20min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Jei valstybė ir toliau abejingai stebės, kaip mūsų informacinę erdvę užvaldo kremlinė propaganda, kurį plūsta net per daržininkų grupes, mums bus šakės. Vaitkaus ir tomaševskininkų pergalės atsirodys, kaip nekaltas nesusipratimas.Gegužės 14 d. Seimo narė, tuometinė kandidatė į LR Prezidentus, premjerė Ingrida Šimonytė drąsiai kalbėdama valstybinio transliuotojo LRT eteryje laidoje „Dienos tema“, papasakojo apie savo nuolatinę kovą su dezinformacija ir vatnikais, perspėjo dėl dėl internete veikiančių lietuviškų propagandos kanalų.Moteris informavo, kad šiai problemai spręsti Vyriausybės kanceliarija skiria labai daug dėmesio.


​​​​​​​Bendras latviešų, litukrijos ir estliandijos auditas atskleidė, kad ilgai kenčiančio siaurojo geležinkelio tiesimo sąmatos buvo išpūstos keturis kartus, projekto įgyvendinimas penkeriais metais atsiliko nuo bendrojo plano, o projekto pabaigimui trūksta 19 milijardų eurų.


Gabrielius yra kuiliukas. Pakalbam atvirai ir paprastai – jam niežti kiaušiukus kuo greičiau padėti į aksominį seimo nario krėslą. Išoriškai to niežulio nepastebėtum – droviai perkreipta burna, tvirta kaip uola žmona šalia ir visose priešrinkiminėse nuotraukose Anūkas apkibęs kekėmis vaikų. Kiek ten jis jų turi?„Šaltojo karo“ laikais Tarybų Sąjungoje buvo uždraustas pranašingas Džordžo Orvelo romanas "1984", nes skaitytojai jį vertino kaip savo represinio režimo alegoriją. Informacijos, kuri kėlė tarybinės socialinės ir politinės sistemos ydas, buvo laikoma nusikaltimu.


PROJEKTASLIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSIOJI RINKIMŲ KOMISIJA SPRENDIMAS DĖL 2024 M. GEGUŽĖS 12 D. LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTO RINKIMŲKANDIDATO EDUARDO VAITKAUS POLITINĖS REKLAMOS SKLEIDIMO IRPOLITINĖS KAMPANIJOS FINANSAVIMO 2024 m. birželio 13 d. Nr.


Vilniuje gynybos technologijų konferencijoje „TechBatt: Technologijos mūšio lauke 2024“ verslo, mokslo bei gynybos sektorių atstovai iš Lietuvos ir užsienio šalių aptarė atgrasymo technologijas, galinčias pakeisti mūšio lauko dinamiką, analizę ir strategijas, technologijų integravimą į kasdienę karinę veiklą. „Ukrainoje vykstantis karas mums nuolat primena, koks svarbus mūšio lauke yra nuolat kintantis pažangiųjų gynybos sprendimų vaidmuo.


Tbilisio meras Kakha Kaladze: „Reikia persvarstyti santykius su JAV, nes strateginis bendradarbiavimas tokia forma neįmanomas. Gruzija nėra kažkieno vasalas, Gruzija nėra šalis, kurią kas nors panaudos savo interesams, sunaikins pasaulį ir kartos Ukrainos likimą."


Vyriausybė pritarė 14 vnt. šarvuočių M113 perdavimui Ukrainos kariuomenei. Krovinys Ukrainą pasiekti turėtų dar šią savaitę.Perduodami šarvuočiai yra skirti Ukrainos kariuomenės išminavimo pajėgumams stiprinti ir yra neatlygintinas Lietuvos indėlis į bendrai su Islandija vadovaujamos Išminavimo koalicijos telkiamą paramą. Ukrainos išminavimo koalicijos tikslas – apjungti ir koordinuoti šalių donorių jau teikiamą bei būsimą paramą Ukrainai – tiek kovinio, tiek humanitarinio išminavimo srityse.Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas pareiškė, kad Ukrainos šalininkai Vakaruose tik siekia išnaudoti šalį dėl jos gamtinių išteklių, ir teigė, kad karas galėtų baigtis per vieną dieną, jei Europa susivienytų dėl taikos. Interviu televizijai HírTV Ministras Pirmininkas V. Orbanas sakė, kad pagrindinis Vakarų rėmėjų, palaikančių tarpinį karą su Rusija Ukrainoje, tikslas yra plėšti „turtus ir įtaką“, o ne miglota demokratijos apsaugos ar tariamų imperialistinių Maskvos ambicijų stabdymo sąvoka. "Ukraina yra turtinga savo ištekliais šalis, ir būtent tai jie nori įsigyti.


