografinės katastrofos bus tropinės Afrikos gyventojų negrų imigracija į Pribaltiką. Tokie pareiškimai reiškia demografinę kapituliaciją: Pribaltikoje pripažįstama, kad lietuvių, latvių ir estų tautos negali būti išgelbėtos nuo išnykimo, o sustabdyti rekordinį Pribaltikos šalių gyventojų skaičiaus mažėjimą ateityje bus galima tik svetimtaučių sąskaita.Naujienos apie apverktiną demografinę situaciją Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje iš Pribaltikos šalių ateina tiksliai, reguliariai ir užtikrintai.


Ši dalis neatitinka tikrovės, kadangi tokios apribojimo nuosprendyje nenumatyta.


Problema slypi 127 straipsnyje: Suėmimo taikymo trukmė ir jo termino pratęsimas - Seimas tai turi skubiai taisyti. Pažangus Seimas. Juk čia tai tikrai sovietinis palikimas...


Gerbiamiems žiūrovams pristatau atsakymus į rugsėjo mėnesį užduotus klausimus, trečiąją dalį.


Portalas 20min.lt veiks ne tik tol, kol Lietuvoje bus blokuojama LDiena.lt. Nuo šiol tai bus tikra DVIGALVĖ KREMLIAUS HIDRA savo hibridinėmis atakomis grąsinanti Lietuvą užgrobusiai ORGANIZUOTAI VAGIŲ ir BANDITŲ GAUJAI, prisidengusiai trispalviu pseudopatriotizmu.Если США нанесут удар по Сирии совместно с союзниками – Великобританией и Францией, то это решит для президента мирового гегемона задачу подрыва ядерной сделки с Ираном, считает эксперт РИСИ Владимир Фитин. «Фактически участие этих держав приведёт к тому, что Иран сочтёт их странами, разрушающими ядерное соглашение», – объяснил востоковед. При этом ситуация в Сирии, по сообщению аналитика, «развивается непредсказуемо и может привести к непоправимым последствиям как для региона, так и для мира в целом».


O didžiausiu miško savininku tapo švedų koncernas "IKEA". Kam vienam didžiausių baldų gamintojų Europoje prireikė Lietuvos miškų? Apie tai galima tik spėlioti. Matyt, švedai, laikydamiesi savo tautietės Gretos Tunberg nurodymų, išsaugos Lietuvos miškus ateities kartoms. — Linai, ar skaitei, kad švedų ir suomių kapitalistai mūsų miškus perka vis sparčiau?


Vokietijos spauda praneša, jog pasikėsintojai Halėje turėjo absoliučiai panašius tikslus kaip Chrischurcho teroristas – norėjo iššaudyti visą bažnyčią per religinę šventę, filmavo viską online internete.


Lietuvai nepavyks išvengti pabėgėlių, o jiems – Lietuvos. Į šalį plūstelės gal ir ne vienas tūkstantis jaunų vyrų musulmonų. Labiau nei lietuvių kalbos pamokų jiems reikės moterų ir vaikų. Ar mes pasirengę svetimos kultūros staigmenoms?


Kviečiame ir jus pažiūrėti šį draugišką ir nuotaikingą video pokalbį, skambiu pavadinimu - "Nepriklausomybė!"Rimas Tuminas gavo Rusijos Garbės ordiną už didelį įnašą į teatro meno plėtrą ir ilgametę veiklą, rašoma dokumente. Vachtangovo teatro aktoriai pasveikino savo vadovą su garbingu apdovanojimu. Rusijos valstybinio akademinio Vachtangovo teatro meno vadovas Tuminas apdovanotas Lietuvos nacionaline kultūros ir meno premija.


Tai ir yra pati tiesa, kurią šiandien  Lietuvos valdžia bando užčiaupti ir paslėpti. Lietuva nėra nekalta auka, turinti teisę reikalauti kompensacijos už „tarybinę okupaciją“. Lietuva yra  - Molotovo-Ribentropo pakto naudos gavėja, kuri panaudojo sandėrį su Stalinu senoms sąskaitoms suvesti ir TSRS dėka Antrąjį pasaulinio karo rezultate gavusi trečdalį savo dabartinės teritorijos. Taigi, jeigu jau pradėti „antrąjį Niurnbergą“ prieš Tarybų Sąjungą, ko šitaip aršiai reikalauja Lietuva, tai ši išdidi Pribaltikos respublika neišvengiamai šiame teismo procese atsiras tarp kaltinamųjų.


Kaip atsitiko, kad skandinavai valdo ne tik mūsų bankų sektorių, bet jau ir miškus? Ir tai nekelia jokio pavojaus mūsų nacionaliniam saugumui?


