20min

Straipsniai skaityti per paskutines...

„FAINA KUKLIANSKI TURI ATSISTATYDINTI. Faina Kuklianski savo keistais pareiškimais ir neetišku politiniu spaudimu provokuoja tautinę neapykantą Lietuvoje. Po savo viešo pareiškimo "aš jums pasakysiu labai atvirai: žydai nekenčia lietuvių daugiau, negu lietuviai žydų", ji turėjo iš karto atsistatydinti iš žydų bendruomenės vadovės pareigų.


Памятник нацистам в США – дивизии СС «Галичина», в которой служил бандеровец Гунько, в церкви Святой Марии (Элкинс-парк, Филадельфия) – прикрыли  жовта-блакитным стягом.Rugsėjo 19 d. pagal Seime patvirtintą darbotvarkę Seimo vakariniame posėdyje turėjo vėl būti svarstomas Senovės baltų religijos bendrijos Romuva pripažinimo klausimas (Nr. XIVP-893(3)) dokumento tekstas, susiję dokumentai). Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nelsen nesilaikydama darbotvarkės netikėtai šį klausimą ištraukę rytiniame posėdyje. Klausimą pristatė Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Vytautas Raskevičius. Prieš Romuvos pripažinimą pasisakė Seimo narė iš V. Tomaševskio partijos Rita Tomaševskio.


Pasirodo, man nežinant, atsirado žmonių, kurie manimi labai labai susirūpino ir netgi pradėjo uždavinėti klausimus "kas pasidarė su Laurynu Ragelskiu?!" Tiesa, tuos klausimus jie kažkodėl užduoda ne man, o mano draugams.Studijoje apsilankė Profesorius, habilituotas mokslų daktaras ir kandidatas į Lietuvos prezidentus, Eduardas Vaitkus. Atsakė į vienuoliką rėmėjų klausimų. Buvo aptarta bendra Lietuvos padėtis, dvigubos pilietybės klausimas ir santykiai su kaimynais.Geopolitinė padėtis„Mūsų bendra užduotis – toliau remti Ukrainą, kol ji pasieks pergalę. Kad užtikrintume ilgalaikę taiką Europoje, turime priimti Ukrainą į NATO“, – trečiadienį kalbėdama NATO būstinėje sakė naujoji Latvijos Ministrė Pirmininkė. Žinote, mes net kilstelėjome antakius. Kalba, kuri atrodė, bus eilinė biurokratinė sausų beprasmių žodžių mišrainė, pasirodė esanti labai, labai stipri. „Padėdami Ukrainai taip pat turime stiprinti savo atgrasymo ir gynybos pajėgumus, kad apsaugotume kiekvieną sąjungininkų teritorijos centimetrą“, – tęsė ji.


Giorgia Meloni šiuo metu yra Valetoje, kur dalyvauja "Euro Med 9" veikloje. Maltos sostinėje vykusioje spaudos konferencijoje Ministrė Pirmininkė prakalbo apie nusivylimą dėl Vokietijos, kurios  vyriausybė skyrė 8 mln. eurų finansavimą Viduržemio jūros regione veikiančioms nevyriausybinėms organizacijoms. Vakar Italijos ministrė pirmininkė susitiko su Vokietijos kancleriu Olafu Scholzu ir jam pakartojo, kad "Vokietijos pozicija dėl NVO Italijai yra žingsnis atgal".


Visuomenininkas, politikas, verslininkas, partijos "Mes Lietuva" pirmininkas Antanas Kandrotas atsako į kanalo rėmėjų ir žiūrovų užduotus klausimus.


propagandinė technika, kuria naudojosi sąjungininkai - tai absoliuti priešo demonizacija. Vat taip išgalvodavo tariamus žvėriškumus, kad išprovokuotų visuomenės pasipiktinimą vokiečiais. Tai nepaprastai efektyvi vokiečių demonizavimo strategija . Dar viena puiki taisyklė sukurstyti neapykantą, jei tik iš pat pradžių ji nevirsta įniršiu, yra piktadarybių aprašymai. Šis metodas yra sėkmingai naudojamas per kiekvieną žmonijai žinomą konfliktą"