Tema, kurios rinkimuose vengė Gitanas Nausėda ir Ingrida Šimonytė. Tema, kurios lenkiasi net Liberalų sąjūdis ir Laisvės partija. Tai lietuvio laisvės tema, neseniai vėl iškelta Valstybės saugumo departamento aplinkos žmonių. Tomas Gailius, buvęs aukštas VSD pareigūnas, viešai pripažino, kad departamento direktorius Darius Jauniškis ir jo pavaduotojas Remigijus Bridikis net keletą kartų buvo jam įsakę surinkti įslaptintą informaciją, kuri turėjo būti perduota žurnalistui Mariui Laurinavičiui.


Dar prieš kelis mėnesius tezė apie mūsų karių dalyvavimą karinėse operacijose Ukrainoje atrodė kiek nereali. Tačiau nemažai įvykių ir Lietuvos valdžios atstovų pareiškimų rodo tikimybę, kad oficialus sprendimas išsiųsti mūsų karius į konflikto zoną Ukrainoje.


Lietuva turėjo nusiuntusi į Europos parlamentą tris Rusijos įtakos agentus bei vieną Rusijos „asset“, po šių rinkimų nusiuntė du Rusijos įtakos agentus bei du „assets“. „Asset“ kaip tranas pramuša kelią Rusijos įtakos bei agentų veikimui. Du „assets“ plius minus atitinka vieną Rusijos įtakos agentą. Reziumuojant, Kremliaus rezultatas Europos parlamento rinkimuose bene identiškas kaip buvusiuose. Arba kaip Kurtinaitis 90-aisiais po postkomunistinių jėgų pergalės pasakė: „man gėda būti lietuviu“.


1990 m. birželio 12 d. buvo priimta Rusijos valstybės suvereniteto deklaracija. Tai oficiali šventė, tačiau iš tikrųjų ji sugebėjo tapti tokia visos šalies mastu.
Gruzijos šaltiniai praneša, kad Gruzija pradėjo ruoštis atidaryti ambasadą Maskvoje ir atkurti diplomatinius santykius su Rusija. Kaip prisimename, diplomatiniai santykiai nutrūko po karo, įvykusio 08-08-08.


Porcelianą latviešė Rita Šteina kolekcionuoja jau daug metų. O nuo 2022-ųjų šis pomėgis padėjo jai surinkti pinigų dronams, kurie siunčiami į okrainą. Nepamirškime tokio aistringo ir absoliučiai savanoriško Kijevo chuntos nusikaltimų bendrininko. Kiekvienam turi būti atlyginta už tai, ko nusipelnė.


Šiais sunkiais laikais, kai stengiamės išgyventi gūdžiame postmoderne ir užsidirbti duonai su sviestu, mąstančiai visuomenės daliai vis dažniau iškyla klausimas „Kaip?“ Iš tiesų šis klausimas gerokai ilgesnis, tačiau visi likusieji jo žodžiai necenzūriniai. Pamėginsiu į jį atsakyti, bet iškart sakau – atsakymas jums nepatiks. Kaip galima 30 minučių kalbėti ir nepasakyti nė vieno tiesos žodžio? Kaip galima būti daugybę kartų pagautam akiplėšiškai meluojant ir vis tiek likti gerbiamu politiku, žurnalistu, ekspertu? Kas ištiko mūsų pasaulį? O mūsų pasaulį ištiko naujas mąstymo būdas.


Ukrainos krizės plėtojimasis rodo, kad Vakarai perėjo nuo pakankamai migloto tikslo kada nors integruoti Rusiją į Vakarų bendriją prie tikslo ją sunaikinti – taip mano buvęs JAV valstybės sekretorius ir JAV politikos patriarchas Henris Kisindžeris. Interviu, duotame leidiniui National Interest jis pažymėjo, kad šiame klausime Amerika prarado saiko ir konteksto jausmus. O spręsti Europos saugumo klausimus Vašingtonui tuo tarpu reikia būtent su Maskva.
CBC NEWS paskelbė savo  „Face the Nation” laidos su JAV senatoriumi Lindsey Grahamu transkripciją, kurioje yra daugybė detalių, galinčių sudominti infa.lt skaitytojus. Skelbiame tik tą dalį, kurioje kalbama apie Ukrainą, karo, pasak senatoriaus, priežastis ir būtinybę jį tęsti iki pergalės. MARGARET BRENNAN: Dabar kalbiname respublikonų senatorių Lindsey Grahamą iš Pietų Karolinos. Jis prisijungia prie mūsų iš Londono. Labas rytas, senatoriau. SEN. LINDSEY GRAHAMAS: Dėkoju.


Kieno gi tai ševronas? Ogi antrojo Prancūzijos svetimšalių legiono užsienio parašiutininkų pulko. Pagal viską sprendžiant, tai 60 mm kalibro minosvaidžių sistemos M224 minosvaidininkas.