Заявление премьер-министра Израиля Б.Нетаньяху о намерении аннексировать Иорданскую долину – часть предвыборной кампании, считает эксперт РИСИ Владимир Фитин. «Большинство обозревателей связывают это с желанием премьера получить для своей партии «Ликуд» голоса националистически настроенных избирателей. А последнее время опросы показывают, что избиратели в Израиле всё больше склоняются в правую сторону», – отметил аналитик.


На Украине прекращено действие военного положения, введенное по инициативе П.Порошенко. Эксперт РИСИ Олег Неменский считает, что эта идея оказалась для президента Украины абсолютно провальной. «Предполагалось, что военное положение будет продолжено и благодаря ему удастся откладывать выборы президента хотя бы до лета, как советовали его политтехнологи. Но воплотить этот план не удалось, и связано это не столько с сопротивлением внутри самой Украины, сколько с чрезвычайно жёстким давлением Вашингтона и Запада в целом.Jūs įsiminsite šią datą – 2015 liepos 22. Vieno iš intelektualiausių JAV žvalgybininkų bendruomenės narių nuomone, būtent tą dieną Amerika įžengs į patį niūriausią savo ekonomikos periodą per visą savo istoriją – 25 metus truksiančią Didžiąją Krizę. Ne per seniausiai buvo paviešinta ataskaita, kurioje savo nuomones tarpusavyje suderino visi 16 JA žvalgybos komiteto skyriai. Ataskaita parodė, kad šios agentūros jau pradėjo bendromis pastangomis vertinti pasekmės, kurių bus susilaukta, kai žlugs d


Viena nuoroda apie vaikystę sovietinėje Lietuvoje antra nuoroda apie pagalba Lietuvos vaikams iš Vokietijos 2016 metais. Ant smūgio radau- ieškojau Smetonos laikų filmo su basais vaikais ir ponais blizgančiais batais kailiniais ir papachomis.... Bet tiks ir su 2016m. Primenu- šiandien Kaunas yra didesnis už Paryžių. Netikit? Tada nustebsit....


Vienos nedidelės, bet skambios aferos glausta chronologija, apie kurią labai seniai žinojo ir turėjo visą informaciją Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) ir Prezidentūra. Kaip sako klasikai – „show must go on“.


Slaptoji krašto apsaugos gynybos taryba, apie kurios sušaukimą buvo pranešta spalio 10 dieną, mums pateikė dovaną: Lietuva siunčia karius į Siriją! JAV išveda savo karius iš Sirijos, nes jų „gyvybėms kilo pavojus“, o Lietuva didelė ir labai narsi, turi geopolitinių interesų Sirijoje, todėl ji savo karius ten įveda. Neužilgo JAV prezidento rinkimai, už kiekvieną užmuštą amerikoną prezidentui Trampui teks atsiskaityti. Lietuvos karių gyvybės amerikonams nieko nekainuoja, galima lietuvius naikinti kada panorėjus ir kur panorėjus. Atsakomybės jokios.


„Mentor Siemens Business“ konferencijoje žmogaus smegenų morfologijos specialistas prof.Sergejus Savejevas supažindino dalyvius su galimybėmis sukurti „dirbtinį intelektą“. Profesoriaus nuomone, šiandien duomenų bazių algoritmizaciją bandoma pateikti kaip „dirbtinį intelektą“. Saveljevas savo paskaitoje supažindino klausytojus su žmogaus intelekto funkcionavimo ypatumais.Lenkijoje jau kelios dienos netyla skandalas. Šios šalies teisingumo ministerija sureagavo į IKEA darbuotojo atleidimą dėl jo atsisakymo dalyvauti LGBT palaikymo akcijoje. Vyras savo atsisakymą grindė tikėjimu, citavo Senąjį ir Naująjį Testamentą. Viceministras Marcin Romanovski (Marcin Romanowski) birželio 30 dieną specialiame pranešime parašė, kad jis su susirūpinimu reagavo prekybinio tinklo IKEA veiksmus. „Atleidimą darbuotojo dėl jo požiūrio į akciją, propaguojančią LGBT ideologiją, aš vertinu kaip diskriminaciją, sąžinės ir tikėjimo laisvės pažeidimą“, - parašė Marcin Romanovski.


Vakaruose bandoma įrodyti, kad jų labai brangus lėktuvas gersnis nei naujausias Rusijos naikintuvas Jei kuris vienas iš dviejų lėktuvų ne visiškai atitinka penktos kartos reikalavimus, tai visų pirma tai F-35. Tai buvo iš anksto nulemta koncepcijos pasirinkimo etape. Ji buvo priimama remiantis daugiausia F-22 rezultatais. Šios puikaus pagal kokybę, tačiau siaubingo pagal kainą naikintuvo sukūrimas smarkiai sumažino pagamintų mašinų skaičių. JAV karinės oro pajėgos planavo įsigyti 750 lėktuvų, tačiau pinigų pakako tik 180.