Vilniaus apylinkės teismo pirmininko pavaduotojas Jan Maciejevki raštu informavo, kad „apgailestauja“, kad nuo „Laisvą laikraštį“ leidžiančios įmonės „Patikimas verslas“ sąskaitų banke areštas buvo…Per šią trumpą reklaminę pauzę prisiminsime, kokias knygas lietuviams neREKOMENDUOJA skaityti t. v. "Landsberg'ų Valstybės saugumo departamentas" ir pasidžiaugsime mūsų klestinčios Gerovės valstybės vis dar valstybinio pašto sėkme optimizuojant dar 400 darbuotojų.


Na ką, mieli skaitytojai ir nemieli šaikos-chuntos pakalikai ir jai pritariantys pašlemėkai, pasiruoškite. Dabar mes sugriausime dar vieną pasaulinio mąsto mitų mitą, skirtą durninti jau užzombintiems ir versti zombiais dar bent kiek tam besipriešinančius.


Klaus Schwab how to create cyber apocalypse power grid down banking offline Ransomware atack


“Didžiosios Britanijos generalinio štabo vadovas Radakinas pripažino, kad Rusijos gynybos linijos pasirodė stipresnės, nei manė Vakarai”, – rašo „The Times“. Anot jo, reikia pakor…


Draudimas įvažiuoti rusiškiems automobiliams tapo, galima sakyti, "paskutiniu cvieku į Suomijos grabą". Dabar pro šia aukštą suomišką tvorą nebegabenama nei rusiška mediena, nei dujos, nepatenka nei pinigai iš Rusijos turistų, nei kitokie pigus rusiški ištekliai, kurių sąskaita Suomija gyveno dešimtmečiais.“Rusijos žmonės visa širdimi palaikė laisvą ir nedviprasmišką mūsų brolių ir seserų pasirinkimą, suprato ir giliai jautė pagrindinį dalyką: gindami tautiečius Donbase ir Novorosijoje, giname pačią Rusiją, kartu kovojame už Tėvynę, už mūsų suverenitetą, už dvasines vertybes ir vienybę, už pergalę…


Brangūs Lietuviai, visa širdimi jaučiu Jūsų mintis. Jūsų balsas gyvas mano dvasioje. Jūs skelbiate, Jūs šaukiate: „Dabar išmušė valanda ginti Šeimą, ginti Lietuvos ateitį, jos išlikimą. Tik visi kartu apginsime tai, kas mums brangu!“


Vakar vakare Laikinosios vyriausybės vardu buvo paskelbtas pareiškimas, kad rugsėjo 26–27 dienomis buvo užkirstas kelias perversmui. Karininkai ir kiti asmenys planavo destabilizuoti situaciją šalyje, turėdami „ketinimą pulti respublikos institucijas ir įstumti šalį į chaosą“, sakoma kreipimesi.


Įnešiu šiek tiek intrigos ateinančiai savaitei. „Šaltiniai pakuždėjo“, kad yra parengti nauji informacijos paketai, kuriais bus bandoma ir toliau kompromituoti ir diskredituoti ministerijos darbą ar mano komandos narius. Tik priminsiu keletą interesų grupių, kurios turi Lietuvos masteliais iš esmės neribotus išteklius samdytis viešųjų ryšių agentūras ir bandyti stabdyti ar vilkinti mūsų darbą.


Minimos Tarybų Sąjungos įteiktų diplomatinių notų Lietuvai, Latvijai ir Estijai, kuriomis Maskva reikalavo iš Baltijos šalių įvykdyti 1939 metais sudarytas savitarpio pagalbos sutartis, 80-osios metinės. Šiomis sutartimis prasidėjo Baltijos valstybių inkorporavimo į TSRS procesas.Lithuanian President Gitanas Nauseda did not disclose that he had joined the Communist Party in the same year that his country began its push to leave the Soviet Union, documents published on Wednesday revealed he was a closet gay.