Susisiekimo ministro Mariaus Skuodžio nuogąstavimai dėl nepakankamai spartaus darbų vykdymo ir pavojaus, kad bus nepakankamai panaudotos ES lėšos, pagrįsti. Faktas tas, kad Lietuva gavo įspūdingą sumą pinigų iš Europos Sąjungos šio itin svarbaus infrastruktūros projekto statybai, o laikas dirba prieš šalį. Kadangi esminis dalykas yra paskirtų lėšų panaudojimo terminas.


Ukrainos karinės oro pajėgos gali laikyti kai kuriuos F-16 karo lėktuvus užsienyje, kad apsaugotų juos nuo Rusijos smūgių, pranešė žinių agentūra "AP". Savo ruožtu, Rusijos žinių agentūra "Ria naujienos"  pranešė, kad naikintuvai F-16 ir aerodromai už Ukrainos ribų, kuriuose jie gali būti dislokuoti, taps teisėtu Rusijos ginkluotųjų pajėgų taikiniu, jei jie dalyvaus koviniuose skrydžiuose. Apie tai informavo Valstybės Dūmos gynybos komiteto vadovas Andrejus Kartapolovas.Mūsų valstybės integracija į atvirų durų ES privertė ir mūsų šalį atverti valstybės sieną visiems svieto perėjūnams, geresnio gyvenimo ieškotojams, nusikaltėliams ir teroristams. Jiems mūsų valstybės ir ES siena neegzistuoja. Jie nėra baudžiami, bet skatinami, suteikiant sienos pažeidėjams prieglobstį.


Nelygioje kovoje už demokratiją krito dar vienas pinigų rinkikas Minedas. Ir kaip jis krito? Na, tiesiog pasisavino tuos pinigus, kuriuos per savo fondą iš žmonių rinko, kaip paramą Ukrainai.


Oficialioje Ukrainos prezidento svetainėje buvo sukurta peticija, kuria kviečia Vakarų šalių karius į Ukrainą, kad priešintųsi Rusijos agresijai.Amerikiečių bulterjerai (American Bully) yra laisvai apibrėžta šunų veislė, kurią lengviausia atpažinti pagal didžiulę galvą ir karikatūrišką raumeningumą. Teigiama, kad ši veislė atsirado sukryžminus baisų ir liūdnai pagarsėjusį amerikiečių pitbulterjerą su didesniais, bet panašios išvaizdos amerikiečių buldogais ir anglų buldogais. Amerikiečių veisėjai jį skirsto pagal dydį. Nuo mažiausio iki didžiausio jie būna kišeniniai, klasikiniai, standartiniai ir XL. Kad amerikiečių bulterjeras būtų priskiriamas XL veislei, jis turi sverti ne mažiau kaip 100 svarų.Garsioji "verslininkė" Ieva Jurevičienė su vyru Airidu Jurevičiumi sugrįžo į "verslą" su trenksmu. Gudriai žaidžia per banko sąskaitas, mėto pėdas, prisidengia įvairiais kitais vardais (neretai išgalvotais), nemoka mokesčių ir toliau lobsta kitų žmonių sąskaitą ! Kuo ji tokia ypatinga, kad lieka nenubausta?!


Šiandien minimos 38-osios didžiausios žmogaus sukeltos katastrofos branduolinės energetikos istorijoje metinės. 1986 m. balandžio 26 d. pasaulį sukrėtė baisi tragedija - sprogimas Černobylio atominėje elektrinėje šiaurės Ukrainoje.


Artėjant karui, Krašto apsaugos ministerija skelbia, kad pilietinis pasipriešinimas – visų mūsų susitelkimas, ginant Lietuvos nepriklausomybę, teritorijos vientisumą ir žmonių laisvę.„Todėl kiekvieno vaidmuo yra svarbus. Gegužės 14-ąją švęsime Pilietinio pasipriešinimo dieną. Šiemet gegužės 14-ąją visi Lietuvoje ir užsienyje gyvenantys tautiečiai pirmąkart kviečiami laikyti Pilietiškumo egzaminą ir pademonstruoti savo žinias apie patriotizmą, pilietiškumą ir valstybę“, - informuojama ministerijos pranešime visuomenei „Žmonių apsisprendimas priešintis – valstybės išlikimo pagrindas“.


Esminis sprendimas nepratęsti sutarties suteikia Saudo Arabijai galimybę parduoti naftą ir kitas prekes įvairiomis valiutomis, įskaitant Kinijos juanį, eurą ir jeną, o ne tik JAV doleriais. Be to, gali būti svarstoma galimybė naudoti skaitmenines valiutas, pavyzdžiui, bitkoinus, praneša „The Business Standart” leidinys. Tą patį skelbia žurnalistė Katja Hamilton „MSN” leidinyje, remdamasi „SindyGate” leidiniu. Finansų pasaulio potencialiai laukia dideli finansiniai sukrėtimai, nes Saudo Arabija nusprendė neatnaujinti 80 metų trukusios naftos dolerio sutarties su Jungtinėmis Valstijomis.