Rusijos - Gruzijos santykiuose vyksta nuostabūs įvykiai, kurie yra svarbūs ne tik Tbilisiui ir Maskvai, bet ir visai potrybinei erdvei. Žiniasklaida skaičiuoja Gruzijos ekonomikos praradimus dėl vasarinio rusofobijos protūkio, Gruzijos prezidentė ragina užmegzti dialogą su Kremliumi, užsienio reikalų ministras prašo atnaujinti oro susisiekimą su Rusija, o Vladimirą Putiną iškeikęs televizijos laidų vedėjas atleidžiamas ir šaukiamas į prokuratūrą. Rusijos metodas: bausti už blogas manieras rubliu, Gruzijos atveju visiškai pateisino ir dabar gali būti drąsiai pritaikytas kitoms „nekaltoms okupacijos aukoms“ už skandalingus chamiškus išpuolius.


Mielos moterys, baikit naikinti nors senų lietuviškų pavardžių tradiciją. Tapote bonkėmis, tutkėmis, šmutkėmis ir kitokiais draiskalais.  Nežinojote, kad toks unikalumas labai retas, giliai senovinis, kai pavardė nurodo pagarbų moters statusą? Tai pasidomėkite ir atsikeiskite. būkite garbingos – ienės, o ne šmutkės. Kam jums reikia to pravardinio aspekto? Juk taip vaikai mokyklose tyčiojasi vienas iš kito, sutrumpindami pavardes. Ar visai nupuolėte nuo proto, inteligencijos, savigarbos, papročių? Kam jums reikia, kad jūsų pavardę lengviau ištartų kitatautis? Ar ten visos ruošiatės gyventi?


Pirmą kartą Šveicarija pateikė informaciją apie rusų sąskaitas pagal automatinio mokesčių duomenų mainų programą.vaikų psichiatras Linas Slušnys slėpė iškrypėlius


Tuo pačiu metu, kai misteris Donaldas Trumpas nurodė, jog Ukraina vina korumpuočiausių valstybių pasaulyje, ir jis ten pinigų daugiau nebesiųs, nes atsibodo būti čiulpiama valstybe, Lietuvos, kurioje fiksuotas 22,3 procentų skurdas, prezidentas Gitanas Nausėda vakar pareiškė, jog teikė ir teiks paramą Ukrainos žmonėms.


VILNIUS, rugsėjo 23 — Sputnik. Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid ir toliau stebina. O daugelį ir džiugina, suteikdama vilčių, kad sveikas protas vis dėlto nugalės, rašo Sputnik Radijo autorius Sergejus Iljinas. Po žodžių apie savarankiškos, betarpiškos Talino ir Maskvos sąveikos poreikį ir "naują kvėpavimą" santykiuose su ja respublikos vadovė pasisakė apie Ukrainą. Reikia pasakyti, labai teisingai ir visiškai nešališkai. Ponia Kaljulaid su būdingu jai tiesumu, kuriuo mes jau galėjome įsitikinti, konstatavo: Europa pavargo nuo Ukrainos.


Video. KAM ministras Karbolis skubėjo į Seimą, prašyti Seimo leisti išsiųsti Lietuvos karius į bombarduojamą Siriją. Prieš 2 dienas karo ministras Karoblis skubėjo į Seimą:.


Šitie asmenys vykdo Pidorasingo Projektą ir visomis išgalėmis bando pederastizuoti Lietuvą. Seime balsuojant už taip vadinamos "Vienalytės partnerystės" įteisinimą "už" balsavo:Kyla daug klausimų: Kam vaikų teisių apsaugos specelistams reikalingas juodas juodais užtamsintais langais automobilis? Kodėl vaikų teisių apsaugos specelistai atvyksta iš anksto nepranešę atlikti "Buities tyrimo"?


Tačiau šiandien aš paprašiau nacio R. Šimačiaus, kad jis parduotų man lentą už 2000 eurų. Tikrasis lentos savininkas yra Audrius Nakas.


Apie tai, kad Adolfas Hitleris galėjo visai nenusižudyti, o pabėgti į Argentiną II pasaulinio karo pabaigoje kalbėjo ne tik JAV CŽV direktorius, tačiau tai buvo pareiškęs ir pats Josifas Stalinas. O prieš kelias dienas Argentinoje sensacija tapo 128 metų amžiaus emigranto iš Vokietijos prisipažinimas, kad būtent jis ir yra Adolfas Hitleris, rašo supereva.it.


Kviečiu užduoti naujus, rugsėjo mėnesio klausimus. Klausimus rašykite komentaruose, temos - jūsų nuožiūra, tabu, cenzūros, nutylėjimų ir pan. politkorektiškumo - nėra ir nebus.