Mechanizmas- Paprasčiausiame forma Molotovo kokteilis yra stiklinis butelis, kuriame yra benzininio kuro, kurio saugiklis yra kuro įsiurbimo audinys, laikomas butelio kamšteliu. Veikiant, saugiklis užsidega ir butelylis plukdo į tikslą, pvz., Priešo talpą ar fortifikaciją. Kai butelis sugedo smūgiu, dėl to susidariusi degalų lašelių ir garų debesė užsidega saugikliu, dėl ko iš karto užsidega ugnies ginklas, po kurio susiduriama su ugnimi, kai likusi degalų dalis sunaudojama


www.laikmetis.ltKauno arkikatedros bazilikos vikaras, disidentas kunigas Robertas Grigas yra gerai žinomas dėl savo drąsios pilietinės ir krikščioniškos pozicijos. Jis mielai sutiko pasidalinti su „Laikmečio“ skaitytojais savo mintimis apie bažnytines ir politines aktualijas. - Neseniai nuskambėjo cenzūros LRT skandalas. Siekta nutildyti kritiškai ministrę įvertinusį žurnalistą Virginijų Savukyną. Ar manote jog, šis įvykis yra platesnės problemos dalis? - Manau, kad taip.


Valstybinės lietuvių kalbos komisijos (VLKK) Žodyno pakomisė apsvarstė žodžio "pederastas" reikšmę ir pritarė "Bendrinės lietuvių kalbos žodyne" planuojamai teikti šio žodžio menkinamajai reikšmei. Nuo šiol šis žodis nebevartotinas leidyboje, visuomenės informavimo priemonėse, komentaruose ir viešajame gyvenime. O štai valstybės pavadinimo Baltarusija lietuvių kalboje keisti nereikėtų, teigia Valstybinės lietuvių kalbos komisijos (VLKK) Laikinoji kalbos politikos pakomisė.

Šiandien Sky news pranešė, kad apdovanojimą pelniusi BBC radijo laidų vedėja Lisa Shaw mirė dėl kraujo krešulių po to, kai jai buvo suleista Oksfordo/AstraZenecos COVID vakcina. Apie tai pranešė jos šeima.


Izraelio portalas 9tv skaitytojus informuoja, kad pagaliau pavyko išsiaiškinti iš rusų lėktuvnešio „Admirolas Kuznecovas“ rūkstančių juodų dūmų fenomeną. Manoma, kad taip rūksta sudeginti rubliai.Подлость нынешней власти в Армении абсолютна и тотальна. А подлость всегда идет в ногу с враньем. Сегодня этим подлецам, очередной раз предавшим свой народ, нужно кровь из носу переложить вину на другого (собственно именно эту задачу им поставили в 2018 году и они делают все, чтобы добиться результата).Результаты президентских выборов в Черногории, на которых победил бывший премьер Мило Джуканович, были ожидаемы и вполне понятны, говорит эксперт РИСИ Игорь ПШЕНИЧНИКОВ. «С большой долей вероятности можно утверждать, что это выбор Запада, а не черногорского народа. Многочисленные аналитики сходятся во мнении, что голосование в стране, где у власти уже не первое десятилетие находится один и тот же ставленник Запада, не может проходить без фальсификаций», – говорит эксперт.Lietuvos žmogaus teisių koordinavimo centras protestuoja prieš įstatymus pažeidžiantį minėtų valstybės bei savivaldos insitucijų patreigūnų elgesį ir reikalauja nedelsiant nutraukti pilietės A. G. Astrauskaitės persekiojimą dėl jos pažiūrų ir įsitikinimų, o sprendimą dėl jos tinkamumo dirbti pedagoginį darbą priimti tik įsiteisėjus teismo nuosprendžiui.