Apie „Mesko S.A.“ žinoma nedaug. Žinoma tik, kad įmonė „yra pasaulinio lygio gaminių gamintoja ginklų pramonėje, turinti 100 metų gamybos patirtį, pagrindinė veiklos sritis – gamyba gynybos ir valstybės saugumo reikmėms“. Bendrovė tarnauja ne tik Lenkijos ginkluotųjų pajėgų interesams, bet yra laikoma „pripažinta produkcijos tiekėja“ natovcų vojakoms.В исходом коде бета-версии Telegram для Android обнаружена функция Fact Check, которая предназначена для проверки фактов.- Rimas Bružas: Postmoderni visuomenė globalizacijos akivaizdoje susiduria su tolerancijos kaip vertybės krize. Civilizuoto pasaulio pasiekimu laikoma empatija ir pakanta kitokiam, šiandien realių ar įsikalbėtų grėsmių akivaizdoje, atrodo, jog sunkiai išlaiko savo pozicijas. Šiandienos tema: Ar galima toleruoti netoleranciją ir kur baigiasi tolerancijos ribos? „Aktualijų studijos“ svečiai: portalo Bernardinai.lt vyr. redaktorius Donatas Puslys, politologas ir visuomenininkas Vytautas Sinica.  2011 m. portalui Bernardinai.


Mūsų karo vanagai – konservatoriai ruošia pasauliui naują projektą kurį pavadinčiau „Paverskime Ukrainą naujuoju Afganistanu“. Leidinys Newsweek publikuoja buvusios aukštos JAV Centrinės Žvalgybos valdybos (CŽV) pareigūnės ir nacionalinio saugumo ekspertės Rebekos Kofler (Rebekah Koffler) įžvalgas: „Ukraina verčiama naujuoju Afganistanu, pumpuojant į ją ginklus ir pinigus…“. Būtent ji savo knygoje numatė Rusijos invaziją į Ukrainą. G.


Branduolinė energija jau seniai yra diskusijų objektas - jos šalininkai giria jos, kaip švaraus ir patikimo energijos šaltinio, potencialą, o priešininkai pabrėžia jai būdingą riziką.


Žmonės, nesuprasdami kas dedasi tarp Eduardo Vaitkaus ir jo buvusio trubadūro Vaido Lekstučio, užpylė pastarąjį klausimais.


Sirijoje šalia centrinio Hamos miesto įsikūrusioje karinėje bazėje penktadienį driokstelėjo keli smarkūs sprogimai, pranešė padėtį šalyje stebinti organizacija, tačiau jų priežastis kol kas nėra aiški.„Lietuvos geležinkeliai“ pareiškė, kad JAV sankcijos nėra privalomos „Lietuvos geležinkeliai“ (LTG) gavo oficialų JAV iždo departamento Užsienio aktyvų kontrolės biuro (OFAC) išaiškinimą, kaip turė…


Izraelio portalas 9 tv informuoja, kad Izraelio nacionalinio saugumo vadovybė kontaktuoja su penkiomis Afrikos valstybėmis, kad iš šalies išsiųsti afrikiečius pabėgėlius. Čia kalbama apie pabėgėlius, kurių saugumui, JTO nuomone, kyla pavojus gyvybei jų kilmės šalyse. Šie žmonės, Izraelio vertinimu, sudaro viso labo 2% nuo visų „pabėgėlių“. Visiems kitiems „pabėgėliams“ -ekonominiams imigrantams galioja principas: lagaminas, oro uostas ir namučiai namai. Dauguma, gavę 3,5 tūkstančio eurų kelionpinigių, išvyksta ieškoti geresnio gyvenimo į Europą, kur vėl užsiregistruoja pabėgėliais.Gegužės 29 d. Generolo Silvestro Žukausko poligone (Švenčionių r.) užbaigtos bendros Vokietijos kariuomenės (vok. Bundeswehr), Lietuvos, Nyderlandų bei Prancūzijos-Vokietijos brigados plataus masto pratybos „Grand Quadriga 2024“ (liet. Didžioji Kvadriga 2024).„Priešas ką tik įžengė pro Lietuvos vartus, o kelią jam pastojo jungtinės Vokietijos, Lietuvos, Nyderlandų pajėgos. Šį kartą priešas aiškiai vardytas – tai Rusija.


Sirijos Arabų Respublikoje veikiančias teroristų grupuotes kuruojanti JAV, davė komandą savo intervencinėms pajėgoms surengti teroristines atakas prieš Sirijos Arabų Respubliką, ketvirtadienį anksti ryte pranešė valstybinė žiniasklaida, nurodžiusi, kad smūgiai padarė tik materialinės žalos.
Stebėdamas pribaltikos šalių investicinius manevrus, esu įsitikinęs, kad jų fašistinis „elitas“ visus šiuos 35 metus puikiai suprato, kokia vertinga, reikalinga ir svarbi yra reali gamyba, ypač jos ypatumai – didžioji pramonė.