Įdarbina ir nesumoka už atliktą darbą. Paskutinėje jos įmonėje liko be mėnesinės algos ir depozito 26 vyrai. Dabar ji renka komandas dirbti Parcel force, TNT, TUFNEL kompanijose. Būkite budrūs. Nepapulkite į jos spąstus.Britai pradėjo deportuoti uždarbiauti atvykusius lietuvius Didžioji Britanija pradėjo deportuoti uždarbiauti į šalį atvykusius lietuvius, kurie praeityje turėjo problemų su teisėsauga. Pernai įsigaliojęs naujas imigracijos įstatymas suteikia britams teisę išsiųsti imigrantus, jei jie anksčiau buvo teisti už tyčinius nusikaltimus.


Komentuoja Rusijos istorikas, filosofas, mongolų kalbos ir kultūros žinovas, daugelio vadovėlių autorius, visuomenės veikėjas Andrejus Fursovas (gim. 1951 m.), kuris nuo 2012 m. vadovauja Maskvoje esančiam Sisteminės strateginės analizės institutui. A. Fursovas paskaitas skaito ne tik Rusijoje, bet ir JAV, Jungtinėje Karalystėje, jo istorinės koncepcijos vis labiau pripažįstamos tarptautiniu mastu.


VILNIUS, spalio 5 — Sputnik. Artimoje ateityje Latvijos biudžetas gali prarasti ypač reikšmingą pajamų šaltinį — pajamas iš Rusijos tranzito per Baltijos uostus, sakė Seimo deputatas, buvęs Latvijos ekonomikos ministras Viačeslavas Dombrovskis. Latvijos politikas interviu "Baltnews.lv" pareiškė, dešimtajame dešimtmetyje kiekviena iš Baltijos šalių išskyrė tam tikrus ekonomikos sektorius, kurie papildytų biudžetą. Taigi Lietuva, pasak Dombrovskio, "pasirinko pramonę", Estija —informacines technologijas, o Latvija nusprendė sutelkti dėmesį į tarptautinį finansų centrą ir tranzitą.


Dovile Šakaliene - niekada neužmiršk, kad ateis ta diena, kai nebebūsi Seimo narė. Kai tapsi eiliniu piliečiu,kuriam pačiam reikės nueiti į parduotuvę, į kirpyklą, išnešti šiukšles. Kaip manai - ar daug priešų tuomet turėsi? Jau dabar turi dešimtys tūkstančių tavęs nekenčiančių, ir su kiekviena diena šis skaičius auga progresuojančia tvarka.


Kandidato G.Nausėdos komandoje - pedofilų bendrininkas Linas SlušnysEurovizija virto ne dainų festivaliu, o tikru Dievo jau karą sunaikintu Sodomu. Šis Eurovizijos virsmas prasidėjo nuo žydo Dana International (Sharon Cohen) 1998 m. pergalės Eurovizijoje. Šaronas-Dana buvo nuolatos rodomas ir šių metų sodomo festivalyje Tel Avive. Priminsiu, kad pavardė Cohen, arba Koenas, reiškia, kad žmogus priklauso šventikų Koenų kastai, tai yra aukščiausios prabės žydams-žyniams. Būtent jie atstatytoje Šventykloje turės Jahvei aukoti raudoną karvę.


Фантастика... Я не помню точно, когда я влюбился в этот жанр литературы. Но это были те книги, которые заставляли меня забыть обо всём! Об уроках, играх и даже сне. Родители меня практически не контролировали, когда я лягу спать, и с книжкой я мог просидеть до глубокой ночи. С какой точно книги началась знакомство с этим жанром, я уже не вспомню.


Kas nužudė daugiau, kaip aštuoniasdešimt demonstrantų ir milicininkų susirinkusių į Maidano (liet. Nepriklausomybės) aikštės širdį ir simbolį lemtingą 2014 Vasario 20 dieną? Kas įvykdė žudynes, kurios nulėmė Ukrainos ir ES asociacijos susitarties pasirašymą? Po Kijevo valstybinio perversmo nuvertus Ukrainos prezidentą Viktorą Janukovičių sudaryta antirusiška Ukrainos vyriausybė Maidano žudynėmis kaltina buvusio prezidento Janukovičiaus milicijos specialiosios paskirties „Berkut“ dalinį, kaltindama prezidentą Janukovičių tariamai davusį įsakymą snaiperių būriui šaudyti į protestuotojus, kad su jais būtų žiauriai susidorota. Tačiau, jau tuomet


Kas su tavim daros?! Arba dažnai tenka išgirsti - Kodėl neklausai mamos?!