Šeimų sąjūdis jungia visus rusofobus ir fašistuojančiuosius bendram darbui – nugalėti Landsbergių režimą ir užimti jų vietą. Nuvertus Landsbergių režimą žemiau išvardintosios partijos ir jų v…


| 1970-01-01 | Lietuva | |Praėjo Nepriklausomybės diena, kurios vienas pagrindinių šventinių akcentų buvo kasmetinės tautinio jaunimo patriotinės eitynės Kaune. Lietuviškieji portalai pagaliau išmoko nušviesti jas daugmaž objektyviai, o ne iš proputiniškų "antifašystinių" pozicijų. Nors ir grieždami dantimis iš neapykantos. Tačiau į užsienio spaudą MIR BEZ NACIZMA veikėjai ir toliau transliuoja Lietuvą ir lietuvius šmeižiantį melą. Štai kokį straipsniūkštį sukurpė ponai Zuroff ir Katz vienos Artimųjų Rytų šalies portal


Lietuva grįžo į tuos laikus, kai buvo viena partija, viena nuomonė, viena politika. Tokią padėtį ir valdžios priespaudą pamenu Sovietinėje Lietuvoje 6-7 praėjusio amžiaus dešimtmečiais. Tuomet, kaip ir dabar, disidentus uždarinėjo į beprotnamius, sodino į kalėjimus, prieš juos fabrikuodavo bylas, klijavo etiketes, ir , žinoma, atidžiai juos sekdavo tuo metu prieinamomis priemonėmis.Pirmojoje rezoliucijoje Visatos valdovais pasijutę mūsų valdžiagyviai paskelbė rinkimus Baltarusijoje nelegitimiais, t.y., neįvykusiais, o antrąja ... tų "nelegitimių" rinkimų nugalėtoja pripažino vakarų kuratorių marionetę - Svetlaną Tichanovskają ir "nušalino" Blatarusijos prezidentą Aleksandrą Lukašenką nuo užimamų pareigų... Tai AUKŠČIAUSIOS PRABOS POLITINĖ PORNOGRAFIJA, todėl su jais reikia bendrauti reikia atitinkamai.


Buvęs “Mažeikių naftos” generalinio direktoriaus Gedemino Kiesaus artimas bičiulis Vytautas Kabaila mano, kad G.Kiesus buvo nužudytas todėl, kad neprabiltų, kokie dabartiniai politikai stovėjo už “Williams” nugaros, kas iš tiesų valdė “Mažeikių naftą” ir kas iš jos išplovė šimtus milijonų litų.Geopolitinė padėtisVakar žurnalistams paskelbus savo tyrimą paaiškėjo, kad Estijos premjerės Kaja Kalas vyras Arvo Halikas netiesiogiai vykdė verslą Rusijoje. Tai yra rimtas smūgis 46 metų Estijos vyriausybės galvai, kuri visą laiką nuo invazijos pradžios buvo viena iš aršiausių Ukrainos rėmėjų, nuolat raginanti visas ES bendroves nutraukti verslą su Rusija. Opozicija išsyk paragino Kalas atsistatydinti, o centro dešiniųjų, trijų partijų, koalicinės vyriausybės nariai paprašė pateikti daugiau atsakymų dėl vyro Haliko veiklos. Pastarasis pareiškė, kad tuoj pat parduos savo 25 proc.Rusijos naujienų agentūra TASS teigia, kad Ukrainos kariai masiškai pasiduoda, nes Maskva įrengė specialų radijo dažnį, kad Ukrainos kariai, norintys išgyventi brolžudiško karo mėsmalę, galėtų tai padaryti saugiai.


Pabombino. Paskaičiavo - paverkšleno. Iš vienos pusės - pabėgėliai, iš kitos - gyventojų protestai. Vienos didelės europietiškos valstybės "Europos sąjunga" sukūrimas - Utopija. Niekšiška ir purvina Vakarų politika. Kur gimei - ten ir turi pasilikti.


Elektroninių pinigų konclagerio gyventojams švabininkai ir sorošininkai ruošia maisto racioną: musių levas (dikūnus), žiogus, svirplius, tarakonus ir pan.Pabendravus su tikrais krikščionimis, klausimų nebelieka – dauguma jų visiškai nėra skaitę Biblijos arba susipažinę tik su ištraukomis, o skaičiusieji dirba dvasininkais ir vadovauja paradui. Nacionalizmas, vergovė, seksizmas, homofobija, rasizmas... Tikras jaunojo nacio rinkinukas. Tačiau kiekvienas katalikas jus patikins, jog tai meilės religija. Nenuostabu, kad dešinieji nacionalistai ir įvairūs rasistai krypsta į religiją, tuo tarpu kairiejį krypsta į ateizmą ar laisvamanybę.


www.laikmetis.ltVienas mano mėgstamiausių ir, mano galva, geriausiai iliustruojančių šiandieninę mūsų valstybės situaciją anekdotų yra apie daržinę ir komunizmą. Gilus sovietmetis. Kolūkio susirinkimo darbotvarkė: pirmasis klausimas – daržinės statyba, antrasis – komunizmo statyba. Kadangi daržinei nėra lentų, iš karto pereita prie antrojo klausimo.  Ginčai dėl gyvenimo įgūdžių programos verda ir kunkuliuoja.