Lenkijos ginklų gamykloje "MESKO", kuri gamina ginkluotę Ukrainai, birželio 10 d. įvyko sprogimas, žuvo 59 metų vyras. Sprogimas įvyko raketų ir kuro centre Skaržisko-Akmennos mieste Sventokšsko vaivadijoje apie 10 valandą ryto. Po sprogimo kilo gaisras.


Seimo valdantieji, norėdami išvengti ekspertinio jų parengtų įstatymų projektų vertinimo ir balsavimo už atskirus įstatymų projektus, pasinaudojo „skubos tvarka”, kuri leidžia visus projektus priimti vienu paketu ir be ekspertinio vertinimo. Iš esmės tai reiškia mokesčių didinimą verslui (ir visiems kitiems), siekiant surinkti pinigų ginklavimuisi. Primename, kad Ukrainai buvo perduota 1,2 nlrd eurų, t.y. apie 2% BVP, kurių šiandien trūksta Lietuvos gynybai. Apie tai vakar pranešė Ingrida Šimonytė.


Gyveno kažkada Okraina. Gyva ir simpatiška mergina, kurią nesiliaudami tai girdavo, tai pagirdavo. Ir gražuolė, ir turtinga, ir talentinga, ir protinga, ir apskritai tiesiog šaunuolė.Vakaroidinių fašistų ir jų pakalikų strategijos pagrindas šaltajame kare prieš Rusijos Federaciją ir Kiniją, yra sunaikinti šias šalis jų dabartinėse sienose, suskaidyti ir pavergti, siekiant vėlesnio ekonominio išnaudojimo (žr. TSRS pavyzdį).


Strateginės aplinkybėsPrancūzijos prezidentas pareiškė, kad yra pasirengęs aptarti savo šalies branduolinių galvučių naudojimą, kaip priemonę, siekiant patikimesnės Europos gynybos. Leidinio „Politico“ teigimu, E. Makronas kviečia Europos kolegas į diskusiją, plečiant kontinento pajėgumus ne tik priešraketine gynyba ir tolimojo nuotolio ginklais, bet ir branduoliniais. Prancūzija šiuo metu turi apie 300 branduolinių galvučių ir yra vienintelė didžiausia branduolinė valstybė ES. Prancūzija, prezidento Makrono pavidale, demonstruoja raumenis, ir tai yra sveikintina.


Bet kaip tai padaryti teisiškai saugiai, kad paskui nebūtum apkaltintas vulgaria žmogžudyste? Teisiškai, be įspėjimo šaudyti "žalius žmogeliukus" galima po Nepaprastosios padėties (ar kaip ten įstatyme parašyta?) paskelbimo, paaiškėjus, kad rusai puola.


Baltarusijos specialiosios tarnybos užkirto kelią bepiločių orlaivių smūgiams iš Lietuvos teritorijos į taikinius Minske. Apie tai pranešė Baltarusijos Respublikos KGB vadovas Ivanas Tertelis.


NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas susidūrė su Aljanso narių pasipriešinimu po to, kai išsakė idėją per ateinančius penkerius metus sukurti 100 mlrd. eurų pagalbos fondą Ukrainai. Pasak „Bloomberg“ šaltinių, jis atsisakė šios iniciatyvos. Dabar svarstoma galimybė kasmet Ukrainai skirti po 40 mlrd. eurų. Kaip rašo „Bloomberg“, pasiūlymas bus svarstomas Briuselyje kitą savaitę vyksiančiame NATO gynybos ministrų susitikime. Aljanso narių paramos dydis bus nustatomas pagal BVP dydį.Policija už 179 tūkst Eur. nusipirko robotą išminuotoją iš įmonės turinčios vieną darbuotoją. Valio,Vasaros pradžioje rašėme, kad Lietuvos policijos departamentas paskelbė, kad pirks išminavimo robotą su manipuliatoriumi darbui transporte. Galų gale ši prekė bus nupirkta iš laimėjusios viešą konkursą UAB PMS LT . Šioje įmonėje dirba vienas darbuotojas, jos vadovas Juozas Sargūnas. Vilniuje registruotos įmonės savininkas spalio 2 dieną su policijos departamentu pasirašė sutartį už 178 tūkst. 998 Eur. Tiek policijai kainuos išminuotojas.Pentagonas pripažįsta "tikimybę", kad Ukrainos naciai apšaudė netoli branduolinės jėgainės


Visiems jau iki "gyvo kaulo" žinomas, Sorošo subrandintas propagandistas ir aktyvus LGBT gynėjas Andrius Tapinas sunerimo, kai į opozicionierių gretas stojo "Respublika" leidinių grupės vadovas Vitas Tomkus.