Nesenai žinomas Rusijos publicistas Aleksandras Prochanovas paskelbė straipsnį „Centralizmo tragedija —2019. Ko gali imtis šiandieninė valdžia?“. Šis straipsnis Rusijoje sukėlė didelį rezonansą. Autorius perspėja rusus, kad liberalizmas Rusiją veda į šalies suskaldymą. Žemiau pateikiu šio straipsnio vertimą.Kažkada pasakų šalyje, prisiglaudusioje prie Baltijos jūros, gyveno raudonas šungrybis, labai labai raudonas, smirdantis stribais, KGB, marksizmu-leninizmu ir kolchozine ekonomika. Pasikeitus šeimininkams, ši musmirė susmirdo sorošiniu globalizmu ir neomarksizmu. Jos ir viso jos raganų rato dvokas buvo toks stiprus, kad iš tos šalelės išbėgo virš milijono gyventojų.


Aš vis pagalvodavau, kokiu vardu pavadinti tuos, kurie per MIP mums aiškina, kad pabėgėliams „aštuonių šimtų eurų“ nepakaks, kad jie bus „naudingi Lietuvos ekonomikai“, kad jie „integruosis“ ir priėjau išvados, kad, kaip joks kitas, jiems tinka vardas – svoločiai. Pabėgėliai čia ne prie ko. Tiesiog, tokie „laukinio“ kapitalizmo dėsniai. Kapitalizmas „naminiu“ niekada nebuvo, tai tik „economics“ mantrose taip pasakojama. Jis kuo toliau, tuo didesniu laukiniu žvėrimi virsta, kuriam 21 amžiuje jau jokia Tarptautinė teisė neegzistuoja.


Negi rimtai mūsų šalį valdo neadekvatūs bepročiai?


Ожидать эскалации операции Турции на северо-востоке Сирии в ближайшие дни вряд ли приходится, считает эксперт РИСИ Георгий Соснов. «Турки должны прощупать политическую реакцию вовлечённых сил – американцев и европейцев, а также военную реакцию курдов. А на это уйдёт несколько дней. Но то, что они настроены решительно – не подлежит сомнению», – отметил он. Аналитик напомнил, что Анкара начала операцию в понедельник. Накануне на открытии очередной сессии Меджлиса президент страны Р.


Buvęs Izraelio specialiosios tarnybos „Nativ“ vadovas Jakovas Kedmis (Yaakov Kedmi) propagandinėje Kremliaus televizijoje, transliuojamoje amerikietiškame youtube kanale, rugsėjo 8 d. išsakė savo skeptišką nuomonę dėl galimybės sukurti vieningą Europos Sąjungos kariuomenę.Pagal iš anksto suderintą planą 1997 metų Gruodžio 21-osios vakarą Daškinių torpedos iš granatsvaidžių būtų apšaudę prezidentūrą ir parlamentą ir keli šimtai puikiai parengtų vyrukų būtų užėmę vyriausybės ir parlamento rūmus ir valstybės galva paskelbę Česlovą Jezerską.


Pernai organų transplantacijos operacijų skaičius išaugo beveik 30%. Be to, žymiai padaugėjo donorų- altruistų, norinčių atiduoti, pavyzdžiui, inkstą, visiškai svetimo žmogaus gyvenimo išgelbėjimui, skaičius.


Jungtinės Karalystės (JK) Nacionalinės statistikos biuras (angl. Office for National Statistics; ONS) paskelbė tyrimą apie tikruosius imigracijos iš kitų Europos Sąjungos (ES) valstybių į JK skaičius.


Seimas nepritarė siūlymui 2015 metų Laisvės premiją paskirti Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkui, Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signatarui Vytautui Landsbergiui. Vakar po svarstymo už šį Seimo vicepirmininkės, Laisvės premijų komisijos pirmininkės konservatorės Irenos Degutienės pristatytą Seimo nutarimo projektą balsavo 53 Seimo nariai, prieš buvo 13, susilaikė 48 parlamentarai.


Čia mus, lietuvaičius, Cukerbergo Facebook nuolatos prižiūri, cenzūruoja, kad „nepažeistume bendruomenės standartų“. Mane taip dresavo dvejus metus. Tik pastarąjį mėnesį, tarytum, pamiršo, paliko ramybėje. Ar visus pasaulio gyventojus, interesų grupes, taip prižiūri ši globalistinė organizacija? Pasirodo, kad yra ne taip.Visų pirma, kūjo ir kopėčių Stranislovas Tomas neatsivežė iš Monako. Antra, ta “akcija” padėjo nacistų garbintojams išsireklamuoti, ir vos nepražudė Stanislovo. Trečia – elektroniškai vyko aprašų atsiėmimo akcija, “kuvaldos” dieną buvo arti 3000, o po to atsiėmė parašus beveik 1000 žmonių., Ir ketvirta – kad netyčia Tomas nesurinktų reikiamų parašų, oficialiai nelabai adekevačiu pripažintas žmogus (su trijų psichiatrų parašais) nunešė “ne tuos lapus”.


