D. Trampo šeštadienį surengtas mitingas sutraukė didžiausią kiekį žiūrovų istorijoje

Autorius: minfo.lt Šaltinis: https://minfo.lt/pasaulis/stra... 2020-06-25 13:58:00, skaitė 1014, komentavo 2

D. Trampo šeštadienį surengtas mitingas sutraukė didžiausią kiekį žiūrovų istorijoje

JAV-ų Prezidento Trampo mitingas šeštadienį pritraukė rekordinį skaičių auditorijos prie televizijos ekranų, nepaisant to, kad buvo tikėtasi sulaukti mažiau dėmesio.

7,7 milijono žiūrovų buvo įsitraukę nuo 20 val. iki 22 val. vakaro. Remiantis ankstyvaisiais „Nielsen“ duomenimis, šeštadienį Trump‘o išsakytos pastabos ir mintys tapo žiūrimiausiomis tinklo istorijoje.

Trumpo mitingas taip pat suteikė „Fox News“ didžiausią šeštadienio vakaro auditoriją kada nors buvusią nuo 20 val. Iki 23 val. vakaro.

Trump'o sakyta kalba ir jos transliavimas „Fox News“ yra toks vienintelis 2020 m., kuris viršijo 9 valandų trukmę ir kurią vidutiniškai stebėjo 8,2 mln. žiūrovų.Palyginimui, ESPN „NFL Draft“ atidarymo vakarą apėmė vidutiniškai 8 milijonus, MSNBC žiūrimiausių demokratinių diskusijų vidurkis - vidutiniškai 7,7 milijono, o CNN žiūrimiausių savaitės dienų Demokratinės pirminės diskusijos vidutiniškai siekė 7,4 milijono.

Trump'o kampanija pareiškė, kad dar daugiau žiūrovų įsitvirtino įtraukiant reikšmingą auditoriją, kuri stebėjo transliaciją per įvairias platformas.„Prezidento Trumpo mitingas Talsoje pritraukė daugiau nei 4 milijonus unikalių žiūrovų per visus kampanijos skaitmeninės žiniasklaidos kanalus. Tiesioginės transliacijos prieš mitingą parodymas pritraukė daugiau nei 2,5 milijono unikalių žiūrovų auditoriją “, - pranešime teigė „Trump 2020“ komunikacijos direktorius Timas Murtaugh.

„Fox News“ savo „YouTube“ paskyroje srautu perduota vaizdo medžiaga surinko daugiau nei 2,1 milijono peržiūrų, o „Fox Business Network“ tiesioginė transliacija - daugiau nei 580 000. Taip pat buvo transliuojama ir per kitas platformas.

Liberalai mitingą pavadino nevykusiu dėl to, kad jame nedalyvavo itin svarbūs asmenys, tačiau D.Trumpo kampanija su tokiu teiginiu nesutinka.

„Žiniasklaidos priemonės, kurios daugiau nei savaitę skatino protestuotojus ir puolė amerikiečius baisiais įspėjimais apie dalyvavimą D.Trampo mitinge, vis dar negali sutrukdyti prezidentui D. Trampui pasiekti žmones. Šie skaičiai parodo neprilygstamą prezidento perrinkimo entuziazmą ir didelę palaikymo auditoriją, apie kurią Joe Bidenas gali tik pasvajoti “, - teigė Murto.

„Tulsa“ gaisrinės departamento atstovas sekmadienį „Fox News“ sakė, kad ugniagesių maršalo įrašai rodo, kad į mitingą centre buvo užregistruota vos 6200 bilietų. Į šį skaičių nepatenka D. Trampo komandos darbuotojai ar privatūs asmenys.

Prezidentas ir jo kampanija paminėjo apie 1 milijoną bilietų, kai tuo tarpu arena talpina 19 000 žmonių. Pagrindinė žiniasklaida sutelkė dėmesį į minios dydį, kai kurie aukščiausi demokratai rėžė, kad paauglių aktyvistai sabotavo rinkėjus per Kinijos vaizdo įrašų bendro naudojimo platformą „TikTok“.

D.Trumpo kampanija šį teiginį atmetė sakydama, kad žiniasklaidos organizacijos prisideda prie melagingų pasakojimų apie įvykius skleidimo ir kad tikrieji kaltininkai yra protestuotojai ir koronavirusas.

„Kairieji ir internetiniai troliai, kurie siekia pergalės manydami, kad jie kažkokiu būdu paveikė mitingo lankymąsi, nežino, apie ką jie kalba. Taip pat jie nesupranta, kaip veikia mūsų mitingai“, - teigė D. Trampo kampanijos vadovas Bradas Parskeilas.

„Žurnalistai, linksmai rašę apie „TikTok“ ir „K“. –Pop (korėjietiškos muzikos) gerbėjus - nesikreipdami į kampaniją dėl komentarų - elgėsi neprofesionaliai, norėdami gauti visą dėmesį.“