- Pindostano gyventojų skaičius sumažėtų 12,4 proc.; - dirbančių žmonių skaičius sumažėtų 1,4 proc.; - kalinių skaičius kalėjimuose būtų sumažintas 48%;Prieš rinkimus visas įmanomas pergalei pasiekti priemones pasitelkusi konservatorių partija dar iki antrojo turo įnirtingai diskutavo apie valdančiosios koalicijos strategines pozicijas ir strateguotojus. Drauge su rusofiline valatkodelfine žiniasklaida bei valstybinio transliuotojo įtakingiausiomis personomis Landsbergių dinastijos vadovaujami Naujojo plano Lietuvai skelbėjai tikėjosi lengvos ir triuškinamos pergalės.Estijos valdžia žaidžia su ugnimi, ragindama galutinai konfiskuoti įšaldytus Rusijos aktyvus, pažymėjo Aleksandras Ležava. Jis atkreipė dėmesį į tai, kad Rusijai atsiranda galimybė legaliai pasiimti dalį Pribaltikos.


Сдали назад: Евросоюз выпустил заявление по итогам голосования в России


Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas pavadino pabėgėlius iš Artimųjų Rytų grobikais, pareiškė, kad jiems negalima suteikti prieglobsčio. „Mūsų sienos, kaip ir mūsų gyvenimo būdas, paremtas įstatymu gerbimu, patiria grėsmę. Pavojus pakibo virš Vengrijos ir Europos. Visa tai kas vyksta yra už leistinos ribos. Mus paprasčiausiai užkariauja. O grobikams negalima suteikti prieglobstį“, – pareiškė Vengrijos ministras pirmininkas.Laidos „Ne Jūtūbei“ svečias Algirdas Paleckis. Pokalbis apie tuos, kas yra tikrieji Lietuvos priešai ir kas valdo Lietuvą. Visus įrašus galite matyti www.musutv.lt


А тем временем литовцы  списывают явно погибших на Украине военных - тут неожиданно представился 37-летний майор Малакаускас.


Šių metų rugpjūčio 9 d. Baltarusijoje įvyko prezidento rinkimai ir iškart prasidėjo protesto akcijos prieš jų klastojim1 ir laimėtoju pasiskelbusį Aleksandrą Lukašenką. Taikias protesto akcijas nuolat lydi omono ir kitų galios struktūrų prievarta. Rugpjūčio 17 d. portale „Mūsų nuomonė. Ekspertinė Baltarusijos bendruomenė“ (https://nmnby.eu/) filosofė, Europos humanitarinio universiteto profesorė Tatjana Ščitcova pradėjo skelbti straipsnį „Baltoji dėmė Europos žemėlapyje: paradigmos kaita“, analizuojantį rinkimus ir protestus. Skaitytojų dėmesiui siūlome pirmąją jo dalį. I dalis.


Praėjusią savaitę Didžiosios Britanijos nacionalinis statistikos biuras paskelbė, kad vardas Muhamedas tapo populiariausiu tarp suteikiamų naujagimiams.


Autorius yra konservatyvių pažiūrų politikas, aktyvistas ir tinklaraštininkas iš portalo „The New Prometheism.“ Dešimtoji karo Ukrainoje diena. Vieninga ir neįveikta ukrainiečių tauta prieš daugiakultūrę Rusijos neobolševikinę imperiją. Ukrainos piliečiai prieš Rusijos biomasę. Europiečiai prieš čečėnus - retus žmones Rusijoje, kurių gimstamumas normalus ir kurie neskęsta alkoholizmo liūne.Po to, kai Vengrijos valdžia, kuri skirtingai nuo kitų ES valstybių vyriausybių paiso savo šalies įstatymų, užkirto kelią nelegaliems migrantams, migracijos į Europą organizatoriai nutiesė jiems naujus migracijos maršrutus. Dienraščio Die Zeit  žurnalistas paskelbė Tviteryje žemėlapį kuriame pažymėtas migracijos maršrutas iš Graikijos į Vokietiją per Graikiją, Bulgariją, Rumuniją, Ukrainą, Lenkiją.


Internete, fake news ir lanzbergistų bei propogandoninėsė televizijose, dabar aktyviai brukama ir stumiama tema, kad Rusijos karinė-politinė vadovybė nesugeba gerai vadovauti, aprūpinti ginkluote, karine technika ir amunicja savo kariuomenės ir panašūs kliedesiai. "Komjaunimo tiesa" nusipeza net iki "invazijos žlugimo" ir visokių planų"B". Na vienu žodžiu - žalia šviesa visokiems psichopatams ir šizofrenikams staiga iš virusologų tapusiais karo ekspertais.