Klaipėdos apygardos teisme prokurorė Edita Mikalainienė pasiūlė sekančias bausmes:  G.Grabauskui 10 000 eurų bauda, Ž.Razminui 3,5 metų nelaisvė lygtinai, Titorenkai 90 parų arešto. Minėti asmenys kaltinami dėl tokių nusikaltimų: jie teisiami dėl proklamacijų prieš euro įvedimą Lietuvoje ir Lietuvos narystę NATO spausdinimo, platinimo bei laikymo.


Artėja metų pabaiga. 2019 metų gruodį suplanuotas pirmojo Astravo jėgainės energetinio bloko paleidimas, o 2020 metų birželį — antrojo. Kaimyninės Latvijos energetikai ir ekonomistai biudžeto projekte jau numato dividendus, kuriuos gaus, pirkdami iš kaimynų pigią elektrą. O Lietuvos energetikai graužiasi alkūnes ir tyliai verkia virtuvėje. Neduok Dieve, kad visažinis VSD (Valstybės saugumo departamentas) išgirs šį verksmą!


Viena geriausių visų laikų Lietuvos plaukikių, Londono olimpinių žaidynių, pasaulio bei Europos plaukimo čempionė Rūta Meilutytė nusprendė užbaigti profesionalios plaukikės karjerą, skelbia LRT. LRT žiniomis, apie tokį apsisprendimą sportininkė informavo Lietuvos plaukimo federaciją. "Iki šiol visą save atidaviau plaukimui. Nuo ankstyvos paauglystės gyvenau šiuo sportu. Dėl įtempto treniruočių režimo atidėjau mokslus, prie kurių noriu dabar sugrįžti. Noriu patirti paprastus dalykus, augti, geriau suprasti save ir mane supantį pasaulį", — sakė plaukikė.


Kalbuosi su drauge iš Lenkijos: “Mano vaikas kenčia smurtą! Gavo į kailį per karatė treniruotę, buvo pas dantistą ir jis “sukėlė skausmą”, o vakare užvažiavau jam per subinę, nes išsitepė ją su dažais,”- juokiasi, – “tik neatsiųsk čia man tų savo skandinaviškų prievaizdų!” Pasijuokėm. O šiandien galvoju, kad ten, kur nėra meilės, yra problemų. Ir šeimose, ir valstybėse. Lietuva nemyli savo žmonių – ji pati yra bloga motina, pati patyrusi smurtą ir negeba mylėti, todėl vis išteka už smurtautojo, nes didelė dalis jos valdytojų nemyli jos pačios.VILNIUS, rugsėjo 19 — Sputnik. Estijos reikalavimai Rusijai dėl "sovietinės okupacijos" yra teisiškai nepagrįsti, be to, amoralūs. Tai teigė RIA Novosti Federacijos tarybos Gynybos ir saugumo komiteto narys Francas Klincevičius. Anot Rusijos senatoriaus, kol Baltijos šalys buvo TSRS dalis, sovietų vadovybė rimtai prisidėjo prie jų ekonominės plėtros. "Tarybų Sąjunga finansavo į jos teritorijas įėjusias respublikas Rusijos teritorijų sąskaita", — sakė jis.


pažvelkime į geografines zonas, kuriose susitelkę labai rasiškai susimaišę gyventojai: Šiaurės Afrika, Viduriniai Rytai, Lotynų Amerika, Antilai. Net Juodoji Afrika, kur kolonijinės sienos viena šalia kitos išdėstė nesuderinamas etnines grupes, žinojo tuos pačius endeminius sutrikimus. Nestabilumas ir smurtas, etninio chaoso vaisius, visais atvejais yra lėtiniai. Centrinė valdžia visur yra sugadinta ir hiperautoritarinė. Ar tai laukia Prancūzijos?


Neištikimybė partneriui reiškia, kad iš tirkrųjų jūs jo visiškai nemylite. Tikroje meilėje nėra vietos neištikimybei. O jeigu būta neištikimybės praeityje, visiškai tikėtina, kad melavote pats sau apie savo tikruosius jausmus. Tai labai karti tiesa, tačiau tiesa. Sąžiningumas, tarpusavio supratimas, ištikimybė kartu su buvimu greta mylimojo – esminiai sveikų santykių elementai. O neištikimybė užbraukia iškart visus šiuos elementus, kadangi yra visiška jų priešingybė.


Kur tik žydai begyveno, jie visur turėjo pripažintus žydų vadus, kurie beveik be išimties vienaip ar kitaip bendradarbiavo su naciais.


Наступление сирийской армии на город Хан-Шейхун – вынужденная мера, вызванная постоянными провокациями террористов из зоны деэскалации Идлиб, отмечает эксперт РИСИ Владимир Фитин . «Несмотря на договорённости, нападения террористов из Идлиба на части сирийской армии не прекращались. Кроме того, их дроны неоднократно атаковали базу российских ВКС в Хмеймиме. Это и подвигло Сирийскую арабскую армию начать наступательные действия», – пояснил востоковед. Он добавил, что наступление сирийской армии вызвало значительную озабоченность у Турции.O gal tiesiog šalys nenori demokratijos, gal jos nori gyventi pagal savo taisykles. O gal jie tą demokratiją įsivaizduoja kitokią, nei primetinėja ES su JAV.


