20min

Rytietiškas būdas pasveikti


2015 m. 112 psl. Minkšti viršeliai
Taip pat galite pirkti per Amazon el. parduotuvę:

Amazon.co.uk

Išihara Jumi „Rytietiškas būdas pasveikti“

Ishihara Yumi „“ | ISBN 978-6098047356

Išihara Jumi gimė 1948 metų rugsėjo 28 d. Nagasakyje (Japonija). Baigė Nagasakio valstybinio universiteto Medicinos fakultetą ir aspirantūrą. Profesorius, specializuojasi Rytų medicinos, gydomojo badavimo bei kraujo ligų srityse. Yra vyriausiasis klinikos bei sanatorijos gydytojas, žymus lektorius ir sveiko gyvenimo būdo bei gydomojo badavimo propaguotojas.

Nuolat dalyvauja televizijos, radijo laidose, interviu su juo spausdina pagrindiniai Japonijos laikraščiai. Parašė daugiau kaip 180 knygų. Jų vertimai išleisti Kinijoje, Korėjoje, Jungtinėse Amerikos  Valstijose

---

Šiuolaikinės Vakarų medicinos pasiekimai iš tiesų stulbinantys. Visas dabartines jos galimybes sunku aprašyti. Ypač įspūdingi pasiekimai chirurgijos srityje – net ir tais atvejais, kai paciento kūnas būna sunkiai sužalotas, jį pavyksta išgelbėti. Į arteriją įstačius kateterį, gydytojai gali išgelbėti pacientą, mirštantį dėl arterijoje susidariusio trombo, išgydyti nuo miokardo infarkto ir t. t. Esant ypač sunkiems atvejams šiuolaikinė Vakarų medicina demonstruoja aukščiausią lygį. Būtina pažymėti ir neabejotinus vakcinacijos pasiekimus, leidusius išsaugoti milijonus žmonių gyvybių.

Tačiau kalbant apie lėtines ligas, Vakarų medicinos pasiekimai atrodo kur kas kukliau, o siūlomas gydymas yra netinkamas ir neveiksmingas. Pavyzdžiui, Vakarų gydytojai stengiasi sumažinti aukštą paciento kūno temperatūrą arba naudodami priešvėžinius preparatus net sunaikina sveikąsias žmogaus ląsteles. Tai prieštarauja normaliai žmogaus organizmo reakcijai į ligą.

Aš pats įgijau vakarietiškos mokyklos medicininį išsilavinimą, esu susipažinęs su Vakarų medicina, niekada neneigiau jos pasiekimų ir niekada nebuvau priešiškai nusiteikęs jos atžvilgiu. Tačiau man atrodo, kad Vakarų medicina į Rytų mediciną daugeliu atveju žiūri kaip į kažkokią senieną, susijusią su prietarais, ir todėl nenori naudotis neabejotinais jos pasiekimais.

Tikroji medicinos paskirtis – gydyti žmones, ir aš tikiu, kad sujungus Vakarų ir Rytų medikų pasiekimus, galimas didžiulis progresas šioje srityje. Aš tikiu, kad Vakarų medicinai atėjo laikas baigti visuotinai neigti Rytų mediciną, o priešingai – pasistengti suprasti ir priimti ją.


Kaina 7.69
Pristatymas Lietuvoje nemokamai
Europoje į ES šalį 2.99 €, į ne ES šalį 3.99 €
Į kitas šalis 7.99 €
Išleista 2015 m.
Minkšti viršeliai
112 puslapiai
Išmatavimai (mm): 187 x 125 x 6
Svoris (g): 90
sveikata savigyda psichologija
Atgal į knygyną