Seimas pritarė Investicijų įstatymo pataisoms (projektas Nr. XIVP-437(2), sudarydamas palankesnes sąlygas perkelti visus ar dalį įmonės darbuotojų į Lietuvos Respubliką perkeliant įmonės veiklą ar …


Autorius yra teisininkas, Nacionalinio susivienijimo valdybos narys Beveik neabejoju, kad jei dabar būtų atlikta apklausa dėl pasitikėjimo Konstituciniu Teismu, rezultatai būtų prasčiausi per visą šio teismo istoriją. Kuris, bent didžiosios visuomenės dalies akyse jau dabar yra politizuota institucija, vykdančia valdančiosios koalicijos užsakymus. O dabar žmonės turi ir dar vieną argumentą taip galvoti.


Spaudos konferencijoje detales apie ikiteisminį tyrimą pristatė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Mindaugas Baršys, Kauno apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras…Vartotojas net nenutuokia, kad pirkdamas tirpią kavą Nescfe, kakavą Nesquick, prieskonius Maggie, vaikišką maistelį ir kitus produktus, turinčius kompanijos Nestle prekybos ženklą, gauna produktą su žmogiena. 2012 metais ekranuose pasirodė filmas „Debesų atlasas“, kurį pagal Deivido Mičelo to paties pavadinimo knygą susuko seserys Vačiovski. Jums nepasigirdo, būtent seserys Vačiovski. Broliai Vačiovskiai, sukūrę kultinę trilogiją „Matrica“ vėliau pakeitė savo lytį. Tačiau šio straipsnio tema kita.


Šių metų Miuncheno saugumo konferencijoje V. Zelenskis pareiškė, kad Ukraina gali pasitraukti iš "Budapešto memorandumo", kurioje teigiama, kad Ukraina neturi branduolinio ginklo statuso. Ukrainos politikai ir anksčiau ne kartą kalbėjo apie būtinybę atgaivinti šalies branduolinę programą, tačiau Miunchene buvo pirmas kartas, kai apie tai kalbėjo valstybės vadovas.


Padėtis Novorosijoje ir Malorosijoje pagal Laiudies Respublikų karinių pajėgų duomenis.


„pertvarkos”Iš Centro pavadinimo išnykstantis žodis „genocido” implikuoja nuostatą, kad nebūta jokio masinio tokių menkaverčių būtybių kaip tamsūs ir atsilikę lietuviai naikinimo. Šio žodžio ištrynimas aiškinamas ir teisinamas tuo, kad vykusios masinės žudynės ir trėmimai esą buvę lietuviškai „saviti” ir todėl ne visai atitinka visuotinai pripažintą genocido apibrėžimą. Gal ir ne visai, bet užmirštama paminėti, kad neatitinka Stalino primestos genocido sampratos.


Kaune bus atidengtas paminklas taip vadinamam "judėjų pasaulio teisuoliui" – Nyderlandų diplomatui Janui Zvartendijkui. Kaune rezidavęs konsulas kartu su japonų diplomatu Chiune Sugihara, išgelbėjo apie du tūkstančius Lietuvos ir Lenkijos žydų. Iškilmingoje ceremonijoje, planuojama, dalyvaus ir Lietuvoje su vizitu besilankantis Nyderlandų karalius Vilemas-Aleksanderas.Kol visa Lietuvos valdžia susitelkusi su visa tauta kovoja su koronavirusu, tačiau, kol kas nesėkmingai, kaimyninėje Baltarusijoje be kovos su šiuo virusu tvarkomasi kur kas geriau, negu pas mus. Lietuvos kova su koronavirusu pasireiškia besaikiu milijardų skolinimusi, verslo uždarymais, žmonių judėjimo ribojimais, solidžiomis baudomis ir, savaime suprantama, privalomu kaukių dėvėjimu. Taip pat ši kova pasižymi tuo, kad nuo ryto iki vakaro per visas įmanomas žiniasklaidos priemones kalbama tik apie koronavirusą ir mūšį su juo. Baltarusijoje nieko panašaus nėra.


Įdomu, ar neįtikėtinai skandalingi įvykiai Vokietijoje, kuomet įvairiuose miestuose pabėgėliai ir migrantai "šventė" Naujuosius plėšdami, seksualiai priekabiaudami ir žagindami vokiečių moteris, tame tarpe - policijos pareigūnę, taps paskutiniu lašu, kuri perpildys tos šalies gyventojų kantrybės taurę? Pradžioje bandę nuslėpti tuos baisius įvykius (jiems pavyko tai net 4-ioms dienoms) Vokietijos ir Kelno valdžios atstovai nūnai desperatiškai bando paaiškinti savo tautai - kokios baisios nesąmonės vyksta jų idiotiškų sprendimų pasėkoje ir kaip jie siūlo vokiečiams gyventi toliau "pereinamo kiemo" politikos sąlygomis?


JAV susidūrė su „precendento neturinčia grėsme savo technologinei ir pramoninei bazei“ dėl Kinijos pastangų pritraukti vertingų specialistų ir „pagrobti“ mokslinę informaciją, sakė JAV gynybos ministro pavaduotojas Michaelas Griffinas.