Tokiai prognozei pagrįsti yra pakankamai argumentų. Trumpam prisiminkime istoriją. Lietuvos TSR buvo viena iš tarybinių respublikų, kur visas TSRS turtas pagal Konstituciją priklausė Lietuvos žmonėms. Bet griūnant TSRS monstrui, dar Gorbačiovo valdymo metu, per vieną naktį ta konstitucija buvo pakeista. Pagal pirminį variantą, speciali komisija turėjo įvertint kiekvieno aktyvo kainą ir išsidalinti jį nuo kūdikio iki senolio. Tuo metu esantis politbiuras gerai suprato ateinančias permainas, to


"Nuo 2017 m. sausio 18 d. supaprastinta tvarka, leidžianti išieškoti skolas iš asmenų, gyvenančių ar turinčių lėšų kitose Europos Sajungos valstybėse. Įsigaliojusi europinio sąskaitos blokavimo įsakymo procedūra leis kreditoriams areštuoti skolininkų kitose šalyse turimas banko sąskaitas nesikreipiant į užsienio teismus."


Seimo politinė mafija turi savo "garbės" kodeksą. Už mafijos vardo pažeminimą negailestingai susidoroja su savo nariais. Už mafijos vardo pažeminimą buvo priversta atsistatydinti Lietuvos Valstiečių ir Žaliųjų Sąjungos atstove Seime Greta Kildišiene.


Aškenaziai – viduramžių Elzaso, Reino slėnio ir Rytų Europos žydų palikuonys. Alberto Einšteino medicinos koledžo (Albert Einstein College of Medicine) genetiniai tyrimai leidžia spėti, jog Aškenazių kraujo linija nuo kitų žydų atsiskyrė maždaug prieš 2500 metų. 40 % jų – tik keturių žydų motinų palikuonys. Apie 80 % viso pasaulio žydų šiandien – aškenaziai. Tyrėjai, nagrinėjantys aškenazius, sutinka, jog Abraomo palikuonys užima aukščiausias vietas sąraše pagal IQ.Kurie nėra ir niekada nebuvo alkoholikai, nė neįtaria, kokia komiška situacija. Tiksliau - tragikomiška. Tai tiems, kurie negeria ir niekada negėrė, atrodo, kad alkoholikas klysta, kad jis daro kvailystę ir nuodijasi. "Ir kaip jie geria tą brudą?" - vis klausdavo mano mama, alkoholikų verčiama paragauti "bent lašelį". Bet tegu blaivininkai pažiūri į butelį iš kitos stalo pusės. Tai mes, kurie negeriam, esam kvailiai, tai mes nenormalūs žmonės, užkietėję fanatikai, mes nemokam bendrauti ir kartu


Europa yra taikos sergėtoja. Turėtume būti dėkingi, kad gyvename taikiame žemyne, ir už taiką turime dėkoti Europos Sąjungai.


Visi žino, kad alkoholizmas yra sunki liga, naikinanti žmogaus asmenybę ir sveikatą. Viena, kai alkoholikas dirba neatsakingą darbą. Jis tuomet yra mažiau pavojingas visuomenei. Žymiai blogiau, kai alkoholikas yra paskiriamas į atsakingą postą.


„Kiekviena kriminalinė gauja turi du svarbiausius tikslus: gauti materialinės naudos – pinigų, nuosavybės, kitų gyvenimiškų džiaugsmų ir tuo pačiu išvengti atsakomybės už tai, kad tos gėrybės gautos nusikalstamu būdu. Atsakomybės jie išvengia užgrobę valdžią šalies viduje“, – taip Vladimiro Putino aplinką apibūdina buvęs oligarchas, tipiškas 90-ųjų banditas, globalaus Rotšildų klano statytinis potarybinėje Rusijoje, teistas ir kalėjęs už savo "verslo" konkurento nužudymą, Michailas Chodorkovskis. Apie tai, kaip Vakarai turėtų vertinti V. Putino režimą, ar įmanoma, kad situacija Rusijoje akimirksniu pasikeistų – pokalbis su košeriniu eksoliga


Россия приобрела за последние годы огромный авторитет в ближневосточном регионе благодаря своим успешным военным операциям в Сирии; Франция же не вмешивалась в дела Йемена, в отличие от США и Великобритании, объяснил эксперт РИСИ Владимир Фитин обращение руководства хуситов к президентам В.Путину и Э.Макрону с просьбой предпринять меры для завершения гражданской войны в Йемене, которая продолжается уже в течение многих лет.ES gyventojai pyksta dėl beprotiškos ekologinės politikos, kuri griauna ekonomiką, o juos apkrauna papildomais mokesčiais. Šio blogio ikona Sorošas ir kiti globalizmo grobuonys yra padarę neįgalią šešiolikmetę Gretą Thunberg, kuri rengiama tarytum 10-11 metų vaikas.