2014 metais tokiu pat metu atspėjau visą pusfinalio ketvertuką, tik sakiau, kad finale žais Brazilija-Olandija ir laimės Brazilai, o dėl trečios vietos kausis Vokietija-Argentina - laimės Vokiečiai. Finale susitiko Vokiečiai su Argentina ir Vokiečiai per pratęsimą nugalėjo. Šį čempionatą įvykiai klostysis taip...


Vakar socialinėse medijose buvo paskleista melaginga ir šmeižikiška aliuzija apie neegzistuojančius Laisvos visuomenės instituto (LVI) ryšius su vienu iš Kremliaus propagandiniu ruporu, Sputniknews.  Konkrečiai – socialiniame tinkle Facebook privatus asmuo paskelbė įrašą, esą portalas sputnik.lt rekomenduoja apsilankyti LVI internetinę svetainę ir taip implikavo LVI sąsajas su Lietuvai nedraugiškomis užsienio jėgomis.


ES tvirtina, kad "Didysis pakeitimas" yra sąmokslo teorija, tačiau JT teigia, kad iki 2050 m. Europa turi priimti 60 mln. migrantų, daugiausia iš Afrikos.Mačiau tokį Dulkio plakatą: Aš pasiskiepijau. O koks tavo planas?".Tai štai, mums reikia turėti planą bet kuriam leftistų puolimo atvejui. Vienas aktualiausių - kaip reaguosime į jų puolimą baudomis ar kitokiomis represijomis. Pirmiausia turime gerai žinoti kur leftistų ir mūsų silpnosios vietos. Leftistų silpnoji vieta - amoralumas ir kad jų nurodymų vykdyti žmogui neapsimoka. Mūsų silpnoji vieta - kad už priešinimąsi galime susilaukti represijų, visų pirma baudų.


„Niujork taims“ apžvalgininkas, Nobelio Ekonomikos premijos laureatas Polas Krugmanas teigia, kad Graikijos NE referendume, nepritariant Europos kreditorių finansiniam planui, – visos Europos laimėjimas, skelbia businessinsider.com. „Mes ką tik tapome liudininkais, kaip Graikija atsilaikė prieš begėdišką patyčių ir bauginimo kampaniją, bandymą išgąsdinti graikų visuomenę ne tik priimant kreditorių reikalavimus, bet ir atsikratyti jų valdžios.


Natūralu, kad pagal zelionkos įsakymą ordinu „už drąsą“ apdovanotas nacis ir teroristas Danilas Liasčiukas, slapyvardžiu Modžahedas.


За время СВО уничтожены около 4990 иностранных боевиков.