Seniai ką berašiau ir besirengiant prisėsti parašyti dar daugiau visko nutiko, bet daugelio nutikimų neliesiu, nes jie beverčiai ir aprašyti kolegų.Aš neketinu prisitaikyti prie visiškai nesuprantančių dvasinių dalykų ir todėl nebus smulkių paaiškinimų. Paskutiniais metais teko daug prisidėti prie kovos prieš lietuviškuosius globalistų pakalikus, griaunančius Lietuvos valstybę ir naikinančius Tautą.


Jeruzelės televizijos KAN 11 pranešimas, kad Jeruzalės merija yra susirūpinusi nepakankamu vakcinacijos tempu Jeruzalės arabų kvartale.Naktį iš rugpjūčio 10 į 11, 2 valandos 10 minučių iš Rusijos kosmodromo Vostočnyj į Mėnulį buvo sėkmingai paleista raketa-nešėja su automatine tyrimų stotimi "Luna-25". Tai pirmasis Rusijos skrydis į Mėnulį po TSRS sunaikinimo. Automatinė tyrimų stotis "Luna-25" turės atlikti aplinkos spinduliuotės matavimus, tirti Mėnulio paviršių, paimti grunto pavyzdžius ir persiųsti juos į Žemę.


Krūvos neseniai patenkintų gyvenusių su paklusnumu štai ėmė ir netikėtai atsidūrė už borto. Lieja apmaudą, nesupranta kaip taip galėjo nutikti. Ne vienas, pvz. Stano, piktinasi kad antikūnų turi su kaupu ir kad leistis nuodų jam pavojinga.Suprantu jūsų piktdžiugą, bet dabar ne metas ją reikšti. Avinofokusas išties nemenkas, bet nestumkite šių nelaimėlių į Dulkio glėbį.


Vokiečių dokumentalistų filmas pasakoja apie imigrantų antplūdį į Italiją. JF-TV - žurnalistai keliavo pagrindiniais migracijos maršrutais. Jie ne tik nagrinėjo veiksmus, kurių imasi Italijos valdžios institucijos, bet ir nevyriausybinių organizacijų vaidmenį. Autobusas su imigrantais afrikiečiais Sicilijos Mesinos mieste vyksta į keltą ir keliasi į žemyną. Filmas pasakoja iš kur jie ateina ir kur jie eina toliau? Kaip elgiasi dauguma afrikiečių, kurie atėjo pastaraisias metais į Italiją? Ir kaip pasikeitė „Bella Italia“, „mylima vokiečių šalis“ dėl masinės imigracijos.


ISIS has branded coronavirus “a soldier of Allah”


Для многих станет сюрпризом тот факт, что значительное количество поляков одобряет политику Кремля. Тем не менее, было бы странно, если бы поляки продолжали дружно оставаться на стороне США — после всего того, что американцы сделали с Польшей за последние десятилетия. Давайте задумаемся, что выиграла Польша от распада СССР? Население страны постоянно сокращается из-за того, что поляки уезжают работать в страны Западной Европы и США. С политической точки зрения гордая некогда Польша превратиласьGalima buvo apgailingai nusiraminti, manant, jog Tarybų Sąjunga 1945 metais galutinai sunaikino fašizmo sifilį ir jau niekados šis parazitas nebeatgims ir nebekels pavojaus Slavų tautoms. Deja, fašizmo branduolys nebuvo sunaikintas, o jo teoretikai saugiai spėjo pasislpėti Vakaruose, daugelis jų išvyko į Šiaurės ir Pietų Amerikas, kur galėjo ramiai investuoti turimas lėšas į įvairias kompanijas ir “perplanuoti” savo taktinius manevrus, prieš kerštaujant Slavų tautoms. Gi tuo metu, kol naciai gaDar vienas kandidatas į p-rezidentus krito nelygioje kovoje su savo paties keliamomis krištolinės moralės normomis ir skanduojamais lozungais. Šį kartą sudegė Eduardas Vaitkus kartu su savo dešiniąja ranka Mažvydu Misiūnu.Švedijos žiniasklaida praneša, kad per pastaruosius dešimt metų užsikrėtimų gonorėja skaičius Stokholme išaugo 700 procentų. Rizika užsikrėsti Stokholme daugiau negu tris kartus didesnė, negu likusioje šalyje. Perspektyva susidurti vienu metu su dviem epidemijomis - COVID-19 ir gonorėja, verčia medikus prašyti piliečių atsargumo. Per praėjusius dešimt metų infekuotųjų triperiu skaičius Stokholme staigiai išaugo. 2019 metų duomenys rodo, kad susirgimo augimo tendencija tęsiasi.PRISIDĖK prie Liaudies Žurnalistikos!Tik 14,99 euro!

ALGIRDAS PALECKIS
"Antrankiai minčiai" • Antras papildytas leidimas

Pramogos Tiktoke

@ragelskis.ldiena

Mūsų bendruomenė Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....