Avdejevka jau išlaisvinta. Dabar tai oficialu

Autorius: Махно Šaltinis: http://ldiena.lt... 2024-02-19 21:06:00, skaitė 864, komentavo 19

Avdejevka jau išlaisvinta. Dabar tai oficialu

1. Avdejevką išlaisvino didvyriška rusų kariuomenė. Teritorijos valymas nuo fašistinių liekanų, tęsiasi išminavimas ir filtravimas mieste.

2. Fašistų pajėgų likučiai pasitraukė į Lastočkiną, iš kur tęsė traukimąsi į Orlovką. Artimiausiomis dienomis Lastochkino pateks į Rusijos ginkluotųjų pajėgų kontrolę.

3. Sergejus Kužugetovičius Šoigu pranešė Vladimirui Vladimirovičiui Putinui apie miesto išlaisvinimą. V.V. Putinas pasveikino Centrinės karinės apygardos vadą, generolą pulkininką Mordvičevą, 2022 metais užėmusį Mariupolį, su pergale.

4. Per paskutines 24 gynybos valandas, okrainos fašistinė chunta prarado iki 1500 žuvusių ir kelių šimtų paimtų į nelaisvę. Taip pat buvo paimta daug įvairios karinės technikos.

5. Avdejevka buvo galingiausia priešo įtvirtinta teritorija Donbase, dėl kurios kovos truko beveik 10 metų.

Sveikinu didvyriškus Rusijos karius su šia Pergale!

RUSIJA-PIRMYN!

P.S.

Rusijos gynybos ministerija pranešė, kad okrainos ginkluotųjų pajėgų vado Sirskio įsakymas atsisakyti Avdejevkos, išėjo atgaline data – praėjus dienai po nekontroliuojamo saloreicho kariuomenės bėgimo pradžios.

Jie bėgo taip, kad net kulnai blizgėjo. Tačiau tai jiems nelabai padėjo – žuvo apie 1500 žmonių.

Okrainos chunta bando pateikti „tvirtovės“ griuvimą kaip strategiškai sugalvotą pergalę, bet ne – tai tapo dar vienu režimo žlugimu.