Pabėgėliai iš Ukrainos grįžta namo iš Čekijos, rašo portalas "Hlavné správy".  Jei kas nors šiandien sugalvotų keliauti traukiniu iš Čekijos į Ukrainą, jam tai nepavyktų. Bilietai išparduoti iki rugpjūčio vidurio. Pabėgėliai iš Ukrainos grįžta į savo tėvynę. Tačiau nemažai jų į gimtąją šalį vyksta tik atostogauti. Pabėgėliai iš Ukrainos grįžta namo iš Čekijos. Daugelis atostogoms, kai kurie visam laikui. "Galbūt tik man pačiam tai atrodo keista, bet niekada gyvenime nesu girdėjęs, kad kas nors vyktų atostogauti į karo zoną", - komentuoja Marekas Kurta ("Respublika").Vakar, liepos 26-ą dieną, Kubos piliečiai Havanoje 10 tūkst. žmonių sutelkusiu mitingu paminėjo 62-ąsias savo revoliucijos pradžios metines – 1953-iais metais Fidelio Kastro ir jo bendražygių organizuotą Monkados kareivinių puolimą. Šis pirmas nepavykęs mėginimas nuversti tuometinę Kubą kaip JAV pavaldžią „bananinę respubliką“ valdžiusio Fulgencio Batistos režimą įėjo į istoriją kaip ginkluoto kubiečių pasipriešinimo vietos ir užsienio kapitalistų priespaudai pradžia, iš kurios išsirutuliavęs „Liepos 26-osios judėjimas“ jau 1959-aisiais sugebėjo nuversti F. Batistą ir jo pakalikus, iškovoti Kubos nepriklausomybę iš JAV imperializmo gniaužtų iKiekvienas žmogus yra vertybe. Ar jis vakcinuotas ar ne. Didžiausia klaida – skirstyti žmonės į gerus ir dar geresnius.


Draugas Kim Jong-unas, lankydamasis Rusijoje, apžiūrėjo strateginės aviacijos lėktuvus ir taip pat galėjo paliesti geriausią pasaulyje hipergarsinę raketą „Kinžal“.


Kol visi buvo užsiėmę NATO viršūnių susitikimu, jo dalyvių pasisakymais ir analizėmis, Vyriausybė patyliukais, skyrusi tam „net kokias 10 minučių“ paėmė ir priėmė nutarimą, kuriuo neva tai suformavo stacionarinių gydymo įstaigų tinklą. Kolegijų reforma buvo pristatyta su konkrečiomis įstaigomis, kaip tai jas palies, kas su kuo jungiasi ir pan. Ir tam buvo skirta trigubai daugiau nei gydymo įstaigų tinklui.2004 metais Ignas Vėgėlė kartu su 7 jaunais politikais iš kitų Europos valstybių dalyvavo JAV vyriausybės organizuojamoje programoje „JAV politinė sistema ateities Europos ir Eurazijos lyderiams“.


Prisipažinsiu, kai Lietuvos fake news televizijos rugpjūčio 12 dieną ėmė rodyti baltą moterį ir aiškinti, kad tai yra juodaodė, kandidatė į JAV viceprezidento postą nuo Demokratų paertijos, praradau amą. Gal sergu? Bet ne, mano sutuoktinė irgi matė vieną, o girdėjo ką kitą.Vokiškam prekybos tinklui „Lidl" paskelbus, kad į jo parduotuves galės patekti tik gyventojai, turintys Galimybių pasus, žmonės nusprendė netylėti. Jie ruošiasi šio tinklo boikotui ir jau užpildė tinklo atstovybės Vokietijoje pašto dėžutes. Gyventojai įsitikinę, kad pirkėjai turi reikalauti iš verslo pagarbos savo klientams ir neslepia, kad jų taikinyje - ir daugiau su Galimybių pasu dirbančių verslų.


Vokietijos žiniasklaidoje buvo atskleistas tam tikras slaptas dokumentas, tariamai susijęs su Bundesveru, kuriame Okrainos ginkluotųjų pajėgų vadovybė paskelbta kalta dėl pralaimėjimų fronte.Laisvės premijos laureatės sesers Nijolės Sadūnaitės viešas klausimas Sausio 13-osios minėjime, ar gyva Garliavos mergaitė, šalies valdžią kaip reikiant išmušė iš vėžių. Daugiau nei po mėnesio Vyriausybė šį klausimą peradresavo Kriminalinės policijos biurui. Atsakymo į jį vis dar nėra, tačiau, kaip „Vakaro žinioms“ sakė pati sesuo N.Sadūnaitė, teisėsaugos represinis aparatas įjungtas su nauju pagreičiu.


FIOKLA KIURE: visi, kas menkina litvinizmo grėsmę arba nesuvokia padėties rimtumo arba dirba Rusijai68% prancūzų ir 62% vokiečių apkaltino Vakarus, kad jie sukėlė konfliktą okrainoje. 50% amerikiečių nepritaria bidono politikai okrainoje, o 59% yra nepatenkinti sugadintais santykiais su Rusija.


Jaunesnysis Kimas, atvykęs į Rusiją, šiandien susitiko su Putinu. Susitikimas vyksta Vostočnyj kosmodrome, kuris buvo aprodytas Kim Jong-unui prieš derybas.DIDŽIAUSIĄ grėsmę TAIKAI VISOJE Europoje sukelia NATO. Nebus NATO, nebus ir KARO. Lietuvos ŠAIKA žino, kas jų ŠEIMINIKAS. Lietuvos ŠAIKA žino, kas juos Maitina.


Nausėda (pavardę reiktų kirčiuoti, dedant riestinį kirčio ženklą ant raidės „u“) teigė, kad yra pasirengęs dalytis patirtimi su kitomis šalimis plėtojant SGD terminalus ir kad nuo 2022 metų jis bus laisvas nuo „agresoriaus“ energetinės priklausomybės.


Gay cancer 2.0 atitunda


Europiečiai toliau praradinėja pozicijas Afrikoje: Prancūzija jau tariasi su Nigeriu dėl prancūzų karių pasitraukimo iš šalies, - rugsėjo 5 d. pranešė naujienų portalas "Al Džazira" (Al Jazeera).


Pati didžiausia bėda yra ta, kad durnius niekada nepripažins, kad jis yra durnius, taip, kaip miręs nesupranta, kad yra miręs.
Vilniaus mero rinkimus užtikrintai laimėjo pedofilijos šleifo nusipurčiusios Žmonių partijos atstovas Valdas Benkunskas.„Nuotaikos kaip pabaigus didelį maratoną, labai smagu, kad baigėsi su dideliu vilniečių pasitikėjimu, kuris, be jokios abejonės, yra didelis įsipareigojimas ir didelė atsakomybė. Tai yra santūrus džiaugsmas ir galvojimas apie būsimus darbus“, - pirmaisiais įspūdžiais su valstybiniu transliuotoju, laimėjus Vilniaus mero postą, dalijosi V. Benkunskas. Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, Vilniuje suskaičiavus balsus visų apylinkių balsus, sostinės mero rinkimuose nugalėjo V.


Norvegijoje 23 žmonės numirė po vakcinacijos Pfizer-BioNTech vakciną. Apie tai pranešė agentūra RIA su nuoroda į Norvegijos vaistų agentūrą. Šiuo metu 13 atvejų ištirta. Įprasti pašaliniai efektai galėjo sukelti pagyvenusių žmonių ligų paūmėjimą, praneša agentūra.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Po paskutinio pasaulinio karo visi nieko neturėjome, buvome vargšai, mūsų žmonės badavo, sušalo, beveik neturėjo būsto, mažai dirbo ir faktiškai nebeturėjo jokių ateities perspektyvų. 1947 m., po valiutos reformos, vienam asmeniui teko 40 D markių, buvome beveik visi vienodai "turtingi".Įstatymas į laisvę


NATO pfizer Weapons of mass destruction and proliferation covid-19 pandemic Departmen U.S Army contracting command COVID-19 PANDEMIC Документ от НАТО по биотерроризму,pfizer biontech crime


Threat actors exploit current situation to distribute malicious corona virus related apps ; like Coronavirus Trackers, symptoms identification, maps etc. At current situation people tend to be more vulnerable to install such apps. Because of that, I decided to gather Android COVID-19 related malicious apps found by info security community


Vienas būdingiausių Vydūno pasaulėjautos ir kūrybos bruožų yra šviesus tikėjimas žmonija, tikėjimas, kuris lydėjo Vydūną visą gyvenimą ir kuris nesusvyravo nei asmeninių likimo smūgių, nei visą žmoniją sukrėtusių katastrofų akivaizdoje.


„Sąmokslo teorija” - tai, kuomet išblaivėjęs ir praregėjęs buvęs vergas bando kitam dar vis vergaujančiam vergui paaiškinti, kokiu būdu jis yra užzombintas, bei pavergtas išnaudojimui, o vergvaldys tai vadina melu.. „Sąmokslo teorija” - tai informacija, kurią sužinoję vergai pradeda priešintis vergvaldžių engėjiškoms užmačioms. „Sąmokslo teorija” - tai yra vergvaldžio interesus griaunanti vergo tiesa sutrumpintai iš vergvaldžio lūpų.COVID-19 vakcinos gamintojai buvo atleisti nuo teisinės atsakomybės už vakcinos sukeltą žalą. Todėl visi asmenys, išduodantys leidimus skiepyti COVID-19 vakcinomis, užtikrinantys jų vykdymą ir skiepijimą, yra suinteresuoti suprasti įrodymus, susijusius su šių vakcinų rizika ir nauda, nes atsakomybė už žalą teks jiems.


Ir nesvarbu, kad lietuviai naikina žemaičių kalbą, papročius, tradicijas bei skleidžia melą, kad žemaičiai neturi savo kalbos. Tai nieko nekeičia.


Vyriausybė pranešė, kad birželio 1 d. visoje šalyje vyks visuotinė akcija „Ačiū, Lietuva“. Apie tai skelbiama jos pranešime visuomenei „Už įveiktą pirmąją koronaviruso bangą visiems geradariams tarsime „Ačiū, Lietuva“.


Niekam nežinomas Vladimiras Vladimirovičius Putinas tapo ministru pirmininku ir prezidentu ne dėl savo ypatingų gabumų, o todėl, kad ankstesnieji oligarchai pamanė, jog jį bus lengva valdyti, kadangi jis buvo eilinis KGB darbuotojas. Kitaip sakant, jį nešė, nes jis buvo lengvas krovinys.


Pacientai piktinasi, kad kai kuriose gydymo įstaigose, teikiančiose šeimos medicinos paslaugas, jas pasirinkusių pacientų prašoma mokėti metinį mokestį arba už atskirus apsilankymus pas šeimos gydy…Šia tema galima rašyti ne straipsnius, o disertacijas, monografijas ir romanus. Nors jie kai kada kaip tik ir išauga iš straipsnių. Prieš kelis metus aš jau skyriau šiai temai kelis eskizus (apie žaliuosius pedofilus ir Vili Brandtą, Gerhardą Šrederį, Joškė Fišerį ir Oskarą Lefonteną, Ole fon Boiste ir Robertą Šille, Klaudijų Rot ir Klausą Voveraitą, Francą-Jozefą Štrausą ir daugelį daugelį kitų).


Geopolitinė padėtisŠią savaitę Johanesburge (Pietų Afrikos Respublikoje) vyksiančiame BRICS ekonominio bloko, kurį sudaro Brazilija, Rusija, Indija, Kinija ir Pietų Afrikos Respublika, vadovų susitikime fiureris Putinas dalyvaus išskirtiniu būdu. Kai visi šalių lyderiai susitikimuose dalyvaus asmeniškai, o Kremliaus valdyka prisijungs vaizdo skambučiu. Dėl Tarptautinio baudžiamojo teismo išduoto Rusijos prezidento suėmimo orderio aukščiausiojo lygio susitikimo šeimininkė Pietų Afrika atsidūrė keblioje padėtyje ir galiausiai privertė karo nusikaltėlį likti namuose.


Draugas Kim Jong-unas, kelionės į Rusiją metu, pakvietė Putiną su valstybiniu vizitu į KLDR. V. Putinas sutiko atvykti į Pchenjaną.


LRT apsitriochlino ir per neapsižiūrėjimą suteikė tribūną Petrui Mureikai paskelbti Putino naratyvą.


Ar teisinga lyginti toleranciją ir fašizmą? Kad atsakytume į šį klausimą, panagrinėkime genderinę toleranciją kaip vieną iš tolerancijos rūšių. Ir pamėginkime įrodyti, kad tolerancija, kaip ir fašizmas, veda į nužmoginimą. Fašizmas išlaisvina žemiausius gyvuliškus visuomenės instinktus. Genderinė gi tolerancija turi kitus žmogiškumo sunaikinimo mechanizmus.

Tik 14,99 euro!

ALGIRDAS PALECKIS
"Antrankiai minčiai" • Antras papildytas leidimas

Palaikyk mus Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....