Lietuvos respublika yra laisva nepriklausoma demokratinė vakarietiška klęstinti šalis. Čia paslaugi teisėsauga kiekvienam piliečiui užtikrina teisę turėti savo nuomonę ir ją laisvai reikšti, o Lietuvos piliečiai aktyviai ja naudojasi.


Paulius Gritėnas: „Paaugliai dažniausiai apie lytiškumą kalbasi su savo bendraamžiais, patys jie neinicijuoja pokalbio nei su tėvais, nei su kitais suaugusiais. Dauguma paauglių informacijos ieškosi internete, ar facebook Valstybinis Tautos Frontas kuris pasiulys Arklių porno Rašysiu ir kritikuosiu tol, kol mūsų švietimo sistema nesupras, kad lytiškumo ugdymo trūkumas vėliau lemia daug visuomenės problemų. Nuo vyrų depresijos ir savižudybių iki moterų diskriminacijos, nuo homoseksualų, translyčių asmenų įžeidinėjimo iki neplanuoto nėštumo sujauktų gyvenimų.


Video. Ir naujasis prezidentas Gitanas Nausėda tiki, jog už skolintus pinigus pripirkus dar keletą šarvuočių, įmanoma nugalėti Rusiją. 2019 m. nacionalinio biudžeto projekte numatoma, kad valstybės deficitas sieks apie 800 mln. Eur, vadinasi, atitinkamai didės ir nominali valstybės skola, tačiau kitais metais Lietuva planuoja skolintis gerokai daugiau. „Jeigu valstybės biudžete yra deficitas, reikės skolintis daugiau, nes rezervai kaupiami socialiniuose fonduose.


Netikėtai paaiškėjo, kad prezidento rinkimuose į lyderius įsiveržė SEB banko analitikas Gitanas Nausėda, kuris iki šiol niekuo nepasižymėjo, nebet tuo, kad pasistatė stiklinį namą draustinyje po Pučkorių  atodanga. Kaip žinia, garsus daininkas Selas, kuris yra žymiai daugiau nuveikęs Lietuvai, nei G.Nausėda, pvz., nemažai lėšų paaukojęs vaikams našlaičiams, teismo sprendimu turi nugriauti savo paties pastaytą namą draustinyje šalia Vilniaus. Tačiau analogiškoje situacijoje atsidūręs bankininkas Nausėda niekuo nerizikuoja - visi aplinkosaugininkų bandymai priversti jį laikytis įstatymo baigėsi niekuo.Sunkūs buvo laikai, kai gatvėje turėdavai vaidinti Anglą, nes lietuviškai bijodavai kalbėti, kad tavęs nesusektų.


Nekuriant sąmokslo teorijų, būtina atkreipti dėmesį į tai, kad yra šimtai tūkstančių atvejų, kai žmonės nuo skiepų komplikacijų tampa neįgaliais.


Kun. Gnana Pragashas Sureshas kilęs iš katalikiškos šeimos Pietų Indijos Madraso provincijoje. Baigęs Šv. Pijaus X brolijos seminariją Ecône, jis buvo 1999 m. birželį įšventintas kunigu ir dirbo Brolijos misijose Šri Lankoje bei Pietų Afrikoje. Versta iš The Angelus, 2001 spalis, p. 5. Korano citatos verstos iš Max Henning, Der Koran. Das heilige Buch des Islam, Heinrich Hugendubel Verl., München, 2003. Trečioji (paskutinė) teksto dalis, kurioje kalbama apie islame slypinčią prievartą, Korane vaizduojamą rojų ir apie tai, kodėl musulmonai negarbina to paties Dievo kaip krikščionys.


"Tikriausiai nė vienas (iš dabartinio valstybės vadovo pirmtakų) nebuvo griežtesnis su Rusija nei Donaldas Trumpas", - pasakė jis. "Jei mes turėsime gerus santykius su Rusija, tai būtų gerai, o ne blogai", - sakė jis tuo pačiu metu. - Beveik visi su tuo sutinka, išskyrus labai kvailus žmones ".


Sausio 19 Šakalienė, siunčiama į smegenų plovimo apmokymo centrą. Vos jai sugrįžus - visi PRESStitutiniai kanalai kaip pagal užsakymą "iš viršaus" puolė viešinti masines smurto prieš vaikus istorijas. Sausio 26-27 masinės psichozės apogėjus - Matuko istorija, žvakutės ir skubaus Seimo posėdžio sukvietimas.Palaikyk mus Feisbuke

Paveiksliukai


VideoOrai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis